Автор Тема: Случки със сукубус  (Прочетена 37635 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 652
  • In Lies We Trust...
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #45 -: Януари 26, 2008, 17:20:45 pm »
Обикновено астралното тяло се е заклещило и се получава този ефект. Ни напред, ни назад.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 658
  • WATCHER
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #46 -: Януари 26, 2008, 17:30:28 pm »
Обикновено астралното тяло се е заклещило и се получава този ефект. Ни напред, ни назад.
Аз за парализация незнам но на сън при това на осъзнат ми се е случвало да се заклещя и да не мога да мина през някаква преграда и решението е да се събудя  ;)

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
  • *terrafim*
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #47 -: Януари 31, 2008, 03:57:36 am »
Ейч, къде се е заклещило? и защо се размотавате с астралното си тяло? и без това е подложено на достатъчно влияния в будно състояние, та решавате да го бутате на още по-странни места

елиен, не е ли по-добро решение да разбереш коя емоция го блокира? и защо не може да прави съзнателно някои неща? астралното тяло е сбор от изключително много импулси и емоции, които понякога са в противоречие помежду си или са капсулирани вътре в себе си и не желаят да реагират на случващото се в настоящия момент (като изпаднали в сън)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 658
  • WATCHER
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #48 -: Януари 31, 2008, 20:40:54 pm »
Абе де да знам къде се е заклещило  ;) някъде пишеше за астрални капани може да е нещо подобно - просто имаше някаква преграда е беше много странно.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 652
  • In Lies We Trust...
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #49 -: Февруари 01, 2008, 00:30:36 am »
Ами лесно се заклещва. Ако излезеш осъзнато и се уплашиш, в резултат може да се получи конвулсия на тялото. Да не говорим за вибрациите, които съпровождат излизането в 80% от случаите. Има много описания на хора, които се гледат отгоре и не могат да мръднат, нито нагоре, нито могат да се върнат в тялото си.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 742
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #50 -: Февруари 01, 2008, 16:57:40 pm »
Интересно интересно. Това със Сукубусити и инкубусите и на мен ми се е случвало, но винаги съм считал, че се провокира на подсъзнателно ниво. А относно парализацията по време на сън трябва да призная, че ми се случваше доста пъти мнилата година. И трябва да призная, че усещането е ужасно гадно. Чувстваш, че нищо не можеш да направиш. Опитваш се да си мръднеш ръката - Не става, опитваш се да си мръднеш поне пръстите - пак НИЩО. Просто си стоиш заклещен и точните думи: Парализиран. Първият път толкова силно се бях уплашил, че траеше доста дълго. Следващите пъти започнах някак да го контролилрам и се научих да отварям очите си. Като си отвориш очите, осъзнаваш, че всъщност сънуваш и някак си се накарваш да се изправиш. От известно време не ми се е случвало, но и се надявам да не ми се случва повече, защото както казах вече е адски неприятно усещане.

Между другото забравих да допълня, че докато съм усещал тази парализация не съм се виждал отгоре, или поне не си спомням...
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 17:50:13 pm от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
  • *terrafim*
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #51 -: Февруари 01, 2008, 17:44:00 pm »
на мен ми е интересно ето това:
"Ако излезеш осъзнато и се уплашиш, в резултат може да се получи конвулсия на тялото."
като съзнанието е в астралното тяло или където сте го проектирали, къде се усеща страха? във физическото тяло, защото е продукт на жлезите или в астралното, защото всъщност то чувства. и ако страхът е във астралното тяло, защо физическото получава конвулсия?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 652
  • In Lies We Trust...
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #52 -: Февруари 01, 2008, 18:24:57 pm »
Защото си свързан със сребърната нишка, затова.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
  • *terrafim*
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #53 -: Февруари 01, 2008, 18:40:29 pm »
по тази логика би трябвало да усещаш нивото на душата си непрекъснато, а от там нещо много близко до сатори :) но май не е така?

