Автор Тема: Случки със сукубус  (Прочетена 37387 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Orange

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
  • The best things in life arn't things.
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #60 -: Май 22, 2008, 14:14:04 pm »
Бих искала да споделя с вас едно мое преживяване от преди няколко дни.
Подобно нещо не ми се е случвало преди, а и не бях чувала или чела за нещо такова. Случката от една страна ме "разстрои", а от друга ме "зарадва" с това, че успях да се справя с нея.

Разказвам това както за да чуя ваши предположения и коментари, така и просто да споделя за онези, които като мен не са си и помисляли за нещо подобно, че такива неща биха могли да се случат и да си кажа моя начин за изход от тази ситуация - в момента не се наемам да я класифицирам като "лоша" или "полезна", въпреки не особено приятното изживяване. А и бих искала да чуя, ако някой е имал подобни преживявания.

Бях на почивка със съпруга ми и си бяхме полегнали за следобедна дрямка. Събудих се - лежейки по гръб - от леко целуване по устните и първата ми мисъл беше, че е той и се опитва да ме събуди. Тъй като съм спала дълбоко, а и не очаквах да е "някой" друг - не отворих очи веднага и в следващия момент целувките преминаха в хапане, което беше доста грубо. Това ме стресна и разсъни, но се оказа, че колкото и да опитвам, не мога да си отворя очите и дори да помръдна.

Въпреки че бях със затворени очи обаче, успях някакси да "видя", че до леглото ми стои наведен над мен някакъв силует, който бих оприличила на мъж, но не можех да го разгледам добре, защото светлината на прозореца беше зад него и се получаваше контражур, а и освен това наподобяваше по-скоро на тъмна сянка, нямаше ясни конкретни очертания и никак не виждах лицето. Това, че го оприличих на мъж беше по-скоро "знаене" отколкото виждане, а и самото поведение беше на мъж, при това доста арогантен. Освен това в момента по-скоро се мъчех да се отърва, отколкото да го разглеждам.

Опитвах да се откопча, но почти не можех да помръдна, стана ми не толкова страшно, колкото по-скоро гнусно, че някой прави нещо с мен против моята воля, усещането ми беше сякаш ме изнасилват. И някак от това ми възмущение ми дойде сила все пак да успявам да стискам устни, за да не прониква в мен това "нещо", което се беше някакси впило, и с огромно усилие ми се отдаваше по малко да си въртя главата наляво и надясно. Това изглежда го подразни, защото много грубо ме хвана за косата и изви главата ми силно назад, така че почти ми увисна извън леглото. Мисля, че от него "лъхаше" наглост и самодоволство - доколкото си спомням, тъй като в момента панически се опитвах да намеря решение - отвреме навреме отмяташе глава назад и се "смееше".

Първото нещо, което ми хрумна, след като видях, че не мога да се боря сама физически с него, беше да се опитам да извикам съпруга ми за помощ. Много добре знаех, че той лежи на съседното легло. Оказа се обаче, че не мога и да говоря, колкото и да опитвах, не можех да издам звук, единственото, каквито и усилия да полагах, беше някакво тихо пъшкане. Дори не бях сигурна дали изобщо се чува.

Тогава разбрах, че ще трябва да намеря някакъв начин да се справя сама.
Имам някои скромни познания и опити за работа със светлина и енергия.
И опитах сама да призова за себе си чиста светлина, енергия от Източника, като в същото време вложих намерение между мен и "онова" от главата надолу да премине светлина, която си представях като тънък лист, който минавайки между  нас и ни разделя като скалпел.
Това успя да ме откачи и аз отворих очи.

Мъжът ми после каза, че чул пъшкането ми, но докато се усети какво е това и се разсъни, аз вече се бях откопчила.

Това, че си давах сметка къде се намирам и какво се случва, както и ясния спомен за силните физически усещания ме карат да си мисля, че вероятността да е било сън е много малка. По принцип много сънувам, затова мисля че знам, кое би могло да е мой сън и кое - не. В същото време ми е трудно да проследя цялата случка стъпка по стъпка, държейки я на фокус - опитва се да ми се изплъзне, по-скоро си я спомням цялостно и не мога да определя колко точно време продължи.

