Автор Тема: Ченълинг (Канализиране)  (Прочетена 44001 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен entrix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #105 -: Януари 02, 2010, 02:48:26 am »
LORА_DANA, мога да кажа само едно голямо БРАВО. Аз доста се интересувам от ченълинг и знам, че ченълинга ... независимо от къде идва, винаги призовават към ОБЕДИНЕНИЕ, ЛЮБОВ, ВЯРА и разбиране на вибрационната структура на съществуването.
Всъщност ако не бях видял ABRAHAM (Esther Hicks), щях да си остана заблудена душица и може би никога нямаше да разбера какво прекрасно нещо е живота и вселената.
Meander, ако искаш гледай филма TUNING IN (има го на парчета в youtube), за да видиш как изглежда ченълинга и да видиш как хора който не се познават, получават идентична информация.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #106 -: Януари 02, 2010, 09:17:28 am »
Прочетох първите две книги на LORA_DANA и мога да споделя някои впечатления.
В началото доста се дразнех от липсата на редакторска намеса в текста, но реших, че е по-важна самата информация. Досега не бях срещал български контактьор да набляга толкова много на историята, за което шапка свалям.  :hi: Единствено книгата на М.Миланов, макар и романизирана, дава такова голямо количество информация.
До колко всичко написано е вярно и истинно не съм аз този, който ще прецени, само времето ще покаже чрез реалните факти, които ще излизат на бял свят, а те вече са доста. Въпрос на вътрешно усещане е как ще се приемат едни такива факти, идващи от дълбоката древност, но също и въпрос на лично натрупани знания.
По-важното е друго-струва ми се, че написаното в тези книги не е "сандвич", т.е. не е в стил "истина-лъжа-истина" или поне аз не успях да забележа. Сега ми предстои възпроизвеждане на нотните текстове(имам подходящ професионалист за целта), за да допълня общото си усещане от цялата информация и чрез музиката, представена в края на втора книга. Разбира се, ще я кача по някакъв начин, за да я чуете и вие.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #107 -: Януари 02, 2010, 10:40:33 am »
Аз в момента ги чета ,написани са въпрос-отговор ,чете се леко и приятно.Има страшно много информация ,понякога се връщам и препрочитам наново.
Благодаря ти LORA_DANA ,радвам се че те познавам ! 
 
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #108 -: Януари 02, 2010, 11:06:14 am »
Благодаря на Ентрикс, Миротворец и Олд, това е истинската цел на ценелинга хората да разберат истината за Светлината и за своята истинска същност, това направиж и аз- предадох бажиите послания и Знания а те - нашите действия независимо от годините остават записани в земния логос, също получих ценни съвети, които ви предавам, но и научих друго- всеки да приема както иска- според волята и разбирането си, моята работа е само да ви ги предам- другото е ваша воля, аз не ви съдя, а съм благодарна за отделеното внимание

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #109 -: Януари 02, 2010, 14:31:57 pm »
Здравейте.Тука е мястото и аз да отдам нужното уважение на Лора дана, че и моя( предишен)живот е в нейната творба.Искренно бях учуден,и за мене беше неочакван сюрприз.Но човек е добре да обръща внимание,на гледната точка на някои автори с дълъг стаж.Опитвам се да чета творбите и задълбочено,за да мога да си изясня кое е това в мене което не вярва на написаното.Но имам Вяра,даже Надежда и с много Любов се надявам че ще успея.
entrix
Цитат
Meander, ако искаш гледай филма TUNING IN (има го на парчета в youtube), за да видиш как изглежда ченълинга и да видиш как хора който не се познават, получават идентична информация.
Не изпитвам нужда да го гледам,като млад присъствах лично търсейки жадувана помощ.Бях млад,всичко около мене обгръщах с обичта си.Очите ми греееха с голяма обич(а сега и със скрита болка)и единственото което разбрах че по някаква причина ме претупа набързо.Вече като по възрастен го отдавам на обичта, която явно  изнервя много определена група хора.Но живот е,всичко можеш да видиш.Живи и здрави. :hi: П.П. Всака прилика с действителни лица и събития е случайна.
« Последна редакция: Януари 02, 2010, 15:19:55 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #110 -: Януари 02, 2010, 15:40:58 pm »
Извинявам се ако съм пропуснала, откъде мога да сваля книгите на Лора Дана, които обсъждате. Благодаря!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #111 -: Януари 02, 2010, 16:02:31 pm »
Няма ги в нета, само на хартия са.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #112 -: Януари 02, 2010, 19:26:51 pm »

