Автор Тема: Психогенетично програмиране създадено от човека  (Прочетена 78895 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #105 -: Септември 28, 2006, 00:59:46 am »
Погледнах темата...добре си се справил!!!! :D :D :D

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #106 -: Септември 28, 2006, 11:12:16 am »
Gil-Galadh x 10 !
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #107 -: Септември 28, 2006, 22:13:49 pm »
Нее,аз съм в Шок,и тая жена се има за духовно извисена...дори Очакването я надминава в пъти
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #108 -: Септември 29, 2006, 00:18:59 am »
Добрия, стар, Очакване, защо ненацели техния форум вместо нашия? Много по - добре би се получило, тази Селена направо ме отвращава с отношението си към хората, които не подкрепят тезите и. Щом се държи така в интернет пространството не искам да си представям каква е на живо. Разни хора, разни...
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #109 -: Септември 29, 2006, 01:46:25 am »
Да - върнах се да разгледам сайта. Много е арогантна нали?

А защо всеки там се нарича Маг? Това ли е модерно сега? Или просто е "другата" страна на монетата на психо-зомбирането?

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #110 -: Септември 29, 2006, 09:44:35 am »
... Много е арогантна нали?....
"Арогантна" е много смекчено определение. Тя, която като модератор изисква толерантност и писане без нападки, напада при първа "среща".
Дори забелязах, че изтъква за снимките "Тази, на която съм аз, е правена лично от Елена Вакуленко, а останалите са ни изпратени просто от клиенти - но всички са правени от дигитален апарат"
Баба Ленчи, която срещу солидно заплащане (за около2000$ споменаваха) е давала съвети на депутати за масово въздействие сред хората?
Същата Елена, която гравитираше около психофашиста Золотов?
Съпер магове, няма що.....

А с това "клиенти" ми напомни за землячката ми... Маг Сибила ;)
На тези ценоразписа им е "само" 40лв.  :P
До сега не знаех, че Маг е професия?!?
Е, да са Живин и Здравин дето ме научиха.....;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Отг: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #111 -: Септември 29, 2006, 11:11:08 am »
Че не са магове не са.
Да не би при тях маг да е съкращение на магьосник? Много претенциозно! Но те и магьосници не са - сигурно е, че са предимно  фокусници! ;D

SCLover

  • Гост
Re: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #112 -: Април 20, 2007, 01:37:22 am »
Цитат
Малко хора осъзнават колко негативно се отразява неприличната реч върху човешкото здраве и съдба. Страдат преди всичко зъбите, венците и цялата уста, тъй като когато човек ругае, псува и злослови, той създава отрицателна енергия в устната си кухина....в сегашния си живот често ще страда от остри респираторни заболявания, възпаления на венците (пародонтоза)....

Добре, да прадположим, че човек страда от парадонтоза и в същото време ругае и фъфли като говори. В един момент, ако той започне да говори отчетливо и ясно, спре псувните, ще му мине ли парадонтозата?

Цитат
Учените са установили, че ако някой ви се кара или ви ругае продължително време, върху вас се оказва силно негативно въздействие, еквивалентно на радиоактивно облъчване с мощност 50 хиляди рентгена (смъртоносната доза за човека е 600 рентгена). В такава ситуация сте се озовали в отрицателното пространство и ставате жертва на обитателите на низшите светове (мафлоците). Те се хранят с жизнената ви енергия и унищожават фините ви тела. На физическо ниво това се проявява като безразличие, апатия, мързел, синдром на хроничната преумора, депресия и опити за самоубийство.
Шеговитият и привидно „безобиден” израз „По дяволите” програмира човека за болести, страдания и разорение, тъй като го изпраща в „черна яма” или „в гроба”.

Рядко, но ми се е случвало - някой да ми вика и ми се кара. Наистина, колкото по - продължителна е караницата, толкова по - зле се чувствам след това. После ми се лежи, нямам желание за нищо. В такива моменти, какво да правя за да се защитя, кой е най - разумният начин по който да реагирам. Едва ли е да реагирам на лошото със зло? Да мълча смирено ли? Или пък да изляза от стаята?  :-\ А ако не мога да напусна мястото, примерно - шефа вика?
« Последна редакция: Април 20, 2007, 01:40:18 am от SCLover »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #113 -: Април 20, 2007, 08:46:45 am »
Добре, да прадположим, че човек страда от парадонтоза и в същото време ругае и фъфли като говори. В един момент, ако той започне да говори отчетливо и ясно, спре псувните, ще му мине ли парадонтозата?