Случката малко ме уплаши, въпреки че не се плаша лесно.
Това е по-скоро заради необичайността и чувството за гавра с мен, а не заради някакви опасения, какво ли можеше да стане или какво би могло занапред. Знам, че няма нещо, което да ни се случва и което да не е "изчислено на якост, опън, натиск, усукване и т.н." с нашите възможности.
Просто при среща с нещо "странно", на човек като че ли му се иска да намери обяснение, а може би и успокоение.
Затова днес я споделих с приятел, според когото на такива неща трябва да се дава гласност, и затова сега я разказах и на вас.
:)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #61 -: Май 23, 2008, 00:24:06 am »
Не знам защо написаното от Orange като отделна тема се озова в тази, явно някой от администраторите така е сметнал. Ами ако няма нищо общо със сукубус? Ами ако това, което се е случило е предизвикано от жив човек? Защо толкова бързо г-н администратора решава да сложи всички подобни преживявания под общ знаменател? За да не се знае, че има и такива хора ли, като въпросния в случката с Orange. Да, има такива хора, обикновено наричат себе си магове, които са в състояние да спретнат такива посещения без никакъв проблем(отделен е въпросът чии енергии използват и на кого са подвластни, но то си е ясно).
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #62 -: Май 23, 2008, 02:18:11 am »
Всъщност друго исках да пиша, но тръгнах да ровя за тези сукуби и се натъкнах на тази статия:

