Автор Тема: 2012 година - Край на Играта! Егрегора на новият световен ред!  (Прочетена 28443 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Според мен не може да се прескочи страха, трябва да се преодолее, да се победи. Щото нали точно там е идеята им - страх, страх и пак страх. И целта е да се предизвиква страх дори и подсъзнателно, и го постигат. Но всички ние не трябва да се оставяме на подсъзнанието, защото те печелят. Те работят само с подсъзнанието ни, но ние си имаме и съзнание, че и свръх- такова. Нормално е да те тресне шубето като сефте прочетеш за NWO, но то това е същото като борбата с тероризма - измисляш враг №1 (съответно цел №1) и атакуваш хората чрез медиите да повярват в твоята версия. НО ТЯ НЕ Е ИСТИНА. Тя ще бъде истина докато има кой да вярва в нея!
ТИ ВЯРВАШ ЛИ?

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
...те винаги получават отва, което искат-енергията ти!

Ако мислиш в този дух си от вече победените!

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Информацията е енергия

Според мен "информация" и "енергия" са различни понятия.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Ако мислиш в този дух си от вече победените!
Предполагам, че идеята на IYI е друга. Ние така или иначе сме в матрицата, включени сме към нея, защото само това е начинът да сме тук.
Оттам- нататък вече можем да разсъждаваме кой до каква степен се оставя да бъде управляван от нея. По-високият процент на осъзнатост предполага нейното по-малко влияние върху индивида, но винаги, винаги остава една част вързана към тази матрица.
Матрицата не може да се победи чрез унищожаването й, по-скоро може да бъде променена чрез привнасяне на нови енергийни структури и колкото по-вече-толкова по-добре  ;)
Страх? Оберон е прав-когато има чистота на помислите, когато сме решени да променяме, а не да рушим той, страхът, по естествен начин ще бъде избутан някъде далече.
Не мисли като човек!-Крион

Oberon

  • Гост
Бе хора, стига с тая Матрица:))) Думата е "реалност"  laugh

Ако питате мен, 2012 не е края на играта. Играта тогава започва :) Сега се подготвяме за битката, в която ще бъдем въвлечени след 2012. Казах ! :) :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Ми то и аз предпочитам "реалност", ама нали е разтегливо понятие, та...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Ако отпадне думата "матрица" трябва да отпадне и думата "битка". Реалността се променя, не се преборва. Променяйте себе си, не реалността - тоест вчесвайте себе си, а не огледалото.  ;D

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
цитат:
"Великолепна идея: нов световен ред, в който различните народи се обединяват помежду си заради общите им дела, за осъществяване на общите стремежи на човечеството  - мир и безопасност, свобода и правов ред... Само съединените щати притежават както моралната и нравствената издържливост, така и средствата, необходими за неговото поддържане."                                                                           
                                                                                       Джордж Буш, Лос Анджелис, 18 февруари 1991 г.


1Солунци 5:1-3

"А за годините и времената, братя, няма нужда да ви се пише, защото вие добре знаете, че Господният ден ще дойде като крадец нощем. Когато казват: Мир и безопасност!, тогава ще ги постигне внезапна погибел като родилните болки на бременна жена, няма да я избегнат
."
                                                                             
                                                                                                                      Библията
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

milenski

  • Гост
Цялата тази информация, която се представя тук, е само информация и нищо повече. Тя не трябва да предизвиква страх у вас, не трябва да ви кара да се чувствате подтиснати, не трябва да ви отчайва от Живота! Апелирам всеки, който, четейки нещата в този сайт и се чувства така, да напусне, защото не е готов за това и наистина работи в полза на Матрицата!
Към тази информация трябва да се постъпва единствено с безразличие - нещо което трябва да знаем, за да можем да си направим изводите, чрез които да предприемем мерки да превъзмогнем това! Всеки който се впряга несъмнено потъва!

Дао.

Ей това го напишете на главната страница на сайта  ;)

Цитат на: Xpuctoc Muxaul
Според мен не може да се прескочи страха, трябва да се преодолее, да се победи. Щото нали точно там е идеята им - страх, страх и пак страх. И целта е да се предизвиква страх дори и подсъзнателно, и го постигат. Но всички ние не трябва да се оставяме на подсъзнанието, защото те печелят. Те работят само с подсъзнанието ни, но ние си имаме и съзнание, че и свръх- такова. Нормално е да те тресне шубето като сефте прочетеш за NWO, но то това е същото като борбата с тероризма - измисляш враг №1 (съответно цел №1) и атакуваш хората чрез медиите да повярват в твоята версия. НО ТЯ НЕ Е ИСТИНА. Тя ще бъде истина докато има кой да вярва в нея!

