Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 530021 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен foest

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Да, аз снощи си го свалих пак да го гледам.
Явно този от 2012 е нещо като римейк, ама като гледам коментарите в Замунда явно е некакъв шит:)

Ама то всички коментиращи филми в Замунда са кино критици и режисьори и предсказатели и какви ли не знайни и незнайни светила от световна класа бре!
Де що излезне ново нещо и куп поста след това какъв шит било,за нищо не ставало,пак поредната боза.....
ми да вземат да се образоват и да направят един филм който да се хареса на световната сцена бре.
Този със Круз и Фрийман ще го гледам задължително.  :yes:
.... And slowly, and surely They drew their plans against us

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Михаил Радуга - Фазата (2013)
www.obe4u.com

Това е поразително съвпадение: в абсолютно мнозинство от хрониките на свръхестественото, независимо дали са библейските чудеса или паранормални явления, главното действащо лице заспива или се събужда в определен ключов момент. Очевидно е, че зад всичко това стои един феномен, който неизменно има огромно влияние върху историята и културата на човечеството, нещо за което ние не знаем нищо.

Какво се крие от нас? Който е построил империята си за сметка на нас лишавайки ни от пълноценен живот? Кой спря развитието на човека и кой печели от това? Какво се крие във всеки от нас и какво го задържа за в бъдеще?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9ccwvj3s7WI

Неактивен HristoBG

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Knowing (Пророчеството) с познатия ни Nicolas Cage


Хареса ми идеята и реализацията на филма, бих го гледал отново.

СПОЙЛЕР! (rofl, знам, че ще го прочетете, ама да ви предупредя) - има и наченки на божественото, интересно ми е един религиозен човек ако го гледа, какво би казал. Накрая се вижда, че момчето и момичето попадат на нова (изключително свръхестествена и красива) земя, донесени от извънземните (???, които крайно много напомнят на германци или арийци) и ясно ни подсещат, че това ще са Адам и Ева за тази планета. Поставя въпроса и за нашия произход, наистина добър филм.  :)

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Филм на един руски учен за връзката между енергията Врил, пирамидите и кристалната решетка на нашата планета.

6285174923344176257

Неактивен Panta Rei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Oblivion / Забвение (2013)
Том Круз е в главната роля в “ЗАБВЕНИЕ“, оригинално и новаторско кинематографично събитие от режисьора на “TRON: Заветът“ и от продуцента на “Възходът на планетата на маймуните“. В зрелищното и фантастично бъдеще Земята е еволюирала до неузнаваемост. Докато се сражава, за да спаси човечеството, сблъсъкът на един човек с миналото, ще го поведе на поход за изкупление и открития.
Джак Харпър /Круз/ е един от малцината останали монтьори на безпилотни летателни средства с назначение на Земята. Джак почти е приключил мисията си, която е част от мащабна операция за извличане на жизнени ресурси след десетилетия на война с ужасяващата заплаха, известна като “скавите“.
Джак прекарва живота си, като патрулира из изумителните небеса на хиляди метри височина, но монотонното му съществуване приключва с гръм и трясък, когато спасява красива непозната от свален космически кораб. Пристигането й задейства поредица от събития, които го принуждават да постави под въпрос всичко, което знае и да поеме в ръцете си съдбата на цялото човечество.
(резюмето е от замунда)

На мене лично ми хареса, макар че идеята във филма не е нова, но за това пък е представена много добре.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Филмът е добър, класическа фантастика е, но ни кара да се замислим докъде можем да се докараме като човечество и какви врагове могат да се появят на небесния фронт някой ден... В резюмето има леки грешки, особено ме подразни думата "скавите", което сигурно е нелеп превод на "savage", което означава "дивак", но пак не пасва примерно на българските преводи, в които пък се използва "хищници", а не "диваци". Това обаче не е от съществено значение за разбирането на филма, чийто край оставя ясни послания за смелост и жертвоготовност в името на човечеството. Но има и друг съществен момент, на който аз лично много държа - не всеки е този, за който се представя или една истина може да бъде добре прикрита лъжа!
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509


Стивън Гриър - Сириус
Steven M. Greer - Sirius (2013)

Резюме: "Целта не е да се докаже, че извънземните съществуват, а да се открие как идват до тук."

