Автор Тема: Въпрос около прераждането  (Прочетена 125870 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #165 -: Декември 16, 2009, 18:10:35 pm »
       Всички  са  конкретни,  но  от  минали  прераждания!!  И затова много ми  е  ясно  що  значи  любов;  прошка; изкупление  и  начин  да  влияеш  положително  на  кармата  си  приживе!! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #166 -: Декември 16, 2009, 19:55:53 pm »
Изкуплението не идва като наказание, а за да се променим. Смисълът е да осъзнаем грешката си и да не я повтаряме. Думите „признат грях не е грях“ са верни, ако под „признат грях“ се има предвид дълбоко вътрешно осъзнаване на погрешността на стореното. Тогава и прошката е ненужна. Важното е, че сме „научили урока си“, а „победителите не ги съдят“.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #167 -: Декември 16, 2009, 21:35:20 pm »
        Точен  си  ИРИС,  но  е  страшно  трудно  да  изкупваш  и  осъзнаваш  грехове  за  които  не  знаеш!  Затова  съм  благодарен  на  водачите  си,  че  ми  позволиха  да  знам  и  ме  окуражават  да  стоя  изправен!!!! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #168 -: Декември 17, 2009, 15:53:17 pm »
Може би тук не е точната тема, но днес сна гости ми бяха приятели които споделиха следното намерено в интернет- вече Небиру- Немезида се забелязва- тя е била тези дни със северния си полюс към нашия южен полюс при което е изчезнало магнитното поле и като рефлекс се е получило земетресението в Суматра и имало вулкан в Индонезия, както и земетресение в Италия. Новината за Небиру е засекретена от НАСА. а ПРИ НАС ТАЗИ ТЕМА ИЗОБЩО Я НЯМА- ЗАЩО ЛИ?Ето и какво ми отговори Бог( моля да ми простят атеистите и тези които ще ме сметнат за луда- Информацията е за търсещите)
Умишлено, Ние ви пазим от СТРАХА И ПАНИКАТА ОБЗЕМАЩИ ЧОВЕЧЕСТВОТО, А ТОВА УСКОРЯВА ЗЕМНИТЕ КАТАКЛИЗМИ.
ЧРЕЗ УВЕРЕНОСТТА И СТАБИЛНОСТТА НА НАРОДА, В ТАЗИ ЗЕМНА ТОЧКА Е ВАЖНО ДА СЕ ЗАПАЗИ СТАБИЛНОСТТА НА ПОЛЯРИТЕТА НА КРИСТАЛНАТА РЕШЕТКА.пОКАЖЕТЕ ПЪТЯ ЧРЕЗ ЛЮБОВТА И ПРОШКАТА И ТАКА ВЯРАТА В МОЯТ ПРОМИСЪЛ И ЛЮБОВ ДА ВИ ПАЗИ!  АМИН

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #169 -: Декември 17, 2009, 16:27:08 pm »
LORA_DANA ,кои са тези (Ние), Господ не е ли един ?
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #170 -: Декември 17, 2009, 16:41:02 pm »
ИМА СЕ ВПРЕДВИД СВ. ТРОИЦА И СВЕТИТЕ СИЛИ

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #171 -: Февруари 25, 2010, 14:53:49 pm »
       Точен  си  ИРИС,  но  е  страшно  трудно  да  изкупваш  и  осъзнаваш  грехове  за  които  не  знаеш!  Затова  съм  благодарен  на  водачите  си,  че  ми  позволиха  да  знам  и  ме  окуражават  да  стоя  изправен!!!!  
Здравей, само да те попитам, тези учители(водачи) са ти казали(позволили да знаеш или осъзнаеш) какви грехове изкупуваш но от отминали животи ли ?  
Защото примерно ако падне една саксия на някой на главата и пострада много или си замине, това означава ли, че той е той е строшил на някой саксия в главата в предишен живот?

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #172 -: Февруари 25, 2010, 15:17:01 pm »
фИШБОНЕ,нека не осъждаме Бог  иДушите си в елементарност, ако си отиде човек значи е изпълнил Мисията си и Душата му намира начин да си иде, прераждането има за цел завършване на СЕБЕОПОЗНАВАНЕТО и не е необходимо веднага да преминеш в другата опитност- напр. убил си и веднага на следващия път си убит- уроците не са лесни и именно затова ни се казва НЕ СЪДИ, защото колкото повече осъждаме нещо или някого, толкова повече сме заобиколени от тези неща и САМО приемането- т.е. Прошката ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ ИЗТРЪГНЕШ ОТ ПОРОЧНИЯ КРЪГ НА ЕДНО И СЪЩО СЛУЧВАЩО СЕ В РАЗЛИЧНИ НЕЩА

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #173 -: Февруари 25, 2010, 15:31:54 pm »
 LORA_DANA моите уважения, къде видя да съдя Бог, че и душите. Значи според думите ти, едно бебе на 2 години ако е почнинало без обективна и или каквато и да е видима причина е изпълнило мисията си. >:( И не прошката ти дава възможност ,а Бог чрез прошката ти дава възможност да се освободиш, и не само прошката разбира се.
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 15:34:16 pm от fishbone »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #174 -: Февруари 25, 2010, 16:27:59 pm »
Бог не заробва нито освобождава.
Това за което говори ЛОРА_ДАНА, подробно го е развил Лазарев - става дума за силата на прошката, тя помага да се развържат кармичните възли.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #175 -: Февруари 25, 2010, 20:09:31 pm »
LORA_DANA моите уважения, къде видя да съдя Бог, че и душите. Значи според думите ти, едно бебе на 2 години ако е почнинало без обективна и или каквато и да е видима причина е изпълнило мисията си. >:( И не прошката ти дава възможност ,а Бог чрез прошката ти дава възможност да се освободиш, и не само прошката разбира се.
Това бебе може да е дошли само за да умре на две години и по този начин майката да страда т.е.урокът да е за майката.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #176 -: Февруари 25, 2010, 20:21:42 pm »
Това според кое 'учение' за кармата е: на Лазарев, Дънов, Блаватска или някой друг?
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 20:26:01 pm от fishbone »

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #177 -: Февруари 25, 2010, 21:14:53 pm »
ИМА ЕДНА ВАЖНА ПОДРОБНОСТ - ДЪНОВ, БЛАВАТСКА СА УЧИТЕЛИ те "свалят" Знанието до разбираемо ниво на хората и е Истина, че децата умират заради родителите си- но все пак всичко е индивидуално- затова казах, че е трудно да слагаме еднакви неща за различни хора под един знаменател- като например онази саксия.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #178 -: Февруари 25, 2010, 21:29:52 pm »
Аха значи свалят учението...даже могат да те освободят от кармата ти пак на разбираемо ниво ;), да имаш ясно обесняние на нещата които се случват с теб и да лягаш да спиш спокойно с техните учения а..? А и  защо да не препечелят някой лев с издаването на 20 тома в които се дъвче едно и също. Не на мене тия.

п. с Някога бях съгласен с техните свалени учения.
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 21:33:16 pm от fishbone »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #179 -: Февруари 25, 2010, 22:01:24 pm »
Това според кое 'учение' за кармата е: на Лазарев, Дънов, Блаватска или някой друг?


 :nea: Нямах нерви да изчета нито един от изброените..Много крайни са ми.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27