Автор Тема: Възпламеняване на Решетките  (Прочетена 19073 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #15 -: Юли 15, 2007, 15:28:03 pm »
Един от девизите на Илюминатите казан с мои думи:

 ;D ВСЯКА МАСОВКА, ЗА РАЗФАСОВКА !!!


 :-*
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #16 -: Юли 15, 2007, 16:20:20 pm »
@еон, това, както и всички подобни събития досега, защото това не е първата световна медитация, която се организира, мога да си спомня на прима виста поне 7-8, в които съм участвал, се крепят на чистото намерение и желанието, което е абсолютна доброжелателност към всички, а не желание в смисъла, който 90% от хората го преживяват като "апетит" и задоволяване на някаква прищевка.
относно свободната воля и аналогията ти с кошерното съзнание, това не е океан от материя, а окен на духа и в него няма претопяване, а съвършено комбиниране между индивидуализацията като духовно същество и груповия фокус. всичко във вселената е група, човешкото ниво, слънчевата система, галактиката, всичко е общност и група.
човечеството познава и в този момент такова ниво на съзнание, в което груповият фокус е най-важното нещо. това е нивото на съзнание на аборигените и индианците и от гледна точка на сакралната геометрия (светлинните решетки на съзнание) те преживяват първото ниво на христово съзнание, което е хармонично (и при всички същества от това ниво реалността се преживява групово и индивидуалния опит става общ чрез така наречената сънна или алтернативна реалност). второто ниво, на което са всички останали хора на тази планета без единиците постигнали просветление е ниво на привидна откъснатост и логиката и малкия аз взимат превес в оценката на реалността, то е дисхармонично ниво, защото индивидът чувства отделеност от всичко, което е, но е нужна стъпка към самореализацията, защото само когато невинността е изгубена съзнанието познава какво е да живее само и отделно и се учи, опитвайки се да се върне в целостта. само от второто ниво на съзнание може да се каже, че има загуба на индивидуалност и само от него има страх от изчезване и претопяване. христовото съзнание или просветленото съзнание вижда всичко като пропито един вечен дух и няма грижи и притеснения, че ще изчезне, защото знае, че е вечно. отново повтарям, това не е океан от материя, в който отиваме, а океанът на духа, от който всъщност никога не сме излизали, защото не съществува нищо извън изчточника, дори самото "нищо" произхожда от там, а има единствено привидна откъснатост и погрешна представа кои сме.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #17 -: Юли 15, 2007, 19:36:38 pm »
С такива емоционални полюции доникъде няма да стигнем.Лошото е че повечето хора които се прехласват по такива работи са  себеугаждачи,които се изживяват като много духовни или хора без работа.Затова и шаманите не ги обичат такива,защото са кухи тикви-авантюристи,които така и не мърдат от удобната си позиция,но се залъгват с разни дейности.Щяли да се свързват с колективна  решетка,някой да ги е отделял?
Разни добре финансирани гурута с погледи като на дрогирани с "мет" уж какъв покой постигнали,и дрънкат красиви думи дрънкат ли дрънкат....плявкачи.Щяли да лекуват планетата,въх!
Те себе си немогат да излекуват та камо ли планетата.Тя планетата,ще се излекува минавала е и по-тежки периоди,и незнам откъде-накъде е това схващане,че на Земята й пука за нас,или й пука че на нас ни пука за нея,егати високомерието.Май се задава втора Ню Ейдж вълна за допълнителна обработка.Ходим по разни идеали-свише директно от светлината на "бога" или там каквото е, като някакви к..ви,а не можем едно здрасти като хората да си кажем,изпадаме в неистов екстаз от разни предварително нагласени изпълнени с положителен заряд събирания,а се гледаме един друг като мишоци.Жалко.