"Сириус" е пълнометражен документален филм на д-р Стивън Гриър - основател на CSETI (Център за изучаване на извънземния разум), лекар по образование и световноизвестен изследовател на феномена НЛО. Филмът разкрива строго пазена информация за секретни техники за добиване на енергия и осъществяване на задвижвания. В хода на филма д-р Гриър хвърля светлина върху нови технологии в тези области и представя доказателства за престъпното потискане и укриване на въпросната информация. „Сириус” документира свидетелства за досег с извънземен разум на десетки държавни и военни служители, както и на служители на разузнаването, които дават информация от първа ръка, но и разкриват опитите за потулване на истината около феномена НЛО.

Въпреки, че постоянно е изправен пред заплаха от убийство, д-р Гриър продължава с разследванията си и заедно с екипа си се натъква на невероятно откритие - древен хуманоиден скелет, вероятно на извънземно същество, дълъг едва 15 см, открит в пустинята Атакама. Подробните проучвания на скелета, в т.ч. и генетични, са правени и продължават да се правят в Станфордския университет. Доказателствата сочат, че скелетът е на 6-8 годишно дете, но с твърде спорен земен произход.

Това, което се разкрива от въпросните проучвания, напълно ще промени представите ни за човешкото съществуване.

Моля, посетете официалния уебсайт за повече информация: www.sirius.neverendinglight.com

Източник и филма тук: http://star05.net/videogallery.php?video_id=249


Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Поредната боза и нищо съществено..

Неактивен sven_goran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Ето нещо интересно... макар и на руски
Душа. Путешествие в посмертие
или

http://zelka.org/details.php?id=370779&hit=1
« Последна редакция: Октомври 16, 2013, 21:45:04 pm от sven_goran »

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
The Man from Earth 2007

http://www.imdb.com/title/tt0756683/

Съвсем случайно нещо ме накара да си спомня тоя филм, като мълня ме удари. И ще го гледам пак. Има го в Замунда.
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Ето нещо стойностно според мен, от руската езотерична школа. Не знам дали нумероложката разкрива Истината за мирозданието, но това, което говори ми изглежда доста правдоподобно. Забелязал съм, че руснаците хич не са стиснати по отношение споделяне на знания, били те от личен/битов или езотерично-окултен характер.
Предлагам сами да се убедите, разбира се които поназнайват руски:


В канала има и други видеа с подобна насоченост.
Интересното в случая е, че не се споменава нищо, касаещо България и Българите. :unknown:





Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Много добро по темата

:hi:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Ето ви един "нормален" в човешко разбиране ченълинг от руснаците, в който липсват изтърканите фрази от сорта на: "Възлюбени мои, мои най-скъпи братя и сестри! Всеки ден, който освещавате с любов и благодарност, правейки го специален ден на среща, се превръща в мощен ден на празненство. Ние имаме нужда от такива празници, защото те ни дават много добро потвърждение на това какво можем да постигнем, когато всички заедно се превърнем в едно цяло. Дрън дрън, дрън......и т.н."
Видеото е дългичко, но за сметка на това има доста материал за пресяване. Препоръчвам.


Уникалното в този ченълинг е факта, че канализираната същност/същности желае да предизвика дискусия/разговор по обсъжданите въпроси. Много ми напомня на някого от форума. Нищо лично, само констатирам факта. :hi:


« Последна редакция: Август 23, 2018, 13:56:02 pm от paci1 »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 :D
Цитат
Много ми напомня на някого от форума. Нищо лично, само констатирам факта. :hi:
Чалъми на шарлан пехливани.Читавите казват кого визират,за да може визирания да ги напсува всичките.
https://www.filmi2k.com/extinction-zalichavane-2018/
Там казват кои, кои са изгонили от Земята.А марс е от слънчевото село,въпреки че не е така.

Цитат
Ние имаме нужда от такива празници, защото те ни дават много добро потвърждение на това какво можем да постигнем, когато всички заедно се превърнем в едно цяло
Резонния въпрос е кои сте вие.Щото празниците са лични и са на база постигнатото от нас, не щото някой казал или иска.

Цитат
Препоръчвам.
ПричиНА?

АКО ТЕ СЪРБИ НЕЙДЕ ОТЗАД НЕ ВЪВЛИЧАЙ ДРУГИТЕ ВЪВ СЪРБЕЖА СИ.
кАПИШ.
 :writer:
 :hi:
П.п. Вечве сме във личното време и си гледайте вашите нужди а не на някой., за да не патите,Има нови промени в енергйното и всякакви мераклии ще ви въвличат в техните работи.
Умната.
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Пряката връзка изкуствен интелект - трети пол(безполовите). Водещата вероятно е причина г-н Недков да е доста словоохотлив този път. :D


Първа част:




Втора част:

 :flag_of_truce:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27