Автор Тема: Възпламеняване на Решетките  (Прочетена 18969 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #45 -: Юли 20, 2007, 16:26:59 pm »
Ако напрежението е неприятно може причината да е в запушени чакри, трябва да се "продухат".
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #46 -: Юли 22, 2007, 14:26:21 pm »
Имам информация, че ефектът е нулев за България след възпламеняването на решетката. Ето какво ми казаха:
В деня на възпламеняването вибрацията се е вдигнала двойно и така до следващия ден, а след това е започнала да пада и вече е такава, каквато беше и до 17.07.07. Сиреч ефектът е нулев, може би за радост на всички скептици(видяхте ли, прави сме, че нищо не можем да направим...). Причина за този спад е кармата на българите, според моя източник  явно е доста тежка, а като втора причина нежеланието ни да потърсим съдействие и подкрепа от другите хора.
Източникът ми е извън България и както казва-много добре се виждате от тук  ;D  Склонен съм да му вярвам по мои си причини, но ми се ще и още някой да вземе отношение по този въпрос. Кой-той си знае  ;)  няколко човека са.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #47 -: Юли 23, 2007, 01:55:29 am »
Възпламеняване на Решетките, глобално или локално затопляне?
Дали всичко това е факТ. ;)

Аз се замислих...., коректната дата за същностно действие не беше ли 20.07.2007?

Има неща, които ако ние сами не си ги направим, то никой друг не би могъл.
И за добро и за зло Е така.

Призовавания, Покани, Поучения, Мъмрения все от Източници, източници, източници.....

Цитат
   -И как все пак да се оправя? Кога е носещ истината източникът, или по-вярно, кога без пречки тя се възприема? Та нали, в ушите няма пукот, когато слушаме отвън, а и ти казваш, че отговорът се поражда сякаш във вид на мисъл, произведена от нас. Но как да разберем, за благо ли звучи гласът или пък не? Та всички, които чуват гласове, смятат, че слушат само разум висш.
   -Когато в теб звучи не просто слово, когато, внезапно пламва чувство, емоция в душата, и радостни сълзи текат, и топлина усещаш, и аромат и звуци се зараждат в теб, когато порив и потребност да твориш и жажда за очистване у теб се появи, бъди уверен, че ясно чувстваш мислите на света. Когато хладна идва информацията, дали е указание или пък заповед, и даже да говори тя за благо, и да изглежда мъдра, и мъдрейша даже. Когато се представя за върховен източника и дори могъщ , ти знай: зад благото се крие не добро, а те приучва да я следваш в собствена угода, същност, на която не е дарено във съвършенство да се въплъти.

Честито на позналите верния резултат.
Малко : Много
Но за кого?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #48 -: Юли 23, 2007, 03:19:14 am »
Имам информация, че ефектът е нулев за България след възпламеняването на решетката. Ето какво ми казаха:
В деня на възпламеняването вибрацията се е вдигнала двойно и така до следващия ден, а след това е започнала да пада и вече е такава, каквато беше и до 17.07.07. Сиреч ефектът е нулев, може би за радост на всички скептици(видяхте ли, прави сме, че нищо не можем да направим...). Причина за този спад е кармата на българите, според моя източник  явно е доста тежка, а като втора причина нежеланието ни да потърсим съдействие и подкрепа от другите хора.
Източникът ми е извън България и както казва-много добре се виждате от тук  ;D  Склонен съм да му вярвам по мои си причини, но ми се ще и още някой да вземе отношение по този въпрос. Кой-той си знае  ;)  няколко човека са.