Сатаната и демоните идват от Космоса

В Папския университет гонят зли духове с молитви и заклинания


Папският университет Regina Apostolorum и обществото "Легионери на Христа" организират от 19 до 28 февруари поредния семинар по екзорсизъм (прогонване на дяволи, духове, зли демони и др. с молитви, баене, заклинания и др.), предназначен за свещеници и семинаристи. Целта е участниците да се научат да различават хората, в чиито души се е вселило злото, от тези с психични заболявания, за да изкоренят сатанизма от тях. "Сатанизмът се превърна в начин на живот, трябва да мобилизираме всичките си сили, за да го преборим", казва Джани Армагони, ректор на университета.През март 2004 година край летището на Милано са открити труповете на 19-годишната Марианджела Пезоти, 20-годишния Фабио Толис и 16-годишната му приятелка Киара Марино. Следствието установява, че покойниците са членове на
рок групата "Зверове на Сатаната"
По време на съдебния процес ръководителят на групата Андреа Волпе признава, че е сключил договор с дявола да убие тримата музиканти, "понеже са своенравни и не ми се подчиняват".
Католически свещеници призовават прокурора да разреши на екзорсисти да прогонят дявола от душата на Волпе. "Не, той ще бъде съден и осъден", категоричен е обвинителят.
Ритуалите за прогонване на злото, вселило се в простосмъртни, съществуват от векове. Допускат ги и католическата, и източноправославната, и други църкви. В Новия завет например е описано как
Исус Христос произнася специално заклинание
за да вкара в лоното Божие мъж, сприятелил се с дявола.
Първата задача на екзорсиста е да установи по какъв начин лошата енергия се е вселила в душата на човека, на когото помага. После непременно трябва да разконспирира злосторника (вариантите са: сатана, демон, дух и др). Накрая изяснява кога, как и защо злото е извършило пъкленото си дело. Ако случаят е тежък, процедурата "прогонване" включва и словесна обработка чрез живописни обиди и ругатни. В безнадеждните ситуации се прилага публично (само)бичуване. То обаче не е най-тежкото наказание за обладания от лошото. Най-тежкото наказание се полага на
грешниците, правили секс със зла сила
(ако тя е от женски пол се нарича сукуб, ако е от мъжки - инкуб).
Екзорсистите все още не са изяснили процеса "полово сношение на човек със сатана, демон, зъл дух и т.н.". Пълна загадка е и зачеването от такива същества. Навремето папа Инокентий VIII твърди: "То не само е възможно, но и е често срещано явление." Философът теолог Тома Аквински пък обяснява: "Инкубът си избира "пресен" мъртвец от женски пол, влиза в тялото му, прави нещо, което ние тепърва трябва да разкрием, и се ражда дете." Един от най-известните френски екзорсисти - Жан Сенестрер, е убеден, че това "нещо" се извършва с мълчаливото съгласие на жената.
И разказва как дъщерята на негов приятел била подмамена от своя приятелка да присъства на празненство по случай нечий рожден ден. На купон като на купон: присъстващите се веселили до насита. В даден момент обаче момичето се оказало в обятията на неизвестен юнак. "Ръцете му бяха силни като клещи и студени като лед и правеха с мен каквото си поискат", спомня си девойчето.
През 1427 г. лондончанката Кейт Дженкинс е пребита с камъни пред многохилядна тълпа, защото е признала след нечовешки мъчения, че седеммесечната й дъщеричка е
зачената при сношение с демон
"Той ме облада в образа на млад и красив мъж, но докато се любехме, имах чувството, че се докосвам до леден къс", обяснява жертвата.
В края на XVII в. във френското градче Везле е изгорена на клада магьосницата Жанин Бовоар. Понеже принудила доведената си дъщеря Ивон да прави секс с инкуб. Десетгодишното момиченце е подложено на операция, за да не роди бебе от нечестивеца.
Твърди се, че сукубите също са активни в съблазняването. През лятото на 1711 г. например английският лорд Питър Лейнър е съблазнен от чаровница с огнена грива. "Влюбих се в нея от пръв поглед, правихме секс и бях много изненадан: докосвах не жена, а камък." Благородникът е обвинен, че се е сношавал със сукуб, и
едва отървава бесилото
Със смърт чрез обесване приключва преди четири столетия жизненият път и на невръстните испанки Карла, Долорес и Соледад. По време на селски празник те подгонват няколко кучета, навъртащи се около огромна маса, отрупана с ястия. Момичетата са единодушни: "Открихме псетата в един плевник и а-ха да ги набием с пръчки, но нещо стана, изведнъж отмаляхме, някаква сила ни бутна на земята и макар че бе лято, усетихме хлад - нещо студено ни галеше и притискаше." Сатаната, демоните, духовете и т.н. нямат нищо общо с тези случаи, твърдят уфолози. Според тях жертвите са пострадали не от зли сили, а от извънземни, които
държат на прицел планетата
ни и провеждат експерименти с нейните обитатели. Екзорсизмът е пълна глупост, губене на време и енергия с цел унижаване на невинни хора, смятат те и призовават учените да положат всички усилия, за да открият пришълците от Космоса и да стопират антихуманните им проекти.
Съществуват ли наистина злите сили? Дали в тази роля "гастролират" пришълци от далечни кътчета на Вселената, чиято задача е да експериментират с човечеството? Засега това са въпроси без отговори.
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-02-17&article=178796
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #63 -: Май 23, 2008, 12:12:25 pm »
църквата си остава прекалено силен център за разпространение на невежеството и никакъв напредък на науката няма да я спре с нейните детинщини

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #64 -: Май 23, 2008, 22:04:09 pm »
църквата си остава прекалено силен център за разпространение на невежеството и никакъв напредък на науката няма да я спре с нейните детинщини
Те наскоро най- великодушно ни "разрешиха" да вярваме в извънземни ;D , така че какво ги спира.
Добре, че не живеем в Средновековието, защото поне двама от пишещите в тази тема, щяха да бъдат изгорени на клада..


Аз да ви разкажа на мен какво ми се случи миналата седмица, пък вие кажете какво може да е било. Цяла седмица се чудех дали да споделя, ама като гледам как сте го почнали, та реших и аз да разкажа моя опит.