ПП:
Лечителите които правят безкръвни операции по принцип събират няколко души(той преценя колко),като използва вниманието им което е обзето от това което прави.Всъщност той използва енергията им  ,за да извърши операцията.Броят на хората зависи от силата на лечителя,тъй като трябва да успее да я канализира.При тия масовки като гледам принципа е същия,само че не мога да разбера енергията за какво отива.Да лекуваме Земята?
От какво,от себе си?
Ами ако в същото време,други медитират с ясна цел и използват падналите рационални защити на "лечителите"?-Това е бъзик.
Струва ми се,че това е ала БТВ- "Не си сама".

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #18 -: Юли 15, 2007, 20:07:05 pm »
 ;D

И аз това им казвам, но те направиха масовка върху мен с много "лЮбов" !!!

 :-*



Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен vret7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #19 -: Юли 15, 2007, 20:20:03 pm »
Skorpion, знаеш ли какво държи масата в матрицата, Страхът, Егото...и всички производни от тази комбинация.А твоето мнение е пропито от страх евентуално да не се загуби егото ти в нещо подобно на 'масовост', оттърви се от страхът, аз самият не съм привърженик на никакви 'масови мероприятия' но съм далеч от мисълта че моята истина е по-най, и идеята на тази медитация/молитва е не толкова Земята, а всеки лично да достигне до прозрението доколко е свързан с земята и Вселената.А Земята, тя и без нас ще се оправи, дори и ако е нужно да ни изхвърли като ненужен товар, правила го е...и ако е нужно пак ще го направи.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #20 -: Юли 15, 2007, 21:19:35 pm »
"Бъдете бдителни към техниките за самохипноза, които се продават на
духовния пазар като медитация,

бъдете достъпни за свещения ритъм на спонтанната медитация."

Шибендо Лахири

Ето това може да е учител,защото не те учи.

до Vret7:
Цитат
Skorpion, знаеш ли какво държи масата в матрицата, Страхът, Егото...и всички производни от тази комбинация.А твоето мнение е пропито от страх евентуално да не се загуби егото ти в нещо подобно на 'масовост', оттърви се от страхът, аз самият не съм привърженик на никакви 'масови мероприятия' но съм далеч от мисълта че моята истина е по-най, и идеята на тази медитация/молитва е не толкова Земята, а всеки лично да достигне до прозрението доколко е свързан с земята и Вселената.А Земята, тя и без нас ще се оправи, дори и ако е нужно да ни изхвърли като ненужен товар, правила го е...и ако е нужно пак ще го направи.

Не извъртай нещата по този начин.Все пак става дума за съзнанието ти естествено,че човек трябва да подхожда внимателно.В страха няма нищо лошо.Ще се опитам да ти обясня нещо.В математиката се доказва,че единица информация се представя с най-малко ресурс,чрез с-ма с три стабилни състояния т.е троична бройна с-ма понастоящем се използва двоична(да-не),тъй като е най-удобна и техническата реализация на троична с-ма е много трудно.Както си забелязал човешкото тяло възприема света чрез три стабилни с-ния т.е. триизмерно(времето е добавено от ума) т.е. ние възприемаме максимум информация с възможно най-малък разход на ресурс(енергия),но при ума не е така той възприема света двумерно,чрез истина-лъжа(от това възниква линейност),което е много удобно,но не е цялостно по отношение на заобикалящият свят.Това го прави статична с-ма(представи си да възприемаш двумерно,няма да имаш чувство за разстояние и няма как да има динамика),и това налага ума да залъгва,като общува с околният свят,чрез теории което пък води до използване на огромни ресурси за поддържане и усложняване на описа(егото при човека),и точно този огромен разход на енергия ни пречи да разгърнем пълният си потенциал,а не че сме се откъснали от някъде си.Другото нещо което следва от двуизмерността е това ,че зада компенсира своята неадекватност по отношение на околният свят  той сам си създава среда при която е валиден моделът му,и това е причината за социализацията и събирането на хората в маси.И в крайна сметка става така че между нас и светът стоят теориите на ума,и ние никога не го докосваме истински,общуваме помежду си чрез теории и никога не се докосваме истински.Кажи ми колко души трябва да се съберете,за да докоснеш ТИ светът около теб,или това което те кара да участваш в това е да затвърдиш в описа си представата за себе си,че нямаш его и не те е страх да си част от масите.
Всъщност врагът не е страхът,той се използва от ума когато му е угодно,истинският враг е вече споменатият Ум,който е просто с-ма за възприятия, вместо директно докосване до нещата предлага процеси.Той се побеждава не с  методики,учения и убеждения,а с дързост и стремеж.Тия две неща ми убягват от тези дейности мясат ми на курс по аеробика,защото било много полезно.Ако някога тръгнеш наистина по свой път,ще разбереш че само ти можеш да докоснеш светът за себе си и докато си търсил разни наставления и учители всъщност те е било страх да си цялостен(триизмерен),че в "очите" на светът си сам,че да си вътрешно спокоен означава да няма граница между решенията и действията ти,а не достигането на някакво си изключително състояние,което е просто удобен стол който просто ти харесва,но това не е път.

