Автор Тема: Психогенетично програмиране създадено от човека  (Прочетена 78535 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

anahata

  • Гост
Четейки за мъфлоците не се въздържах да се включа :)
Ако преди две години някой ми кажеше, че има такива същества, щях да му се изсмея. За пръв път открих и отстраних такова . . хайде да го нарека същество, от себе си. Беше започнала да ме тормози болка в кръста, за която не можех  да си помогна с никакви способи. И един ден като се сканирах внимателно, забелязах някаква черна подутина в проблемата област. Това, което "измъкнах",  много наподобяваше на черна дълга змия, загнездена в гръбначния ми стълб. Впоследствие съм откривала и отстранявала такива "същества" от енергийните тела и на други хора с различни оплаквания, за които медицината не можеше да им помогне. И тъй като не бях чувала, че ги наричат "мъфлоци" аз ги наричам и досега "енергийни паразити.
Трябва да ви предупредя, че при измъкването от мястото (органа), където са се загнездили, те всячески се опитват да се вмъкнат обратно и ако не успеят, се насочват към  лечителя. Така че внимавайте с тях - никак не са безобидни.
Повече по темата ще пиша в блога си - http://anahata.dir.bg

Oberon

  • Гост
От много години, от време на време сънувам един и същ сън - за нещо като червей, който се опитвам да извадя няйъде от мен и когато успея, и злобно се изсмея: Видя ли бе паразит !!!! Как те извадих ааа? ..и...то отново влиза в мен......

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Закона се установява.
Да създаваш закон?!? Господи Gil-Galadh, признах те.  ;D
Господ ми звучи добре като титла :)
Иначе във финия свят закони се и създават.Там нещата са строго индивидуални.
а като сме тръгнали с мъдростите:"Законите са за да се нарушават"


Може да се фокусира само чрез кодировката. Пространствено фокусиране при сферичното излъчване на толкова фините нива на които протича този процес, както е при човека, е невъзможно. Щом носят същите или подобни характеристики, като изпратените, неминуемо ще интерферират.
отеъд няма невъзможно,има недостатъчно развити възприятия




А какво става с:
 "Всяко действие има равно по сила и обратно по посока противодийствие"?
и
"Енергията не се губи, само променя вида си."
Това го обясних май,но хайде пак-Системата се стреми към баланс по най-краткия и икономичен път възможно.
А да ми пуска на мен същото не е най-краткия път защото ще се създаде още дисбаланс.
ТОва което ще стане за д ас еполучи балансът е че в крайна сметка резултатът няма да е толкова силен колкото се очаква,именно заради съпротивлението
Защото "По дяволите" е псувня.Енергията и отпечатъкът и са на псувня=>гони споменатите

За да се случи процеса на гоненето е нужен контакт, реакция. За да има реакция все някакво сходство е налице. Това неминуемо води до интерференция.
За да видиш невидимия и неосезаем честотен спектър ползваш уреди, които трасформират честотата до възприемаема за сетивата ти.
Аз не бих си понижил честотните вибрации за да изгоня нещо си, или някой. Предпочитам да ги повиша и той ще ме пропусне (евентуално), или поне няма да ми се отрази сериозно ако не съм ги повишил повече от една степен (условно степенуване).
За да си взаимодействат една висока вибрация с по-ниска трябва да има кратност в честотите им.
Пример са взаимодействията на радиовълните с различни физически обекти. Зависи от кратноста на собствените им честоти.
Светлинните вълни са с по-висока вибрация, но са видими за нас поради наличието на сетивен сензор резониращ с тях. Ако липсваше нямаше да виждаме този спектър.
Най-добрите начини за гонене на гадинки са псувните и сеха,ако искаш смей се.Псувнята е освобождаване от "запасите" негативна енергия.А понеже гадинките се стремят към повече и по-високочестотна енергия ти ги гони с любов,таман ще  са доволни.
Така грешно и еретично мисля аз. ;D
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Диалогът ви показва колко релативна е енергията и как всичко в нея зависи от начина на лично настройване на честотите. Все пак абсурдно е да се твърди че с псувни се гонят дяволчетата, а молитвите звучат богохулно...

