Автор Тема: Форум срещи?  (Прочетена 102512 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: Форум срещи?
« Отговор #180 -: Август 29, 2012, 01:01:07 am »
Аз лично нямам претенции за конкретни дати ;)  когато е удобно на всички

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 210
Re: Форум срещи?
« Отговор #181 -: Август 29, 2012, 10:33:21 am »
kalan, ако е този компекс:

За предпочитане е обаче варианта - Комплекс - с.Варвара, Пазарджишко. - минерален плаж, бунгала за преспиване и ресторантска част за похапване.
Организирал съм там два пъти сбирки на друг един форум, доволни останаха хората.(къде 45 човека)
На стотина километра е от София, на 50-60 от Пловдив, на 360 от Бургас. На близо има и ЖП Гара, за пътуващите с влак.
Пише 55 лв. къща за двама. От там нататък ти си смятай пътни, кафета, кюфтета, банички, сувенири, парцалки...  :D  (знам ли ти навиците!)  :P

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Форум срещи?
« Отговор #182 -: Август 29, 2012, 12:11:34 pm »
Абе, Черното влечуго, като не благоволяваш, аз ще я организирам тогава, който иска да идва.
Другия път казваш дата и място, който иска да идва, който не иска - здраве да е.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Форум срещи?
« Отговор #183 -: Август 29, 2012, 19:26:50 pm »
Е то октомври е студен месец. Какви плажове ви гонят. Аз пък съм алергична към слънцето значи. Иначе ако е за три дни е абсурдно да отделя толкова пари. Абе не може ли някъде в София да се съберем в някой хубав ресторант за няколко часа. Ох не знам. Ще обсъдя финансовия въпрос със себе си пък и с другите в къщата.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re: Форум срещи?
« Отговор #184 -: Август 30, 2012, 20:34:54 pm »
Ми хубаво няма да разказвам вицове, обаче ти ще ми разказваш пък.  :blum1:
А колко пари трябва да заделя горе долу ми кажи да почвам да пълня бурканбанк?
Иначе си мисля, щом konstantin е сериозна и ще идва да се лепна за нея и да дойдем заедно, че сме от един град. :)
Ако е съгласна де. И колко време ще продължи. Няколко часа или дни. Виж за дни не съм сигурна.
Но първата половина на октомври ще съм заета и ако може и останалите са съгласни да е по-към края или ноември примерно.  :blush:
:good:
Няма проблем.

Блеки,аз казах,че ще съм с придружител.Така,че,мен ме бройте за двама.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 782
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Форум срещи?
« Отговор #185 -: Август 30, 2012, 21:41:25 pm »
Повече от 1-2 нощувки няма да е.
Написал съм го още 2 страници напред, ама понеже знам, че не обичате да четете, да ви го обясня пак:
който може - идва в петък вечер, който не може - в събота следобед. Какви са тия 3-4 дни, това да не ви е пионерски лагер.
т.е - имате 1 нощувка и една вечеря.
Пример: пътуват 4 човека от София. Пътя е към 100км + 100 връщане. Ако не са с джип, разхода е 36-40 лв за бензина.
Нощувката - 55 лв за двама, хапването и пийването, в зависимост от лакомията - 30-40 лв за двамата.
т.е ако 4 човека се натомпорят в една кола и  се домъкнат от София излиза приблизително 140 лв /4 = 35 лв на калпак

Другия път казваш дата и място, който иска да идва, който не иска - здраве да е.
Без запазване на стаи и предплата, не организирам даже посещение в Зоологическата градина, щото ша си кесам сам като ветропоказател.

