Автор Тема: Ченълинг (Канализиране)  (Прочетена 44162 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #120 -: Януари 05, 2010, 11:23:51 am »
Миротнорец няма да ти отговоря аз ето-Чрез тази си Енергийна форма(висшето Аз) вие сте "вързани" за Духа, а така и с Мен и там няма забрани и разрешения, а обмяна на Енергия и Информация, която Съм Аз, а вашето висше Аз е Моето малко дете, вие обаче не сте питащи и чакащи позволение- команда, ВСИЧКО Е ЕНЕРГИЯ И ОБМЕН- ВЛИВАНЕ. зАТОВА ВИ КАЗВАМ- ИСКАЙТЕ И ЩЕ ВИ СЕ ДАДЕ, НО ИСКАЙТЕ СЪС СЪРЦЕТО - ТО Е КАНАЛЪТ КЪМ МЕН

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #121 -: Януари 05, 2010, 15:15:28 pm »
LORA_DANA  Здравей.Дойде и тоя момент да ти направя забележка(градивна за тебе).
1.Явяваш се като преставител на "някой" и препредаваш иформация му която е съмнителна поради факта че е във формат "наричане".
2.Избягваш упорито да пишеш от свое име в стил преразказ(който е правилния стил ),поради "неграмотност" или други намерения.Има и други жени тука и те пишат смислено,подредено и от свое име(проявяват осъзнатост).
3.Днес прочетох в твой пост че миналото ти прераждане е било другаде,но когато го потърсих за цитат не го намерих.Учуден съм.
4.Към писарството "ченалинга" влизат ли "уменията" да ходите на гости(през ноща) по енергиен начин,при хора които не са съгласни с това което правите.
Най-интерестното в ситуацията че имаме урок на живо с начина на работа на "определен кръг хора" обсъждани в този сайт.Което според мене е добре,добиваме знания и опитност.Както писах в темата 2012 ,промяната на вибрациите на природата и животните около нас им пречи на енергийната(инкогнито)работа и са принудени да работят по стария начин(очи в очи,омаяването).Което е добре защото излизат на светло.Тази тенденция ще се засилва така че бъдете внимателни в общуването си (реално и в интернет(инкогнито)).Съвета ми е - не обещавайте,не давайте съгласие в категорична форма,не се захващайте с неща за които нямате лични знания. За да се предпазите използвайте съмнителната форма - ако мога ,ако стане ,може би,може и да е вярно.А най-добрата защита е и си остава несъгласието,и истината(ако имате знанията) за да се защитите. По упоритоста им ще ги различавате,не се отказват докато не постигнат това което искат.За пример -Лора Дана. Истината за тях е   ??? стена.Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 16:05:45 pm от Mirotvorec »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #122 -: Януари 05, 2010, 18:06:09 pm »
Меандери ти говориш неща с непоклатима Вяра в ТВОИТЕ ПОЗНАНИЯ но ти  си този които ГИ НАТРАПВА И ТИ ПРОЯВЯВАШ НАСИЛИЕ НАД МЕН В СЛУЧАЯ, А ЩЕ Е ДОБРЕ ТИ ДА СИ КАЖЕШ ИЗТОЧНИКА НА ЗНАНИЕ. Аз казах за моя канал- ти кажи твоя- май все още си обсебен човече и не те е пуснал демона на гнева и омразата След като знаеш, че всеки тук и сега си плаща- помисли си ,ти за своята осъдителност към хората- все още съдиш, а знаеш- НЕ СЪДИ.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #123 -: Януари 07, 2010, 13:46:48 pm »
Лора дана.Ще ти обърна внимание на две неща.
1.Има два естествени начина да възприемаш информация от света около нас:
А. Да я виждаш,това го могат жените и е естествено когато им дойде от самосебе си.Ти не си от тях."Ченалинга" е плод на усилията на някои мъже, за да са независими от жените при получаване на информация.Жените първи развиват това умение.Известни представители(или откриватели) на ченалинга са Моисей и Мохамед.И специфичното е че става с посредник енергиен субект с негативна енергетика.
Б.Мъжете вече почнаха да достигат до информацията като я усещат и разбират в зависимост от опитносттите които имат."Чистотата" или нивото на информацията и при мъжете(опитност) и жените(осъзнатост) се определя от тяхния правилен живот или общо казано вибрации.И при жените и при мъжете си идва естествено от правилен начин на живот.
Тъй че при тебе нещата нещо не са си на мястото.И не аз се рових в твоя живот, нали?Дори и да го мога аз не го желая,защото зная че ровиш ли се в чужд живот си го докарваш на главата. А това е опасно.
« Последна редакция: Януари 07, 2010, 14:20:12 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #124 -: Януари 07, 2010, 14:40:57 pm »
Меандер, моля за извинение за това, че ми се даде какъв си бил в предишен живот, но това е обяснение за твоята твърдост в осъждане на хората и на мен конкретно- тук в това пространство ти също се бъркаш в моя живот и то обиждайки ме притова без да ме познаваш- обиждаш моята чистота и и не виждам как си позволяваш това  без да ме познаваш- казано е не съди , а тги продължаваш да съдиш и дори ОСЪЖДАШ- Е ТИ И ЩЕ СИ НОСИШ ПОСЛЕДСТВИЯТА независимо от маските на имената има Един който ни познава и само той знае Истината и за теб и за мен, а аз съм спокойна за себе си

