Автор Тема: Ченълинг (Канализиране)  (Прочетена 44200 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #90 -: Декември 27, 2009, 16:49:40 pm »
СЕГА пък аз не разбирам- какво те притеснява- за какви телепатии става въпрос като никой сега не е чувал такава музика и то казано от музикални специалисти, а образите ги видяха повецче от 30 човека.....аз все пак не съм факир от цирк..., но ти си се съмнявай- твоя воля и за твоя сметка- и друго- на мен никой не ми е казвал да бъда добра- напротив казвано ми е да живея ктака както аз желая защото това е моя живот

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #91 -: Декември 27, 2009, 18:24:01 pm »
Lora-dana.Здравей.
Цитат
а образите ги видяха повецче от 30 човека.....аз все пак не съм факир от цирк...,
Ти в кино ли беше,или сте тумбичка която се събирате при нужда.Тъй като се опита да ми огледаш преражданията,аз си позволих да ти огледам писанията(постовете).Изразявам мнението си от личен опит-съдейки по косвени белези,в постовете ти има една обърканост и като че ли изразяваш нечие мнение.Мой близък имаше подобен проблем и се оказа обсебване от демон.Намерихме помощ и сега си живее нормално.Другото е че писането не е "нормален" начин за получаване на информация.Естественния начин е виждане без наличие на помощни средства(кафе,захар,писане и други подобни).Не налагам мнение, а споделям опит.Ти си прецени.Защото толкова сме различни че, понякога виждаме в различието проблем.Дано да греша.Жива и здрава. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #92 -: Декември 27, 2009, 20:09:38 pm »
Меандер, освен твоето обсебване и разбиране няма друго мнение, е ти си прав , но вече ти казах уважавам твоето мнение , но не го приемам, ти все още имаш проблем с осъждането на хората - твое право, но нали разбираш, че това няма значение за мен.Що се отнася до хората те бяха случайно там- никого не съм събирала.

Max

  • Гост
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #93 -: Декември 27, 2009, 21:22:47 pm »
СЕГА пък аз не разбирам- какво те притеснява- за какви телепатии става въпрос като никой сега не е чувал такава музика и то казано от музикални специалисти, а образите ги видяха повецче от 30 човека.....аз все пак не съм факир от цирк..., но ти си се съмнявай- твоя воля и за твоя сметка- и друго- на мен никой не ми е казвал да бъда добра- напротив казвано ми е да живея ктака както аз желая защото това е моя живот

Аз нямах предвид твоите съобщения, тъй като не ги бях прочел.Писах за отношението си към ченълинга по принцип.
Но си направих труда да прочета поста, в който пишеш за музиката и съм впечатлен.
Нямам обяснение.В такива случаи приемам, че светът и човекът са изтъкани от загадки.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #94 -: Декември 28, 2009, 09:20:15 am »
рАВЕН, БЛАГОДАРЯ!

Неактивен entrix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #95 -: Декември 30, 2009, 01:06:23 am »
Ако някой се интересува за рептилите и за сивите, може да намерите информация на английски от ченълинг на име BASHAR. Има безброй други теми като раси, съзвездия, ДНК, звукови вибрации, цветови вибрации, 2012, воля, избор, история на Земята, пирамидите, златото, кристалите, бъдещето на база инерция в сегашния момент, лекуване, алхимия, медитация, анунаки, дядо Коледа като егрегор, ангели ... в торента има архив с 1300 въпроса! Тоя ченъл действа от около 1984 и сами се сещате, че 1300 теми всъщност не са толкова много за 20 години редовен ченълинг.
bashar.org
torrents.to (търсете Bashar и теглете каквото намерите)
... информацията е изключително интересна и bashar има голямо чувство за хумор  ;D

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #96 -: Декември 31, 2009, 17:01:03 pm »
LORA_DANA, ти като единствен "канализатор" в този форум, би ли споделила малко повече подробности за самия процес, как протича той?
Имаш ли визуален контакт с източника, знаеш ли кой/какъв е или просто възприемаш подадената информация?