Искам да ви изпратя една последна мисъл която получих мчера "Човек е като съд- ако не се отвори ДА ДАВА, то той е затворен и за получаване"- и не става дума за материалните неща, а за Енергия.
Питам ви каква е тази Любов щом очакваме да ни отвълнат с подобна- това е всъщност пазар, истинската Любов е тогава когато не очакваш нищо ти просто обичаш човекът какъвто е , а не какъвто би искал да бъде- това е осъждане т.е. човекът не е в твоите норми и никой не ни е виновен ако страдаме, тогава. Та, но и ние сме способни на това, ако се отворим с Любов към хоратака Бог ни обича каквито и да сме

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #113 -: Януари 02, 2010, 19:47:26 pm »
Лора дана.Поздравления за каналната информация. Но:
Цитат
"Човек е като съд- ако не се отвори ДА ДАВА,
Ами ако го отворят с отварачка за консерви тип "Негативна енергийна намеса(магия)"И му изсипят хубавите домати от консервата(главата) и я напълнят с развалени домати.То човека ако се усети виновен ли е че не дава,и не е ли редно да си потърси неговите хубави домати.Каналната информация дава ли насоки как да стане това.Живи и здрави.
« Последна редакция: Януари 02, 2010, 19:48:28 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #114 -: Януари 02, 2010, 19:54:54 pm »
истинската Любов е тогава когато не очакваш нищо ти просто обичаш човекът какъвто е , а не какъвто би искал да бъде.
Точно заради този начин на обичане се оказах в ситуация, в която аз толерирах всички грешки на човека, който обичах безусловно. От тогава разбрах, че не е правилно, да обичаш въпреки себе си. Разбрах и защо Бог не показва цялата си Любов на всички хора, защото просто те няма да я разберат правилно. Защото ако някой вдигне ръка и те удари, а ти в отговор го потупаш братски по рамото и му кажеш: "Всичко е Ок, аз те разбирам, защо го правиш и продължавам да те обичам", ти не правиш добро на този човек. Напротив показваш му, че няма нужда да прави усилието да се променя.
Това, което искам да кажа, че липса на любов не значи винаги осъждане - понякога може да значи и безкомпромисност и непримиримост срещу липсата на усилие в другите да променят себе си.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #115 -: Януари 02, 2010, 20:31:04 pm »
Ели, имаш някаква неточност в дефинициите.

Що е любов? Що е безусловна любов?

Някак поставяш знак за равенство между безусловната любов и това да оставиш някой да си прави каквото си иска.

Не знам защо повечето хора свързват любовта с някакво хрисимо, пасивно и дори скопено поведение.

Ти можеш да хвърлиш на някой един добър бой, и пак да си го обичаш, дори и безусловно.
Няма еквивалентност между чувствата и действията, изобщо!

Човек може да извършва най-различни действия, каквито и да е, и пак да е изпълнен с тонове любов, да е в хармония с всичко живо.
Можеш дори да убиеш животно, със смирение и любов, за да се нахраниш.


Аз също застъпвам тезата, че трябва да си адекватен спрямо останалите хора. Т.е. да отстояваш позиции (свои или на своя етикет). Да изискваш каквото е необходимо. Но това не пречи на любовта. Особено що се отнася до чистата любов. (т.е. не плътската, а към Живота като цяло). Именно защото е безусловна, то нея ще я има независимо от условията на действията, които ти или другите предприемате.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #116 -: Януари 02, 2010, 20:43:05 pm »
Tangrata_ Здравей.Моето скромно мнение е че правилно започна.
 eli  Може ли да уточним нещо.Щом ще говорим за любов трябва да сме наясно че любовта се ражда(от жената) в отношенията между мъжа и жената.Така че любовта се ражда а не идва от някаде.Преди любовта е обичта.И любовта и обичта между двама са възможни само когато и двамата участват със своята свободна воля.Другото е само имитация,и много боли.Но болката идва от лъжата.А в израза - "да обичаш значи да боли"  болката вече е градивна единица,и има за какво.Жените винаги искат максимума(любовта),а болката свързана с обичта я прескачат.Хората се променят само когато са обичани(и те обичат) истински.Т.е. доверяват се на истинската обич която им помага(подкрепя)при промяната,а тя понякога е много болезнена(промяната).Битовите неразбирателства са друго нещо.Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 14:24:35 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #117 -: Януари 02, 2010, 21:20:20 pm »
Ели, имаш някаква неточност в дефинициите.

