Автор Тема: Откъде произлиза човекът?  (Прочетена 108475 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #90 -: Август 06, 2010, 14:59:50 pm »
Тези доказателства ми направиха впечатление от преди книгата, но тя ми помогна да ги навържа добре. :) Пък самите имена ги ползвам от книгата за тях не мога да кажа дали са така.

Имам предвид, че преди време никой не беше чувал за този съюз и сега всеки го цитира.

Неактивен smarinov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #91 -: Август 06, 2010, 15:02:11 pm »
Вероятно не сме дорасли да разберем откъде произлизаме. Поне аз не съм.. Но ако са ни правили извънземните, свалям им шапка - голяма фантазия имат :hi:

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #92 -: Август 09, 2010, 09:52:31 am »
Ако са ни правили извънземните, ше им кажа, че са си оставили ръцете. Трябваше на повече жени да сложат големи цици. Дебелите да не стават толкова дебели. Да се остарява по-бавно, да не се оплешивява, мъжете да свършват по 10ина пъти и още мнооого много други рекламации имам аз. Кой е бил главен инженер и кой Качествен Контрол, питам аз. Безобразие!

Сигурно малкото извънземно ни е правило в час по трудово.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #93 -: Август 09, 2010, 12:11:20 pm »
Със сигурност не сме еволюирали без помощ, по ествествен път.
Ако всичко беше нормално, за толкова хилядолетия как не можахме да свикнем да седим повече от 1 час на слънце, без после да изгорим целите.

А звездите в Сириус са "млади" щото са се трансформирали "скоро", преди това са били друг вид и са бая дъртички...
« Последна редакция: Август 09, 2010, 12:12:29 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #94 -: Август 09, 2010, 13:51:25 pm »
Танграта някои неща, които казваш са и от начина на живот на хората. Принципно ние сме създадени като роби да им помагаме в мините първоначално. Никога не сме били замисляни да живеем дълго и добре. Все пак донякъде тялото ни е доста устойчиво.
Даже и сега сме им послушни роби, които си имат собствен номер име и какво ли не.
Паричната ни система е техен модел при която ние да нямаме никаква полза.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #95 -: Август 09, 2010, 14:31:13 pm »
Ако са ни правили извънземните, ше им кажа, че са си оставили ръцете. Трябваше на повече жени да сложат големи цици. Дебелите да не стават толкова дебели. Да се остарява по-бавно, да не се оплешивява, мъжете да свършват по 10ина пъти и още мнооого много други рекламации имам аз. Кой е бил главен инженер и кой Качествен Контрол, питам аз. Безобразие!

Сигурно малкото извънземно ни е правило в час по трудово.
 
       Тангра,  докога  ще  те  поправям  бе  човече!  На  младите  жени  големи  цици -  грешка,  после стават  пляскавици  стигат  чак  до  пъпа!  Хубави  цици  -  колкото  мъжка  шепа!  Мисли  в  перспектива!
       За  дебелите  и  за  темпа  на  остаряване  -  наш  избор!  Бог  няма  нищо  общо!! 
       Жените  си  падат  по  плешивите - защо  не  знам,  женска  им  работа,  но  е  факт! 
       Мъжете  да  свършват  по  десет  пъти -  ние  да  не  сме  зайци  бе  Тангра!  Тангра  само  един  път,  а  мадамата  да  с  го  разделя  на  колкото  може!  Поправителни  не  са  нужни,  но  трябва  да  се  учи!   
       Ние  сме  дипломна  работа  на  талантлив  студент,  одобрена  от  природата! 
       Единствената  "грешка"  е,  че  за  всичко  трябва  да  се  учим! Нищо  не  ни  е  дадено  наготово,  както  на  другите  видове!  Но  станалото - станало!
       
   Принципно ние сме създадени като роби да им помагаме в мините първоначално. Никога не сме били замисляни да живеем дълго и добре. Все пак донякъде тялото ни е доста устойчиво.
Даже и сега сме им послушни роби, които си имат собствен номер име и какво ли не.
Паричната ни система е техен модел при която ние да нямаме никаква полза.
      Седере,  ако  ти  се  чустваш  и  живееш  кото  роб,  никой  не  може  да  ти  помогне, никой!! 
      Аз  съм  свободен!  Свободен,  защото  живота  ми  можеш  да  отнемеш,  но  достойнството  никога!! 
      Затова  ти  предлагам  на  теб  и  на  другите  споделящи  възгледите  ти  да  говорите  от  първо  лице  ед.  число!!
       