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #97 -: Декември 31, 2009, 19:35:44 pm »
иНФОРМАЦИЯТА ПОЛУЧАВАМ, КАТО ЗАДАВАМ ВЪПРОС- ПИСМЕНО, НО МОЖЕ И УСТНО- НАПОСЛЕДЪК, МОЯ "ЧОВЕК " НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛА, ЗАЩОТО бОГ НЯМА ОБРАЗ. пОЛУЧАВАМ ИНФОРМАЦИЯ САМО КОГАТО АЗ ПОЖЕЛАЯ, НЕ ИЗПАДАМ В ТРАНС ИЛИ ДРУГИ ТАКИВА СЪСТОЯНИЯ. пОНЯКОГА ПОЛУЧАВАМ И ВИЗУАЛНИ ОБРАЗИ, НО РЯДКО. лИЧНО аз предпочитам да разбера защо нещо е станало - причината за болест или събитие, интересували са ме траките и българите, а изобщо живота Знам, че хората нямат голямо доверие в тези неща, но то си има причината. Лично за мен този контакт дойде вследствие на много преживени трудности и аз упоритох питах ЗАЩО, като исках да науча истинската причина - Бог явно накрая ми отговори директно. Прочетох някои книги, но те ми поставиха още въпроси- сега аз знам нещата че в този път човек преминава през изпитанията за да види докъде е стигнал в БЕЗПРИКОСЛОВНАТА СИ ВЯРА И ПРОШКА И ЛЮБОВ ЗАЩОТО САМО ТАКА ЧОВЕК ВЪЗВРЪЩА СВОЯТА- СВЕТЛИННО БОЖЕСТВЕНА СЪШНОСТ КОЯТО Е КОДИРАНА В ГЕНА НИ - Затова се включих в този форум да ви помогна, но това може да стане само ако желаете- другите знания са само храна за разума, истинската Храна за Душата е Любовта и Прошката- към другите, но и към себе си !ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ МНОГО РАДОСТ, ЛЮБОВ МЕЧТИ И ЖЕЛАНИЯ ЗА ПРОМЯНА КЪМ ДОБРО- ТОВА ДАВА СИЛИ НА ЗЕМЯТА, НА ДЪРЖАВАТА И НА ХОРАТА

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #98 -: Декември 31, 2009, 20:00:26 pm »
Lora_Dana Намеренията са "похвални" но и смущаващи.
Цитат
НАПОСЛЕДЪК, МОЯ "ЧОВЕК " НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛА, ЗАЩОТО бОГ НЯМА ОБРАЗ.
Прилича ми на противоречие,а и Бог е с малка буква.
Цитат
иНФОРМАЦИЯТА, пОЛУЧАВАМ , пОНЯКОГА , лИЧНО
Каква е причината за клякането на първите букви(от ченалинга ли идва или от "другаде")
Цитат
ВЯРА И ПРОШКА , Любовта и Прошката
Забелязва се наблягане на Прошка.Не се заяждам а се опитвам да вникна в знанията ти,за да науча нещо.Почти нямаш пост без "прошка" в него?
Цитат
Затова се включих в този форум да ви помогна,
Желанието ти е похвално, но - помощ се дава когато е поискана(мое мнение).А тук просто си бъбрим на разни теми обменяйки информация.Нямам нищо против тебе,но ми се набиват в очите такива неща.И просто се опитвам да ги изясня за себе си,а ако ми помогнеш ще бъда доволен(без да се опитваш да ми се ровиш в живота).Живи и здрави. :hi:П.П. По ченалинга нямам никакви знания ,но съмнения колкото щеш.Но това касае само мене,и искрено се надявам покрай твоите постове да схвана нещо.
« Последна редакция: Декември 31, 2009, 21:22:35 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #99 -: Декември 31, 2009, 20:08:09 pm »
Аз се радвам че има такъв човек във форума , писна ми да чета разни небивалици постнати от някъде си !
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #100 -: Декември 31, 2009, 21:37:53 pm »
LORA_DANA, когато получаваш информацията усещаш ли някаква физиологична промяна - сърцебиене, вълни в мозъка или нещо нетипично?
А ти питала ли си кой е от другата страна на канала?
Ако правилно съм те разбрал, ти не си го виждала и понеже според теб Бог няма образ, вярваш че източникът ти е Бог.
Не си ли си замисляла, че може да е някой който иска да се прави на Бог?
Аз на твое място бих се опитал да опозная източника, преди да тръгна на помагам на другите, защото вместо да им помогна е възможно да ги заблудя.
« Последна редакция: Декември 31, 2009, 21:45:03 pm от xnet_user »

