Автор Тема: Царството на Минералите  (Прочетена 44157 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Тайната на кристалите
« Отговор #30 -: Март 18, 2008, 00:23:41 am »
Скъпоценните камъни и кристалите са магически в истинския смисъл на думата магия, която означава да бъдеш част от природните чудеса на Земята. Скъпоценните камъни и кристалите са част от самата Земята, тъй като една трета от нашата Богиня-планета се състои от кварц, а силициевият диоксид и водата, от които се образуват кристалите, са и основните компоненти на нашите физически тела. Кварцът представлява вкаменена вода, а телата ни са 98 % вода. Магнитното поле на Земята е вибрационната енергия на кристалите и скъпоценните камъни, каквото е и магнитното поле на човешката аура. Пиезоелектрическите свойства на кристалите, техните енергийни полета и енергийните полета на останалите скъпоценни камъни съответстват на нашата човешка енергия и електрическа честота. По тази причина те могат да се използват като инструменти за възстановяване на енергийното равновесие, когато човешките честоти се нуждаят от фина настройка или лечение. Всички ние сме част от Богинята Земя, също както скъпоценните камъни и кристалите, които лежат в недрата й.
Земята е обвита от енергийната мрежа на скъпоценните камъни и кристалите. На нивото на самата Земя тази мрежа се образува от лей линиите, акупунктурната карта на планетата. Над тялото на Земята и отразена в аурата на човешкото ментално тяло е универсалната мрежа. Тя се образува от енергията на кристалите и скъпоценните камъни, излъчвана от планетата и галактиката и залегнала в човешката енергия. Постулатът на Уика много точно отразява това: "Каквото горе, това и долу." Мрежата съдържа нашите индивидуални умове и колективния ум на обществото, както и достъп до универсалния ум на Богинята и изначалната Празнота. Мрежата е допирната точка между нашите аури и аурата на Земята и вселената. Кристалната мрежа е и енергийният предавател на Непразнотата, онова проявление на Богинята, от което умът създава материя от Богинята Празнота. Тя е нашата човешка връзка между Богинята и индивида или между индивида и звездите.
Лей линиите на Земята се свързват с енергийната мрежа на нейната ментална аура чрез система от гигантски кристали, някои от които не са планински кристал, а други скъпоценни камъни. Повечето от тях са под земята или под водата. Те съществуват физически на планетата, разпръснати в различни ключови места по земното кълбо. Много от тях са разположени на свещени места за местните хора, които до ден-днешен провеждат там древните си ритуали. Други са неизвестни и забравени. Тези кристали спят летаргичен сън от хилядолетия. Деактивирали ги по същото време, когато човешката ДНК била умишлено прекъсната във война между други планети за контрола над развиващата се Земя. Резултатът бил намаляването на човешката информация и енергия от двойно усукана спирала с 12 нишки на сегашната двукомпонентна ДНК . Това се случило не много отдавна, приблизително по времето, когато Богинята била детронирана от мъжкия патриархален ред. Деактивираната кристална мрежа била важна част от информационната мрежа, най-значимото наследство на човечеството.
Но ето че сега човешката енергия и кристалната мрежа на Земята, както и всички кристали и скъпоценни камъни на планетата се събуждат. Кристалната мрежа се активира отново и бавно започва да се очиства. Гигантските кристали в нея се отварят, очистват и изцеляват, като отварят, очистват и изцеляват съседните по-малки камъни наоколо. Те на свой ред отварят, пречистват и изцеляват другите още по-малки камъни около тях. Крайната цел е всички кристали и скъпоценни камъни да се събудят, пречистят и излекуват - от гигантските камъни в енергийната мрежа до миниатюрните кристали в компютърните чипове и бижутата. Чрез изцеляването на кристалите енергийната честота на планетата се нормализира. При изцеляването на кристалната енергия на планетата Земя енергията на цялото човечество също се активира, настройва и разширява. В плавния ход на този процес през следващите няколко десетилетия човешката ДНК също ще се излекува и възстанови пълния си обем.
От незапомнени времена лечителите използват кристали и скъпоценни камъни. Заради протичащата енергийна активация, сега те стават още по-важен фактор в лечението на човечеството и Богинята Земя. Тъй като кристалите и скъпоценните камъни се отварят и изцеляват, техните растящи честоти лекуват и хората, като отварят, настройват и програмират човешката аура. Гигантските камъни са свързващата брънка между системата на лей линиите и универсалната мисловна мрежа. Активацията на камъните свързва човешката аура с универсалната мрежа, както и със собствените ни Светлинни тела. Това енергийно тяло е съкровеното душевно ниво на менталното тяло, което остава съзнателно през многобройните животи на душата и по време на състоянията между животите. Хората играят главна роля в универсалния план на Богинята, нашите умове и Светлинни тела са част от универсалния Божествен ум. Чрез активирането на камъните енергията на галактическата и слънчевата системи сега могат да достигнат до нас по мрежата. Помагат ни и напреднали, позитивни лечители от други планети.
Малките кристали и разноцветни скъпоценни камъни, които носим в джобовете си или под формата на накити, са ни по-полезни, отколкото си представяме, а тяхната енергия нараства с течение на времето. Докато Богинята Земя се пробужда и лекува, нейните лечебни инструменти - кристалите и скъпоценните камъни - събуждат всички хора, животни и създания на Земята. Ние ставаме нещо невиждано и нечувано досега: превръщаме се в Същества от Светлина, енергия и информация, защото такова е било изконното ни наследство. Пълният обем от 12 нишки на човешката ДНК съдържа генетичните кодове на целия живот във вселената, който Барбара Марчиняк в своята книга "Земята" нарича Живата библиотека . Тази библиотека се възстановява, изцелява, реактивира и се връща обратно при нас главно посредством скъпоценните камъни и кристалите.

