Автор Тема: 2012 година - Край на Играта! Егрегора на новият световен ред!  (Прочетена 28437 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Войната е на енергийно ниво, не виждам никъде тази идея да е съвместима с площадните изяви, които са безполезни!

Ето връзката:
Време е да се  срещнем и всички го знаем, защото няма време!

Мисълта, че няма време е продукт именно на този НСР, за който говориш. Страхът, както и хилядите му производни емоции, те карат да се гневиш и очакваш моменталната промяна на всяка цена. Промяната ще се случи, но постепенно, и не на площадите и на хорото сред хората, тя ще се случи на малцината, които дръзнат да прескочат отвъд страха и безумието...


Поздрави и всичко най-добро !!!  :) :) :)
musica universalis

IYI

  • Гост
Бъди жив и здрав!
Не.., има процеси в невидимото, които идват от далечното и изскват от нас да действаме, това не е НСР

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Да - тях имам предвид.
Фактът, че знаеш за тях показва, че не си част от, а воин срещу влиянието на НСР..
Егрегорът е силен - признавам -  но в никакъв случай не е непобедим...
musica universalis

IYI

  • Гост
Системата им е перфектна, признавам ги и без значение дали си с тях против тях и т.н., ти ги зареждаш с енергия, тях въобще не ги интересува дали ги обичаш или мразиш, те винаги получават отва, което искат-енергията ти!
Матрицата

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Хаха, да - Матрицата е слаба в някои моменти - въпросът е да не губиш контрол. В момента, когато решиш, че си под контрол от Системата, се озоваваш в такъв, и започваш да търсиш подкрепа, начини за спасение, и прочее...
Ето това е силата на НСР, и това е слабостта на човешките организми, неосъзнали божествения си произход..
« Последна редакция: Ноември 23, 2006, 01:19:43 am от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Мисля, че при цялата врява, дето IYI вдигна по въпроса, без да посочи нищо конкретно, е време да го направи - за да не го обвиним в чиста голословност; още повече пред вид на обвинението, според което еди-кой-си непременно е проводник на някакви чужди намерения...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Eon

  • Гост
Аз така и не разбрах точно за какво става дума в тази тема...

milenski

  • Гост
Досега не бях възприемала НСР като егрегор, но IYI ме накара да се замисля сериозно по въпроса и трябва да призная, че колкото и да не ми харесва и да не ми се иска да е така, има много истина в думите му. Цялата тази информация, която уж изтича напоследък, се подхвърля съвсем умишлено и целта й е само една - да ни накара да мислим за това, да всява страх, да се чувстваме дребни и нищожни пред системата. Егрегорите се захранват от нашата емоционална енергия, а най-силната емоционална енергия е тази на страха, следвана от негативните емоции на омраза, възмущение, отрицание дори. Със самия факт, че обсъждаме тези неща, ние насочваме мислите и енергията си към тези егрегори и ги захранваме, като така неволно им помагаме да стават все по-силни.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
И ето тук е мястото, където логично да продължа мисълта на  Lampyridus photuris, а също и да подкрепя едно твърдение на Оберон  от друга тема;)  Това, което мога да кажа не е свързано с някакви ченълинги, писаници тук и там, а именно с вярата... Вярвам, че НСР ще бъде унищожен, ама така дълбоко си го вярвам, че нито изпитвам страхове, нито имам догатки какво точно ще се случи , ЗАЩОТО ВЯРВАМ, тази вяра е едно силно убеждение, което е непоклатимо/ и необяснимо с думи ;)/  и именно това е голямата защита според мен. Те нямат власт над хората, които вярват в техния скорошен край. Колкото и мощни да изглеждат сега, те не могат духовно да притежават хората, които знаят за неизбежния край на НСР, атеистично настроените тук ще се поусмихнат скептично и ще скочат с аргументи, ама това е приятели, казвам си го както го чувствам. Не ми пука за НСР, преди да се е установила окончателната им власт се знае, че са и с т о р и я  :) ;)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

IYI

  • Гост

Oberon

  • Гост
Някой май много насериозно е взел "Матрицата" :)))

Войната наистина е на духовно ниво. От хиляди години е на такова ниво. Войната с физически средства е само израз, материален израз на духовните битки...Душите ни са въвлечени в епохалната битка.