Сънувам, че спя и че нещо подскачащо около възглавницата ме събужда, та туй чудо скок под скок и ми седна отгоре

Добре, че го прочетох това, защото имам две подобни случки, станали отдавна, но все пак ясно си ги спомням. Досега мислех, че е било кошмар, но снощи се замислих, след като прочетох тази тема. И двата пъти се случи, когато имах двама "кофти" персонажи в обкръжението си. Като се върна назад, мога с основание да твърдя, че и двамата са били енергийни вампири. Така яко ме" точеха", че първия път бях стигнала до 47 кг. , не ми пукаше за нищо и вече си мислех за самоубийство. :(
Точно по това време ми се случи първата "среща" с някакво странно същество насън. Изглеждаше като кръгла, бодлива топка с ехидно изражение и се опитваше да ме удуши. Не го виждах, но "знаех",как изглежда. Бях парализирана, не можех да помръдна,нито да кажа нещо, а това усещане за безсилие ме мъчеше най- много. Започнах да се моля на Бог, но това не подейства, поне не веднага. Както и да е, разкара се най- после гадното същество, а аз не можах да мигна повече...

Втората случка е от студентските ми години. Трябваше да живея с едно момиче в една стая, което непрекъснато ме обсебваше с личните си проблеми. Изсипваше си всичкия душевен отпадък отгоре ми и твърдеше, че се чувства много добре в мое присъствие. Зареждала съм я.(Тогава въобще не си давах сметка за цената на "зареждането".)На следващата година вече имах друга съквартирантка, но веднъж учех за много тежък изпити сама в стаята си,когато ми се натресе старата познайница и ми се примоли да я подслоня за една вечер. Съгласих се, но я предупредих, че ще чета цяла вечер, така, че ще спи на светната лампа. Легна си тя, а аз останах да се "боря" с материала. :D По едно време обаче съм задрямала направо с дрехите върху пръснатите книжа на леглото. "Виждам" в съня си две същества(пак онези бодливи топки), как скачат от  перваза на отворения прозорец направо на леглото ми. Усетих скачането по леглото съвсем осезателно. Този път имах късмет, че се усетих навреме и веднага се събудих и се изправих в леглото, още преди да са ме сграбчили. Това ме спаси. Обаче чух мацката на другото легло, че диша много тежко и стене и реших, че май са се прехвърлили на нея. Отидох да я събудя, а тя каза, че е сънувала кошмар. Нещо се опитвало да я души.Каза, че било ужасно. На нея пак и хареса при мен и "забрави" да си тръгне на другия ден..и на по- другия и така.. Аз получих зверско главоболие. Идеше ми да си отрежа главата. Нищо не ми помагаше. Спаси ме една случайност само.

Не знам, какви са тези неща и как трябва да се борим с тях, но от прочетеното за сукуби,разбрах, че  не са такива. Определено нямаше никакви сексуални истории. Склонна съм да приема твърденията на  WhiteRider , че това са чужди мисъл- форми. (Поне аз така ги разбрах от един постинг). А може би и наши..Но странно, че си отидоха, когато спрях да се срещам с тези хора.

