Автор Тема: Ченълинг (Канализиране)  (Прочетена 44004 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #15 -: Април 22, 2006, 20:44:54 pm »
Хм...ХМ-м-м-м..... :D

Аз ще пропусна деликатно намеците, че хора като мен дето не вярват са с несъвършенно развитие, нормален мозък, среднистатистическо сърце и се влачат по утъпканото....ма сигурно е така, щом аз си нямам "писта" към някой по-шик извънземен контакт... :P

Задействали сте ми средно-мозъка обаче и ще мисля по въпроса.

Интересно как избегнахте точка 2-ра. Контакт с мъртви земляни. Аз навремето като бях млада и глупава се опитвах да говоря с прабаба със свещ и чинйка. Ако не сте чували ще ви кажа как се прави. :P Та тя ми разказваше интересни неща, а дядо завираше чинийката в учебника ми и ми показваше кой изпит ще ми се падне........ ;D

Чакам с нетърпение още коментари.  :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #16 -: Април 22, 2006, 20:51:07 pm »
Да се говори с мъртвите е най- добре когато те пожелаят това и трика става по време на сън съвсем естествено. Те си имат други задачи и трябва да искат разрешение за да дойдат, така че  е много по-добре да ги оставим те да се свържат с нас ако преценят че трябва отколкото да ги търсим ние и да си навлечем някой измамник който да се представи за тях  ;)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #17 -: Април 22, 2006, 21:17:22 pm »
Хм...ХМ-м-м-м..... :D

Задействали сте ми средно-мозъка обаче и ще мисля по въпроса.


- О, извинявай Tina, изобщо не съм целял да те обиждам лично - говорих за масови пороци...

За да се избистри каналът не е нужно нищо повече от последователно изграждана чиста мисъл и чисто сърце, отворено към всякакви изненади...
А с мъртвите наистина не винаги може да се общува - в дните около година след смъртта каналите са много по - ... отворени. След това обикновено душите на мъртвите "отлитат"по задачи, и контактът е малко по-далечен. Някои души обаче остават тук задълго и тормозят  живите с невидимото си присъствие...
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #18 -: Април 22, 2006, 21:28:49 pm »
С мъртвите е по-специално, тъй като зависи колко стара е самата душа и каква е била мисията и приживе.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #19 -: Април 22, 2006, 23:39:40 pm »
и най-вече дали няма да се свържеш с отпечатъка,който тоя човек е оставил докато е бил тук
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #20 -: Април 23, 2006, 00:48:25 am »
Цитат
По т.1 се осъществява от хора-твърде несъвършенни като развитие

Ей, ей - чети какво пиша...Благодаря за комплимента...няма защо... ;D ;D ;D
Не знам защо го прие толкова лично, но щом така си го почувствала...пък аз имах предвид хората като цяло, че не са съвършени и въпреки това някои го правят.
Интересното е, че имаш практика по т.1 и 2 и пак не вярваш.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #21 -: Април 23, 2006, 01:29:18 am »
Цитат
и да си навлечем някой измамник който да се представи за тях

И това ми се случи - аз затова се отказах - яви се духа на един Иван, защото духа на пра-баба беше зает и ни такова....

Аз си спомням с насмешка за това но като гледам ВИЕ колко сериозно го приемате (?). Та този дух имаше влияние във физическия свят без традиционната чинийка - като да ми спре душа във банята или будилника да не ми звъни при положение, че е нагласен ???

Нищо не приемам лично - само анализирам  - думи (изтървани) 8) Ако имахме директен контакт щях подсъзнателно да анализирам и тембъра на гласовете ви и стойката на тялото.....

Опитвах се да си изчистя сърцето и ума и точно тогава получавах най-гадните удари. Явно свалям защитите.


Цитат
Интересното е, че имаш практика по т.1 и 2 и пак не вярваш.

Mirotvorec - имам опит с точка 1 & 2 както каза, обаче 3 ми се губи..... :-[ По въпроса за богомилите споделих защо се чувствам богомилка по душа - тоест пътувания извън тялото и времето, но НИКОГА не се срещнах с други разум - само с живи или мъртви ЗЕМЛЯНИ. Ей това ми е проблема. Колкото и да чета съобщения в следствие на ченълинг от други разуми, под-съзнанието ми слага спирачки на "разбирането".

Да виж - и аз срещнах ТАМ други - чужди разуми, ама те са част от нас - само, че - от страната на лошото - врага. Вие писахте за стралния бой на друго място - нещо такова. Ама ТЕ - от низшия астрален свят са ТУКА и не са извънземни.

