Автор Тема: Какво ще стане, ако нищо не стане?  (Прочетена 31947 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #15 -: Юли 07, 2006, 01:43:35 am »
Дбре, де всички ще преминат заедно. Имам доста въпроси по темата, ама сега ще питам този. Какво ще стане с тези, които не са достатъчно "извисени" за прехода? Какво ги очаква по-нататък?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #16 -: Юли 07, 2006, 02:43:31 am »
Физическа смърт или живуркане в 3 D. Никой няма да получи нищо, което да не е заслужил!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #17 -: Юли 07, 2006, 10:35:40 am »
Всеки сам за себе си ще преценява.
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #18 -: Юли 07, 2006, 10:48:03 am »
А кой ще преценява кой какво е заслужил?

Мисля, че отговора на въпроса е този, който винаги е бил:
« Последна редакция: Юли 07, 2006, 10:53:08 am от Дъвиан »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #19 -: Юли 07, 2006, 11:01:59 am »
Мисля, че отговора на въпроса е този, който винаги е бил:

Илюминати?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #20 -: Юли 07, 2006, 11:04:54 am »
Бог бе, какви илюминати - хахахахаха.

Неактивен heretic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #21 -: Юли 07, 2006, 11:21:05 am »
Нямах точно това предвид в първоначалния  въпрос,четете по добре моля.Интересуваше ме как ще го приеме всеки от вас,ако нищо не стане,защото може да няма "избрани". :)

Неактивен Niya

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #22 -: Юли 07, 2006, 11:36:05 am »
 Все пак повечето от юзърите на този форум се надяват нещо да стане за това беше и "лиричното" отклонение.  ;D
Работата е там, че датата няма значение, кокото по-скоро, толкова по-добре.
Желанието нещо да се случи е породено от чувството, че  има нещо нередно в този свят,  и всеки искa да разере какво е то.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #23 -: Юли 07, 2006, 11:42:48 am »
Каквото и да стане аз съм на Пътя .А той се казва Еволюция.
 
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #24 -: Юли 07, 2006, 11:59:27 am »
Все пак повечето от юзърите на този форум се надяват нещо да стане за това беше и "лиричното" отклонение.  ;D
Работата е там, че датата няма значение, кокото по-скоро, толкова по-добре.
Желанието нещо да се случи е породено от чувството, че  има нещо нередно в този свят,  и всеки искa да разере какво е то.
Ясно е какво е нередното, и форумът е създаден по-скоро за да се показва тази нередност, а  да си затваряме очите пред нея, надявайки се на "по-добри времена"...
Физическа смърт или живуркане в 3 D. Никой няма да получи нищо, което да не е заслужил!
Абе незнам дали е 100% вярно това за заслужилите... Все си мисля че всички вкупом ще се изместят, и високочестотната вълна ще премине през телата на всички хора. Който не е готов за това във физическата си форма ще го преживее на нематериално ниво. Като цяло планетата върви към галактическо преместване.
musica universalis

Oberon

  • Гост
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #25 -: Юли 07, 2006, 12:06:13 pm »
Хм, а тази вълна откъде ще дойде???

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #26 -: Юли 07, 2006, 12:09:03 pm »
От центъра на Галактиката..
musica universalis

Неактивен Niya

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #27 -: Юли 07, 2006, 12:12:29 pm »
Каквото и да стане аз съм на Пътя .А той се казва Еволюция.
 




 Еволюция? Да!Ние сме едни несъвършенни създания, които са обречени да извървят дългия и труден път от греха към Бога, онзи с бялата брада дето размахва пръст от горе и когато някой глупав човек сбърка и наруши неговите закони, изсипва божествения си гняв върху него.
Да, ние трябва да еволюираме!За това сме тук, да се учим от грешките си и след като се поучим пак да сгрешим та да затвърдим познанието, да си имаме много дрънкулки по ушите.За това и Земята е създадена - нашето перфектно училище.Да!Идеята ми харесва.Ако аз бях един любящ Бог, изпълнен с безкрайна любов към своите деца, бих им сътворил съвсем същия свят ... да си се кефят на еволюцията.
« Последна редакция: Юли 07, 2006, 12:18:46 pm от Niya »

Дъвиан

  • Гост
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #28 -: Юли 07, 2006, 12:13:11 pm »
Според мен нищо няма да стане през 2012 г. Поне не мисля, че ще се отвори някаква дупка в небето и ще бъдат засмукани всички "избрани". Всички ще сме си пак тук на земята, на твърдата, материална земя. Ако има да става нещо, то ще си проличи от земетресенията, бурите по крайбрежията и прочее катаклизми. Може наистина годината да е космически граница за нещо, но от нас зависи дали ще позволим да има подобни катаклизми. Ако има, мисля че доста държави ще бъдат разрушени и доста хора ще загинат. Ще настъпи някакъв ад на земята. Нашата цел е да не позволим това да стане, да вдигнем честотите на планетта и да я одохотворим. Според мен избрани има, защото ако нямаше всички щяхме да сме на едно ниво на развитие и аз нямаше да се различавам примерно по ум, съзнание, чувства и т.н. от всеки един от вас. Всички щяхме да бъдем копия един на друг. Именно защото не е така, има хора с по-нисше съзнание, и такива с по-висше. Колкото е по-висше съзнанието на някой, толкова повече той милее за останалите и се връща винаги по пътя за да ги повдига и да им дава сили да продължават. В източната мъдрост крайната фаза на подобно поведение и идеал се нарича бодхисатва.
Мисля, че отговарям на въпроса.

P.S. Не казвам, че хората не са равни по възможности, а че са неравни по фактичност.
« Последна редакция: Юли 07, 2006, 12:53:44 pm от Дъвиан »

Oberon

  • Гост
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #29 -: Юли 07, 2006, 12:13:31 pm »
Малко ме съмнява да е оттам, щото вече се шири убеждението, че в центъра на Галактиката има масивна черна дупка. От друга страна обаче, ако вълната пътува към нас в друго измерение....не знам. Много завъртяно ми се струва на мене....

Предполагам, тия неща за разни вълни, Слънчеви портали и тн. сте ги чели по разни книги, и сега цитирате мнение на някого си. Не забравяйте, че маите са създали календара си за да предскажат КРАЯ на света, кря на 5тата раса. И на мен ми звучи много секси да мине някаква вълна и да направи всички простаци, тъпаци и олигофрени като мен. Демек, готини :))) С една дума, аз няма да усетя вълната, а други ще я усетят.
Мойто скромно мнение: тотал дистракшън. Оцелелеите ги очаква "златен милениум", както казва Нострадамус.
Това е.
« Последна редакция: Юли 07, 2006, 12:18:45 pm от Oberon »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27