Автор Тема: Септември-Октомври - 2008: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program  (Прочетена 37320 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #45 -: Ноември 20, 2006, 11:00:16 am »
Говориш така, сякаш единствените извънземни, които идат тук са лоши и гадни сиваци...
Няма ли да се отърсим накрая от всички глупости, и да започнем да мислим:)))?  Лично аз смятам, че на Земята идват ЕТ-та от най-различни краища. Защо се ограничаваме само до малки злобни сиваци???

Не, по-скоро се опитвам да говоря така сякаш някой нарочно ни спуска инфо за да ни обърка. Не, че PROJ.SERPO е лош материал. Просто искам да намерим материали, които потвърждават дадена информация. Сега например, с какво точно от цялaта извънземна конспирация ни помага СЕРПО? Само нови неща, които малко или много се припокриват с предишна информация.... Не съм против материала, просто от безсилие написах предния пост, с идеята, че може би това е нечие съчинение с определена цел.

И още нещо. Засега цялта alien consp. се върти около сивоподобни извънземни. Защо например не се появи информация за една от 60-те идентифицирани извънземни раси, за които се говори в конференцията на DISCLOSURE PROJECT "npcc.wmv"? Защото, на дневен ред стоят сивите и сега от горе с тях искат да ни занимават. Така бих си го отговорил.

НО МОИТЕ ИЗКАЗВАНИЯ ДОТУК НЕ ИСКАМ ДА СЕ ТЪЛКУВАТ, като че едва ли не искам да омаловажа труда на теб или на който и да е било, що се отнася до тази тема. Просто горе беше едно емоционално изказване, което може би ще махна...

Oberon

  • Гост
Re: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #46 -: Ноември 20, 2006, 11:12:46 am »
Скоро ще преведа материала, тогава си направи изводите:) Щом съм се заел да го преведа, значи ме е впечатлил, и според мен е доста достоверен :))) Не съм го приел така, сякаш омаловажаваш труда ми :)))) Превода няма да е профи, но поне важните неща ще ги има.

Оберон

Eon

  • Гост
Re: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #47 -: Ноември 20, 2006, 11:26:47 am »
Разглеждам информацията Project SERPO като всяка друга. Има и истина и лъжа сигурно. Вече както казвам навсякъде нещата толкова се объркаха, че нищо не може да се твърди със сигурност.

За очите на Сиваците има най-различни теории. Единствения начин да разберем специално за това нещо и да си хванем един и да му направим изследвания  8)

Цитат
CIA PUBLISHING
laugh

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #48 -: Ноември 21, 2006, 15:56:12 pm »
Ами правителството иска да ни насочи вниманието единствено към Сивите, това и Валериан го казва.

Говориш така, сякаш единствените извънземни, които идат тук са лоши и гадни сиваци...
Няма ли да се отърсим накрая от всички глупости, и да започнем да мислим:)))?  Лично аз смятам, че на Земята идват ЕТ-та от най-различни краища. Защо се ограничаваме само до малки злобни сиваци???

Просто защото Secret Government отдавна се е отказало да работи със Светлата страна като Плеядианци и т.н. :)

Те искат контрол, а сивите им дават привидно точно това.

stiver

  • Гост
Re: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #49 -: Ноември 21, 2006, 23:04:21 pm »
Също така нашите си носели и някакви специални съоръжения с течен нитроген ( за който знаели че ЕТ-тата ненавиждат :))), в случай, че последните станат враждебни.

Купувам спешно 2 бутилки течен нитроген  :)

Eon

  • Гост
Re: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #50 -: Декември 07, 2006, 13:25:31 pm »
Предполагаемата звезда на Сивите от Зета Ретикули.

Картата идва от Бети и Барни Хил.

Eon

  • Гост
Re: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #51 -: Декември 07, 2006, 15:17:54 pm »
Така като гледам картата е пълна глупост...