Ай сега к'во ще правим мамка му и карма.От кой и за какво да търсим съдействие какво ни е да не сме инвалиди.
Само питам.
Ако съдбата ти вземе нещо от ръката недей плака,то е за да ти даде нещо друго и само за теб.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #49 -: Юли 23, 2007, 08:22:15 am »
veselqk-U , кармата затова е карма, за да се отработи и изчисти, за да се освободим от негативизма. На много българи е известно, че имаме тежка карма, но явно много малко осъзнават, че е необходимо да се поработи доста по въпроса, съзнателно и със сърце, даже бих казал по-вече с второто. Ако не-ние пак си я отработваме, но по класическия начин-болести, лични и социални драми.
Лично аз не смятам, че е нужно от някого да търсим помощ, смятам, че сме достатъчно силни и сами да се справим(затова и сме българи в края на краищата  ;)), само дето преди това трябва да се събудим. Явно още не сме...
Цитат
Ако съдбата ти вземе нещо от ръката недей плака,то е за да ти даде нещо друго и само за теб.
Поздрави за тази мисъл!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #50 -: Юли 23, 2007, 12:46:59 pm »
Аз се замислих...., коректната дата за същностно действие не беше ли 20.07.2007?
Имах същото усещане на 20-ти,но просто го игнорирах накрая на деня.Сметнах,че съмпрекалено чувствителна и затова съм се чувствала така цял ден.Тук в Лондон по-скоро беше ''наводняване на решетките'',като се има в предвид,че в 10 сутринта небето притъмня.В един момент имах чувството,че е дошъл момент за апокалипсис,толкова беше притъмняло,дори уличното осветление се включи.След това заваля,проливен дъжд като из ведро.Валя около 2-3 часа. ::) След спиранането на дъжда се проясни и пекна слънце,все едно изобщо не е валяло. :o Аз лично се чувствах доста напрегната и като че ли виждах фигури с периферното си зрение.фигуриоблечени в бяло,които преминаваха доста набързо. :-\ Нервността си отдадох на това,че носих колие и пръстен от лунен камък,но кой знае тепърва ми предстои да разбера. :-\

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #51 -: Юли 23, 2007, 17:18:45 pm »
Mystic,
забелязвам често случки, които бих определил вече като тип поведение на определени личности или групи.

   Ползва се неизбежноста за нещо нежелано и се измества фокуса от него. Някъде наоколо, нещо като, ама не съвсем същото

За илюстрация ще си позволя да ползвам един виц:

 - Абе верно ли Пешо от наше село спечелил Волга от държавната лотария?
 - Ми верно е. Ма не е Пешо а Жоро, не е Волга а Москвич и не е спечелил ами го прегази.

   Такива работи....
   Дали възпламеняване, дали на решетките, дали на 17-ти и дали за добро а?......
   Имам наблюдения на лесно самовнушаеми хора. Описваха ми моите въздействия без да съм предприел нищо (дори в случаи, че изобщо ми липсват някои способности).
   
   Ако всички вземат да се позамислят над самонаблюдението си, не само когато някой ни подтикне към нещо си а ежемоментно, тогава няма да има трагични ситуации а комичните ще са малко.

   Ако кажа на някой от Вас, че довечера ще му дойда на гости с почти цялото си същество то сензорите му ще бъдат на макс. Нищо да не предприема пак може да има преживявания зависими от съответния типаж на човека или конкретното му състояние. Може и трети да се намеси. Иди обяснявай после, че не дъщеря ти е заченала а сина ти е приет в Сорбоната (примерно) ;)


   Измествайки фокуса примерно на по предна дата може да се целят няколко неща.
   Но за тях друг път.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #52 -: Юли 23, 2007, 23:28:42 pm »
Mystic,
забелязвам често случки, които бих определил вече като тип поведение на определени личности или групи.