« Последна редакция: Май 23, 2008, 22:07:01 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #65 -: Декември 13, 2008, 01:42:46 am »
А ето какво ми се случи днес на мен-понеже вчера стоях до късно на компютъра спах и до късно сутринта, но си спомням ясно, че беше към 10 часа сутринта-бях легнала по гръб в полубудно състояние и изведнъж цялата се парализирах и усетих нещо изключително неприятно, нещо студено, което ме парализираше и в следващия момент легна по цяла дължина отгоре ми и леглото започна леко да се поклаща( не знам дали е било нещо като сексуален акт или не),защото много ясно си спомням, че бях завита с олекотена завивка и одеяло и това "нещо" беше върху него, т.е не се допираше директно до кожата ми. След малко се оттегли и после пак ме нападна и така три пъти изтръпване, гадно чувство, не мога да се движа и някой отгоре ми, обаче вече на третия път се бях осеферила, че нещо не много добро става и понеже от известно време усещам не добро присъствие в стаята ми си казах наум "аха, тая гад ще е само която ме смущава", и сега следва смешната част- с не знам каква нечовешка сила понеже ръката ми лежеше на гърдите успях да я извадя от одеялото и само да си свия средния пръст, т.е показах среден пръст на това, което беше отгоре ми, въпреки че беше прозрачно и не го виждах някак си успях да му се надсмея и да му покажа пръст, след което си замина. Много съм склонна да повярвам, че е бил инкубус, защото доста от обясненията съвпадат, но пак не се знае дали бях будна или сънувах, че бях будна и изобщо не знам какво стана. Но факта е, че цял ден съм изсмукана, едвам се влача, нямам никаква енергия, така че най-вероятно ме източиха , след това което ми се случи цялото си тяло го чувствам като че хиляди иглички са се забили в кожата ми, подобно когато крак или ръка изтръпнат и стават иглички и много се стреснах. Дано не се повтори никога вече щото беше супер гадно преживяване. Но лошото е, че в темата няма нито едно обяснение или съвет как да се справим с тия гадове, ако се случи пак да ни посетят.
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 08:58:54 am от Mirotvorec »
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #66 -: Декември 13, 2008, 02:06:12 am »
Три пъти, издържлива гад се е оказала. До колкото може да се вярва на редовете в Интернет, то смуче само енергия и истински полов акт няма как да направи, поне на мен ми е трудно да си го представя.
Досега имаше снопове светлина, братя на светлината, мантри и какво ли още не, но това май е най-ефикасния и логичен начин за противодействие. По един среден пръст и да си ходи. Освен да спиш винаги в подобна поза на ръцете, можеш да пробваш някое от предишните неща със светлината, не знам дали помага, дано не се  и налага  :D

П.С
Май не се е засягал тоя въпрос. Ами ако инкубус нападне мъж, какво правим тогава ?  ;D
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 09:00:11 am от Mirotvorec »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #67 -: Декември 13, 2008, 05:16:40 am »
  Четох че:   

Този тип енергийни същества, душите без светлина, вземат нужната им енергия от хората, с които успяват да влязат в резонанс - от тези, които с мислите, чувствата или действията си "произвеждат" мрак.  :(
   По-силните предизвикват в човека страх, защото страхът е една от най-силните емоции, която им дава енергия. Енергиен вампиризъм.
   Те не могат да причинят нищо повече.
   Щурат се наоколо и чакат слаб или подходящ емоционален момент, когато не сме на себе си. Ако се отворим, изпаднем в резонанс с него и започнем да се държим като него - агресивно, с омраза, гняв, с желание за бой(борба), за отмъщение, изпълнени със страх или опиянени - то получава покана, входен билет за софрата.
   Старите хора казват, че дявола не влизал в къщата без покана.
   Виновно е не гладното тъмничко създание а донора - човека, защото съзнателно или не го е допуснал до себе си.

   Това е пример за закона "Подобното привлича подобно"

   Представете си какво е действието на Холивудските филми на ужасите и изсмукваните от пръсти фантастични измислици. До какви преживявания водят. Какви предубеждения се вграждат подсъзнателно в психиката на зрителите. А за отражението върху артистите .... доста от тях преживяват съдбите на героите си в действителност.

   Машината работи. Така ще е за всеки, докато не осъзнае скритата зад маската "забавление" причина - да нахраним своите "богове". Типично принасяне на жертва...

   Какъв е изхода?
   Щом като нищо друго не могат, освен да смукнат малко енергани, може само да се усмихнем на слабоста и зависимостта им.
   Да не забравим и да им по-благо-дар-им за това, че са показали поредното ни слабо място. Перфектни учители са в това отношение.  :)

   Всичко това е само ако са нематериални.
   За физическите трябва да приложим максимално любовта си. Тя е несъвместима с естесвото им (ако са не-добронамерени) и обикновено се оттеглят без много "фучене".
   И едните и другите трябва да се уважават. Иначе сами скачаме в казана.

