Автор Тема: Въпрос около прераждането  (Прочетена 126248 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #195 -: Март 08, 2010, 21:43:31 pm »
Константин ето какво бе казано за тази жена- психотерапевт:
Тази жена използва това ,като търговски трик-т.е. лечебен ефект и съвсем не е за първи път на земята- само ЖЕЛАЕ да ВНУШИ, ЧЕ Е ВИСШЕ СЪЩЕСТВО И ТАКА ДОВЕРИЕ

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #196 -: Март 08, 2010, 22:57:54 pm »
Ами и това е възможно.Както казах,думите и просто ме накараха да се замисля..
Не съм и светила,че да знам с точност колко живота е живяла,и дори да е така както казваш,проблемът си е неин.Но аз продължавам да стоя зад позицията си,че всичко зависи от индивидуалните качества на душата

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #197 -: Юни 04, 2010, 14:23:14 pm »
Въпросната  жена  може  да  си  спомня  само  един  живот,  което  пък  говори  дабре  за  нея - няма  вересии  и  затова  е  допусната  да  помага  духовно  на  хората! 
      Фишбоне,  "Ние  не  мислим  съса  в   мозъка  си! Ролята  на  мозъка  е  да  превръща  външната  информация  (слухова;  зрителна;  обонятелна;)  и  вътрешна  различните  усещания  в  полева  и  обратно  за  работа  на  активното  съзнание!  В  случая  с  склерозата  е  повредена  обратната  вразка,  мозъкът  не  превръща  полевата  информация  в  адекватна  на  действителноста  такава!"  Паалла - Хоол 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #198 -: Юни 04, 2010, 14:53:34 pm »
Възможно е. Всички сме чували, че мозъка е еднин своеобразен безкрайно сложен "радиоприемник". Така, че въпроса с паметта и нейното съхранение е доста сложен.
Интересно ми е как Ванга например е виждала мъртвите, как информациата се превъща във визуална и колко актуална е тя. Казва например нещо от сорта на:
"Ето той /тя е тук седнал до мен, казва ми да ти кажа еди кво си, прави тва или онова". И как например човек и то не един или дваам починали преди 50 или 100, 200 години е още горе и не се е преродил. Въпроса с прераждането си е доста спорен.
Къде е ЛОРА ДАНА сега да ни светне.
Други казват, че в отвъдното всички са НА една възраст около 33. ами ако е умрял на 16? как ще стане на 33? Въобще теории бол. На кой да вярваш незнам.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #199 -: Юни 04, 2010, 18:59:00 pm »

Интересно ми е как Ванга например е виждала мъртвите, как информациата се превъща във визуална и колко актуална е тя. Казва например нещо от сорта на:
"Ето той /тя е тук седнал до мен, казва ми да ти кажа еди кво си, прави тва или онова". И как например човек и то не един или дваам починали преди 50 или 100, 200 години е още горе и не се е преродил.
Други казват, че в отвъдното всички са НА една възраст около 33. ами ако е умрял на 16? как ще стане на 33? Въобще теории бол. На кой да вярваш незнам.
       Възраста  на  душите  преживели  инкарнация  на  земята  започва  от  стотици  земни  години!  Моята  последна  почивка  е  били  точно  76г.!
Може  да  почине  бебе  на  1000г! 
       Вярвай  на  всеки  който  е  преживял  регресия  под  дълбока  хипноза!
       Баба  Ванга  е  виждала  с  третото  си  око  и  е  имала  връзка  с  акаша!  Какво  е  виждала  Баба  Ванга  ако  отхвърлим  прераждането! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #200 -: Юни 04, 2010, 19:09:37 pm »
Относно прераждането съм 50/50. Нужни са ми още може би 50 инкарнации да се убедя в последното. От къде мога да бъда сигурен , че тея под хипноза не сънуват врели не кипели.
Че аз ей сега ако ударя шест ракии пак ще съм под хипноза. Ще ми повярва ли някой ако видя какъв съм бил в предишен живот.
И все пак прекалено много се доверявам на някои измишльотини, моите уважения Митко.

П.С Най хубавото нещо е вярата но да знаеш в какво вярваш.

Поста е залепен на [time]юни 04, 2010, 07:13:34 [/time]
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 19:15:02 pm от fishbone »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #201 -: Юни 07, 2010, 14:21:25 pm »
     Привет  Фишбоне, 
     Какво  доказателство  ти  е  нужно  за  да  те  убедя,  че  има  прераждане???
     Когато  си  под  дълбока  хипноза  ти  гледаш  филм,  където  твоята  особа  е  главен  герой  и  нищо  повече!  Характерно  за  този  филм  е,  че  имаш  усещания  свързани  с  виденията  (болка  страх)!  Дали  ще  повярваш  или  не,  е  твой  проблем,  но  съм  сигурен,  че  никога  няма  да  го  забравиш!  Ако  обаче  той  дава  отговори  на  сегашните  ти  проблеми???
   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #202 -: Юни 07, 2010, 14:44:15 pm »
Добре няма прблем ще я мислим. Приемам, че има преаждане.
 Аз всяка вечер се сънувам, че правя разни неща, че съм някъде другаде и така. Все едно се гледам на филм. И все забравям да ги записвам понеже спомените са много пресни първите 5, 10 понякога и повече минути след събуждане. Но това не е регресивна хипноза. А и защо трябва да има външна намеса примерно някой да те хипнотизира това е опасно и никак не безобидно. Може да превърти човек с по лабилна психика. а тоя който те хипнотизира може да те манипулира както си иска.
Как да се подложа на регресивна хипноза?
« Последна редакция: Юни 07, 2010, 14:57:27 pm от fishbone »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #203 -: Юни 07, 2010, 14:52:20 pm »
    Никак  даже  не  е  опасно,  когато  едно  от  условията  е,  сеанса  да  се  записва  на  касета  и  записа  да  ти  се  предаде  веднага!
    Когато  сънуваш  един  и  същи  сън,  това  значи,  че  отвъдното  иска  да  ти  каже  нещо!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #204 -: Юни 07, 2010, 17:17:24 pm »
Аз имам сеанси.Ако някой иска може да му ги дам.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #205 -: Юни 07, 2010, 20:54:23 pm »
Аз имам сеанси.Ако някой иска може да му ги дам.
Какви сеанси имаш?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #206 -: Юни 10, 2010, 20:43:17 pm »
 
    Когато  сънуваш  един  и  същи  сън,  това  значи,  че  отвъдното  иска  да  ти  каже  нещо!


Много точно и вярно казано!
Но е много трудно понякога да предскажем даденият вид ситуация в която може да се случи!
Има много да се трнираме над себе си!
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 20:47:13 pm от SiriusAngel »
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #207 -: Август 04, 2010, 00:51:18 am »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #208 -: Август 04, 2010, 08:02:10 am »
Какво  доказателство  ти  е  нужно  за  да  те  убедя,  че  има  прераждане??

Мите аз пък не съм съгласен че има прераждане, или поне с думата прераждане.
Според мен точната дума е (ако има такова нещо) въплащение или инкарнация по чуждоземно му ;)

Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Въпрос около прераждането
« Отговор #209 -: Август 04, 2010, 13:54:39 pm »
      Съгласен!  Ако  има  прераждане  трябва  да  се  родя  със  същите  проблеми,  име,  статус  и  т.н.  Правилно  е  въплъщение!   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27