   Ползва се неизбежноста за нещо нежелано и се измества фокуса от него. Някъде наоколо, нещо като, ама не съвсем същото
Joro Velev, извинявам се че съм ти изместила фокуса!Благодаря все пак,че написаното тук от теб тази сутрин  ме накара да забележа,че не съм се заблудила за 20-ти.Няма да влизам в противоречие с теб пък и с когото да било в този форум,поради простата причина,че аз съм си аз пък било то и че ти приличам по поведение на определени личности или групи.Това,което направих беше да споделя дори и малко не навреме,но пък ти беше последната капка от редовните участващи в този форум от която ми е to much! Enough is enough,както казват англичаните и нямам никакво намерение да си меря способностите и знанията нито с теб,нито с Драган,Петкан и т.н.И на мен ми прави впечатление поведението на някои участници тук в това число и ти,но ще си го запазя за себе си.
Всеки е уникален и въпреки,че повечето вървим по един и същи път не означава,че начина по който го извървяваме е един и същ.Успех по твоя път!Аз моя ще си го вървя както намеря за добре,било то и в група,защото избора е само и изцяло мой.Видях,че голяма помощ от всеобщо споделяне няма,та от сега нататък пак ще си имам едно на ум. :D
Администраторите да дадът една звездичка на Joro Velev за уникалността на усещането му!
Само не се заблуждавай,че си единствения и,че останалите само и изцяло се водят по внушение от други. 8)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #53 -: Юли 24, 2007, 00:35:31 am »
Mystic, струва ми се, че това, което се почна на 17-и продължава и до днес. С всеки изминал ден насищането с енергия се повишава и току що приключи поредната (и последна за днес) порция. Така че нормално е да си усетила и на 20-и  :)
Хубаво е, че при теб дъжд вали, а България тези дни буквално гори. Не че и друга година не е имало пожари, но ми се струва, че тази са много. Не знам защо ги  свързах  с неадекватното поведение на хората по отношение на тази тема-възпламеняване на решетката или по-скоро с нежеланието за взимане на решение. Земята ни гори, защото няма кой да заземи енергията.
Разбира се това са си мои разсъждения, може и да не съм прав, ма то като гледам на никой не му пука  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #54 -: Юли 24, 2007, 03:29:02 am »
   Пак съм се изразил неразбираемо. :(
   Mystic, нямах предвид никой от форума споменавайки групи и личности. Виждането ми беше за доста по-глобални неща. За тези, за чийто имена и етикети не се споменават никъде от никого. Важните "клечки" никога не излизат на светло но това не им пречи а им помага да дирижират "симфонията". Онези "клечки", на които префърцунения елит служи, волю-неволю.
   Обаче не визирам върха от шестимата човека, които до скоро се изживяваха и бяха вся и всьо, и за които някои от форума мисля знаят. Те се оттеглиха, т.е. обърнаха посоката (поне за двама съм сигурен) но системата изградена от тях още действа. Сега, оставена без водачи, системата функционира от по-ниските етажи.
   От тези шестимата нагоре .... работата не ми е много ясна. Още се ослушвам "като глухо сюине у тръстики". Не че под тях е ясна и преясна. Дори напротив. Нароили са се какви ли не организации, учения, течения и Бог знае още какви -ения. За почти всички тях се е писало в този и други форуми за конспирационни, разбирай и антиконспирационни теми.
   Работата е толкова забатачена и смарангясана, че под спомената шестица едва ли има много човеци, които са наясно. Подразбира се, че аз не съм наясно. Разчитам на себе си и малкото си способности за да пресявам, анализирам и осъзнавам Нещата и нещата.
   Mirotvorec, правейки връзка с темата за Агни Йога, съм на почти същото мнение като теб. Има връзка, но ми се струва, че "ключа за бараката" не е в заземяването. Точно чрез пожарите тази енергия се самозаземява за да не ни навреди фатално. В Агни Йога от много време предупреждават за тази огнена енергия но кой ли ги взе на сериозно? Работата е не да се заземи а да се оползотвори, вероятно след трансформация или директно (забравил съм препоръките им). Заземява се по принцип излишната и непотребна енергия (справка гръмоотводите ;))