Лечение със скъпоценни камъни
Стейн, Даян
http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Тайната на кристалите
« Отговор #31 -: Март 18, 2008, 20:39:38 pm »
Иван МИТЕВ

    * Осем разновидности на кварца, дарени с божествена сила според Библията, се срещат в поречието на Арда....

Благодаря - много важна информация - пак благодаря! Тук и сега, знаеш ли кой е Иван Митев или просто го намери в нета?

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #32 -: Март 18, 2008, 22:23:44 pm »
Цитат
знаеш ли кой е Иван Митев или просто го намери в нета?

Дадоха ми неговата книга,после я намерих в нет-а,а след това потърсих и линкове.Нищо повече не знам за него.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #33 -: Март 18, 2008, 22:33:54 pm »
Цитат
знаеш ли кой е Иван Митев или просто го намери в нета?

Дадоха ми неговата книга,после я намерих в нет-а,а след това потърсих и линкове.Нищо повече не знам за него.

Май беше за ЛС. :) На мен ми е много интересен - всичките години през които минахме през перистройката, но знам, че яростно е осъждан и обиждан в други форуми. Както и да е - аз лично много харесвам материалите му!

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #34 -: Март 18, 2008, 22:41:42 pm »
Иван Митев се занимава с кристали и мисля е навътре в нещата,даже има малко магазинче в Хасково  :D ,пишеше във вестник Новинар/хасковския/и бе уволнен щото си бе направил шега с едно тъпо ченге,незнам какво пише във форумите,но личните ми впечатления са добри.
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #35 -: Март 18, 2008, 22:49:04 pm »
Иван Митев се занимава с кристали и мисля е навътре в нещата,даже има малко магазинче в Хасково  :D ,пишеше във вестник Новинар/хасковския/и бе уволнен щото си бе направил шега с едно тъпо ченге,незнам какво пише във форумите,но личните ми впечатления са добри.

И на мен Vader и на мен, но знам, че е много оплюван, което за мен в България е сигурен принак на разбудена душа!   :)

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #36 -: Март 19, 2008, 00:15:40 am »
По това,което пише и на мен ми харесва.Пуснах една тема в Земя и екология с още инфо,ако Х. сметне да премести материалите тук.

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #37 -: Март 20, 2008, 00:04:51 am »
Цитат
Осем разновидности на кварца, дарени с божествена сила според Библията

Тина,правиш ли някаква аскоциация в случая с числото 8?
Пърото,което ми изниква в съзнанието са думите на Ванга,че окончателния мир на планетата ще настъпи,когато на власт дойде Осмия.Някой го тълкуват като Христос,Сидеров си мисли,че става дума за него,а аз полагам 8-цата легнала и се получава безкрая.Но дали тези кристали имат някаква връзка?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #38 -: Март 20, 2008, 19:17:35 pm »
Цитат
Осем разновидности на кварца, дарени с божествена сила според Библията

Тина,правиш ли някаква аскоциация в случая с числото 8?
Пърото,което ми изниква в съзнанието са думите на Ванга,че окончателния мир на планетата ще настъпи,когато на власт дойде Осмия.Някой го тълкуват като Христос,Сидеров си мисли,че става дума за него,а аз полагам 8-цата легнала и се получава безкрая.Но дали тези кристали имат някаква връзка?