И за да не стане грешка, понеже се изказвах на други места за сивите и рептолоидите - да аз вярвам, че са част от нас и войната се води със всякакви средства. Дълги години ме отне да МИСЛЯ и проучвам за расите по земята и нашата история.....

Знаете ли, че нито един от нашите спътници не е излязъл от границата на слънчевата система. Всеки път когато НАСА са се опитвали да ги трасират....те са били на ночаквано място ВЪВ границата на слънчевата система. ПРОВЕРЕТЕ! Което значи, че ние сме със звезден мехур, където нито излиза нито влиза енергия или чжди разум за ченълинг.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #22 -: Април 23, 2006, 10:14:11 am »
Цитат
Което значи, че ние сме със звезден мехур, където нито излиза нито влиза енергия или чжди разум за ченълинг.
Tina, сега разбирам защо не вярваш в т.3.  :)  Аз пък, може би защото нямам никаква практика, подобна на твоята(виждаш ли кой е несъвършения?), не смятам, че сме до такава степен изолирани от всички други измерения. Вярвам, че има междупространствени портали, чрез които се осъществява пренос на информация(енергия).
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #23 -: Април 23, 2006, 10:53:59 am »
Не знам. както виждате съм объркана. Затова го и поставих за обсъждане. Някак си не им вярвам на тези дето канализират мисли от плеядите или сириус или където и да. Самите текстове са достойни на фантастичен роман.

А и ние сме толкова отровени от химикали и енергии (Haarp ..и не само), че не може да се постави и нашата телепатия на тест.... :(

И моите "пътувания" спряха отдавна...със започване на болестите. Аз определено вярвам, че спряха вследстие на натравяне на организма ми. Как може човек да се опази в нашето индустриално общество и да може да приема или предава?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #24 -: Април 23, 2006, 11:11:36 am »
Някой ми беше казал, че троянската сливова(двойно преварена) убива всякакви бацили, микроби и всякаква подобна паплач. Ми ти си в извора бе, момиче, пий!  :D  Според един мой приятел всички болести са в резултат от нередовното пиене.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #25 -: Април 25, 2006, 11:05:54 am »
Хех Тина относно натрявянето доколкото литература съм изчел по въпроса обикновенно "контактите" се осъществяват когато съзнанието е блокирано и се дава  възможност подсъзнанието да работи без да е ограничавано. Всички опиати, халюциогени  и тем подобни наркотици, алкохол и т.н действат точно на този принцип - интоксикация на организма. При продължително гладуване  също може да се постигне подобен ефект понеже организма освобождава отрови които минават през черния дроб и в един момент му идва много и от това се получава гаденето най-вече а не толкова от липсата на храна  ;). Интоксикация или пък хипервентиалция на белия дроб също води до подобни състояния - за справка ребъртинг. Дълбоката медитация също - при нея незнам точно какви са физиологическите показатели на тялото но предполагам ще наблюдаваме подобни симптоми.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #26 -: Април 25, 2006, 20:32:13 pm »
Не знам. както виждате съм объркана. Затова го и поставих за обсъждане. Някак си не им вярвам на тези дето канализират мисли от плеядите или сириус или където и да. Самите текстове са достойни на фантастичен роман.


ами то си е фантастичен роман - ако не ти се вярва, то тепърва ще има да се изумяваш!!



А и ние сме толкова отровени от химикали и енергии (Haarp ..и не само), че не може да се постави и нашата телепатия на тест.... :(


Може - именно благодарение на невидимите помощници отблизо и далеч нашите телепатични способности нарастват с всяка изминала година... ;)


И моите "пътувания" спряха отдавна...със започване на болестите. Аз определено вярвам, че спряха вследстие на натравяне на организма ми. Как може човек да се опази в нашето индустриално общество и да може да приема или предава?

Може, като откаже да приеме - всеки от нас има съкровено право на избор - свободната воля е заложена генетично.... :D

musica universalis

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #27 -: Август 18, 2006, 15:33:01 pm »
А защо наричате тези които са напуснали земния план на развитие умрели?Нали знаете ,че те са по живи дори и от нас? ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Галадриел

  • Гост
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #28 -: Август 26, 2006, 14:58:37 pm »
защото те не са от ХААРП, и са последните хубави облаци които виждаме...

Защо ПОСЛЕДНИТЕ хубави облаци? ::)

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #29 -: Септември 27, 2006, 07:21:17 am »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27