   Личното ми усещане е, че на 17-ти беше опита за разконцентриране от точното време и отнемане на много от инициативните и по-податливи на внушения човеци. На онези, които постъпват или поне се стремят да постъпват благотворно и благородно всеки миг тези дати си бяха нормални дни. Та те медитират всеки възможен миг в тази насока - спасението от хорското безумие.
   Кое е по добре, да те ритнат в правия път или да те подбутнат?
   Такива форсирани истории са ми съмнителни от бебе ;). "Дайте да направим нещо големо та да се оправим." Но големото започва с малкото. Не може ти усвоявайки многото малки да натресеш на останалите "всичките яйца в супата". Така не става.
   На 17-ти бях свидетел на два огромни пожара. В местноста Бакаджиците и връх Боровец край Ямбол. Първия горя два дни. Споминаха се сума декари гора, а въздуха там е сравняван с този в Сандански. :( Амин!!! Дали е поради неучастие на хората в това мероприятие или е именно поради участието на недостатъчно опитни медиатори?
   
   Някои вероятно ще запитат "Като си такъв "многознайко", кое бе точното време?"
   Не знам кое бе и кое ще бъде. Чувството ми подсказва, че бе 20.07.2007 в 9 часа .... три девятки :-\
   Това може да е началото с пик в 11:11 часа но не съм проверявал тази версия. Като имам предвид, че за космическите времеви цикли човешките часове са едното нищо, т.е. нямат смисъл. Мисля, че ако за опора във времеизмерването се вземе нещо щогоде по константно, примерно дължината на вълната на водорода, би било по смислено и възможно да се открие логични връзки и зависимости.
   Между другото, до колкото съм информиран, дължината на вълната на водорода бе предложена за основна измервателна единицица при измерването на аурата.

   Тук стават множество пожари а в Англия се излива дъжд. Дали защото там има хора от елита на елита?
   Там може хората да са по-слаби но по-опитни, докато тук силата ни е повече от опита и сме способни да си запалим чергата за да ни светне..... :(

 Па сме и доста самонадеяни....като си прочета написаното - много самонадеяни, еле язе. ;)

   Хайде сега, всеки по Пътя си а аз по нивята та в драките.  Нали от там излизали зайци? Диви, ама зайци.;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #55 -: Юли 30, 2007, 00:30:59 am »
земята използва понякога елементите, за да се изчисти. в частност използва огънят, за да изгори енергиите, които са толкова статични и застинали, че никаква светлина, не може да ги достигне. лично аз нямам проблеми с катаклизмите и не позволявам на емоциите ми да ме водят.
ефектът както при всички глобални медитации не може да бъде усетен в дни, седмици или дори месеци след събитието. да кажем, че ефектът тук няма да се забави много. и тъй като не ми се пуска нова тема със следващия цитат, ще го сложа тук, защото май е част от отговора ми към част от говорителите в тази тема, макар да има и много повече:

Hey look alive
we’ve activated the SECOND CREATION.
You know what this means, don’t cha ?
No more moping about the state of the world.
No more dribbling about secret societies like the
bilderbergers, skull and bones and the trilateral
commission.
No more claims we were star seeded by aliens.
We are SECOND CREATION Now.
We are Masters of our own Perfect Spin.
We are Soaring, Calm, Mighty and Free.
Take that Breath in my Kin!
And let it back out again .........

Това е откъс от едно красиво е-списание на сайта, посветен на циклите на майанския календар и глалктическото човечество - http://www.tortuga.com/secondcreation/issue1.pdf
Oсвен готините илюстрации има и нелоши статии

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #56 -: Юли 30, 2007, 02:15:02 am »
WhiteRider линка към списанието не се отваря.За тези на които им е интересно ето началната страница:
http://www.tortuga.com/portal/
Отивате на Time is Art и от там си избирате списанието.

Благодаря на WhiteRider! :-*

AiKiDoKa

  • Гост
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #57 -: Юли 31, 2007, 04:27:08 am »
Здравейте :)  :-*

Ето превода на текстчето, което WhiteRider пусна.Надявам се, че е разбираемо.
За тези, които се вълнуват от темата.