Ако някой кристал има връзка с Нептун?!  :-\ Идва ми на ума, че влязохме в епохата на Водолея - Нептун (8-та планета в Слънчевата система), а Христис е свързван с епохата на рибите - затова знака му е риба.

Не знам.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #39 -: Март 20, 2008, 20:04:24 pm »
Незнам,но нали за всяка зодия има планета която влиае най-много,също за всяка зодия има и главен кристал,тогава кристала може би ще има и връзка с планетата  :D
Епохата на водолея не трябва ли да започне около 2160  ???
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #40 -: Март 20, 2008, 20:13:10 pm »
Цитат
Изреченото от Ванга завършваше така: „Тогава ще дойде Осмият и той ще подпише окончателния мир на планетата, но това ще е началото на края!”
Кой е "Осми"? Много пъти различни хора са ме питали какво е искала да каже Ванга, но аз също не знаех. Вкъщи правехме какви ли не предположения. Преобръщахме историята, брояхме царе и събития, но не стигнахме до истината. Това много ме тормозеше, докато един ден след много време попаднах на едно апокрифно произведение, така наречения „Белославски сборник”
- препис от края на ХVII-ХVШ в., където пише: „А що е Осем?
- Това, което изначално пребивава във вековете. Указ за нашия Господ Исус Христос.” След това още на няколко места из нашата средновековна литература съм срещала това определение като название на Исус Христос. Значи не случайно Ванга препоръчва да търсим истината в старите свещени книги. Но какво е искала да ни каже?

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #41 -: Март 20, 2008, 21:15:51 pm »
Цитат
Изреченото от Ванга завършваше така: „Тогава ще дойде Осмият и той ще подпише окончателния мир на планетата, но това ще е началото на края!”
Кой е "Осми"? Много пъти различни хора са ме питали какво е искала да каже Ванга, но аз също не знаех. Вкъщи правехме какви ли не предположения. Преобръщахме историята, брояхме царе и събития, но не стигнахме до истината. Това много ме тормозеше, докато един ден след много време попаднах на едно апокрифно произведение, така наречения „Белославски сборник”
- препис от края на ХVII-ХVШ в., където пише: „А що е Осем?
- Това, което изначално пребивава във вековете. Указ за нашия Господ Исус Христос.” След това още на няколко места из нашата средновековна литература съм срещала това определение като название на Исус Христос. Значи не случайно Ванга препоръчва да търсим истината в старите свещени книги. Но какво е искала да ни каже?
В книгата на Тот, се представя пътя на посвещение на един послушник, който всеки ден застава пред една от 22-те картини и получава обяснения и поучения от първосвещенника а всяка нощ ангел го отвежда от съня му и показва други неща. От тези картини произлизат после картите Таро.
А името на картина осма е образа на силата, която възстановява равновесието.

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #42 -: Март 21, 2008, 10:19:59 am »
Може ли да постнеш  тази картина ако я имаш?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #43 -: Март 21, 2008, 16:28:16 pm »
От тези картини произлизат после картите Таро.
А името на картина осма е образа на силата, която възстановява равновесието.

Богомилското таро:

8. МОМА - с венец от слънчогледи, държи пентакъл и две разтворени книги;

Таро Аркана - голям:

8. Сила - жена, която отваря устата на лъв.

Таро Аркана - малък:

8 жезъла - бързина, 8 купи - търсене, 8 меча - ограничение, 8 петолъчки - учение............???

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Царството на Минералите
« Отговор #44 -: Март 21, 2008, 16:36:01 pm »

Богомилското таро:

8. МОМА - с венец от слънчогледи, държи пентакъл и две разтворени книги;

Таро Аркана - голям:

8. Сила - жена, която отваря устата на лъв.


Тук има все жени.Ето къде е силата. ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27