« Последна редакция: Юли 15, 2007, 22:47:56 pm от veselqk-U »

Неактивен vret7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #21 -: Юли 15, 2007, 21:33:01 pm »
Бдителни не означава-мнителни, параноични и страхливи, Всяко едно нещо има своите полярности, ти си този който градиш своя собсрвен свят-избирайки към коя полярност да се прикрепиш, матрицата за която говорим Всеки от нас е участвал, съзнателно или не.Агресията, параноята са плодове на Страхът...и докато не направим своя избор съзнателно, ще си бъдем вътре.Та 'борейки' се с нея...ти мислиш че си 'вън', обаче на практика затъваш в нея.Усети го ако можеш. :)

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #22 -: Юли 15, 2007, 23:03:03 pm »
всъщност не разбирам възмущението на някои от говорителите в тази тема, за прекалената емоционалност, при положение, че поведението им се диктува само от чувствата им (макар да твърдят, че имат логика, но когато са роби на емоционалното си тяло и неговите апетити разумът в чистия му вид липсва) и сами не усещат какво точно излъчват през думите си. разумът е в малки количества, за сметка на праисторическите повици на първите им два центъра на съзнание, които призовават за завладяване на света със сила и доказване на надмощие. за щастие тази планета не се влияе от тях, защото нивото на "сила" е измамно и им стига само да дишат и да се размножават, като в този период успяват да вдигнат достатъчно шум за собствената си важност, а някои от по-смелите представители на същия вид се справят добре освен с емоционалното замърсяване и с екологичното такова. масовото съзнание има своите изградени модели на резистентност към свободата и истината, че ние сами създаваме своята реалност, а не ни се диктува от тайни общества скрити под черни роби или както май е напоследък зад коктейли на яхтите си. призивът беше отправен, а кой ще се присъедини зависи от чистотата на намерението и степента на доброжелателност.
@веселяк у, да са живи и здрави хората, които могат да живеят своя модел, без тях нямаше да имаме няколкото ренесанса и възродителни периоди, най-вече в културата и изкуството, а щяхме да вярваме все още в средновековното - живей, за да работиш и да страдаш, бъди послушен поданик на църквата/държавата/местния феодал, макар като гледам тези модели все още са живи в голям брой хора, които само търсят кого да обвинят и пред кого да се поклонят и да се оправдават с него, че ги бил контролирал и манипулирал.

нямам какво да добавя повече по темата, защото е очевидно, че двете "земи" в момента съществуват привидно заедно, но нямат много допирни точки като възприятие на реалността.
« Последна редакция: Юли 15, 2007, 23:09:27 pm от WhiteRider »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #23 -: Юли 16, 2007, 03:23:35 am »
Аз по принцип игнорирам разните му там ченълинги от "същества на светлината".
Тръгнали сме да лекуваме Земята, унищожаваме я от вън, лекуваме я от вътре, ще  и концентрираме енергия, а някой питал ли я дали и трябва ?!  Най-малкото да се разтърси след някой друг ден.
От цялото това послание за светлинни решетки и ала бала едно ми се наби в главата - накой иска от мен да концентрирам енергия в определена посока, главно под земята. Може би на този ден ще имаме достъп до по-особена енергия и някой иска да му я канализираме, а и както стана ясно датата  според българския календар не е случайна. Доста съмнителна оперативка....


