Автор Тема: Да се събудиш парализиран  (Прочетена 54551 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #60 -: Ноември 27, 2008, 21:02:25 pm »
Какво е това?
Горе долу като сукубуса,само че мъжко.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #61 -: Ноември 27, 2008, 21:47:13 pm »
А какво е сукубуса?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #62 -: Ноември 27, 2008, 21:50:58 pm »
А какво е сукубуса?


Същото като инкубус ама женско  ;D

Има цяла тема ве - 5 страници при това !

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,7371.0.html

Неактивен titi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #63 -: Ноември 27, 2008, 22:15:25 pm »
Прочетох линка, но не ми стана ясно как мога да се преборя с него. Сега си давам сметка, че ми се е случвало и друг път. Ще се побъркам. Честно. Много ме е страх.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #64 -: Ноември 27, 2008, 22:19:20 pm »
Прочетох линка, но не ми стана ясно как мога да се преборя с него. Сега си давам сметка, че ми се е случвало и друг път. Ще се побъркам. Честно. Много ме е страх.
Недей да мислиш за това, може още повече да го привлечеш. Отпусни се и мисли за нещо друго и приятно.

Неактивен titi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #65 -: Ноември 27, 2008, 22:40:05 pm »
Цитат
Недей да мислиш за това, може още повече да го привлечеш. Отпусни се и мисли за нещо друго и приятно.

Прав си, но не става така. :(
« Последна редакция: Ноември 28, 2008, 14:48:36 pm от H. »

Неактивен titi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #66 -: Ноември 27, 2008, 22:50:36 pm »
Всъщност, да споделя и още нещо, понеже се зачетох във вашия сайт, за това че не сме си сами, че трябва да се усъвършенстваме, за лошата съдбата на планетата ни, която е била променена в последния момент, за това, че трябва да си отворим съзнанието и т.н.

Не знам как е при вас, но аз като бях невежа, си ми беше по-добре. И сега от обикновените ми проблеми - детето, вечерния филм, почивката, близките, нещата преминаха в това как да се боря с демони. Сякаш съм живяла в някакъв приятен друг свят, с който съм знаела как да се оправям и са ме откъснали от него по най-грубия възможен начин.

Така ли е с вас или аз нещо прекалено се връзвам.

Който трупа знание, трупа печал - казват.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #67 -: Ноември 27, 2008, 23:03:23 pm »
Ами правилно ти е наблюдението  ;) Във филма Матрицата на Нео му предоставиха възможността да вземе  едно от двете хапчета и ако иска да се върне обратно в илюзията.Въпрос на избор е но и нищо не е случайно а в резултат на "преживяването ти" можеш и да се научиш как да се справиш с "демоните" и опита от това да ти помогне и за други неща в други сфери. Все пак да имаш информация е по-добре отколкото да нямаш. Стига да не се изпада в излишни паранои, когато се видят нещата трезво -наистина наличието на информация помага - по-трудното е да се намери истинна такава  ;)

Неактивен titi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #68 -: Ноември 27, 2008, 23:21:05 pm »
Мисля, че когато се справя с демона си, ще си дам малко почивка. (ако е възможно, разбира се)
После ще реша дали искам да продължавам с хапчетата.

Неактивен lovesimple

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • corrupted mind
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #69 -: Ноември 29, 2008, 11:37:08 am »
Спокойно, тази сутрин ми се случи за н-ти път. Няма чак толкова от какво да се притесняваш.  :) Един съвет-не се паникьосвай, не се опитвай да мърдаш колкото и да е трудно  или да крещиш (при мен така става по-лошо) спокойствие му е майката. Казвам ти го понеже ме гони това състояние от години, ако успееш да го игнорираш, ще спре според мен, но аз нещо не мога.  :( И забрави всякакви приказки за демони и щуротии (не ме мерете с камъни за последното).  :) Успех  :) :)
бтв.. не се трови с хапчета , но ти си знаеш.  ;)
« Последна редакция: Декември 01, 2008, 08:25:11 am от Mirotvorec »
има ли на тоя свят цар , да е добър - да обича простите и болярите да мрази ?

Неактивен titi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #70 -: Ноември 29, 2008, 14:08:15 pm »
Аз за хапчета имам предвид хапчетата от "Матрицата".

Иначе се разрових и четох доста за моя "приятел" Скуби  ;D.

В един руски сайт пишеше, че не е хубаво да се бориш с демоните, при положение че не умееш. В смисъл със заклинания и т.н. Та там пишеше нещо много лесно и логично. За това, че демоните са паднали ангели, че са безсмъртни (сиреч не можеш да ги убиеш) и правят лоши неща, но и те не знаят защо. Просто така са устроени. Та най-лесното било когато те сполети такова чудо, не да се съпротивляваш и плашиш, а просто да го попиташ "Защо вършиш това". Той няма отговор на въпроса и се обърква. Освен това бил много просто устроен и това му разстройва енергията. Съответно си отива. Аз добавих от себе си нещо от миналото му на ангел - в смисъл "Спомни си, че си бил ангел" и т.н. Мисля, че подейства.

Тази нощ успях да се поотпусна малко и да спя. Пак ме навести нещо, но го изгоних много бързо с горната тактика. Но пък не съм много сигурна дали не е било сън, защото според мен мозъка ми гледа да ме облекчи малко, щото почвам да откачам. За три дни отслабнах с почти три килограма.

Отново се събудих след това, но бях спокойна и много щастлива, че съм се справила и уверена, че мога да се справя отново.

Не че не съм притеснена, но малко ми се разсеяха облачетата.

Неактивен lovesimple

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • corrupted mind
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #71 -: Ноември 29, 2008, 15:10:17 pm »
Сънна Парализа//нереално събуждане (Sleep Paralysis/False Awakening)
Виж този текст, който ми се струва по-рационален от приказките за паднали ангели и такива щуротии. Матрицата я остави настрана, води до влудяване.  laugh laugh
« Последна редакция: Декември 01, 2008, 08:26:52 am от Mirotvorec »
има ли на тоя свят цар , да е добър - да обича простите и болярите да мрази ?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #72 -: Ноември 29, 2008, 15:21:36 pm »
Сънна Парализа//нереално събуждане (Sleep Paralysis/False Awakening)
виж този текст , който ми се струва по-рационален от приказките за паднали ангели и такива щуротии .. матрицата я остави настрана , води до влудяване  laugh laugh

Тука става въпрос за 2 различни феномена - при единия човека просто се чувства парализиран - не вижда  и не усеща никакви същества около себе си а в другия случай човека усеща чуждо присъствие все едно някой му е стъпил на гърдите. Това че симптомите са подобни не означава автоматично че става въпрос за едно и също нещо.

Неактивен Predator-S

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • Agent of Chaos
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #73 -: Ноември 29, 2008, 15:25:49 pm »
При мен парализата е винаги преди да заспя. Ако се събудя и не мога да мърдам - е обикновено за няколко секунди.
There is a secret code in the structure of the mind. Esoteric surgery, a dissection of the soul.

Неактивен lovesimple

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • corrupted mind
Относно: Да се събудиш парализиран
« Отговор #74 -: Ноември 29, 2008, 15:31:35 pm »
Аз също имам чуство за чуждо присъствие, но за мен това усещане е породено от страха - не от сукубус . Сукубус има в HEROES 5, не в моето легло.  :D
« Последна редакция: Декември 01, 2008, 08:27:56 am от Mirotvorec »
има ли на тоя свят цар , да е добър - да обича простите и болярите да мрази ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27