Автор Тема: За масовите медитации и Светлата и Тъмната полярности (по Матрицата V)  (Прочетена 9334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Висшият "Аз",Егото,Егрегори,Горящи решетки,Зли сили......незнам си какво.Това копие на съвременният живот сами си създаваме проблеми и врагове от скука и после почва борбата,и ако намерим някакво решение,което ни харесва-ах,прогрес и развитие!-Но всъщност сме като куче,което си гони опашката,никой не го спира да си ходи по пътя,но то е убедено че "злата"  опашка му пречи.
Иначе,глобално затопляне се забелязва в цялата слънчева с-ма-Марс,Венера,Юпитер и дори на крайните планети,май този процес касае слънчевата активност.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ПП:
Хендъл,това мероприятие ми прилича да е в угода на Димящото огледало породено от надеждата да придвижват края на света напред във времето.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Ще цитирам по памет вероятно древнобългарски жрец (Колобър):

"Ако всинца вкупом се втурнем, всинца можем погина.
Затова едни да станат юдей, други християни, а трети мюсулмани.
Вървете и облагородявайте ги!"

Те това ми е мислата за масовите медитации.

А повода за тази тема бе "Възпламеняване на Решетките".
Възприех това като манипулативен тактически маньовър на някой комуто е в недостиг времето и ресурса.
Но....ако му/ми дойде времето ще споделя в другата тема.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27