Датата не може да се определи преди да се съберат желаещите и да е удобна за всички. /знам, че няма да се съберат нужния брой, но сте ми забавни :) /
И по-забавното е, при една сбирка на друг един форум в софия, как след първият час народа като подпийна и почна да се провиква за национална сбирка, едва ли не след 1 седмица. Добре че беше навалял сняг та се отложи.
И после, тези дето най-настояваха, естествено не дойдоха ;) Дойдоха си редовните, дето и в София и в Троян и в Пловдив да е, пак си се качваха на колите и идваха.
Та така :)
Изложих ви в предишното си мнение, защо няма наплив точно тук да дращят активистите  :D
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Форум срещи?
« Отговор #186 -: Август 31, 2012, 15:46:06 pm »
 Тези без кола как да се придвижат? Като стане ясно до къде де. Защото явно има и друг превоз до "там". Примерно съм от София и не познавам никой лично от Форума, за да тръгнем с кола за на "там". И други подобни въпроси... Повече от ден(без нощ) не мога да отсъствам, защото за да дойда, трябва да ангажирам някой да ми гледа децата, а при мен не кипи от желаещи. За 1ин ден мога да намеря някое близко човешко същество да ми съдейства, щото ако помъкна и децата наистина ще е забавно, особено обсъждането на темите  :diablo:.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
Re: Форум срещи?
« Отговор #187 -: Август 31, 2012, 16:21:32 pm »
del,
и аз съм от София и нямам кола, но ще го измислим- като един вариант, който ми се върти е, да помоля или "изкуша" приятелка/приятел, дори които не пишат във форума, с кола да ни закара и да ни върне. Като отидем в събота ранния предиобяд не баш сутринта, до привечер или вечерта ще се приберем. Въпрос на подробности и уточнения като се разбере датата и дали ще се съберат достатъчно хора.
Защото аз разбирам "организатора", дори за сбирки в София и запазване на някакви места, хората ти искат капаро за поне десет човека и аз веднъж съм "горяла"- не толкова заради парите, щото те хората са разбрани, но реално тези, които не дойдоха, а казаха че ще идват не постъпиха много коректно.
Иначе и в парка става да се събират желаещи да си носят бира или нещо друго и да се опънат на поляната с най-малко разходи.

Но първоначалната идея беше, ако искат и други хора, далече от София да се съберем на някакво средно отдалечено място, за да е по-удобно.
Така или иначе всеки си преценя и ако не може никой не е насилван или заплашван с БАН примерно или други по-крути мерки... надявам се  :P
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Форум срещи?
« Отговор #188 -: Август 31, 2012, 19:09:10 pm »
Princess_Deja, Тогава може да се организираме и да ходим заедно.
Сега остана да разбера за кога става дума и да се уточним.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Форум срещи?
« Отговор #189 -: Август 31, 2012, 21:05:35 pm »
Значи да ви кажа съм навита за една нощувка.
Иначе ме бройте и мен, само дано скоро получа едни парички и да скатая от тях иначе няма да стане. :-\

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 782
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Форум срещи?
« Отговор #190 -: Септември 01, 2012, 01:07:13 am »
Който иска да свърши нещо, търси начини. Който не иска - носи си оправданията.
Билет 2-ра класа от София до гара Септември е ... 5.70 лв, билет отиване и връщане 10.30 лв.
за тези дето имат право на намаление - пенсионери, социално слаби и студенти - 2,85 :) Който няма пари за влак, ще го спонсорирам ако ми каже едно стихотворение без да се запъне.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Форум срещи?
« Отговор #191 -: Септември 01, 2012, 01:20:46 am »
Който иска да свърши нещо, търси начини. Който не иска - носи си оправданията.
Билет 2-ра класа от София до гара Септември е ... 5.70 лв, билет отиване и връщане 10.30 лв.
за тези дето имат право на намаление - пенсионери, социално слаби и студенти - 2,85 :) Който няма пари за влак, ще го спонсорирам ако ми каже едно стихотворение без да се запъне.
:hi: Мога да изпея "Зайченцето бяло" от начало до край, без да се запъна! За кога иде реч?
Сигурно пише. Ще погледна. Така, че казвам "да" - Пиши ме!

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: Форум срещи?
« Отговор #192 -: Септември 16, 2012, 22:37:38 pm »
Инициативният дух умря ли заедно с цензурата във форума? ;)

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Форум срещи?
« Отговор #193 -: Септември 17, 2012, 17:38:20 pm »
Явно. Ми то нашия организатор Блеки се покри. Не знам какво става с админите. Но и при мен нещата се промениха от финансова гледна точка. Та за тази година няма да мога да отделя толкова пари. Може би следващата.Ма да не казвам голяма дума. Живи и здрави ще видим следващия път.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re: Форум срещи?
« Отговор #194 -: Септември 18, 2012, 09:18:50 am »
Абе що се покриха админите?Да не са забегнали в някое укритие,чакайки декември? :unknown:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27