Методите на въздействие не са един или два. Масата се манипулира основно чрез страха и то на съвсем първосигнално ниво. Там няма нужда от кой знае каква информация. Достатъчно е в новините да се споменат само думите "заплаха", "тероризъм" или "радиационно замърсяване" и сочната порция енергия вече са си я набавили. Въпросът е в друго. На тях им е ясно, че някой все още се опитва да мисли и не се хваща толкова лесно на въдицата им. И този някой не само че мисли, ами се опитва да накара и другите да мислят, с което става опасен. Как се обезврежда той? Ами дава му се храна за размисъл, подхвърлят му се оттук оттам материалчета - да си ги подрежда, да си ги сглобява, колкото му душа сака. А като му омръзне - айде ново материалче, ново скандалче, нова "изтекла" информация... И така. Отдавна го твърдя това и съм абсолютно убедена, че във всичките тия конспирации, рептилски истории, НСР и квот се сетите още там, има много истина, но само онази част от истината, която да ни блокира достатъчно ефективно и достатъчно задълго. То е ясно, че в един момент вече не могат да ни точат енергийно или поне не достатъчно (защото продължавам да смятам, че дори мислейки за едно нещо, захранваш неговия егрегор), ама поне да ни обезвредят временно или за постоянно. Защо никъде в тези материали не пише нищо по въпроса какво може да се направи срещу това? Мисля, че отговорът е ясен. Изводът се налага от само себе си - за да противодействаш на матрицата, системата или както там искате си го наречете, е необходимо пълно емоционално откъсване от всякакви егрегори и спасяване тихомълком и поединично през аварийните изходи. Да, но вътре в мен нещо ми подсказва, че и този извод е манипулиран отвън и НЕ Е това решението. Решението не е и в това да развеем знамената и да скочим на "оружие". Защото врагът е навсякъде около нас, той е И в самите нас. Всеки трябва да работи много сериозно върху себе си, но това не е достатъчно. Трябва да бъдем единни, последователни, обединени около обща идея и цел. Няма нищо лошо в това, че в този форум вероятно няма и двама души, които да са на едно и също мнение по всички въпроси. Това не е необходимо. Важното в случая е, че всички се стремим към едно и също и всички сме готови да направим необходимото, за да го постигнем. Дотук всеки е работил по въпроса така, както е намирал за добре и е правил, каквото е можел. Но, струва ми се, че оттук нататък трябва да се действа по-координирано. Както се казва в едно предаване, "Няма време!"  ;)

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Преди да се е установила окончателната  власт  на НСР се знае, че  ТЕ СА   И С Т О Р И Я !  ;)
Тази убеденост на съзнателно и всякакви други нива ни е достатъчно за да сме духовно съхранени и да не сме енергодоставчици на когото и да било. Те нямат бъдеще,  имаме всички примери на империите от миналото, преди зенита си те се надигат, опитват да завладеят света и след това безметежно пропадат отровени от собственото си зловредно влияния. Тези няма да закъснеят, по всичките им напъни си личи, че загиването им като мощ е предстоящо.
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Всеки трябва да работи много сериозно върху себе си, но това не е достатъчно. Трябва да бъдем единни, последователни, обединени около обща идея и цел.... Важното в случая е, че всички се стремим към едно и също и всички сме готови да направим необходимото, за да го постигнем. Дотук всеки е работил по въпроса така, както е намирал за добре и е правил, каквото е можел. Но, струва ми се, че оттук нататък трябва да се действа по-координирано.

А на мен ми се струва, че ако всеки поработи качествено върху себе си обединението ще се получи от самосебе си без да се правят повече никакви спомагателни организации, координации и прочие -ации. Защото това, което свързва всички нас, е съзнанието, а то с организация не може да се освободи, нито обедини или обособи. Ако всеки стане съзнателен ще се свържем на съзнателно ниво. Тогава думи и организации няма да са нужни така както на едно ято птици не са нужни команди кой накъде да лети, докато се водят от единното съзнание на ятото. Ако съзнанието е единно и има своя цел то всеки от поддържащите това съзнание ще ЗНАЕ целта и действието ще му дойде отвътре без да се налага да му бъде обяснявано кога, къде, какво и как да направи.  :)

milenski

  • Гост
Тогава думи и организации няма да са нужни така както на едно ято птици не са нужни команди кой накъде да лети, докато се водят от единното съзнание на ятото.

