Автор Тема: Септември - 2009: 12 неща които трябва да знаете за  (Прочетена 20284 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
<a href="http://www.xnetbg.com/new/images/stories/scalar%20baner.swf" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.xnetbg.com/new/images/stories/scalar%20baner.swf</a>


Следното може да ви се стори като научна фантастика, но скаларните оръжия са били изобретени през 1904 г. от югославския имигрант и гений Никола Тесла (1856 или 1857-1943 г.).
След неговата смърт през 1943 г. много нации тайно развиват неговите лъчеви оръжия, които сега са така преработени и толкова мощни, че използвайки сателит притежаващите го могат да:

 

· нанесат поражения подобни на атомна бомба
· предизвикват земетресение
· предизвикат ураган
· предизвикат цунами
· причинят моментално замръзване – избивайки всичко живо на мили разстояние
· причинят голяма температура подобна на огнена топка над голяма площ
· постигнат масов контрол над съзнанието на цялото население
· четат мислите на всеки по света дистанционно
· афектират REM-съня на всеки като изпращат подсъзнателни картини към визуалния кортекс
· причинят халюциногенни ефекти или симптоми на химично или биологично отравяне
· причинят болестна епидемия като вмъкнат „сигнатурата” на болестта в клетъчната структура
· парализират или убият всеки който искат в радиус 50 мили
· преместят нещо от неговото място във времето и пространството по-бързо от скоростта на светлината без видимо предупреждение, чрез пресичане на 2 или повече лъча заедно всяка мишена може да бъде достигната – дори да е на обратната страна на Земята


Цялото специално издание можете да прочетете тук.

Превод: Alien
Редакция: H.
« Последна редакция: Юни 24, 2011, 11:09:29 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Септември - 2009: 12 неща които трябва да знаете з
« Отговор #1 -: Септември 04, 2009, 22:53:14 pm »
преместят нещо от неговото място във времето и пространството по-бързо от скоростта на светлината без видимо предупреждение, чрез пресичане на 2 или повече лъча заедно всяка мишена може да бъде достигната – дори да е на обратната страна на Земята

Това наистина е научна фантастика, с другото мога да се съглася.

Скоростта на светлината е инфлексна точка. И много явления и закони се съобразяват с тази скорост. Само поток от информация без материален носител може да достигне такива нива на ускорение. То за това е казано, че за да има натрупване и редактиране на информация, тя трябва да има материален носител в тези нива на ускорение, в които се намираме ние, а той не може да съществува в скорости над светлинната. Едно от моите допускания е, че затова ние хората и другите живи форми сме тук на Земята. За да служим като материален носител.
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 23:16:57 pm от H. »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Септември - 2009: 12 неща които трябва да знаете з
« Отговор #2 -: Септември 05, 2009, 00:29:31 am »
<a href="http://www.xnetbg.com/new/images/stories/scalar%20baner.swf" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.xnetbg.com/new/images/stories/scalar%20baner.swf</a>

Следното може да ви се стори като научна фантастика, но скаларните оръжия са били изобретени през 1904 г. от югославския имигрант и гений Никола Тесла (1856 или 1857-1943 г.).
След неговата смърт през 1943 г. много нации тайно развиват неговите лъчеви оръжия, които сега са така преработени и толкова мощни, че използвайки сателит притежаващите го могат да:

 

H. добре де, след като Тесла открива скаларните лъчи и енергия, които всъщност се гравитационни, значи, са открити и частиците им-гравитроните. Е защо тогава още няма антигравитационни двигатели и да спрем с горивата от нефт.? ;)
След като могат да използват хиперпространството, защо не сме тръгнали да овладяваме космоса по-бързо.? ??? :) (Или  ;) го правят, тихо)
Знам, че и ти имаш само информацията, без отговорите, но все пак. Има ли и още нещо за скаларните оръжия?
Тесла да не основа за образа на митичния Римбалди от сериала "Наричана още"?? ;)
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 00:32:45 am от marhs »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Май сериозно ми ги задаваш тези въпроси, затова ще повторя за хиляден път ;D

Антигравитационни двигатели няма да има докато Елита няма интерес от това. Те държат монопола, те дърпат конците и няма да въведат нещо, което ще секне парите им от петрола. Това ще стане когато петрола свърши и дори тогава, отново ще се намери начин, след новия тип енергетика, който бъде въведен, да му сложат електромер.