Нека помислите и делата ви бъдат чисти, колкото и да е трудно в днешно време. Вие ще страдате ,да, както страдам и аз заради добрата си душа, но именно в това е силата на добрия човек - да си остане такъв винаги. Да устои на енергийния хаос и омразата, подигравките и глупостта.
Добрият човек ще бъде помилван, независимо от пол, религия, политически вярвания. ДОБРИЯТ човек - за него е царството небесно :))))

Бъдете хора, неподлвастни на омраза. Пазете моралния кодекс, заложен във всеки от нас, и награда ще има :)))

Оберон, The Анализаторът :)

Oberon

  • Гост
Като се замислих за "Матрицата", за мен това е филм за любовта. И знаете ли точно къде е показано това най-силно? С похватите на фантастичното кино и специалните ефекти...

Нео си лафи с Архитекта на матрицата, който го поставя пред избор - спасението на Зион или спасението на Тринити. Нео избира да спаси любовта си. Излиза, аз след него огъня изпича всичко. Той лети в матрицата, а зад него настъпва буквален хаос- падат сгради, коли се завихрят в торнадото на яростта. Той лети, а след него матрицата се огъва под силата на волята му. Ето кое ще я разруши - силата на любовта и стремежа към нея !!!

Оберон

IYI

  • Гост
А до тогава има много път и се опасявам, че в реалността нещата не седят по този начин!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Някой май много насериозно е взел "Матрицата" :)))

Войната наистина е на духовно ниво. От хиляди години е на такова ниво. Войната с физически средства е само израз, материален израз на духовните битки...Душите ни са въвлечени в епохалната битка.

Нека помислите и делата ви бъдат чисти, колкото и да е трудно в днешно време. Вие ще страдате ,да, както страдам и аз заради добрата си душа, но именно в това е силата на добрия човек - да си остане такъв винаги. Да устои на енергийния хаос и омразата, подигравките и глупостта.
Добрият човек ще бъде помилван, независимо от пол, религия, политически вярвания. ДОБРИЯТ човек - за него е царството небесно :))))

Бъдете хора, неподлвастни на омраза. Пазете моралния кодекс, заложен във всеки от нас, и награда ще има :)))

Оберон, The Анализаторът :)

Много добре казано, Оберонски !!!
Награда ще има, макар не тя да е най-важната...

Интересен беше финалът на Матрицата, когато Героят допусна в себе си Агента, и го взриви някакси отвътре - доста точна метафора според мен.  -  Обръщане на Матрицата...?
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Значи не се разбра нещо основно. Цялата тази информация, която се представя тук е само информация и нищо повече. Тя не трябва да предизвиква старх у вас, не трябва да ви кара да се чувтсвате подтиснати, не трябва да ви отчайва от Живота! Апелирам всеки, който четейки нещата в този сайт и се чувства така да напусне, защото не е готов за това и наистина работи в полза на Матрицата!
Към тази информация трябва да се постъпва единствено с безразличие - нещо което трябва да знаем, за да можем да си направим изводите, чрез които да предприемем мерки да превъзмогнем това! Всеки който се впряга несъмнено потъва!

Дао.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
6082 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
5 Отговора
6257 Прегледи
Последна публикация Август 10, 2009, 16:20:06 pm
от sidewinder
53 Отговора
27040 Прегледи
Последна публикация Юни 20, 2010, 01:22:36 am
от insomnia1304
19 Отговора
11369 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_
14 Отговора
8451 Прегледи
Последна публикация Юли 16, 2012, 10:35:29 am
от balar

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27