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #54 -: Февруари 01, 2008, 18:54:04 pm »
Само че, когато аз преживях случката бях на 100% буден, защото си бях легнал няколко минути преди това нещо да се появи. В момента, в който затворих очи, цялото легло се разтресе по дължината си. Отворих очи - спря. Затворих - започна. Станах и светнах лампата. С присъщото ми чувство за хумор ( което е много активно когато съм сериозно уплашен:)) казах на глас: Остави ме да спя!
Легнах. Обаче гадинката явно искаше да си играем, защото се качи на гърдите ми. Принципно спя по корем, ама нали се сещате, че след като загасих лампата легнах по гръб, със свръх изострени сетива и широко отворени очи.
Това нещо ме натисна в гърдите и изпитах истинска тежест. Исках да стана, ама не можех. Пак да кажа, че бях на 100% буден, всичко до последния детайл ми е още в главата...Хванах се с ръце за панела на леглото, онова дето ми е над възглавницата, и се опитах да се преобърна, един вид да се набера и да падна зад леглото на късата му страна. Тогава още го нямах тва леко шкембенце ( Еоне, трай там:))), и бях по-силен физически. Та след няколко напъна успях. Светнах лапмата, и познайте дали спах онази вечер...
Здраво се изплаших!

Оберон
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 652
  • In Lies We Trust...
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #55 -: Февруари 01, 2008, 20:26:53 pm »
по тази логика би трябвало да усещаш нивото на душата си непрекъснато, а от там нещо много близко до сатори :) но май не е така?

Не, защото говорим за различни нива на съзнание тук.

Но ти явно знаеш от какво могат да се причинят тези "заклещвания", защо направо не ни кажеш ;)
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 20:32:18 pm от Alien »

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
  • *terrafim*
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #56 -: Февруари 01, 2008, 23:35:47 pm »
бла :) в момента говорим защо една емоция, предизвикана в астралното тяло, се чувства като конвулсия във физическото. сребърната нишка свързва цялата система от 4ри тела, така че въпросът ми е релевантен.

иначе има две възможности, едната е емоция, която се задейства и съзнанието се парализира. има ситуации, които са много силно въздействащи и могат да блокират тялото. сигурно ти се е случвало физическото тяло да бъде като парализирано в някоя ситуация, която е от ежедневието, да не можеш да говориш, дори да мислиш, или да не можеш да си помръднеш краката например. същото е с астралното тяло. всяка неизчистена емоция или по-крайна емоция се опитва да поеме контрола върху него и тогава се получава дърпане между това, което съзнанието иска и това, което енергията прави.

другата възмжност е дори още по-проста. няма достатъчно енергия в него или е фрагментирана или съзнанието не е изцяло в него. още повече ако се използват глупави техники, които изхвърлят субстанция от астралното тяло в астрала... или... ам един въпрос, защо изобщо го използвате за проекция? не можете ли просто да си насочите вниманието към мястото, където искате да бъдете или да видите?

stiver

  • Гост
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #57 -: Февруари 02, 2008, 01:04:16 am »
... ам един въпрос, защо изобщо го използвате за проекция? не можете ли просто да си насочите вниманието към мястото, където искате да бъдете или да видите?

Не знам за другите, но аз го правя, защото обичам да се скитам и да откривам неща, които никога не съм и подозирала, че съществуват. След като не знам за тях няма начин да да насоча вниманието си.

stiver

  • Гост
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #58 -: Февруари 02, 2008, 01:10:31 am »
Между другото забравих да допълня, че докато съм усещал тази парализация не съм се виждал отгоре, или поне не си спомням...

И аз много време не бях виждала тялото си - все забравях да се обърна и да погледна. Когато се сетих веднъж не видях нищо интересно - тяло. Много по-интересно е да се погледнеш в огледало.
« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 01:11:38 am от stiver »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 652
  • In Lies We Trust...
Относно: Случки със сукубус
« Отговор #59 -: Февруари 02, 2008, 02:28:39 am »
Е то това вече е remote viewing. Ако искам да търся нещо из астрала (човек, информация), която съществува само на тези нива, трябва да излезеш от тялото си. Поне аз не знам друг начин :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27