Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 530005 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Здравейте приятели ,искам да споделя с вас тази информация.Предполагам ,че много от вас са гледали тази поредица,но аз лично бях доста въодушевен докато я гледах.Аз я смятам ,за важна ,затова си позволявам да я публикувам ,дори и вече да я има тук.
Доста интересна космологична приказка,която започва от цивилизацията на маите,и свършва с много интересни подробности от безкрайно точния календар  "Цолкин".Лично според мен цялата поредица е уникално синхронизирана и балансирана(голям канал),като информация и достоверност.
« Последна редакция: Ноември 05, 2012, 22:12:07 pm от xнещо »

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Ancient aliens debunked
Някой ако го преведе...
« Последна редакция: Ноември 06, 2012, 22:58:14 pm от Ashaman »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Интересни филми с руско аудио:

Илюминатите и живота  на земята -
Роби на  чужденци -

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
BG - Raising Eden
Филма е разделен на 53 части, в които се споменават темите, които всички ние обсъждаме във Форума. В кратки  серии като в резюме, преминаваме през скрита история, окултни тайни и намеса в човешкото развитие.

П.П: Предварително се извинявам ако линка се дублира, ако е така нека бъде премахнат.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Мноооого интересно. Картите на илюмнатите - три от тях се сбъднаха. Остават още няколко. Някой има ли ги останалите? Ми то на тях всичко е изрисувано - какво ще стане.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
BG - Raising Eden
Същия сбиртак от клипчета го има и за ислямската общност. Ще го потърся, дано да го намеря. Ако в raising eden се разиграва сценария с падащите ангели, християнстово и т.н. в другия сбиртак от клипове, също към 50 бройки, се показват същите неща само че всичко е умешано с ислямска философия. На края на всяко клипче казват - слава на алах, или нещо подобно беше. :) ще се опитам да го намеря.
Според мен, отново се разиграва принципа: частичната истина е най-добрата лъжа.
Както се казва докато ги гледате клиповете: очите да са отворени на четири. :) ...че да не се промъкне някоя манипулативна мисъл в съзнанието и после да се чудите как да я изгоните. :)
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Пурку, да нямаш предвид поредицата The Arrivals?

<a href="http://www.youtube.com/v/p_S9cxjJUEI?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/p_S9cxjJUEI?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Да, точно за тази поредица става дума. :hi:


Докато я търсех поредицата (и Гален ме изпревари), намерих още една страхотна манипулация, която я бях гледал отдавна:
- Тайната
Толкова много истина има в него и всичко толкова много изопачено.


Бях го описал в темата за астрологията. Когато не можеш да скриеш нещо (някакво познание каквото и да е то), това което може да направиш е да го изопачиш. Така няма нужда да го криеш. Когато започнат да се разбулват лъжите, на хората им подават ново парче от истината, но пак омаскарено с купища лъжи.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
BG - Raising Eden
Същия сбиртак от клипчета го има и за ислямската общност. Ще го потърся, дано да го намеря. Ако в raising eden се разиграва сценария с падащите ангели, християнстово и т.н. в другия сбиртак от клипове, също към 50 бройки, се показват същите неща само че всичко е умешано с ислямска философия. На края на всяко клипче казват - слава на алах, или нещо подобно беше. :) ще се опитам да го намеря.
Според мен, отново се разиграва принципа: частичната истина е най-добрата лъжа.
Както се казва докато ги гледате клиповете: очите да са отворени на четири. :) ...че да не се промъкне някоя манипулативна мисъл в съзнанието и после да се чудите как да я изгоните. :)
!!! Напълно точен коментар! Винаги оставям очите си "затворени", докато гледам подобен тип инфо. По-скоро го проверявам за себе си и проследявам доколко и каква информация се разпространява, от което си вадя изводи. Има доста по темата и все се улавя уклон в окултна посока, което не хвърля яснота, ако не се изследват конкретно източниците на всяко твърдение. Може и да е по-сложно, но поне не се подлагаме на облъчване от "частична истина". Намека за излизане от матрицата на финала на серийте някак ме препраща към друга матрична форма, което не ми прилича на изход, а казват истината носи освобождение. Самия факт, че имаме избор предопределя накъде отиваме, не предполага ли освобождение, и то ако има нужда.. защо е нужно да ни отварят очите. Следователно целта не е да ни отварят очите, а да мислим в посока на зададената информация...
Защо се ползват окултните практики и техники за изкуствено дезинформиране? Явно, защото на прага на всяко свое събуждане човек пречи на хода на усвояване на "територията" от "избраните" окултни пазители. Техниките са добре познати. Начина за справяне е човек да се заземи и да отстоява последователно вътрешната си позиция, доколкото е възможно без да се вплита в пластовете окултни полуистини. Явно, че илюминати не владеят техниката на"самоосвобождаване", т.е за да оцелеят имат жизнена необходимост от ритуали, осигуряваща тяхното пребиваване на високите стъпала на властта. Да бъде вплетено колкото е възможно повече човешкото съзнание в лъжа, оформена като удобна "полуистина", кръстена с подходящата дума "спасение" е удобен приом за завлядяване на масите. За "обикновенния човек" не са необходими ритуали, за да продължи своето съществуване за в бъдеще. А и е по-скоро зловредно да насочиш нечие съзнание към спасение...без причина и нужда от подобно, освен ако не го принудиш да мисли, че му е необходимо, когато всъщност нужда от спасение издават делата на манипулиращите.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
http://vbox7.com/collection:1454186