   Така ги знам аз нещата. Ако искате опитайте.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен dlakon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
  • 65% chance for critical post
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #68 -: Декември 13, 2008, 11:13:51 am »
zaio, всичко е в главата ти.. разбирай го както искаш  ;) Наистина е така, дявола без покана не идва.
Иначе най-простото обяснение е, че си заспала по-дълбоко и си изтръпнала заради продължителното обездвижване, след което в момента на осъзнаването на изтръпването от мозъка ти започва раздвижването на кръвта и от там парализата и после игличките, които са приятно болезнени. С осъзнаването на изтръпването мозъка ти се 'включва', малко или много вече не си в напълно заспало състояние (мозъка минава на алфа-излъчване). За да се обясни тая случка, мозъка ти създава кратък 'сценарий', в твоя случей - инкубус (дори и най-дългите сънища са всъщност до няколко секунди, дори стотни от секундата). След което - ти, вярваща в паранормалното и езотеричното.. подсъзнателно си внушаваш, че това трябва да е истина и цял ден се чувстваш изсмукана.

А вече дали някое многоизмерно слузесто животно има пръст в създаването на конкретния сценарий не мога да кажа..
И от гадинката можеш да се отървеш много лесно.. не случайно хората са измислили окултизма и ритуалите, създават доста благоприятна атмосфера за разни подсъзнателни самовнушения..  ;)
Asatoma sat gamaya, tamasoma jyotir gamaya, mrityorma anritam gamaya..

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #69 -: Декември 15, 2008, 02:08:04 am »
Eеее, вие ме изкарахте егати и отрицателната личност-приличали си били лошите, привличали се и не знам си какво, аз пък се самозаблуждавах, че съм добър човек и чак разни омрази, агресии и прочие не са ми присъщи. Всъщност то има човек във форума, който ме познава от доста години и той може да се каже каква съм. Но като цяло само с едно мога да се съглася, че в последно време се чувствам доста подтисната и депресирана и може би подсъзнателно излъчвам подобни вибрации, които са привлекли нещо не много приятно. Наистина не мога да кажа истина ли беше това, което ми се случи, но ако е плод на фантазията ми доста е поразвинтена, честно казано. Посъзнанието ми доста се е пошегувало с мен. Кофтито обаче истина или не е, че още чувствам в себе си момента, когато това стана насън или наяве, че това беше нещо агресивно насочено към мен като някой хищник, който напада плячката си, парализира я, гаври се с нея и то не веднъж, но пък и се смятам за героиня, че дори ако е било сън не се паникьосах толкова и смешно или не, успях по някакъв начин да противостоя.
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 13:31:22 pm от Mirotvorec »
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен nikilul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Случки със сукубус
« Отговор #70 -: Август 24, 2010, 14:35:19 pm »
Ако може някой да погледне този сайт. Не ми стана много ясно, но става въпрос за женски демони и ритуали.
Гадно ми е да го разглеждам, но не мога да спра.

18+

http://www.goetia-girls.com/dakinidaemonicon_menu.html

HOW TO CREATE A GOETIC FRANKENHOOKER GOLEM SUCCUBUS
http://www.goetia-girls.com/ritual_m.html

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re:Относно: Случки със сукубус
« Отговор #71 -: Август 24, 2010, 16:51:10 pm »
  Четох че:   

Този тип енергийни същества, душите без светлина, вземат нужната им енергия от хората, с които успяват да влязат в резонанс - от тези, които с мислите, чувствата или действията си "произвеждат" мрак.  :(
   
В интерес на истината, не са само енергийни същества, има и хора с тъмни души. Миналата седмица си поръчах книга (за съжаление е на английски),в която се говори точно за това-тъмните души. Ще се опитам с няколко думи да синтезирам послението на аторката за справянето с тях. Никакви емоци, нито изпращане на любов, така се осъществява връзка, пълно игнориране, иначе няма оттърване. Такива хора, не се променят!
Не изключвам вероятността, както по-горе е писал миротворец, при някои от случаите да са нападения от реални хора.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27