Автор Тема: Психогенетично програмиране създадено от човека  (Прочетена 78530 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Воладори? Те при Карлос Кастанеда ги има...общо взето неговият вариант на егрегори,мафлоци и тям подобни
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Воладори? Те при Карлос Кастанеда ги има...общо взето неговият вариант на егрегори,мафлоци и тям подобни
Благодаря ти !Точно така се казваха,но и аз имах усещането,че става въпрос за едни и същи неща.
А сега да обясня и защо питам.Имаше един известен период в,в който звех да усещам,че нещо ми източва енергията.Спях много неспокойно и през ноща много често си правих риалити чек и все търсех нещо из стаята.Усещането беше за присъствие на нещо от което понягока ме е страх.В повечето случаи се чувствах все едно нещо се опитва да ми окупира тялото или ме дърпа за главата(там където е фунтанелата).След няколко месеца положението стана непоносимо и се събуждах изтощена колкото и дълго да съм спала.Не беше само физически,но и в ежедневието нищо не вървеше и ставаше от лошо по-лошо. :( Тъй като се интересувам от Фън Шуй първото нещо което направих една сутрин,беше да проверя с компаса в каква точно посока ми е сложено леглото.Оказа се,че главата ми сочи север,което за мен с моята рожденна дата и елемент е six kiling (не знам как да го преведа на бг това)
Това е най-негативната посока за мен и след справка с учебника и всички други помагала реших да си сложа леглото да сочи североизток.Тази посока е благоприятна за здравето ми.Не ме спря това,че леглото трябва да стои на ъгъл и изглежда доста странно по този начин в стаята.Зад главата си имам ъглова етажерка на,която съм подредила някои неща,като купа с кристали,кристален лотус,кристален глобус,3 статуйки на смеещия се Буда и една на медетиращ Буда.Също така имам един медальон,който е на червена връвчица и е с метално топче,нарича се майан бол и служи за протекция.Вечер като го свалям го оставям на етажерката зад главата си.Постарах се да подредя в спалнята си всичко според изискванията на Фън Шуй и какво се случва първата нощ като лягам..... Пак спах неспокойно,но само половината нощ.Точно преди да се събудя имах доста странен експириънс,който ми се раясни благодарение на прочетеното тук и един приятел.Сънувам,че ме сърби ужасно главата и започвам да се чеша,ама много жестоко.В един момент си поглеждам дясната ръка и виждам в нея една черна топка,голяма колкото ми е голяма шепата.Заглеждам се в тази топка и с ужас установявам,че е пълна с гадинки и мърда.Червеи,буболечки,бръмбъри и какво ли още не.Самата топка беше под парче кожа от скалпа ми,но кожата беше все едно се е олющила,точно така както като изгориш лятото на морето.Захвърлих топката настрани и отидох в бянаята да си мия главата с шампоан против пърхут.Продължавах да усещам този сърбеж,но и болка на мястото от където съм изтръгнала тази черна топка от главата си(фунтанелата).Събудих се моментално,плачеща и усещаща всичко това и на физическо ниво.Направих същото,като в съня си и си измих главата.Не се чувствах комфортно през целия ден,гледката от съня не ми излизаше от главата и изпитвах ужасна погнуса. :( Няколко нощи след това отново усетих присъствието им и пак имах усещането за дърпане на главата.Много се ядосах и честно казано ги напсувах(не псувам) с надеждата да се махнат.После започнах да си казвам молитвата ''Отче Наш"',но нещо все едно ми каза :''Няма смисъл!''.Тогава това което интуитивно направих,беше да се успокоя напълно и им се изсмях,както Нио направи в Матрицата(не знам защо асоциацията беше моментална).И за мое голямо учудване изчезнаха на секундата.Не са ме притеснявали от тогава,мина повече от месец.В мометна се възстановявам енергийно и последния уикенд,който мина ми се спеше почти постояно.Все още не знам каква е била причината да ги привлека,но си спомням какво ми каза приятелят ми,когато споделих за този сън.Каза,че били 4-ри на брой и всяка нощ ме приканвали да изляза от тялото си,не съм била аз тази,която го прави,а те са ме дърпали.Моето усещане беше същото.Също така каза да не изпитвам никаква емоция и ако ги виждам само да ги наблюдавам.Щели да си тръгнат,но това зависело от мен.Надявам се да съм се справила!!! :-[
« Последна редакция: Май 10, 2007, 10:36:15 am от Mystic »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Дали няма да е добре да се отървеш от статуйките на Буда...   :-\   Усещане само .... може и да греша. Всъщност колко са на брой?
« Последна редакция: Май 10, 2007, 11:15:06 am от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Дали няма да е добре да се отървеш от статуйките на Буда...   :-\   Усещане само .... може и да греша. Всъщност колко са на брой?
4-ри са на брой.3 смеещи се Буда и един медитиращ.Сега и аз се замислих и май имаш право.Ще ги махна и ще видя какъв ще е резултата. :) Аз тези същества ги усещам и докато не спя. :( Много често тропат по пода за да ми привлекат вниманието,но аз не им обръщам внимание дори и тогава.Предполагам,че е така,защото живея сама. :-\
« Последна редакция: Май 10, 2007, 20:17:25 pm от Mystic »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Ще ми бъде интересно да споделиш след ... една седмица да речем, какъв е ефектът.   :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
От нищо не зависи - убийството си е убийство, пък било то и на муха...