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #96 -: Август 09, 2010, 15:05:29 pm »
Аз не се чувствам като такъв. Знам си истинската същност каква ми е. Знам че се инкарнираме за да събираме преживявания и никой не може да ни отнеме истинската ни същност. Просто някои ни мислят за такива и са ни създали да бъдем такива.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #97 -: Август 09, 2010, 15:14:12 pm »
 
      Да  им  покажем, че  са  сбъркали  тотално!  Я  кажи  как  да  стане  това?  Това  е  въпроса:  Как  роба  свободен  човек  да  стане???
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 20:17:33 pm от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #98 -: Август 09, 2010, 15:26:04 pm »
Няма да можем да им преборим тяхната система и да им разрушим управлението. Дори и да успеем с тази ще дойде друга. Според мене всеки трябва да започне сам да търси истината да не вярва на тези, които му казват какво да прави независимо за какво е.
Да не мислим кошерно и да се водим от подправени истини. Да сме задружни, но не и да мислим в една посока(например както казват от нова епоха и всякакви подобни системи за контрол), а всеки да си решава на къде да мисли и как. И други неща просто мисля, че тези са основните.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #99 -: Август 09, 2010, 21:39:11 pm »
седере е прав.Човешката раса в момента е робска.Това,че някои хора са независими в известна степен от системата не променя общата картинка на цялато човечество.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #100 -: Август 09, 2010, 21:46:58 pm »
Танграта някои неща, които казваш са и от начина на живот на хората. Принципно ние сме създадени като роби да им помагаме в мините първоначално. Никога не сме били замисляни да живеем дълго и добре. Все пак донякъде тялото ни е доста устойчиво.
Даже и сега сме им послушни роби, които си имат собствен номер име и какво ли не.
Паричната ни система е техен модел при която ние да нямаме никаква полза.
Какви мини, бе човек? Какво са копали?

Супер развита цивилизация и създава хора да копаят в мини. Няма ли си багери?
Знаеш ли колко сила има човек, сравнен с други животни, или пък с машини?
Който е правил човека е заложил много повече на мозъка, и по-малко на тялото. От цялата енергия, която човек консумира повечето отива за мозъка.
Съжалявам хора, които вярват в такива неща.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #101 -: Август 09, 2010, 21:51:52 pm »
Аз също съм на мнение,че има намеса в създаването на нашия вид,но всичките тези неща за Сирус,Орион,разни извънземни съюзи,ASA-RRR , SSS и т.н. съм леко скептичен.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #102 -: Август 09, 2010, 23:13:03 pm »
Танграта някои неща, които казваш са и от начина на живот на хората. Принципно ние сме създадени като роби да им помагаме в мините първоначално. Никога не сме били замисляни да живеем дълго и добре. Все пак донякъде тялото ни е доста устойчиво.
Даже и сега сме им послушни роби, които си имат собствен номер име и какво ли не.
Паричната ни система е техен модел при която ние да нямаме никаква полза.
Какви мини, бе човек? Какво са копали?

Супер развита цивилизация и създава хора да копаят в мини. Няма ли си багери?
Знаеш ли колко сила има човек, сравнен с други животни, или пък с машини?
Който е правил човека е заложил много повече на мозъка, и по-малко на тялото. От цялата енергия, която човек консумира повечето отива за мозъка.
Съжалявам хора, които вярват в такива неща.

Писах го това в предишни постове  :D. Енергийната решетка на земята е извън строя така да кажа и първоначално са копаели Анунаки, но в последствие отказват и след това създават човека той да върши тази работа.  Какво са копаели ами ценни метали.
« Последна редакция: Август 09, 2010, 23:14:45 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #103 -: Август 09, 2010, 23:54:50 pm »
Писах го това в предишни постове  :D. Енергийната решетка на земята е извън строя така да кажа и първоначално са копаели Анунаки, но в последствие отказват и след това създават човека той да върши тази работа.  Какво са копаели ами ценни метали.

       С  каква  техника  са  копаели!  Кирки  лопати  използвали  ли  са  взрив!  Обаснете  технологията!  Абе,  я   прочети  какво  ти  казва  Танграта  още  веднъж,  изглежда  не  искаш  да  го  разбереш!!   

Какви мини, бе човек? Какво са копали?
Супер развита цивилизация и създава хора да копаят в мини. Няма ли си багери?
Знаеш ли колко сила има човек, сравнен с други животни, или пък с машини?
Който е правил човека е заложил много повече на мозъка, и по-малко на тялото. От цялата енергия, която човек консумира повечето отива за мозъка.
Съжалявам хора, които вярват в такива неща.

       Тангра  страхотен  довод!  Още  едно  пиронче  ......... 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #104 -: Август 10, 2010, 00:22:46 am »
Преди години,Админа HБеше побликувал една статия...пускам я пак и си я прочетете http://www.meridian27.com/Mer27/Vol4/f12.htm
« Последна редакция: Август 10, 2010, 00:24:46 am от frynji »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27