anahata, сподели - как си успяла да прочистиш мафлоците в други хора, и продължаваш ли да го правиш и сега ?
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
за псувните е вярно че гонят.За молитвите,че звучи богохулно...стана дума за израза "За Бога" и как нарушава една от заповедите,беше по-скоро шеговито,ама виж яв какво прерастна
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Как ще изгониш муха? Като я замериш с изходеното изпражнение или като го почистиш?
Как ще изгониш хлебарките? Като разхвърлиш отпадъци из кухнята или като почистиш?
Как ще прогониш тъмнината? Като захлопнеш и последните кепенци или като пуснеш светлината?
Как ще прогониш лъжата? Като излъжеш лъжещия или като покажеш истината?
Как ще прогониш незнанието? Като го пропагандираш или като преподаваш наученото?
Как ще прогониш пчела? Като се нацапаш с мед ли?
Как ще прогониш жегата? Като запалиш огън ли?
...
За Бога, аз всичко правя в негово име защото съм част от него. Правя го, защото аз съм такъв, а не защото той го е поискал. Ако го правя поради негово желание а не мое, очаквайки от това определени последствия - това е търговия и поставяне под зависимост. Но за това е необходимо определено ниво на осъзнаване.
"Върви по дяволите" - много градивно и конструктивно пожелание, няма що.
При условие, че обичам и уважавам всички създания, аз не си позволявам своеволието да ги заразявам с психо-вируса на псувнята.
Това, че някои не са надживели емоционалните си изблици, не контролират първичните си първобитни инстинкти от типа "око за око, зъб за зъб" (подбуждани от онези любимци от междуизмерната "цепнатина") - това си е техен избор.
Не може да изхвърляш и разпространяваш нечистотии, очаквайки да не привлечеш хранещите се с тях. А за да проникнат в тебе, 100 % си осигурил нужната им среда и условия за съществуване.
Изхвърляш или даваш нещо, то е налице у тебе. Не може да изхвърлиш или дадеш нещо, което нямаш. Какво прави там? Кой го е пуснал? Кой го е създал? Отговорноста е лична.
« Последна редакция: Юли 05, 2006, 17:28:15 pm от Horus »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
В интерес на истината е налице и у тебе,и у всеки,дори Боговете,просто е част от баланса.
Как ще изгониш муха? Като я замериш с изходеното изпражнение или като го почистиш?
Как ще изгониш хлебарките? Като разхвърлиш отпадъци из кухнята или като почистиш?
Как ще прогониш тъмнината? Като захлопнеш и последните кепенци или като пуснеш светлината?
Как ще прогониш лъжата? Като излъжеш лъжещия или като покажеш истината?
Как ще прогониш незнанието? Като го пропагандираш или като преподаваш наученото?
Как ще прогониш пчела? Като се нацапаш с мед ли?
Как ще прогониш жегата? Като запалиш огън ли?
Аз май споменах че гадините се хранят с хубавата високочестотна енергия,която излъчваш,и затова рязко освобождаване чрез една псувня и и м припарва под опашката.
 "Око за око,зъб за зъб' на едно по-дълбоко ниво представя баланса по един много добър начин
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Аз май споменах че гадините се хранят с хубавата високочестотна енергия,която излъчваш...
Е те за това нема да се разберем. ;)
Май те е хванал вируса? Щом искаш лекувай се с псувни. Току ти олекне. ;D
"Око за око,зъб за зъб' <=> "Направи на врага си това, което той не може да ти направи - направи му добро."
В този спор-диалог, Аз бях до тук.
Оставям посятото да поникне.
Жътвата си е за Вас. :D
« Последна редакция: Юли 06, 2006, 03:36:04 am от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Аз май споменах че гадините се хранят с хубавата високочестотна енергия,която излъчваш,и затова рязко освобождаване чрез една псувня и и м припарва под опашката.
"Око за око,зъб за зъб' на едно по-дълбоко ниво представя баланса по един много добър начин

