Автор Тема: Енергийни потоци в тялото  (Прочетена 3562 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Енергийни потоци в тялото
« -: Август 26, 2010, 19:41:07 pm »
Четирите пръста на ръката поемат етерните потоци, тоест съответстват на северен полюс на етерната помпа(магнита), а палецът излъчва етерен поток, тоест съответства на южен полюс на магнита.

Кръстовището, детелината или вортекса (въобще смяната на посоката или пренасочването) на етерния поток се извършва в системата от костици, съставляваща самата става на китката.

За практическото доказателство... Може би ще ви го предам малко смътно и слабо, но това е защото аз самия все още не мога да повярвам в това, което се случва. А то ми се случва вески ден, но чак сега зацепих защо именно се случва.

При дишане по Дюмонт(което описвам и в двете теми за "Принципи..." в езотерика), след като се отпусна назад, преди да се подготвя за протягане... Изтръпвам на множество места по такъв начин, че се образуват драстични мускулни стягания, което придава на крайниците ми доста причудливи форми.
Палците ми се врязват в четирите ми пръста, а те от своя страна се свиват еди нкъм друг и се притискат максимално към палеца, като са в максимално изпънато състояние. Много е подобно на позиция на ръката "Човка", в бойните изкуства, само че е по-непринудено и несиметрично.
Никакъв волеви опит от моя страна ме може да ги раздели - мускулите ми са толкова стегнати, че въобще нямам контрол над тях.
При това положение на пръстите цялата ми китка се извива надолу (знаете какво е надолу при ръката) и усещам леко мускулно напрежение в лактите и раменете, което ако анализирам в ониз момент, ми се струва, че ръката ми се опитва да се извие в спирала. Само че лактите и раменете ми не се стягат достатъчно силно, за да се повдигнат сами, както е с пръстите ми, които са извън всякакъв контрол.

(когато лягам по гръб, ръцете ми са изпънати назад над главата, това трябва да се уточни за да е точна представата и защо усещам сипраловидните опити за извиване на ръцете)

За мен магнетизмът обяснява абсолютно всичко като логика и се връзва както с всичко, което съм чел, така и със самото естество на практиката - засилване на етерните потоци и попиването на повече етер в тялото. А магнетизмът е етерен поток.


Резултатът от това практическо преживяване напълно съвпада с един известен метод за презаписване и пренастройване на кристали. Става дума да се намерят две ниши в кристала, които да докоснете с показалеца и средния си пръст, а палеца да опрете в масата.
Като постоите известно време така се счита, че кристала/друзата е промит и е записан вашиятинтерфейс.

Но не се обяснява, че това всъщност се случва на принципа на фазата и нулата - поема се информацията (а информацията е етерен поток с определени качества) чрез северния полюс на дланта, стига до костната система на китката, оттам се завихря, обръща посоката и се заземява през южния полюс на китката - палеца.

На теория това също се вписва в идеята, че земният етерен поток се излъчва от едно място(палец) - истински юг, разпространява се във всички посоки по земната повърхност, и затваря кръговрата в истинки север, като се влива от четирите посоки на света (четири пръста).



Също така се обясняват ного положения. Например свиването на ръцете в юмруци затваря етерния поток в себе си, тоест затваря се ръчния вход/изход.

Трупането на енергия между дланите ще се получи, ако пръсти са срещу пръсти и палец е срещу палец - полюс срещу полюс натрупва етер в средата.

Обяснява се защо енергията(етера) започва да тече по жезли или през човека, който се масажира да кажем. Защото когато има магнитен пръстен (представете си, че сте хванали пръчка) то "електричеството"(етера) започва да тече през средата на този пръстен, като конец през иглата на ухо и това е физичен принцип.

А при ръкуване, тъй като "електричеството"(етера) тече перпендикулярно на образувалото се пръстеновидно течение(пак от етер), тоест през средата на пръстена, то при ръкуване се изпраща директен поток в костната система на китката, тоест в преразпределителния център и оттам хваща нанякъде. По ръката... накъде другаде.

И тн и тн... примери до безкрай.


П.П.
Посоката на завихряне в областта на костната система на китката е отгоре-надолу и отляво-надясно (ако погледнете китката си странично). Като направите кръгче с палец и показалец, можете да си представите същото кръгче и в областта на костната система. Когато етера влиза през пръстите, той отива отдолу на кръстовището, завърта, минава отгоре и отива пак надолу към палеца. Описва се знака за безкрайност, ако погледнете китката си странично.
« Последна редакция: Август 26, 2010, 19:51:54 pm от Спорт-Здраве4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27