Хей, погледнете, огледайте се!По-живо, по-бързо!
Ние сформираме Второто Творение.
Знаете какво означава това, нали?
Без никакво униване повече, свързано със състоянието на света днес.
Без никакво подценяване на тайните общества като
Билдербергери, Череп и кости, както и Трилатерална Комисия.
Без никакви оплаквания.Ние бяхме създадени от звездното семе на извънземни.
Сега, ние сме Второто Творение.
Ние сме Господари на своята собствена, Отличнозамислена История.
Ние се Реем в пространството, Спокойни, Могъщи и Свободни.
Вдишайте, Усетете моя, нашия Род!
А след това,отново го пуснете да си иде.............


П.С.: Ако има по-добри идеи за превод на "Perfect Spin", което има безброй значения, ще се радвам на предложения  ;) В контекста на основната идея по темата, разбира се.

Превод: АйКи.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #58 -: Юли 31, 2007, 14:15:04 pm »
Хубав превод, но мисля, че този е малко по-точен:

Хей, съживи се
ние активирахме ВТОРОТО ТВОРЕНИЕ.
Не знаеш какво означава, нали?
Без повече мрънкане за състоянието на света,
без повече лигавене с тайни общества като
билдербергерите, череп и кости и тристранната комисия.

Без повече твърдения, че сме посяти от извънземни.
Ние сме ВТОРОТО ТВОРЕНИЕ Сега.
Ние сме овладели своето перфектно движение.
Ние сме Устремени, Спокойни, Могъщи и Свободни.
Поеми този Дъх в своята Природа!
И го освободи навън отново .................

Look alive означава - бъди по-енергичен и по-активен, в случая го преведох по-свободно
Trilateral Comission е ето това: http://www.trilateral.org/
Kin  според календара на маите е твоята собствена природа, галактическият знак, който изразяваш в този живот или духовните качества, заради които си дошъл тук.
Perfect Spin се отнася до състоянието на електромагнитните полета около теб или трептенето на светлинните атоми. Тяхното трептене или движение, когато е перфектно и без замърсявания позволява пълна свобода със собствената жизнена сила и способност за съ-творение, като зависи какво намерение ще бъде поставено в тази жизнена сила.
« Последна редакция: Юли 31, 2007, 14:23:58 pm от WhiteRider »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #59 -: Юли 31, 2007, 16:16:34 pm »
ВТОРОТО ТВОРЕНИЕ
   Дали активиране или оформяне е все тази, достатъчно ми е за да сменя посоката.
   Дали от незнание или умишлено, тук има манипулация. При този тип опити за въздействие не се разчита на външнологични връзки и последователности. Това е действие на психоенергийна, или както искате я наречете, съзнателна същност от друг порядък.
   Няма да анализирам написаното, всеки може да го стори сам. За мен е изпълнено със забрани и твърдения.....и накрая се иска от нас определено действие, иначе те са безсилни да претворят плана си.
   Схващате ли, че Човек е повече от тях които и да са те?
   Опитите им да разгадаят Творението не са спирали от време Оно....но съвършеното Творение, дарено изначално с всичко възможно, сме ние. Това, че ние хленчим и искаме още и още, (като сърдити дечица) невиждайки или сами лишавайки се от сили и способности....това си е наш, чисто човешки проблем.
   Те искат да се възползват от нашата сила и способност на творци-създатели за да им сътворим такава линия на Реалност, в която те да са повече от нас.
   Кой от Вас би го сторил?


Фантазирам си нали?
   Да, и аз както мнозина от Вас живея в собствен свят....още едно потвърждение на думите ми по-горе....Сътворци сме на собствената си Реалност.

   Колкото повече се допитваме и доверяваме на извънчовешки същности, толкова повече се отказваме от своята си уникална природа и същност.
....
   Това е според мен, една частица от Него.  ;)
   Нали си знаете?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27