Чай, че съ отнесъх и мъ изби на поезия  :D :D :D

Да не забравяме, че ятото си има водач.
Идеята за единно съзнание е хубава, но и доста опасна - единното съзнание е лесно манипулируемо.
Да чакаме нещо да се случи от само себе си... нещо не ми импонира. Не казвам, че е грешка, просто не ми идва отвътре да го приема :-\ Ама може още да не му е дошло времето, пък току виж взело, че се случило  :)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Ако отпадне думата "матрица" трябва да отпадне и думата "битка". Реалността се променя, не се преборва. Променяйте себе си, не реалността - тоест вчесвайте себе си, а не огледалото.  ;D

А на мен ми се струва, че ако всеки поработи качествено върху себе си обединението ще се получи от самосебе си без да се правят повече никакви спомагателни организации, координации и прочие -ации. Защото това, което свързва всички нас, е съзнанието, а то с организация не може да се освободи, нито обедини или обособи. Ако всеки стане съзнателен ще се свържем на съзнателно ниво. Тогава думи и организации няма да са нужни така както на едно ято птици не са нужни команди кой накъде да лети, докато се водят от единното съзнание на ятото. Ако съзнанието е единно и има своя цел то всеки от поддържащите това съзнание ще ЗНАЕ целта и действието ще му дойде отвътре без да се налага да му бъде обяснявано кога, къде, какво и как да направи.  :)

Точно така е, и така ще бъде. Именно това потвърждава твърдението, че НСР е мъртвородено чадо на извратени същности - нищо по-малко, но и нищо повече - поредната фалшификация от дълъг ред подобни.. Исторически всичко това се подготвя от много време, но сега се ускорява именно в посока на едно нефизическо, телепатично и най-общо, честотно обединение на хората на определени нива, което ще разруши паразитиращите вибрации за миг...

Ако всеки стане надсъзнателен ще се свържем на надсъзнателно ниво... Защото винаги сме били такива, и винаги ще бъдем - звездни хора, не просто/само земни... Истината е нашето крило, а Любовта - реактивният ни двигател.
Промяната се случва, въпреки всико мислимо - усещат я дай-дълбоко тъкмо най-чувствителните, но и мислещите започнаха да я откриват...

За доказателство ще дам следният пример: в момента аз ви обичам (имам предвид всички активни съфорумци ) по много по-дълбок и съкровен начин от преди година, всеки със своите особености и аспекти на развитие, но вече не като Его-личности, а като частици енергия, вибриращи в определени цветове, и т.н.- без осъждане констатирам една нова форма на комуникация, водеща след себе си многоизмерни възможности. Фактът че това се случва, и неговата интензивност за мен е сигурен признак че Промяната вече е факт..

 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
« Последна редакция: Ноември 24, 2006, 12:33:53 pm от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Идеята за единно съзнание е хубава, но и доста опасна - единното съзнание е лесно манипулируемо.

Единното съзнание не е лесно манипулируемо защото:

Ако съзнанието е единно и има своя цел то всеки от поддържащите това съзнание ще ЗНАЕ целта и действието ще му дойде отвътре без да се налага да му бъде обяснявано кога, къде, какво и как да направи.  :)

Подкрепям изцяло идеята, че всеки трябва да поработи със самия себе си за да стане промяната!
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Точно така е, и така ще бъде. Именно това потвърждава твърдението, че НСР е мъртвородено чадо на извратени същности - нищо по-малко, но и нищо повече - поредната фалшификация от дълъг ред подобни.. Исторически всичко това се подготвя от много време, но сега се ускорява именно в посока на едно нефизическо, телепатично и най-общо, честотно обединение на хората на определени нива, което ще разруши паразитиращите вибрации за миг...

Ако всеки стане надсъзнателен ще се свържем на надсъзнателно ниво... Защото винаги сме били такива, и винаги ще бъдем - звездни хора, не просто/само земни... Истината е нашето крило, а Любовта - реактивният ни двигател.
Промяната се случва, въпреки всико мислимо - усещат я дай-дълбоко тъкмо най-чувствителните, но и мислещите започнаха да я откриват...

За доказателство ще дам следният пример: в момента аз ви обичам (имам предвид всички активни съфорумци ) по много по-дълбок и съкровен начин от преди година, всеки със своите особености и аспекти на развитие, но вече не като Его-личности, а като частици енергия, вибриращи в определени цветове, и т.н.- без осъждане констатирам една нова форма на комуникация, водеща след себе си многоизмерни възможности. Фактът че това се случва, и неговата интензивност за мен е сигурен признак че Промяната вече е факт..

 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Достигни до истината отвъд разума. Любовта е мостът  :)
 
 
 
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
6084 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
5 Отговора
6259 Прегледи
Последна публикация Август 10, 2009, 16:20:06 pm
от sidewinder
53 Отговора
27046 Прегледи
Последна публикация Юни 20, 2010, 01:22:36 am
от insomnia1304
19 Отговора
11381 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_
14 Отговора
8455 Прегледи
Последна публикация Юли 16, 2012, 10:35:29 am
от balar

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27