Ето такива неща те карат сериозно да се замислиш върху твърденията на Бети и Барни Хил, оттам и за Зета Ретикули и всичко останало...

milenski

  • Гост
Re: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #52 -: Декември 07, 2006, 16:59:34 pm »
Течният нитроген, или казано по нашенски, течният азот е една доста неприятна субстанция, която не се харесва не само на сиваците, ами на всички форми на живот на въглеродна основа. Това нещо смъква кожата по-бързо и ефективно от киселина дори. Не знам обаче дали би могло да се използва като оръжие и въобще какви са условията на съхранение на това чудо. Доколкото знам, се получава чрез кондензиране на азотните газове под високо налягане и много ниска температура. Непрактично ми се струва някак.

А тия Бети и Барни... да не са ОНИЯ от семейство Флинтстоун, бре  ;D
Щот ако е тъй, тая карта бая стара ще да е  ::)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Специално издание Септември, 2008!
« Отговор #53 -: Септември 03, 2008, 21:43:01 pm »
Проект "Серпо"

Подготвено от: Peacekeeper & Eon
« Последна редакция: Септември 04, 2008, 01:44:03 am от Peacekeeper »

Неактивен dlakon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
  • 65% chance for critical post
Относно: Септември - 2008: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #54 -: Септември 04, 2008, 22:29:31 pm »
Интересно четиво, наистина  ;)
Само аз ли останах с впечатление, че на тия 'Ебен-и' като че ли им липсва свободна воля.. Едва ли не вече са поели пътя към кошерното/общо съзнание.
Asatoma sat gamaya, tamasoma jyotir gamaya, mrityorma anritam gamaya..

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Септември - 2008: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #55 -: Септември 05, 2008, 00:28:36 am »
Ами те СА на кошерно съзнание. Нали това подчертаваме навсякъде. Това е и основния конфликт между земни и извънземни висши аз. Те са кошерни, ние сме индивидуални.

Неактивен dlakon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
  • 65% chance for critical post
Относно: Септември - 2008: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #56 -: Септември 05, 2008, 02:08:08 am »
Добре де, нали тия и сивите са различни .. уж. А самото кошерно съзнание не би ли трябвало да изключва доста от описаните неща за 'ебен-ите' - като нужда от комуникация с техните за да докладва, че кораба е разбит, емоциите които имат като радостта им от танците около огъня, тъгата при смърт на някой, поемането на инициатива от някой (като ебен-5, мисля че той беше любопитния дето много питаше) и т.н..
Само питам де, нищо чудно аз да не съм много наясно с понятието 'кошерно съзнание'  :D
Asatoma sat gamaya, tamasoma jyotir gamaya, mrityorma anritam gamaya..

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Септември - 2008: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #57 -: Септември 05, 2008, 16:07:25 pm »
Кошерно съзнание не означава непременно телепатична свръзка с всеки един от кошера. Нямат емоции, поне сивите. Това е дизинфо :)

Неактивен dlakon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
  • 65% chance for critical post
Относно: Септември - 2008: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #58 -: Септември 06, 2008, 10:13:01 am »
Да, и на мен ми мина през ума, че цялата тая работа може да е някакъв опит да ги представят в добра светлина  :)
Asatoma sat gamaya, tamasoma jyotir gamaya, mrityorma anritam gamaya..

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Относно: Септември - 2008: PROJECT SERPO! The Zeta Reticuli Exchange Program
« Отговор #59 -: Октомври 06, 2008, 11:46:48 am »
изчетох го на един дъх...направо умопомрачаващо е, благодаря на преводачите. Надявам се да е 80% истина и 20% лъжа, а не обратното  :-\
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
52 Отговора
37281 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2014, 21:54:28 pm
от Fiery
46 Отговора
46833 Прегледи
Последна публикация Февруари 25, 2022, 23:49:04 pm
от stomanata
0 Отговора
11985 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
0 Отговора
9727 Прегледи
Последна публикация Септември 04, 2008, 12:43:14 pm
от Eon
6 Отговора
14519 Прегледи
Последна публикация Април 26, 2012, 02:25:15 am
от fD

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27