Да, разбира се че ще му мине. Когато се премахне истинската причина за болестта, тя изчезва "като по чудо" ...

Рядко, но ми се е случвало - някой да ми вика и ми се кара. Наистина, колкото по - продължителна е караницата, толкова по - зле се чувствам след това. После ми се лежи, нямам желание за нищо. В такива моменти, какво да правя за да се защитя, кой е най - разумният начин по който да реагирам. Едва ли е да реагирам на лошото със зло? Да мълча смирено ли? Или пък да изляза от стаята?  :-\ А ако не мога да напусна мястото, примерно - шефа вика?


При такова мощно изтичане / пропадане на енергията, най-добре е да напуснеш мястото, но не физически, а така да се каже "психически"... да не си там, въпреки че тялото ти присъства. От такава дистанция ще можеш да видиш цялата илюзорност на 3-измерните ни проблемчета, и да си възвърнеш бързо загубената енергия...

 :)
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #114 -: Април 26, 2007, 11:49:16 am »
ако те застигат ей така без нищо може да имаш проблеми със сърцето,да те облъчват със ултразвук или да е нещо чисто психическо.Така или иначе страхът е полезен механизъм малко или много предпазващ човека...важното е да свикнеш да го приемаш като предупреждение,а не да се бориш с него...
а и както казва Сюзън: "Не се плаши,ядосвай се!" :)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #115 -: Април 26, 2007, 14:49:22 pm »
Днеска пак си пуснах "новините" по СиЕнЕн :)
Лари Кинг на живо май беше (нз дали така се казва), направи ми впечатление следното:
Нали знаете как един хипнотизатор никога не мига, та въпросният гост на "шоуто" мигаше по 3 пъти на всяка дума !
Не преувеличавам изобщо, беше ненормално странно, говореше с един монотонен глас и не спираше да мига, все едно се ошитваше да се "събуди" от някакъв сън, но напразно...

milenski

  • Гост
Re: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #116 -: Април 26, 2007, 15:20:53 pm »
Може пък тик да е имал човекът :)

Някъде бях чела, че когато човек започне да мига много, това е признак, че лъже.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #117 -: Април 26, 2007, 15:26:27 pm »
Може пък тик да е имал човекът :)

Някъде бях чела, че когато човек започне да мига много, това е признак, че лъже.
Пффф той пича направо са съдра да лъже  ;D ;D ;D
Говореха как това шоу вече 50 години интервюира извести личности и позволява на хората да научат това което ги интересува, отразява действителността, как подкрепя моралните ценности, имаше нещо за как семейстовоте е най-важно и тем подобни.
В действителнотс предаването е супер малумно и противоположното на това :) , как да не лъже въпросния индивид :)

Иначе друга ми е мисълта, все едно не искаше да ги казва тези неща, но нещо го караше да го прави.
Пък водещия, Лари ли беше нз ... Камерата го снима така, ч е главата му е приведена леко надолу, все едно като ти говори те гледа отгоре и има някаква "словестна власт" над теб  :-\
Пък самото му изражение направо ми прилича на извънземно с маска и грим  :D ;D ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Психогенетично програмиране създадено от човека
« Отговор #118 -: Април 26, 2007, 15:29:40 pm »
Някъде бях чела, че когато човек започне да мига много, това е признак, че лъже.
....или прекалената осветеност около него му пречи на очите   ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Искам да попитам нещо и ако не му е тук мястото може да ме приместите или да изтриете поста,но много ми е наложително да получа отговор.В цялата тема се говори за лаври и мафлоци и каквито са там entitys,а някой да знае нещо за нематериалните названието им започваше с В?
Благодаря за темата,много е интересна и благодарение на нея разбрах,че и аз съм се освободила от мафлоци или нещо подобно. ::)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27