Околностите са овладяни от илюминати (и тези които стоят зад тях) отдавна.

Какво повече за скаларните оръжия бре, над 15 страници сме ви дали :P Прочете, осмисли и разбра ли ги вече? ;D

Възможно е за Рамбалди, но според мен той е сборен образ на алхимиците. Все пак не знам идеята на Дж. Дж. Ейбръмс :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Септември - 2009: 12 неща които трябва да знаете з
« Отговор #4 -: Септември 05, 2009, 12:11:37 pm »
Май сериозно ми ги задаваш тези въпроси, затова ще повторя за хиляден път ;D

Не, Н ясна ми е информацията, но ми се стори, сбито предадена, без повече технически подробности.А за мен са важни някои подробности, които говорят, че нещо найстина съществува, тоест, основава се на реални части, чертеж, състава на частите-е по-общо казано и т.н.
Иначе написаното за скаларните оръжия като цяло съм го чувал и преди.Нищо ново.Имаше един период в между 70 и 80 г. на 20 век, когато доста се изписа за всички възможни човешки изобретения, открития и даже фантастични възможности. Тогава имах 12 години непрекъснат абонамент за сп."Космос", "Наука и техника", "Техника молодежи" и т.н.Вярвам ти.
Щом знам природата вълните, строежа на веществата, "малко" за елементарните частици, начинът им на съществуване и силните и слабите им взаимодействия, значи се подосещам и за гравитационната основа на тези оръжия. ;)
По-скоро говорех за нещо по-различно :) ;) от статията. Ве пак благодаря. :hi:
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 12:16:52 pm от marhs »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Цитат
Не, Н  ясна ми е информацията, но ми се стори, сбито предадена, без повече технически подробности.А за мен са важни някои подробности, които говорят, че нещо найстина съществува, тоест, основава се на реални части, чертеж, състава на частите-е по-общо казано и т.н.

Ами то няма и за цел да има технически подробности - ще си направиш скаларно оръжие ли ? В същата насока атомното оръжие откога е познато ? И при всичките тези години само малък брой държави имат  "възможността" да го притежват (поне официално). И при положение че дори за атомното оръжие няма чак такива подробности че да може всяка държава спокойно да го притежава (а това е технология от преди повече от 60 години! )каква информация да има за нещо толкова по-мощно и с много по-голяма приложимост? Че на всичкото отгоре да е публична.Самите възможности на тези оръжия априори ги правят ТАБУ и винаги всяка информация свързана с тях ще бъде отричана или обявявана за "фантастика" .Защото съобщаването за тяхното официално съществуване би довело автоматично до големи промени (защото уж живеем в демокрация). Ще трябва да се правят "комисии" за контрол над тях - трябва да има контрол как се използват а и тяхното наличие би отворило доста стари досиета с неизяснени "инциденти".

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Но по-голямата опасност е, че това ще предизвика неизброима редица нежелани въпроси в умовете на необвързаните учени аматьори, както и в умовете на обществено загрижените граждани.А това не бива да се случва.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Ами то няма и за цел да има технически подробности - ще си направиш скаларно оръжие ли ?

Не става въпроса за това.Исках да кажа за по-достоверна, информация, за да повярвам, че ги има.Казах, че това, което е писал Н не нещо ново.Храна за въображението.Остава си фантастика.Но както и да е.Загубих интерес към техническия смисъл, защото това си е просто поредния слух.