Това е комично.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Защото гадините се хранят с нискочестотна енергия, излъчвана от псувните, перверзиите и реалните гадости ги възбуждат, а не ги отвращават.
Око за око - една отдавна остаряла схема на възмездие и отвръщане на удара с удар.
Подай другата си буза и ще надделееш...
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
А знаеш ли откъде идва лафа за другата буза?
Гадините се стремят към повече и по-добра енергия.Лошата ги отблъсква.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Gil-Galadh стига си говорил глупости! Имам чувството че ги говориш нарочно, за да дразниш другите!
Целият този наплив от страх, войни, смърт, нискочакрен секс, напрежение, е за да храни Тъмните!
Отблъсква ги само високоенергийната честота!
За теб границите между двете същности са много размити! Престани да натрапваш грешното си мнение у всички! Псувай си и си излъчвай зло, за да прогонваш злото! Тук няма втори, който да мисли като теб!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Gil-Galadh стига си говорил глупости! Имам чувството че ги говориш нарочно, за да дразниш другите!
Целият този наплив от страх, войни, смърт, нискочакрен секс, напрежение, е за да храни Тъмните!
Отблъсква ги само високоенергийната честота!
За теб границите между двете същности са много размити! Престани да натрапваш грешното си мнение у всички! Псувай си и си излъчвай зло, за да прогонваш злото! Тук няма втори, който да мисли като теб!
Не ги гховоря за да дразня другите.До всичко това съм постигнал чрез доста работа.И казвам че е тъпо да бием кучето със салама.Войните,смърта,напрежението са нещо напълно нормално за човешкия вид,не с ани необходими никакви илюминати и гадини отвъд за да съществуват те.
 А войната е момент,в който всичко у човека работи на макс,и енергията,която излъчва е възможно най-силоната,за това и същностите отвъд се кефят на войната.Секса,незавсимо без чувства или не,по пририода и инстинкт е свързан със създаването на живот,а за създаването му е необходима ОГРОМНА енергия.Познай кой дебне,и има интерес т много секс без цел.
  Границите между доброто и злото са ми размити,просто защото НЯМА добро и зло.Мисля че сме го говорили тук и вички са съгласни е всичко е илюзия.А че няма други дето мислят като мен.Това е ваш проблем,като бягате като дявол от тамян от магията,няма да знаете елементарни неща...
 А колкото до поговорката за другата буза,понеже нянам отговор на въпроса- В римската имеприя да удариш някого по едната буза се е смятало за знак на презрение,защото по този начин са удряли робите.Когато обърнеш и другата буза,казваш на противника "Смееш ли да ми удариш и другата буза,заслужаваш ли да ти начупя канчето или да си заминавам,щото си страхливец",а това съвпада с една друга мисъл на същия човек:Не мир,а меч нося.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Oberon

  • Гост
Младежи, обяснете ми, след като истината е ЕДНА, как се получават такива конфронтации :)))? отговора е лесен: всеки си има собствена Вселена в която чуства и мисли по различен начин. Ето защо, когато спорите, не използвайте крайни изрази от сорта "стига си говорил глупости", освен ако за всички не е ясно, че някой говори глупости. Бъдете по-толерантни и използвайте изрази от сорта "аз мисля, че е по-скоро еди си как", "не мисля, че е така" и тн. Знаете, че благата дума има голяма сила. Тук не сме се събрали да си налагаме мнение, да разрушаваме нечии Вселени, А ИМЕННО ЗА ДА ГИ ОБОГАТЯВАМЕ. ЗАПОМНЕТЕ ГO!!!!

Oberon of Amber
Adept of Logrus
Regent of Tir-Na-Nogth

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27