Автор Тема: Ченълинг (Канализиране)  (Прочетена 44005 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #135 -: Януари 08, 2010, 19:19:29 pm »
Меандер, аз няма защо да се оправдавам- вече казах моята съвест е чиста, ако се ключих тук то бе заради темата, а както вече казах аз бях единствен ченелинг и ти добре ме "срази"- да истина е, че разбирам защо предаването на Информацията - без намесата ми те притеснява- твърде е висока Енергията й за теб, но не си мисли, че казвам нещо лично за теб- напротив чистата Енергия винаги се приема трудно - ВСЕКИ ЗНАЕ,ЧЕ ЧИСТЕНЕТО ВОДИ ДО ИЗХВЪРЛЯНЕ- ПО РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ. ЦЕЛТА НА МОЕТО ВКЛЮЧВАНЕ ЕВСЕ ПАК ДА ПОМОЛЯ ХОРАТА КОИТО ОБИЧАТ зЕМЯТА И ХОРАТЬ ДА СЕ ПОМОЛЯТ ЗА НЕЯ- НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ЩЕ ИМА ИЛИ НЕ НЕБИРУ

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #136 -: Януари 08, 2010, 20:14:39 pm »
LORA_DANA
Цитат
твърде е висока Енергията й за теб, но не си мисли, че казвам нещо лично за теб- напротив чистата Енергия винаги се приема трудно - ВСЕКИ ЗНАЕ,ЧЕ ЧИСТЕНЕТО ВОДИ ДО ИЗХВЪРЛЯНЕ-

1.Дали твърде е висока Енергията й за теб, това да го смятам за подпитване.Защо не пита в канала колко високо енергийна информация мога приемам,щом ги разбираш и си притеснена за мене.
2.Пак си в конфликт,напротив чистата Енергия винаги се приема трудно и ВСЕКИ ЗНАЕ,ЧЕ ЧИСТЕНЕТО ВОДИ ДО ИЗХВЪРЛЯНЕ- тука са чистиш явно.
Наистина твоя ченалиг може да доведе до противоречия.И покажи малко грамотност от уважение.Престани с тия клякания( зЕМЯТА И ХОРАТЬ ) и големи букви,даже е и грозно.Уж ченалинг пък неграмотен.А това че обсъждаме информацията ти мисля че е нормално,все пак информация е как да не и обърнем внимание.Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #137 -: Януари 08, 2010, 20:41:58 pm »
...  НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ЩЕ ИМА ИЛИ НЕ НЕБИРУ
Аа, не, не може така. Да се твърди, че ще има Нибиру, а после дали ще имало, или ще нямало, нямало значение, така и така ще подскокоросаме хората да се размрърдат.

Първо, ако твърдиш, че има Нибиру, а то няма, това е ЛЪЖА. И има всякакви последствия. Не може да се градят свтетли цели на базата на лъжи. Няма да има никакъв смисъл, и нищо хубаво не може да произлезе от това.

Второ,
хората имат СВОБОДЕН ИЗБОР.
Ако някой ще иска да се развива, това трябва да е подтикнато от неговото лично желание и инициатива!
Не чрез сплашване, и не чрез манипулации.
Значи ще ползваме страха като водещ мотив, за да предизвикаме реакция у хората?
И това ще се нарича развитие!?
Просто така ще провокираме ЕГОТО на хората. Заплашвайки техния живот, ще накараме егото им да се размърда и да ровичка и слухти за някоя рецепта, която да гарантира оцеляването му.
Напоследък все повече и повече случайни хора говорят за 2012та, и се питат някои  страхливо, други недоверчиво, какво ще става и какви катаклизми.
Не става така!
Това не е редният начин!
Не може да се спекулира с неща, които не знаем със сигурност.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #138 -: Януари 08, 2010, 21:12:55 pm »
Защо не оставите жената да пише спокойно ? Който не му харесва нейната информация , подминава и не я чете .Аз например имам интерес да видя какво има да каже .

Хайде да не си търсим косури !

П.С. И тази тема ще стане като 2012г. с катинар заради ..... !
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 21:33:41 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #139 -: Януари 09, 2010, 10:51:17 am »
Съжалявам, че така звучат нещата защото изобщо не желая да звучат като заплаха- напротив аз вярвам в появата на Небиру, но и вярвам в това ,че ние можем да я отклоним, но разбирам, че има хора които не вярват и само ги призовавам да се отворят с Любов към Земята и хората, което и увуеличава Енергийния потенциал на Земята, а така и на хората. Ако съм разбрана грешно- съжалямам, но щом не желаете този род информации - ваша воля- спирам. А що се отнася до грамотността ми- ченелинг не се става заради професорски титли и звания- аз нямам претенции за интелект и звания.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #140 -: Януари 09, 2010, 11:44:00 am »
Как ще отклоняваме планета от пътя и , бе човек!?  Ние да не сме джедаи!?
Дайте малко по-реалистично плззз  :blush:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #141 -: Януари 09, 2010, 11:48:27 am »
Защо не оставите жената да пише спокойно ? Който не му харесва нейната информация , подминава и не я чете .Аз например имам интерес да видя какво има да каже .