Апокалипсис край Стоунхендж.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Ancient aliens debunked
Някой ако го преведе...


Темата е изчерпана с топ коментара под клипа. "Oh, ancient alien stories are false, but the Bible is true? Hahahahaha! Dude, it's ALL a bunch of BS imho."


BG - Raising Eden
Същия сбиртак от клипчета го има и за ислямската общност. Ще го потърся, дано да го намеря. Ако в raising eden се разиграва сценария с падащите ангели, християнстово и т.н. в другия сбиртак от клипове, също към 50 бройки, се показват същите неща само че всичко е умешано с ислямска философия. На края на всяко клипче казват - слава на алах, или нещо подобно беше. :) ще се опитам да го намеря.
Според мен, отново се разиграва принципа: частичната истина е най-добрата лъжа.
Както се казва докато ги гледате клиповете: очите да са отворени на четири. :) ...че да не се промъкне някоя манипулативна мисъл в съзнанието и после да се чудите как да я изгоните. :)

Аз също съм гледал поредицата  Arrivals. Имат добри попадения, но това,че е много намешен исляма остава лош привкус. От една страна е хубаво, защото по този начин хората изповядващи тази религия по лесно схващат "конспирациите", но лошото е,че това ако гледа някой неутрален човек, който е скептик на тази тема ще си каже "какво подяволите".
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен karina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Докато я търсех поредицата (и Гален ме изпревари), намерих още една страхотна манипулация, която я бях гледал отдавна:
- Тайната
Толкова много истина има в него и всичко толкова много изопачено.
Бях го описал в темата за астрологията. Когато не можеш да скриеш нещо (някакво познание каквото и да е то), това което може да направиш е да го изопачиш. Така няма нужда да го криеш. Когато започнат да се разбулват лъжите, на хората им подават ново парче от истината, но пак омаскарено с купища лъжи.
Ето и тук още за филма http://forum.xnetbg.net/index.php?topic=3222
« Последна редакция: Март 01, 2016, 21:35:29 pm от Black Adder »

Неактивен izi_sun4eto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
https://www.youtube.com/watch?v=giKqJ-48qR  - на руски език

 Уникален Филм- интервю на Ангел Христов за големия българин Фаргат Нурутдинов. Разкрива истината за древните  БЪЛГАРИ. Ако някой може да го преведе ще е чудесно, и аз не мога да разбера повечето неща, тъй като е на руски ?

"Първо провери, тогава повярвай!"

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
https://www.youtube.com/watch?v=giKqJ-48qR  - на руски език

 Уникален Филм- интервю на Ангел Христов за големия българин Фаргат Нурутдинов. Разкрива истината за древните  БЪЛГАРИ. Ако някой може да го преведе ще е чудесно, и аз не мога да разбера повечето неща, тъй като е на руски ?



Странна работа! Днес вече излиза, че този клип не съществува... Можеш ли да дадеш алтернативен линк?

Неактивен izi_sun4eto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Странно, на мен ми излиза от една друга страница, но от форума тук не става да се отвори, пробвай пак... уникални неща говори този човек! който знае руски ще е хубаво да преведе. Как може да се обясни това, че не се отваря от тук...?
Явно има защо някой да скрие това клипче, може би крие някоя доста голяма истина и не им е удобно на някои хора да се разбира.!? Вижте който може да се добере като алтернатива- напишете във google- Фаргат българина част 1 и дано излезе ...
« Последна редакция: Януари 03, 2013, 22:20:19 pm от izi_sun4eto »
"Първо провери, тогава повярвай!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27