[/b].Защото съобщаването за тяхното официално съществуване би довело автоматично до големи промени (защото уж живеем в демокрация). Ще трябва да се правят "комисии" за контрол над тях - трябва да има контрол как се използват а и тяхното наличие би отворило доста стари досиета с неизяснени "инциденти".

А скокът в развитието на техниката и подобряване живота на хората, след признаване тези технологии не е ли достатъчен плюс пък в тази насока.Комисиите-ми нека си има. ;) Значи да се задържа развитието заради шепа хора :nea: Това не мога да го разбера. :nea:
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 19:13:58 pm от marhs »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Септември - 2009: 12 неща които трябва да знаете з
« Отговор #8 -: Септември 05, 2009, 19:20:10 pm »
Но по-голямата опасност е, че това ще предизвика неизброима редица нежелани въпроси в умовете на необвързаните учени аматьори, както и в умовете на обществено загрижените граждани.А това не бива да се случва.

 :rofl2: :rofl2: :rofl2: Спорт-Здраве4 Какви ги твориш. Я си сложи този пост в "Бисери". Откога те притеснява какво си мислят другите.Нали има свобода на словото, да не говорим за мисленето.Постът ти е сякаш откъс от роман за специалните служби. :rofl2: :rofl2: :rofl2: :flag_of_truce:

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
marhs, откога подобряването на живота на хората е цел на хората с власт ? Тези които официално управляват са марионетки от тях нищо не завсиси ако говорим за радикални неща и тотална смяна на статуквото което е в момента.Тези които им дърпат конците и стоят в сянка пък си имат достъп до технологиите и оръжията така или иначе - защо да ги споделят с всички след като чрез тях могат да ги контролират още по-добре? А технологиите, които излизат за масова употреба като цяло се пускат с цел контрол и следене, а не да улесняват живота на хората. За справка - комуникациите се развиха толкова много а фундаментални въпроси като решаването на проблема със световния глад и скъпата енергия не само не се подобряват ами се и влошават - голям прогрес голяма логика!И най-тъпото е че няма да се очудя ако точно тези проблеми биват използвани за да се прокарват "радикални решения". Изкуствено създаден проблем - глад - изкуствен отговор - тотално генномодифициране на храните за  "изхранване на човечеството.Огледай се на пазара и виж какви продукти излизат - такива от които да може да се печели а не толкова да има полза от тях - ако пък по някаква причина има и съществена полза цените са космически.
Иначе мисля че не си разбрал какво е писал Спорт-Здраве4 - ако се разкрие съществуването на подобни технологии, много хора ще започнат да си задават въпроси за техните възможни приложения, а много учени "аматьори" ще почнат да правят "случайни" и  нежелани за властите открития, които да могат да се приложат по един или друг начин в бита.Тогава би възникнал "черен пазар" за технологии, които хората да купуват и разменят и които биха им свършили десетки пъти повече работа от това което е в магазина. Иначе и сега предполагам съществува подобен пазар, но той е ограничен главно до престъпни организации и ексцентрични богаташи, които така или иначе са си част от системата!
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 11:12:20 am от Alien »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Септември - 2009: 12 неща които трябва да знаете з
« Отговор #10 -: Септември 06, 2009, 10:03:08 am »
Но по-голямата опасност е, че това ще предизвика неизброима редица нежелани въпроси в умовете на необвързаните учени аматьори, както и в умовете на обществено загрижените граждани.А това не бива да се случва.
Откога те притеснява какво си мислят другите.Нали има свобода на словото, да не говорим за мисленето.Постът ти е сякаш откъс от роман за специалните служби. :rofl2: :rofl2: :rofl2: :flag_of_truce:


Радвам се.Защото говорех от името на специалната служба - това са техните мисли.


Alien
, не просто черен пазар...това не е същественото.
същественото е, че неангажираните учени ще си зададат въпроса "Хмм, защо моите идоли и научни институции искат от мен да откривам това, което вече са открили?"