  :-*
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Това клипче ми напомни за един филм, в който Буда превърна стрелите, летящи към него в листенца.

Сетих се и за една реплика на моя позната, скоро беше - не е добре просто да унищожиш лошото, защото на негово място се появява два пъти по-лошо,  а да го трансформираш в добро.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
   Това ми напомни за:
"Направи на врага си това, което той не може да направи за теб!
Направи му добро!"

   Но, ... за истинското приложение е нужно съответното осъзнаване.
   Ако се подходи буквалистки, врага е спечелил....и следва, че пак си му сторил добро но на елементарно ниско ниво.
   "Ключа за бараката" е в осъзнаването.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
От abovetopsecret.com 8)

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #129 -: Август 06, 2009, 13:20:29 pm »
От нищо не зависи - убийството си е убийство, пък било то и на муха...
  :-*

  :) Да клипчето ми напомни,че когато забележим проблема и особенно ,ако се опитаме да се борим с него, той(проблема) набира сила ,мултиплицира се и става значим! Накажи проблема с безразличие!  ;)Опитвали ли сте???
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #130 -: Август 06, 2009, 17:08:01 pm »
Ами те щраусите и те така правят.
Заравят главата и забравят за проблема.


А интересно дали сте пробвали с разрешаване на проблема?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

topteglo

  • Гост
Re:Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #131 -: Август 13, 2009, 22:30:04 pm »
Гледах наскоро част от конференция за НЛО и там показаха случаи на снимани извънземни в инфрачервения сектор.
Та колкото до мафлоците- те би трябвало да са навсякъде около нас.
И ако са видими в инфрачервения спектър както твърди онзи барон дето ги снимал, то и ние бихме могли лесно да ги засечем. Всеки който има камера с нощем режим би трябвало да може да ги гледа. Аз имам такава камера ама досега не съм видел никаква медуза или някаква астрална същност. Според мен може да се виждат в този спектър само при определени условия. Ама то и духовете могат да се виждат без специални приспособления при определени условия.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Психогенетично програмиране създадено
« Отговор #132 -: Август 13, 2009, 22:41:39 pm »
В статията за мафлоците пишеше, че и камера "Полароид" върши същата работа. Може да се пробва.
Ха, какво се сетих сега. Имаше един изпращял образ по телевизията едно време, който говореше за егология. Не съм наясно с неговите схеми, но си спомням, че ставаше дума за някакви червени белези в тилната област, а хората , които интервюираше изглеждаха с много лабилна психика. Дали това явление не може да се обясни с с мафлоци и  подобни?! :unknown:

Между другото ако се пусне търсачка с "мафлок", "мафлоци", не излиза много материал. А на английски как  да задам търсене? Може би Еленко ще каже. ;)
« Последна редакция: Август 14, 2009, 08:54:25 am от Mirotvorec »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #133 -: Септември 24, 2009, 22:22:39 pm »
Приятели, според вас мафлоците могат ли да крадат материални неща?
Изчезна ми любимата книга и малко парички. Знам че има такива енергии вкъщи, днес ще взема мерки да ги успокоя, защото стават много нахални.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #134 -: Септември 24, 2009, 23:13:48 pm »
Приятели, според вас мафлоците могат ли да крадат материални неща?
Изчезна ми любимата книга и малко парички. Знам че има такива енергии вкъщи, днес ще взема мерки да ги успокоя, защото стават много нахални.

Тема във форума от 2005 г. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27