Все пак си мисля че момента не е случаен и смятам да се възползвам, но ще си го направя по мой си начин както ми дойде от вътре.
 
« Последна редакция: Юли 16, 2007, 03:38:43 am от xnet_user »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #24 -: Юли 16, 2007, 08:03:23 am »
Цитат
Все пак си мисля че момента не е случаен и смятам да се възползвам, но ще си го направя по мой си начин както ми дойде от вътре.
За това става дума де, че всеки трябва да се довери на вътрешното си усещане за нещата.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #25 -: Юли 16, 2007, 11:22:32 am »
Рядко ми се случва, но три пъти го прочетох това съобщение и колкото повече го чета, толкова повече ме напиня  ;D смях, но в никакъв случай страх и се чудя, как може  да се връзвате на такава манифестация, съшита  с бели конци отвсякъде, сякаш от едно време, комунисти са я правили. Това си е върховна галимация и фалшива илюминация.

Интересно откъде ще вземат тези вълни от любов, като не познават въобще това чувство, искам да кажа истинската любов въобще, макар че в случая това е най-малкия проблем.

Неам думи, но ако ми дойдат, ще ме изгонят от форума, защото няма да са хич хвалебствени.

Междудругото, много ми се ще да видя някой на моето място и после да си говориме за страх.

И все пак ще напиша следното, защото съм свикнала да казвам каквото мисля, и това, което всичко си го мислеха, но никой не смееше да го продума, още при комунистите, понеже ме е много "страх". Е, всеки ден си плащам за "страха", един вид си получавам възнаграждение за "страха", но нямам намерение да се отказвам, защото съм убедена, че така трябва да бъде и толкоз. За голямо съжаление моят "страх" хич не е заразителен.

Нямам навика да се губя в невероятно сложни информации, изпълнения и обяснения и се придържам винаги към червената нишка на истината.

Ще ви напиша една моя си максима, без нищо лично към никой, а всеки да си прави и мисли, естествено, каквото си иска, но да не забравПОдя, че човек цял живот се учи и винаги има, какво още да добави. Под учи не подразбирам препълване с информация или както казват езотериците, може да прочетеш една единствена книга през живота си, която да събуди дълбоките в тебе знания и да осъзнаеш всички основни принципи, по които се развиват процесите в живота.

За да ви стане веднага ясно за какво иде рече, просто си представете за момент един типичен комунистически професор с много титли, дори станал академик и много надут пуяк и ще разберете какво точно искам да кажа с примерчето. Колкото и информация и учене от този тип да поемете, ако няма какво във вас да събудите, ще е нахалост работа, освен някое друго медалче на гърдите  или звездичка на раменцата, но крилца няма да ви пораснат никога.

С вериги на краката, застопорени към Матрицата, не се полита към небесата.


 :-\ Махнете чуловете от главите и ще видите колко са ви бетонираните главите, нищо че са препълнени с информации.


Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата любов към другите е тази, да победиш егото си, най-голямата смелост е, да казваш само истината, каквото и да ти струва това.

Всеки компромис със съвестта ни, всяко приспособяване към изискванията и законите на Матрицата ни отдалечава на слетлинни години от духовността. За някои, за земният им живот може да е удобно, но после в небесата, символично казано, няма да бъдат приети.

Като имам предвид, че мъжете точно такъв тип писания хич не обичат, се извинявам за досадата, но не сте длъжни да ги четете, нали ? Изпълнете се с любов към ближния и Медитирайте, но не само на 17 .07. 2007 в 11 часа.

Леле мале дори само датата като я пиша и като знам колко са обсебени Илюминатите от нумерологията, ми става ясно, кой седи за цялата тази сатаниска далавера, но си признавам не знам за сега, каква е точната цел на заниманието, но сигурно ще го открия в близките дни.

 :-* :-* :-*

П.П. Впрочем колко от вас пишат по форумите и информират заблудените маси, за това което знаете и пишете в този форум ? Аз непрекъснато пиша и поради тази причина съм изгонена почти от всички форуми не само в България ?

 laugh
То само с медитация тази работа не вървой.

