Автор Тема: Ченълинг (Канализиране)  (Прочетена 44209 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dominanta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #75 -: Октомври 18, 2009, 14:48:37 pm »
Да каже за Царичина и за Бастет.  :yes:

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #76 -: Октомври 18, 2009, 15:02:26 pm »
Според мен е добре да се започне с максимално изясняване на въпроса откъде идва информацията. Случаите в които едни се представят за други при автоматично писане има достатъчно.И в този ред на мисли големи подробности за тяхната раса и история както и контактите им (враждебни и добронамерени) с останалите извънземни раси. Как те се определят сред останалите извънземни раси - подчинени ли са някого и има ли някаква  йерархия или обединения между самите извънземни раси за които те знаят или участват? И също много важен въпрос - имат ли знание или пък вярване за това какво става с техните "души" след тяхната смърт.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #77 -: Октомври 24, 2009, 12:40:28 pm »
Цитат
Дайте да се разберем кой какво разбира под ченълинг. Гледам, че понятието е използвано на няколко места във форума
                                 Здравей тина.Относно Ченълинга(канализиране)се разбира следното,достъпа до информацията става по няколко начина единия е индуктивен т.е. там кадето тече енергия има индуктивно напрежение а то когато пресича проводници се индуктира напрежение(информация) а мозъка ни е пълен с проводници.Другия начин е да имаш подходящите вибрации за да можеш да се сливаш (канализираш) с потока информация този се води естествен и е естествен за жените поради спецификата на енергийната им стуктура на тялото.При естесвения начин усещането на информацията е 1/1 тоест усещането е напълно реално - мирис вкус болка радост и други усещания.Друг начин е с помоща на абракадабра(така наричам магическите заклинания за принуждаване на енергията да върши негативни въздействия)този начин се използванегативни въздействия и се използва щит за предпазване на този който го използва.В енергийните канали се намира всякаква информация и за това някои се бутат там с ченълинги защото който има информация той владее положението(блажени са вярващите)но има един сакатлък защото бъдещето е незнайно и не може да се види,след всяко виждане на будещето то се променя и пак остава нейзнайно.Всеки народ си има естествено развити хора които възприемат информация от канала за да помагат на народите си и това не е нарушение.Живи и здрави :D
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен wekadion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #78 -: Октомври 27, 2009, 12:03:55 pm »
Salito, какво става с твоя човек, получи ли се сеанс или още не
“Алкохолът убива нервните клетки – остават само спокойните!” – всепризната истина.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #79 -: Октомври 27, 2009, 21:47:55 pm »
Получи се, ама е много слаб резултат.
Попитах какво ще има следващата седмица като основно събитие(сеанса беше на 21.10.2009) и отговора беше наводнения в Африка и земетръс в Япония, за сега няма нито едното нито другото и съм вече почти сигурен, че няма ченълинг в случая.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен wekadion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #80 -: Октомври 28, 2009, 14:09:03 pm »
ок, ясно, наводнения имаше ама в Гърция, а Япония е толкова земетръсна зона, че през два месец да пророкуваш няма да сбъркаш.............жалко дано по нататък стане нещо интересно
“Алкохолът убива нервните клетки – остават само спокойните!” – всепризната истина.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #81 -: Октомври 28, 2009, 17:10:43 pm »
Едва ли, жената налучква просто и тя самата ми сподели, че се съмнява в себе си понякога дали не си измисля, може да е имало нещо някога, може да се получава на три четири сеанса един път, не знам, но изобщо не е това което очаквах, между другото моят въпрос беше да сподели някакво световно събитие за тази седмица тоест от 25-30 октомври, а тя го оформи по друг начин (ще сложа снимка) и открих някакво земетресение на 25 и интересното, че тя нарисува някаква карта която е подобна :-X
http://neic.usgs.gov/neis/last_event/world_japan.html
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #82 -: Октомври 28, 2009, 17:58:52 pm »
А защо "извънземните" трябва да могат да предсказват бъдещето  ;)

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #83 -: Октомври 28, 2009, 18:12:51 pm »
Ами то просто това твърдеше, че съдбата е писана 95% що касае събитията до два три дни  :D
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #84 -: Октомври 28, 2009, 18:24:21 pm »
 Абе ясно ама поне да кажат кой ги прави земетресенията  ;) Според мен това че тръгват да печелят доверие чрез "предсказания" не е особено добър знак.Ако искат да кажат нещо съществено е добре да предоставят някаква информация за миналото за сегашното положение на земята от тяхна гледна точка и какви са им точно интересите тук, а не да се правят на врачки.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #85 -: Октомври 28, 2009, 18:45:04 pm »
Верно :) Защо не й кажеш да пита нещо от миналото...Питай кой създаде човека(въпрос, който да свържем с друго инфо) и да опише най-многобройните видове извънземин на нашата планета(въпрос за проверка).

