Автор Тема: Форум срещи?  (Прочетена 101557 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shoguna

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
Re: Форум срещи?
« Отговор #210 -: Септември 26, 2012, 16:25:56 pm »
Ех, горката принцеса! Всеки постинг и е за секс вече. Свършиха ли се мъжете в България (и у форума)? Срамота да оставите момичето така!
Шогун, най-малко от мен би приел съвети, щото и мен нещо недолюбваш. Но в случая никак не си прав. Да не говорим, че сам си противоречиш. Защитаваше махането на парите по принцип, а сега съдиш някого заради това, че няма пари. Принципно аз се чудя как е възможно сравнително млади хора, чак толкова да нямат, при положение, че работа се намира. Но това си е тяхна лична работа. Също както е твоя да правиш с твоя живот каквото решиш.
И за кучетата не си прав, но не ми се спори по темата. Вече забелязах, че няма да си промениш мнението, каквито и аргументи да ти се дават. А за протокола мен не само, че не ме хапят, ами тичат към мен и въртят опашка. Очевидно излъчвам нещо различно. Но пък има малки деца, за тях е съвсем различно. И съответно може да е много опасно.
Що реши че не те долюбвам?Може да не съм долюбвал мнението ти-но това е по различно,а и е кофти някак си мъже да се долюбваме:).Кажи с две думи ама само с две къде точно греша за кучетата да видим какво ще измъдрим защото аргументи имаше само от моя страна.Дай аргумент.Между другото относно парите не съм за премахването им,не си чел внимателно,а съм против едноличното право на ФЕД да печата без покритие,но както и да е.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Форум срещи?
« Отговор #211 -: Септември 26, 2012, 18:25:49 pm »
Скъпи, загрижени форумни мъже ... аз съм ви признателно трогната от братско-бащинското отношение, с което четете и тълкувате моите мнения напоследък. Нистина повярвайте в разтуптяното ми от вълнение сърце, защото последно баща ми по подобен начин ме помоли да си намеря партньор, защото не иска красивата му и умна дъщеря да е сама в живота и неоценена. Аз го успокоих, че ще опитам, но не исках да го натъжавам и разочаровам, че е безнадежно да изпълня заръката му, защото ... разбира се проблемът е в дъщеря му, която поради ... трудния си и неподлежащ на дресировка вече характер не е привлекателна за никого от този вид и род.
За това, ще се постарая да избягвам насоките към "секс" в темите и ще пиша само за възвишени неща и ... федерацията  :drinks:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #212 -: Септември 26, 2012, 19:27:05 pm »
Ама Принцесо ти пък какво се засягаш. :unknown: Знаеш ги мъжете. Ако жена каже нещо смешно и сакън О пази Боже да има думичката секс демек е загоряла. Но виж ако мъж каже нещо такове ще има "Ей пич кефиш ме" Но ние си знаем мъжете колко малко знаят за нас жените. Пък недай се боже се засмееш на такъв виц значи си мнооогооо зажадняла. ::)
Днес в автобуса си четях вестника и имаш няколко такива мръсни вица и странно защо не почуствах никаква възбуда. Виж много се смях. Но може би те съдят по себе си, та затова така реагират. Кво да ги праиш - мъже. Никога няма да ни разберат.
По добре си си така с труден характер и неподлежаща на дресировка, отколкото някоя мека мара. Иначе с кой ще си споря тук чат пат ако се съгласяваш с всичко. :nea:

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Форум срещи?
« Отговор #213 -: Септември 26, 2012, 20:45:31 pm »
Ако жените са от Венера а мъжете от Марс как ще се разберат ,ами много просто трябва да станат Земляни ,случайно сте на тази планета  най -красивата синьозелена перла в короната на Слънцето ,значи трябва да намерите общ език и да се разберете,ха-ха-ха

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Форум срещи?
« Отговор #214 -: Септември 27, 2012, 12:42:11 pm »
Ей, каква станала темата!   

Като не мо'ем си спретнем една седянка на живо, явно тук ще си я направим, пък макар и виртуално!
Направо се размечтах за реална форумска среща, та да видя тогава кой на какъв ще се прави!   
Ама с тия темпове сигурно няма да е скоро!  :nea: 

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Форум срещи?
« Отговор #215 -: Септември 27, 2012, 12:50:19 pm »

Направо се размечтах за реална форумска среща, та да видя тогава кой на какъв ще се прави!   
Ще трябва да се носят каски и други подобни аксесоари :lol:

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Форум срещи?
« Отговор #216 -: Септември 27, 2012, 17:09:28 pm »
Имам две тавански стаи, които през повечето време стоят неизползвани, та се замислям дали да не спретна един селско-горски отдих за желаещите.   :blum1:  Да можете да идвате по всяко време, за колкото дни искате; да се надишате на най-чистия въздух в цяла източна Европа; да се разхождате в гора, пълна с най-различни животинки-зайци, елени, диви прасета, катерички, орли също има. Като опция мога да ви осигуря водач-моят най-добър приятел на четири лапи каракачанец. През лятото може и друга опция-палатка в двора, между 10-ина плодни дръвчета.   ;)
Ще се напиете и на прекрасна изворна вода, която се ползва тук, пък може и на водопадчето да се изкъпете. Е, ще дадете някой лев, ама то кеф цена няма.   :blum1:
Мда, направо се замислям по въпроса!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Форум срещи?
« Отговор #217 -: Септември 27, 2012, 17:12:44 pm »
Сигурно има някаква дълбока ритуална конспирация в предложението ти. Майтапя се естествено  :D Къде е това ?