Любовта е любов към другите, когато получи образ  и плътност в реалността.
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #26 -: Юли 16, 2007, 11:30:38 am »
А това как да го разбирам, но иначе си твърдо "ЗА" ?

 :-\Да, де, дааа, по твоя си начин, но те ще го използват по техния си начин !!!

Не го ли чувствуваш ?

 :-*


Mirotvorec
Разбивач на Системи

 Неактивен

Пол:
Публикации: 2533



      За масовите медитации
« Отговор #1 -: Юби 13, 2007, 02:08:25 pm »   

--------------------------------------------------------------------------------
Айде-е-е, и Масару Емото стана слуга на низшия астрал    Ха-ха-ха, голям смях!

Астрала ще пирува, ама ... може и да си изгори гърлото   
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #27 -: Юли 16, 2007, 12:59:39 pm »
Цитат
:-\Да, де, дааа, по твоя си начин, но те ще го използват по техния си начин !!!
А ти откъде си сигурна, че ще им позволя да го използват? Ти не ме познаваш, така че такива твърди мнения към мен ме карат единствено да се смея  :)
Освен това ти залагаш на ум, разум и логика, аз залагам на усещания. Хайде да не смесваме двата подхода, защото нямат почти нищо общо.
За едно си права-работата по разбиване на системата не е само за един ден, в случая 17.07, а е за всеки един миг. Само ще допълня, че не става дума за унищожаване, а трансформиране на системата и единствения начин е да се участва в същата тази система. Е, точно поради тази причина сме тук. Друг е въпросът, че всеки по различен начин ще действа, всеки със своето вътрешно усещане за нещата дори и да става едновременно.
Цитат
Не го ли чувствуваш ?
Чувствам не-усещам, че някои ще плачат, а други ще се смеем  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #28 -: Юли 16, 2007, 13:21:07 pm »
Дааа, тука си прав и аз чувствувам, че последните ще станат първи и ще има много ред сълзи, ред сополи и много смях на сцената.

За чувстввата се извинявам, аз говорех по-скоро за масите, а не за теб специално, но да знаеш, че и аз съм от тези, които се осланят на чувствата, а не на ума.

Дано да станем повече !!!

 :-*
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Възпламеняване на Решетките
« Отговор #29 -: Юли 16, 2007, 15:36:31 pm »
емоциите са прекрасна стъпка към духовното, когато повече хора излязат от емоционалното тяло, изграждано главно по времето на Атлантида с всички предразсъдъци на масовото съзнание тогава, ще има истински прогрес в духовен план. от човек, който няма енергия, никой не може да вземе. прави ми впечатление, не от тази тема разбира се, а в по-генерален план, че само хора, които трептят на някой от седемте астрални нива на земята, ги е страх от нискоастрални същества, от обезсилване (макар да не знаят, колко малко от себе си съдържат във себе си, защото по-голямата част от божествената искра е разпръсната къде ли не и в какви ли не връзки. само човек, който наистина е започнал да се занимава със себе си, знае как да цени енергията си и че трябва време, след което може наистина да се каже, че разполага със себе си. и тогава подобни събития имат смисъл за него в един друг план и знае как да се свързва с останалите без страх, а като празник на духа.
ще внеса една малка поправка в изказването за любовта - любовата е безусловна и не прави разлика между един обект и друг, просто защото в това състояние няма обекти и тогава няма как да изключиш себе си и другите от нея. в това състояние не може да се каже, че обичаш другите, защото така изключваш себе си или че обичаш себе си и другите, защото така пак има обекти и обусловеност на състоянието. а когато има любов как може страхът или предпазливостта да съществуват, щом си свързан с всичко? все пак това е покана към тези, които знаят и вярват в духа, не тези, които се осланят на материята.
радвам се, че няколко души тук откликнаха на поканата, съвпадението с датата е само по българския православен календар, иначе събитието се подготвя от няколко месеца (10 ако помня правилно).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27