Автор Тема: 2012 година - Край на Играта! Егрегора на новият световен ред!  (Прочетена 28432 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
  :o  За каква реалност говорим ,когато светът в който се намираме е нереален, а само отражение??? ;) :-X
Колко си сигурен, че си в реален свят??? и, че онова,което се случва и предстои да се случи е реално???
Светът си е реален. Нереална е в различна степен представата на различните хора за него.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Нашата реалност е отражение - добре съгласен съм. Питам се, обаче на какво?
Дали щом е отражение не отразява друга реалност? Отражението винаги е функция на нещо реално! ВСИЧКО Е РЕАЛНОСТ ДАЖЕ МИСЛИТЕ НИ! Справка - торсиони полета. Ще настъпи края на света за това ли се кахърим, ами тогава да опазваме природата. ТИ ЛИЧНО КАКВО ПРАВИШ ПО ТОЗИ ВЪПРОС. Долавям обаче страх за личния си живот. Не се бойте едно отражение никога не може да умре докато не умре реалноста която го поражда. ОТ ТОВА СЛЕДВА, ЧЕ АКО СТЕ ОТРАЖЕНИЕ СТЕ БЕЗСМЪРТНИ. АКО ОБАЧЕ СТЕ РЕАЛНОСТ ТУК И СЕГА ТО ТРЯБВА ДА ПРИЕМЕТЕ, ЧЕ ДУШАТА СЪЩО Е РЕАЛНОСТ, А ТЯ Е БЕЗСМЪРТНА. Значи може да умре само физическото ни тяло, ако го смятате за реално, а какво значение има дали това ще стане сега, утре или 2012г?
Аз съм реален от плът и кръв без капка отражение на нещо чуждо. А ТИ КАКВО СИ? АКО СМЯТАШ СЕБЕ СИ ЗА ОТРАЖЕНИЕ НА КОГО СИ ТАКОВА? Туров
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Болката обикновено е реална. Няма грешка. Затова и болката учи.

Ама хората не обичат уроците. И болката не обичат. И реалността не обичат.

Обичат живота без реалност и без болка. Всеки си обича неговите си илюзии.


Пак малко назидателно стана и малко негативно, ама така се получи. Как да кажеш на черното бяло.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
За какво говорите всъщност?

Гледам заглавието на темата и написаното от вас и нищо не схващам. ::)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Няма нищо по-реално от живота. Той не търпи илюзии, капризи и особено готованци имащи  само едно единствено желание да грабят от него с пълни шепи без да дават нищо в замяна. Такива хора са завършени егоисти, а егоизъма е в основата на злото!! Липсата на чуството за реалност винаги води до тежки кармични уроци. Една пренебрегната от мен реалност ме принуди една година да мечтая да видя слънцето, да отида сам до тоалетната, сам да вляза в банята. Мога да ви уверя това са огромни за отделната личност постижения в борбата за нормално съществуване. Изминавал съм един болничен коридор за повече от половин час. Сега се радвам на пакостите на внука, на каранищите от жена ми, на сарказъма на Танграта, радвам се, че звуча като десет годишен защото приемам всеки божи ден за подарък, а кой не се радва на подаръци. "За него живата направил бих всичко"- Вапцаров
 Аз възприемам всеки човек като учител, а всяка ситуация като урок. Звучи филосовски, но много ми помага да бъда реално силна личност. Туров
               Лека нощ!!!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
 Магнолия, говорим за реалноста, че живота е реален и израз на тази реалност е борбата с болката, а смъртта е краят на тази борба и като нещо неминуемо не бива да ни плаши даже да е и масова през 2012г. Туров
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

agent006

  • Гост
Защитните му механизми и алармиращите такива са доста силни и опасни, определено е време до 2012 година за изхода от Войната! 2012-2-0 намаляваща стойност-0-1-2-увеличаваща стойност, като 1+2=3-3 е крайният продукт и зависи какъв ще е изхода! На този етап никой не може да се изправи или пребори с Егрегора на НСР! Има вариант и той е само един, но още не е известен!

Време е да се  срещнем и всички го знаем, защото няма време!
Я обясни по-подробно?

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236


Прости ми, но тогава не си запознат с енергоинформационните конструкции, процеси, Архитекти и програмисти, както и с захранването на тези тежки  конструкции, захранвани с билиони единици човешка енергия!Дай насока на мислите и виж крайният резултат!

??????
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:2012 година - Край на Играта! Егрегора на новият
« Отговор #68 -: Юли 25, 2009, 00:41:35 am »
За какво говорите всъщност?
Гледам заглавието на темата и написаното от вас и нищо не схващам. ::)

За общоизвестни откъси от библията, будизма и др. религии, казани малко на академичен и абстрактен език. ;)А опасности е имало и ще има, и досега хората са се справяли. ;D ;D ;D
С прости думи, да се разбере : хората трябва да си поставят обща цел-оцеляване, разумно използване на природата и предпазване от опасности от космоса.Както и от собствената си глупост, егоизъм и завист.Не може 10 да живеят добре а 10000 зле.Това е временно.Човечеството трябва да работи за овладяване на космоса-там е бъдещето.Земята се все някога ще се изчерпи като ресурси. ;)Трябва да се карат от другаде.Познайте откъде ?? :P
« Последна редакция: Юли 25, 2009, 00:43:04 am от marhs »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
6082 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
5 Отговора
6257 Прегледи
Последна публикация Август 10, 2009, 16:20:06 pm
от sidewinder
53 Отговора
27040 Прегледи
Последна публикация Юни 20, 2010, 01:22:36 am
от insomnia1304
19 Отговора
11369 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_
14 Отговора
8451 Прегледи
Последна публикация Юли 16, 2012, 10:35:29 am
от balar

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27