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #125 -: Януари 07, 2010, 14:44:59 pm »
Не се карайте бе хора , живота е толкова кратък , живейте щасливо и давайте от щастието си и на другите , моля Ви !
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #126 -: Януари 07, 2010, 15:23:56 pm »
LORA_DANA  
Цитат
Меандер, моля за извинение за това, че ми се даде какъв си бил в предишен живот,
Явно там дето влизаш са много щедри на информация за чужд живот(и то без съгласието на потърпевшия).И ти даже са дърпаше ма те ти я дадоха. ;D Ако излагането на факти(истини) те обижда и го приемаш за съдене,вместо да дадеш и ти факти(истини)за да защитиш тезата си(а не да влизаш чужд живот) е в твой ущърб.Така че сърди се на себе си.Доколкото ми е известно тук е място за излагане на лични мнения и разбирания ,а не място за работа пък макар и "ченълингова".Има един предмет в училище - казва се български език и там се учи преразказ.Ползвай го ако си ходила на училище.  :hi:
« Последна редакция: Януари 07, 2010, 18:04:55 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #127 -: Януари 07, 2010, 16:31:22 pm »
Меандери ти говориш неща с непоклатима Вяра в ТВОИТЕ ПОЗНАНИЯ но ти  си този които ГИ НАТРАПВА И ТИ ПРОЯВЯВАШ НАСИЛИЕ НАД МЕН В СЛУЧАЯ, А ЩЕ Е ДОБРЕ ТИ ДА СИ КАЖЕШ ИЗТОЧНИКА НА ЗНАНИЕ. Аз казах за моя канал- ти кажи твоя- май все още си обсебен човече и не те е пуснал демона на гнева и омразата След като знаеш, че всеки тук и сега си плаща- помисли си ,ти за своята осъдителност към хората- все още съдиш, а знаеш- НЕ СЪДИ.
Може би не редно да се меся, но не видях нито съдене нито насилие в постовете на meander. Очевидно ти черпиш информация отнякъде (предполагаемо), но явно не можеш да я приложиш или дори анализираш на практика. Как тогава се решаваш да учиш другите на неща, които ти самата не разбираш, не ми е ясно.

meander също е прав за наричането. Как така на места говориш за правото на свободна воля и всеки да прави каквото реши, а на други места говориш бъдете такива и такива.

 
ВСЪЩНОСТ ВЕЧЕ ПИТАХ бОГ ДАЛИ Е ИСТИНА, ЧЕ ДА СТИГНЕМ ДО НЕГО ТРЯБВА ДА СТРАДАМЕ, НО ТОЙ КАЗА "НЕ"- САМО ЧРЕЗ РАДОСТТА НИЕ СМЕ НАЙ-БЛИЗО ДО НЕГО, също ми бе казано, че Любовта между мъжа и жената и детето( независимо от броя) е онази най-близка до неговата Любов. Ако в живота сте наранени от Любовта, то явно е било, че е имало нещо кармично за чистене с този човек и ако ние му простим за стореното в миналото( както и да помолим душата му за стореното в миналото зло)зло , като му простим и за стореното зло сега и то именно защото се обичаме, както обичаме Бог  и затова ЗАСЛУЖАВАМЕ ЗДРАВЕ, РАДОСТ ЛЮБОВ..........СЕГА.
 
Любовта между мъжа и жената НЕ най-близка до Божествената. Любовта между мъжа и жената е една от най-егоистичните видове любов. Така е заложено в инстинктите ни. В тази любов има най-много ревност и привързаност.
Най-близка до божествената може да е любовта към някое изкуство, и най-вече моментите на творчество.