Ако отговора на втория въпрос е тъп, мисля, че верно не е никакъв ченълинг, защото все пак ние със собствените си очи сме видели доста видове(ние като човечество имам предвид).
А и ако каже, че не са ни създали извънземни, не е никъв ченълинг  :negative:
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 18:46:37 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #86 -: Октомври 28, 2009, 18:56:18 pm »
Fake  :flag_of_truce: :dance: ;D ;) :)
11

Неактивен vikeca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #87 -: Ноември 20, 2009, 19:31:32 pm »
Стюърт Суърдлоу (Свердлов) твърди: "Any channeled information is crap. It is 100% disinformation. Channeling comes from a satellite transmission."


Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #88 -: Декември 26, 2009, 17:50:46 pm »
Здравейте, аз съм т.нар. ченелинг, когато преди 10г. започнах своя диалог и аз имах своите съмнения, но те се разсеяха защото нямаше откъде да знам всичко и за траки и за българи, а едно по едно науката ги доказваше, а най-изумително за мен когато поисках нотите на Орфей и на траки и на хората от неолита и ги получих- изумителното е, защото аз изобщо не мога да разчитам, камо ли да музицирам. НОТИТЕ, КОИТО ПОЛУЧИХ ГИ ПОКАЗАХ НА ДИРИГЕНТКАТА НА НАШАТА ОПЕРА И тя ме попита откъде ги имам, че са много стари, разбира се в онези древни времена не е  имало ноти, но на мен ми се дадоха ноти за да ги разчетем, тези ноти изсвирени в тракийския храм в Старосел НАПРАВИ ЧУДО- НА СТЕНАТА СЕ ПОЯВИХА ОБРАЗИТЕ НА цАРЯ И цАРИЦАТА И КУЧЕ- ВИДЯХА ГИ НАД 30 ЧОВЕКА И ДВЕТЕ ЕКСКУРЗОВОДКИ- СЛЕД спиране на музиката образите изчезнаха. И друго по темата - на всеки ченелинг се дава според интересите и нивото му, онази жена е имала интерес да лекува, но и нивото и е дотолкова- не е възможно тя да отговори на всичко. А е и истина, че Отгоре не отговарят особено на въпроси за бъдещето често казват - ти сам ще решиш, дават се съвети, но НИКОГА НЕ  И ЗАДЪЛЖЕНИЯ, защото имаме свободна воля и тя се уважава, а по отношение на магиите съм питала защо не ги спира- Бог ми каза - има закон за ненамеса в свободната ви воля, но Аз винаги пазя хората. Другото вече е много подробно, но чрез Любовта и Прошката всеки е пазен и недосегаем(образно).
« Последна редакция: Декември 27, 2009, 00:57:36 am от Mirotvorec »

Max

  • Гост
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #89 -: Декември 27, 2009, 13:20:51 pm »
Имам съмнения в достоверността на информацията получавана чрез "ченълинг".
Откъде приемателят знае с кого общува?
И защо винаги едно и също: "бъдете добри, бъдете добри"?
Не е ли това указание да произвеждаме определен вид емоционална енергия / изгодна за някого/ и да избягваме всички деруги видове емоции, които този някой може да смята за неизгодни, по-точно за безполезни.
А откъде пък да знам, дали "предавателят" на информацията не е обикновен човек с телепатични умения?
Не съм склонен да съм доверчив, когато става дума за ченълинг.Съобщената информация ми изглежда твърде човешка и често даже религиозно-наивна.Това ме пълни с подозрения и направо ме дразни.
И не приемам като аргумент, че нивото е сведено до човешкото, за да бъде "информацията" разбираема.
« Последна редакция: Декември 27, 2009, 13:22:42 pm от Raven »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27