Загрежините за обществото ще се запитат "Хмм, защо лидерите, в които вярвам, искат от мен да им помагам в обществената грижа, след като те отдавна имат технологията за това?"

Майната му на черния пазар - въобще не ги боли какво има на пазара, ще си направят закон за него.

Ако тези технологии станат обществено известни, това ще подкопае доверието във власт имащите и по-лошо - ще наведе твърде много хора на мисълта, че целият цивилизован живот, такъв, какъвто го познаваме, е театър.

Никой не го е грижа толкова за добруването на обществото, даже никой не полага големи усилия то да е зле и хората да измират - на никой не му пука за това...това са по-скоро естествени процеси.

Никой не го е грижа дали пиесата е хубава или лоша, дали се харесва или не...Единственото важно нещо е да не се разклати завесата, защото това носи риск някой да надзърне в бек-стейдж!
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 10:13:12 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Спорт-Здраве4, принципно си прав - аз просто разсъждавах върху един от многото слоеве на играта  ;)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Иначе мисля че не си разбрал какво е писал Спорт-Здраве4 - ако се разкрие съществуването на подобни технологии, много хора ще започнат да си задават въпроси за техните възможни приложения, а много учени "амтьори" ще почнат да правят "случайни" и  нежелани за властите открития, които да могат да се приложат по един или друг начин в бита.Тогава би възникнал "черен пазар" за технологии, които хората да купуват и разменят и които биха им свършили десетки пъти повече работа от това което е в магазина. Иначе и сега предполагам съществува подобен пазар, но той е ограничен главно до престъпни организации и ексцентрични богаташи, които така или иначе са си част от системата!

Признавам, че не бях толкова навътре в темата за черния пазар, по отношение на такива технологии.Но така обяснено Alien-разбрах.
Но смятам, че "Тези които им дърпат конците и стоят в сянка", знаят, че се говори за тези оръжия и са си взели някакви предпазни мерки. Е даааа, закон божи си е, че този, който един път вземе властта (кокала) прави всичко възможно за да остане горе на всяка цена и със всякакви средства. Кво ги боли, >:( че днес или седмично щели да загинат от нещо, няколко хиляди. :nea: За това съм абсолютно съгласен.

Колкото да завесата на Спорт-Здраве4-да има, но си мисля даже, че те са се обзавели с повечко завеси-3-5-6, така че ако се разклатят 1-2, че и 3 другите зад тях са си спокойни..Имат пари за декори, артисти и игри хората ;) ;D

 :rofl2: Сетих се за комедията, дето 20-тина човека се надпреварваха за награда от 1 млн.долара, а група богоизбрани им гледаше сеира.И с м-р Бийн. :rofl2:
За игрите с хората наистина си ги бива. :yes:

Колкото до мислите за подобряване живота на хората-ми нас така ни учат, казвам го от навик ;) :blum1:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837

Това филмче ясно потвърждава съществуването им:
:o

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Както е изветно скаларните оръжия могат да предизвикват земетресения,но също и северно сияние в небето.Ето едно видео 10 мин някаде преди земетресението в Китай което стана някаде началото на Юни . Ето и друго .Ето още интересни неща за тези оръжия , -за това незнам дали не е монтаж,но ако съдя по реакците на този където снима и другите хора в долният ляв ъгъл как гледат и се отдрупват може и да не е.
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 20:38:24 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
10641 Прегледи
Последна публикация Април 03, 2009, 00:21:59 am
от H.
29 Отговора
23518 Прегледи
Последна публикация Март 14, 2010, 22:44:18 pm
от Raw Deal
3 Отговора
4104 Прегледи
Последна публикация Юни 26, 2010, 09:37:55 am
от insomnia1304
14 Отговора
12491 Прегледи
Последна публикация Януари 21, 2011, 20:30:23 pm
от teni
1 Отговора
5478 Прегледи
Последна публикация Септември 17, 2010, 00:07:22 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27