Автор Тема: Ченълинг (Канализиране)  (Прочетена 44003 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Ченълинг (Канализиране)
« -: Април 19, 2006, 21:59:17 pm »
Дайте да се разберем кой какво разбира под ченълинг. Гледам, че понятието е използвано на няколко места във форума.

С две думи - възможността на хора да приемат информация от извънземни даже и от далечни галактики, мъртви, богове или дяволи. Технически погледнато те твърдят, че са само проводници на мислите и думите на тези субекти.

И още по-накратко - аз не вярвам...  8)

 :-\ ...като изключим разбира се ситуацията в къщи откакто постриха кула за GSM-и на 100-тина метра и аз сега съм "ченълинг" разни разговори и ако не бяха кодирани сигурно щях да спечеля в областта на жълтата преса.  ;D

НО вярвам в - държа да подчертая разликата между ченълинг и тези - телепатия, дистанционно виждане, което включва и "виждане" в телата на хората - в частност начина по който Едгар Кейси е лекувал пациентите си.....

Мнения?   
« Последна редакция: Април 19, 2006, 22:03:31 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #1 -: Април 19, 2006, 22:06:56 pm »
Еми не мисля, че има объркване по въпроса :)
По-големият процент от ченълингите са ала-бала, тъй като или са възприемани от низшо-астрални същности, които са поставени с цел заблуда именно чрез такива контактьорски послания, или направо са си писани на ръка. Такъв ченълинг мога да ти спретна, че ще ахкаш 2 седмици :)
Има и чисти канали - тези на които трябва да обърнем внимание. Те са рядкост и трудно се разпознават. Иска се сърце за тях :)

В нета е пълно с боклук и дезинформация.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #2 -: Април 20, 2006, 18:03:12 pm »
Като станана на въпрос нашите мисли напрактика също са ченълинг щото ние ги прихващаме от по-горни нива или пък от ниисшия астрал. Според индивидуалните трептения (вибрации) е различен и достъпа до определени "мисли" които ние избираме като "наши" .

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #3 -: Април 20, 2006, 21:11:14 pm »
Има и чисти канали - тези на които трябва да обърнем внимание. Те са рядкост и трудно се разпознават. Иска се сърце за тях :)



пътят със сърце и силата на ума разчистват честотите на "канала"...
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #4 -: Април 20, 2006, 21:17:43 pm »
Добре - съгласна съм за мислите - те са енергия могат да се регистрират частично с уреди и най-пълно с човешките "приематели" защото няма по-добър проводник от човешкото тяло. (Не мога да се въздържа да не прескърцам със зъби за тая GSM кула - не стига че чувствам и тока по кабелите в стената, ами и радио-и-телефонните вълни ме убиват. Как да е стига съм се оплаквала - и това е едно от замърсяванията на планетата.)

Какво е обаче "чист канал" и къде е низшия астрал?  8)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #5 -: Април 20, 2006, 22:36:06 pm »
Не съм "спец" по въпроса, но "чист канал" може да бъде само този, който е на 100% свързан със своето "Аз". И тъй като местоположението му е доста над ниския астрал, то и минаващата през него информация ще бъде качествена.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #6 -: Април 21, 2006, 21:56:13 pm »
Низшият астрал е там, където са низшите енергийни същности и наставници.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #7 -: Април 22, 2006, 00:33:37 am »
Цитат
Низшият астрал е там, където са низшите енергийни същности и наставници.

Тоест навсякъде край нас ей?

Добре де как според вас се осъществява връзката с извънземни от други места? Или с Исус, или Свети Петър или Сатаната ако това по-ви харесва?

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #8 -: Април 22, 2006, 09:13:41 am »
Низшият астрал е там, където са низшите енергийни същности и навици.

Осъществява се именно чрез такива изчистени канали - това не е въпрос на компетишън, а по-скоро на вибрационен баланс, настройване... ;)
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #9 -: Април 22, 2006, 10:50:31 am »
Ultrafur аз съм още скептична към съществуването на такива "канали". Нека да разделим ченълинг на три категории:

1. Ченълинг между живи земни хора (аз го наричам телепатия и е доказано, че съществува).

Освен, че е доказано и аз съм го изпитвала. Някои изследователи смятат, че ние сме общували телепатично и са ни наложили писмената форма, за да закърнеят тези ни способности. В един разговор по "От бряг до бряг" с Дейвид Айк и Кредо Мутва (зулуски шаман), Кредо обясни как черните открили, че ваксините развалят "буш телеграфа" им - теоест телепатичните им възможности и почнали да имитират белези от ваксини за да се запазят.  (Той обяснява и как някои от човекоядните племена се опитали да ядат сиви и открили, че "очите" им са очила и "кожата" им се сваля, но това е за друга тема.... ;))

Флуорида във водата и пастите за зъби най-много разрушава хипофизата - третото око и този орган е органа на телепатията. Случайно съвпадение ???

2. Ченълинг между земни живи и земни мъртви????????????

3. Ченълинг между земни живи и извънземни живи????????? 


Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #10 -: Април 22, 2006, 11:01:46 am »
Щом си убедена по т.1, то по т.3 ще бъде още по-лесно  :D
По т.1 се осъществява от хора-твърде несъвършенни като развитие(или "отрязани", все едно), докато по т.3 в играта влизат същества с далеч по-развити качества и за тях не е проблем да предадат някаква информация където и да е. Въпросът е да се намери подходящия приемчик. Всъщност, те сами си го подготвят   ;D  поне така си мисля.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #11 -: Април 22, 2006, 11:12:42 am »
Цитат
По т.1 се осъществява от хора-твърде несъвършенни като развитие

Ей, ей - чети какво пиша...Благодаря за комплимента...няма защо... ;D ;D ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #12 -: Април 22, 2006, 11:18:19 am »
А ти защо се сравняваш с другите хора?  :D  Сравнявай се със съществата, които дават информация. Май доста хлебец има да изпапкаме, докато станем равни с тях.  :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #13 -: Април 22, 2006, 16:40:37 pm »
Така е, Mirotvorec - но иам и друго - за човек свикнал да живее по утъпкания път на мислене и чувстване никак не е лесно да се примири със съществуването на живи извънземни или пък общуване с такива. Ето защо днес все още чистият канал се смята за утопия, непостижима за нормалния мозък, или непоносима от средностатистическото сърце.
И все пак тя се върти ... ( връзката ;) )
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #14 -: Април 22, 2006, 16:59:04 pm »
Яяяя, кой слушал Coast to Coast :) Браво, браво :)
А кажи ми тогава, защо телепатията между човек-човек да е възможна, а човек-извънземно или човек-духовна същност не :)
Няма голяма разлика :) Зависи после обаче как се пречупва информацията през собствената призма на приемателя ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27