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #101 -: Януари 01, 2010, 15:47:09 pm »
Чнг наВСИЧКИ.Момчета благодаря ви за вниманието и въпросите, знам, че зад острия тон понякога стои вашата човешка загриженост, но аз съм от 10г. в този контакт и не си мислете, че съм религиозна лековерна душица, изобщо не е така, аз бях преди голяма атейстка, но после живота ми поеме подоста труден път започнах да чета т.нар. езотерична литература и да си изяснявам някои неща, но и тогава дойдоха въпроси, които ме терзаеха, вече имах някакво представа от Бог и започнах настойчиво да питам- ЗАЩО и ..започнаха отговорите аз започнах единствено с това обръщение към Бог Отец. Разбира се потърсих и съвета на знаещи хора, след това вече започнаха много срещи  с хора които виждат, усещат Енергии и всички потвърдиха това в което аз вече съм абсолютно сигурна. Що се отнася до написаното , аз сега ви предавам моите неща, а не преките отговори, но наистина Основното за което ми се говори е за прошката, любовта и вярата, които са основен източник на хората , разбира се отговаря ми се и на други въпроси- вече писах. Всеки които има контакт- у нас и по света със светлите Сили могат да потвърдя, че те винаги призовават към тези неща- прошка, любов и вяра, защото това е основната цел и обучение на Душите на земята. Не си мислете, че те изискват нещо от нас- това не е тяхната сила- светлите сили и Бог единствено съветват- никога не искат и не заповядват защото има закон за НЕНАМЕСА в свободната ни воля, те само ни дават сили да реализираме ние своите желания, като е добре всеки от нас да помни, че каквото даваме това и получаваме- никой не ни съди и ли наказва- ние сами правим това. Мн също ме вълнува въпроса за магиите и там ми бе дадена най-важната информация, че докато съдим или се плашим от този вид въздействия- ще сме заобиколени от тях, но като им простим ние затваряме канала по който протича тази енергия и така ставаме недосегаеми за тези въздействия, а чрез безрезервната вяра В БОЖИЯТА ЛЮБОВ И ПРОШКА ЧОВЕК Е ОПАЗЕН- ТОВА КАЗА И МОНАХА ОТ АТОН, това го знаят всички търсещи истината. Именно споделяйки с вас тези знания аз искам да ви помогна, защото тези неща- прошката, вярата и любовта всеки САМ е добре да извърши и това е най- добрата защита , а и това което разбрах е че Бог ни приема според това какво наистина ИЗЛЪЧВА СЪРЦЕТО НИ, а не как сме облечени, какво говорим или къде се молим. Аз все още усвоявам тези уроци и не е лесно, но се освободих от много неща, а всичко това ми помогна извънредно много и да живея напук на диагнозите, а също и да помогна на други хора- пак казвам не е реклама а желание всеки от вас да намери опората и силата в себе си

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #102 -: Януари 01, 2010, 17:00:25 pm »
Lora_Dana Здравей.ЧНГ.Горе -долу си направи частична автобиография.Била си "атейстка",и като си повярвала в Бог 10 год.си му "писарка".Ми аз познавам много жени с много тежък живот,които не са преставали да вярват в Бог. Но не са му "писарки", а просто виждат.От цялото писане не схванах нищо за "ченълинга".
Цитат
Основното за което ми се говори е за прошката, любовта и вярата,  / призовават към тези неща- прошка, любов и вяра /защото тези неща- прошката, вярата и любовта
Повтаряш се  "три" пъти и то в "стил наричане",който се използва за даване на подсъзнателни заповеди. :o Като жена би трябвало да си нясно с това, а даже ударението ти е на "прошка" защото е отделена със запетая.Друго от стари времена си е било Вяра,Надежда и Любов. Ако ченалинга се изразява в това на което ти обърнах внимание, то аз си оставам скептичан. А относно ченалинга ти за-
Цитат
Всеки които има контакт- у нас и по света със светлите Сили могат да потвърдя
Аз бих обърнал внимание на гледната точка.Пример-чашата или е наполовина празна или наполовина пълна.Останах с убеждението че ловко заобиколи въпросите ми,но пък ми даде нови.И може да е малко,но пак се информирах относно "ченълинга".Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 17:06:23 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #103 -: Януари 01, 2010, 18:12:20 pm »
Винаги съм искал да разбера така наречения ченълинг и винаги като задам конкретни въпроси се почват пледоарии за любоФ и светлина. С нищо не промени досегашното ми мнение, че канализаторите представа си нямат с какво се занимават и всичко при тях се базира на лековерие, стигащо до фанатична вяра, далеч от знание и разбиране...



Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #104 -: Януари 01, 2010, 22:53:14 pm »
никой не може да обясни неща на нежелаещия да ги разбере. Бъдете търсещи и все ще намарите това което търсите, а в момента вие търсите единствено и само възражения- ваша воля!Колкото и да ви го обяснявам  не мога да ви помогна да станете ченелинг, ако не осъзнаете какво ви казвам. Пък ако наистина искате - искайте и ще ви се даде- аз исках -даде ми се и точно напротив- няма изобщо религиозен фанатизъм- напротив дадената информация разбива всеки фанатизъм и религиозни догми

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27