Също не е вярно, че може да се мине без страдание. Страданието понякога е задължително, като част от развитието. Чрез него се прекъсват вериги на привързаност от този живот (или ако има и минали) или както някои казват „Карма“.
За нараняването от любов.
У човека е заложено да иска (и понякога да се стреми) повече, отколкото може реално да получи. Стремеж (подбор) към по-добър партньор. Обикновено така се случва, че хората си харесват най-добрите 10% от противоположния пол и искат именно тях. Разбира се при това положение няма да има за всички. 90% така и ще си останат неудоволетворени, особено по-непримиримите от тях.
Към това като прибавим текучеството на връзките, отново съпроводено с негативни чувства, се вижда че огромна част от страданията в любовта са нещо нормално и непрекъснато срещано. Да се търсят кармични причини за всички тях е прекалено пресилване на нещата.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #128 -: Януари 07, 2010, 18:07:24 pm »
Темата е ченелинг, а явно точно тя не ви интересува, а само какво можете да опровергаете.Друг ченелинг аз не "чух" да се изкаже
Мисля, че знаете за енергийния вампиризъм - има два вида
1.- постоянно мърмори нещо неразбрано, не може да се схване точно какво иска и защо
2.- другата форма е на хора изключително компетентни които винаги са прави, карат те да се чувстваш некомпетентен и необразован, както и са особено просветени и знаещи.
Най-добрата защита е да не им се обръща внимание

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #129 -: Януари 07, 2010, 18:28:40 pm »
2.- другата форма е на хора изключително компетентни които винаги са прави, карат те да се чувстваш некомпетентен и необразован, както и са особено просветени и знаещи.
Най-добрата защита е да не им се обръща внимание

И какво излиза сега, вече имаме решение за глупостта и незнанието?

Вместо тези , които се депресират, че са некомпетентни и необразовани, да се пообразоват в дадената област, по-добре да игнорират компетентните, забележете, за да се защитят?!?!?

Ех....то Айнщайн си го е казал:" Две неща са безкрайни Вселената и човешката глупост като за първото не съм сигурен."
« Последна редакция: Януари 07, 2010, 18:31:06 pm от Unlock_the_Light »
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #130 -: Януари 07, 2010, 19:43:48 pm »
 LORA_DANA
Цитат
Мисля, че знаете за енергийния вампиризъм - има два вида
Назад си.
  Питай канала за третия(с енергийно тяло) вид дето идват нощем, хеле кат настъпиш някои хора по мазола.
  Моето любопитство е към ченълинга в преразказ,пък твоя не е.Ама ми допълни знанията за "наричанията" в писменна форма.Нямах такива и съм много доволен че взех да им намирам цаката. ;D   Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 07, 2010, 20:06:26 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #131 -: Януари 07, 2010, 20:42:38 pm »
"ченълинга в преразказ" за мен е странна форма и май не се сещам да съм чел в такъв вид. Освен това идеята на ченълинга е именно такава-никаква намеса от страна на приемащия, той само препредава! Почне ли да преразказва, то той неминуемо ще "замърси" информацията.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #132 -: Януари 07, 2010, 21:10:40 pm »
Mirotvorec Здравей.
Цитат
Почне ли да преразказва, то той неминуемо ще "замърси" информацията.
Хубаво е когато има различни виждания по дадена тема.Моята гледна точка че преразказа е като филтър,като акцента е на преразказвача.Когато преразказвача е чист то той няма как да "замърси" информацията.Информацията е вид енергия която "пльосната" в суров вид може да направи бели поради "замърсеност".А когато е преразказана, филтъра е гарант и си поема отговорността.Същото е и при енергийна работа,енергията преминавайки през аурата тя се филтрира. За информацията филтъра е преразказа.Нали всеки сам си носи отговорността за деянията,иначе е бягане от отговорност-пльос оправяй се.Това е моето разбиране за нещата,или е една различна гледна точка.Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 00:06:55 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #133 -: Януари 08, 2010, 07:49:05 am »
Твоето не е различна гледна точка по темата, ти просто говориш за съвсем друго. Бъркаш ченелинг с ясночуване/ясновидство, а разликата е огромна!
Сега разбирам защо употребяваш думата "наричане" за информацията от  LORA_DANA, но забележи-това не го казва тя, това е приетата от нея информация. Съвсем в реда на нещата е една така приета информация да не се приема от всеки по един и същи начин, тя е натоварена с определена енергетика, която в никакъв случай не е в резонанс с всеки един от нас. Което пък не е  повод да сме доволни или недоволни от контактьора, защото той само препредава.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #134 -: Януари 08, 2010, 15:03:11 pm »
Mirotvorec Здравей.
Цитат
Моля потребителите да спрат да обсъждат LORA DANA и да погледнат заглавието на темата.

Стига спам!
Дай нещо по темата.Лора Дана не е малка.Ако имаш някакви знания за ченълинг,или правиш такъв да го обсъдим.Живи и здрави.  :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27