Хайде да не си търсим косури !

П.С. И тази тема ще стане като 2012г. с катинар заради ..... !
А ти самия правиш ли го? След като не харесваш това, което аз пиша защо просто не го подминеш без да го четеш?
Замисли се, сравни, и виж дали не правиш и ти точно това, което твърдиш, че не трябвало.

Всеки си  дава мнението, и си защитава някаква теза. (И си вярва, че със защитаването и ще помогне на други хора)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #142 -: Януари 09, 2010, 12:36:48 pm »
...................

Ти пишеш и свестни неща , но в случая не си прав!
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #143 -: Януари 09, 2010, 16:28:50 pm »
Tangrata_  Здравей.
Цитат
Как ще отклоняваме планета от пътя и , бе човек!?  Ние да не сме джедаи!?
Знаеш ли я тая-Сговорна дружина планина повдига. Трябва ти само да я "наговориш".
Има хора които могат да местят предмети,намери достатъчно "наговори" ги и местиш.Човешките възможности са големи и за това "някои" искат да сме им робите(шерпите).Чалъм няма,поне от мене.А тая "Небиру" е тяхно деяние,има приказка -Не говори за злото защото го викаш. А тея "същите" направо крещят, ма най много да се насерат от напъни.
 LORA_DANA
Цитат
А що се отнася до грамотността ми- ченелинг не се става заради професорски титли и звания- аз нямам претенции за интелект и звания.
Точно това притеснителното,пример-Тръгни след бръмбар,и ще те заведе при лайно.Простите най-лесно се лъжат,затова и сегашното ни образование е на тоя хал,да произвежда неграмотници.Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #144 -: Януари 10, 2010, 02:35:22 am »
Щом тази планета се е запътила на сам, къде се намира към днешна дата, с какъв размер и маса е? Тази планета не може да се появи от нищото и да се джасне ей така. Любопитно ми е какви характеристики ще получи LORA_DANA за Небиру.

Неактивен entrix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #145 -: Януари 11, 2010, 23:06:21 pm »
Според мен Нибиру ни се размина през 2003 когато метеорит 2 пъти по голям от Юпитер се беше запътил към слънцето и слънцето го отблъсна с огромно изригване, което по някакъв необясним начин не размести абсолютно нищо в слънчевата система.
С други думи слънцето с огромна прецизност е изпратило точния вид енергия към метеорита за да не се размести нищо в слънчевата система, което според мен може да се счита за ОСЪЗНАТО действие от страна на слънцето.
Видео:

Неактивен xdevil1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #146 -: Февруари 19, 2011, 21:54:07 pm »
  Вижте този канал в ютуб за ченълинг, който според мен е автетичен, без каквато и да била егоистична цел и с много добри послания. Моля вижте канала и клипчетата по тематиката, която ви интересува.
  Това, за което човека говори и се опитва да сподели, е за предпочитане да бъде възприето без предразсъдъци от типа "Виж го тоя шишко как се прави на интересен". Аз просто искам да споделя тази информация, защото смятам че посланията му са истина. В момента чета "Вътрешен космос ... или сбогом на маските" и с изненада открих колко застъпени тематики има с това, за което въпросния ченълинг също говори.
   Моля ако някой смята това за поредната простотия да не разпръсква обиди по адрес на човека, ами най-добре изобщо да не разглежда канала му в ютуб.
  Започнете с този клип за да прецените дали искате да видите някои от останалите.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #147 -: Февруари 19, 2011, 23:36:17 pm »
Мислих си, че ерата на ченълинг-шаралатнството сте я надживяли и вече гледате на нещата по улегнало, а не като деца чакащи някой да им разправя какви ли не небивалици.

Неактивен xdevil1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #148 -: Февруари 20, 2011, 08:29:51 am »
   А аз си мисля, че всеки има право да избира каква е неговата истина, без философи да му обясняват колко е детински, защото не мисли като тях и видиш ли те знаят на 100%, че ченълинга е доказано несъществуващо явление и няма никакъв резон да се чуе поне посланието в него.
   Всеки да си прецени сам дали ще подходи към ченълинга с предразсъдъци натрапени от други или поне сам ще реши истинско ли е посланието или не.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27