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Форум срещи?
« Отговор #218 -: Септември 27, 2012, 18:21:43 pm »
Терена го осигурихме и студената водица да видим кой какво материално осигуряване ще носи и датата докато не е паднал сняг. :D

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Форум срещи?
« Отговор #219 -: Септември 27, 2012, 19:47:13 pm »
Миротворец! Предложението ти ми звучи като заветната ми мечта!!! И четириногия приятел и водопадче! :),  прекрасно е! След тежък ден днес реших да почета из темите..до къде сме стигнали в дискусиите и това прочетох най-първо и може да ви е смешно, но цял ден си представях водопадче и гора и въздух и слънце и така бе леко... и сега и тук :) в отговор  :hi: ...
Струва си да го направиш място за срещи наистина, а съфорумниците да помогнем кой с каквото може, това е Рай!!! Ихааа и палатка в двора!!! Човек аз нямаше да мърдам от там ако можех! Няма да досадя де  ;).
Казвайте докато е топло! Какво е необходимо да се прави и колко пари са нужни!

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re: Форум срещи?
« Отговор #220 -: Септември 27, 2012, 20:07:34 pm »
Е това е, гледай ти каква идея ми даде Mirotvorec, ала късно.
Такваз приятна сбирка можеше да спретна на лозето по-миналата седмица, хем народа да се разтовари от сивото ежедневие, хем малко грозде да ми набере докато се разтоварва, хем докато берат можеше да се опознаят /но не в библейският смисъл/ форумните корифей.
Нищо, записвам си идеята за пролетта, когато ще се прекопава.  :lol:

(А иначе вие си мечтайте за сбирки, мечтите са безплатни ;) Единственият със сериозно бизнес предложение, доколкото прочетох, е бил бившият администратор Black Adder, но явно бананизирането му е попречило да си доразвие мисията)

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Форум срещи?
« Отговор #221 -: Септември 28, 2012, 14:57:55 pm »
  Нямам лично място сред природата. Инак до сега да сме там. Да си кажа кажа  сговорни ако сме има как да се срещнем. Другия вариант е датата се заковава. Казва се къде, колко струва и обмисляме транспорта.. за тези които като мен не разполагат с лично превозно средство. Навремето в училище се организирахме :), сега май е по трудно...
  П.П: Да призная обаче мястото с водопадчето ми взе ума...Наистина това е Рай! А друго щях да предложа макар, че звучи съвсем неосъществимо и все пак... не е ли възможно да се събираме и да обхождаме, (лете или знам ли кога) най-различни места в България, които са БЕЗЦЕННИ! Така или иначе ги коментираме, защо не се опитаме да уловим Духа на това за което пишем...
« Последна редакция: Септември 28, 2012, 15:02:55 pm от del »

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Форум срещи?
« Отговор #222 -: Септември 28, 2012, 19:59:00 pm »
На мен ми е интересно защо "Миротворец" остана, а другите, които бяха Админи решиха да си блокират ник-неймите?

Един възможен отговор е, че искат да ни покажат как без тях и техните функции едно разнолико "форумно" общество не би се справило без конкретна "законодателна" или друг тип Власт.

Обаче, трябва да призная, че съм приятно изненадана и аз лично смятам, че преобладаваща част от участниците се справят видимо добре с контрола и самосъзнанието да се автомодерират и въздържат от прекалено "селски" прояви.
Да не ме чуе ... форумния Егрегор, де  :lol: и да оплеска нещата.
Дори забелязвам по-голяма активност и интерес от страна и на бивши потребители  :hi:

Относно форум-срещите, ми се струва, че на чисто психологично ниво, хората не са готови още да се събират и споделят трапези и други хубави преживявания сред природата. Има време да се опознаем достатъчно, за да се организираме и да си го направим приятно. Така по пионерски организацията, защото класа ще ходи е малко ... "задължително", а не по желание :)  :hi:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Форум срещи?
« Отговор #223 -: Септември 28, 2012, 20:30:15 pm »


Един възможен отговор е, че искат да ни покажат как без тях и техните функции едно разнолико "форумно" общество не би се справило без конкретна "законодателна" или друг тип Власт.




И аз си мислех това, обаче не би било честно, защото цензурата сама по себе си прогонва голяма част от хората, които има какво да кажат, и оставя тези, които по дефиниция биха имали "нужда" от контрол. Затова ако изведнъж контролът изчезне, не бива да се очакват чудеса толкова бързо и ако има проблеми, това не е доказателство, че непременно трябва контрол, а може да е доказателство за щетите от контрола. :)

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Форум срещи?
« Отговор #224 -: Септември 28, 2012, 22:26:54 pm »
  Разбирайки, че Форума не е готов за срещи съвсем се убеждавам, че тук някой пишат само за да разтоварят емоцията от деня! Какво значи:
Цитат
Относно форум-срещите, ми се струва, че на чисто психологично ниво, хората не са готови още да се събират и споделят трапези и други хубави преживявания сред природата. Има време да се опознаем достатъчно, за да се организираме и да си го направим приятно. Така по пионерски организацията, защото класа ще ходи е малко ... "задължително", а не по желание
   Звучи пошло! не искам  да споделям повече. Какъв е смисъла наистина ако някой ще напише после нещо в стила на гореизложеното - Самодоволно. Точно. Цинично и бездушно!
П.П:  Пиши от свое име, Принцесс Дежа, за мен природата и споделянето са  свещени, не са просто хубави преживявания и задължително мероприятие! Пиша по сърце! Действам по сърце! А сърцето ми казва, че със същества от твоя вид срещата би била ненужна. За теб и тези от твоя вид е казано:"Не давайте светинята на псетата, и не хвърляйте бисера си пред свините, за да го не стъпчат с краката си и, като се обърнат, да ви разкъсат."
« Последна редакция: Септември 28, 2012, 22:36:16 pm от del »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27