Да прав си Tangrata_ за съжеление, аз и за това си патя...
Съгласна съм със всичко, което казваш. Но мисля, че любовта винаги прозира в действията. Има разлика дали ще натупаш някой от любов или защото не можеш да си сдържиш нервите /липса на любов/.
За мене преди безусловната любов беше способността винаги да отвръщам с любов на всичко - дори и когато някой ме наранява без значение дали физически, психически, емоционално. Но за съжеление ми се случи точно това - че уж мислейки си, че обичам безусловно, оставих другия да си прави каквото си иска... Сега май трябва да си преосмисля понятията, няма как. :(
meander, темата за Любовта между мъжа и жената е много дълбока. Самата аз не искам да се изказвам дори, защото както писах преди малко съм в процес на преосмисляне и анализиране на много неща. Много фактори играят роля, част от които ние дори не осъзнаваме - имаше един трактат за любовта, където бяха описани част от тях, има и още много други. Бих казала, че всяка ситуация е уникална - един се влюбва заради едно, друг заради друго - нужда от сигурност, престиж, пристрастеност към определени емоции, следване на модели, желание за деца и т.н. Чиста любов се среща много рядко, да не кажа почти никога, лично аз се надявам един ден да я изпитам наистина... Но първо трябва да си пренаредя понятията....

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #118 -: Януари 03, 2010, 11:08:05 am »
Тангра, точно затова говоря - за безусловната Любов,  а когато обичаме някого , ние  НЕ ТРЯБВА ДА ЗАБРАВЯМЕ СЕБЕ СИ, защото така проявяваме Любовта и към Бог и именно когата везната- Любов към другите, но и равностойна любов към себе си Е В РАВНОВЕСИЕ, ТОГАВА ГОВОРИМ ЗА ЛЮБОВ( НЕКА НЕ СЕ ПРИЕМА САМО КАТО ЛЮБОВ МЕЖДУ МЪЖ И ЖЕНА, а като Любов към човека изобщо- деца, внуци, снахи, зетьове, роднини, приятели..). Много често хората си мислят, че да обичаш означава да казваш винаги "ДА" на обичания човек, но това изобщо не е така, това означава да казваш "НЕ", когато това ти диктува сърцето. ВСЪЩНОСТ ВЕЧЕ ПИТАХ бОГ ДАЛИ Е ИСТИНА, ЧЕ ДА СТИГНЕМ ДО НЕГО ТРЯБВА ДА СТРАДАМЕ, НО ТОЙ КАЗА "НЕ"- САМО ЧРЕЗ РАДОСТТА НИЕ СМЕ НАЙ-БЛИЗО ДО НЕГО, също ми бе казано, че Любовта между мъжа и жената и детето( независимо от броя) е онази най-близка до неговата Любов. Ако в живота сте наранени от Любовта, то явно е било, че е имало нещо кармично за чистене с този човек и ако ние му простим за стореното в миналото( както и да помолим душата му за стореното в миналото зло)зло , като му простим и за стореното зло сега и то именно защото се обичаме, както обичаме Бог  и затова ЗАСЛУЖАВАМЕ ЗДРАВЕ, РАДОСТ ЛЮБОВ..........СЕГА.
ТАКА, ПОВТАРЯЙКИ СИ ТОВА, СВАЛЯМЕ ВСИЧКИ КАРМИЧНИ ТЕГОБИ И БАРИЕРИ НОСЕНИ ОТ МИНАЛОТО(КАРМАТА), КОИТО СА НИ ДОВЕЛИ ДО ТЕЗИ СЕГАШНИ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ, КАТО ТОЗИ ВИД МОЛИТВА ВСЪЩНОСТ НЕ Е НЕОБХОДИМА ЗА БОГ,  А Е ЗА НАС- ДА ПРЕМАХНЕМ ПОДСЪЗНАТЕЛНИТЕ БАРИЕРИ НА КАРМА, САМОНАРАНЯВАНИЯ И ДРУГИ, КОИТО НИ БЛОКИРАТ ОТ СЕБЕРЕАЛИЗАЦИЯТА ТУК И СЕГА, А ИМЕННО ТОВА Е ВАЖНО- ТУК И СЕГА, ЧЕСТО МИ КАЗВАТЕ ЗА ЛЮБОВТА, НО ЩОМ СМЕ ТУК И СЕГА ЗНАЧИ И ИМАМЕ НЕЩО ЗА ЧИСТЕНЕ И ТОВА СТАВА, ЧРЕЗ ПРОШКАТА, А ЧЕСТО Я ЗАБРАВЯМЕ, НО НЯМА ИСТИНСКА ЛЮБОВ АКО НЕ Е ИМАЛО И ПРОШКА- САМО БОГ ПРИТЕЖАВА БЕЗУСЛОВНАТА ЛЮБОВ, НИЕ СМЕ В ПРОЦЕС НА ОБУЧЕНИЕ.
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 13:00:17 pm от Mirotvorec »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #119 -: Януари 05, 2010, 08:51:27 am »
LORA_DANA, имам един такъв въпрос - при приемането на информация каква е ролята на висшия Аз? През него ли минава потокът от информация, от него ли зависи какво ще получиш или един път дал вече разрешение, образно казано, той повече не се меси ?
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27