Автор Тема: Астрологията  (Прочетена 47904 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Отг: Астрологията
« Отговор #45 -: Април 10, 2006, 18:43:38 pm »
Да, наистина изгирванията на Слънцето са проблем...как ти звучи протуберанс дълъг 1,5 млн. км? мене ме кефи яко:))) Хубавото е, че не ни удрят всички изригвания, а само тези, които изригват на видимата част на Слънцето. Ако Слънцето се "изпусне" по един особен начин, след около 10 мин. сме история:)))) Ама аз ще оцелея, щото си имам частен ковчег, от реквизита на "Интервю с вампир" :)))

Оберон

firma

  • Гост
Отг: Астрологията
« Отговор #46 -: Април 10, 2006, 18:49:12 pm »
Проф.Гюров от БАН www.corkscrew.hit.bg може да каже кога точно и каква степен ще има трус.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Астрологията
« Отговор #47 -: Април 10, 2006, 19:18:37 pm »
О-о-о-о знам я тази теория - една от ЛЮБИМИТЕ ми е. Добре, че я пусна Рикардо.

Това е също едно от недоизучените явления на земята и космоса. Един български геолог работеше в диамантената индустрия в Южна Африка - Бог да го прости. Та той ми разказа за тази теория първи и ми обясни, че всъщност диамантите просто си излизат на повърхността на Африка изтласквани от тирбушонна сила чак изпод Антарктида.......

Oberon

  • Гост
Отг: Астрологията
« Отговор #48 -: Април 10, 2006, 19:21:05 pm »
ХАХ!!! Тина ти наистина разпали любопитството ми !!! разкажи повече плс. Понеже аз смятам че великия град на Атлантите е под ледовете....Хм, много интересно!

firma

  • Гост
Отг: Астрологията
« Отговор #49 -: Април 10, 2006, 19:26:26 pm »
О-о-о-о знам я тази теория - една от ЛЮБИМИТЕ ми е. Добре, че я пусна Рикардо.

Това е също едно от недоизучените явления на земята и космоса. Един български геолог работеше в диамантената индустрия в Южна Африка - Бог да го прости. Та той ми разказа за тази теория първи и ми обясни, че всъщност диамантите просто си излизат на повърхността на Африка изтласквани от тирбушонна сила чак изпод Антарктида.......

Много интересно.Ако можеш пусни някоя тема и там да коментираме.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Астрологията
« Отговор #50 -: Април 10, 2006, 21:58:26 pm »
Опитах се намеря нещо в интернета, но...няма, а тогава бях млада и глупава и не зададох много въпроси.

И досега ми е пред очите схемата: Изглеждаше като тези екзотични дълги морски раковини - или рог, кой както му харесва и тръгваше от центъра на Антарктида с лека дъга на запад в атлантика и широкия край се забиваше в бреговете на Южна Африка и това което е сега Намибия.

Енергията която ги изстласкваше (говорим за стотици хиляди ако не и милиони години) се завърташе спирално от острия край към широкия.

Самите диаманти се намират в нещо като синкав мрамор - внимателно пакетирани от природата и мините са повърхностни - не са като златните със шахти. Досега залежите в Калахари и разбира се Кимбърли са изчерпани, но компаниите ги добиват с подводни технологии в океана край Намибия - връщат се по рога нали рабирате...

Навремето - чак до началото на 20-ти век хората са ги намирали просто по земята, измити от пролетния или есенния дъжд - там дъждовните сезони са само два, но пък дъждовете са...урагани!

Сега диамантените мини на сушата са оградени с телени мрежи с високоволтово напрежение по тях, около мините патрулират въоръжени джипове и кучета, а над тях летят хеликоптери...да не говорим за охранителните камери. Но въпреки всичко в разрешената зона край тях има хиляди хора на палатки които се занимават само с ровене. Нито децата им ходят на училище...някои от тях са поколения наред там. Казва се, че събраните от тях остатъци захранват около  20% от вътрешния пазар с необработени диаманти.

Това е което знам!

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Астрологията
« Отговор #51 -: Април 13, 2006, 16:46:46 pm »
ssass , грешиш. И дано някога вземеш да заговориш и за духовната природа, че иначе няма да разбереш нито химията, нито физиката. Макар че не го заслужаваш, все пак да отбележа и това: истинските астролози (не самозванците, търсещи внимание и най-вече пари) боравят именно с точно време, местоположение и имена. Само че това не е за по импулсен телефон, сутрешния блок или вестник "Шок", откъдето явно ти сериозно проучваш въпроса. А иначе, позата на здраво стъпил върху научната основа скептик е не по-малко претенциозна от тази на някоя циганка с кристална топка, черна котка, карти таро и мехлеми за подагра, събрани в неделното каре или на 090-666. До скоро!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Отг: Астрологията
« Отговор #52 -: Април 13, 2006, 16:53:04 pm »
flyDragon, интересно как успяваш да създадеш у хората хем предствата че си духовно извисена личност, хем понякога да се правиш на ***%^%** обиждайки и хапейки зловещо наред когото видиш. Откъде тази проява на лека злоба, приятелю? Какво толкова си преживял, че си обиден на целия свят? Ако искаш ми вярвай, аз също мога да пиша патетично като теб, речника ми не отстъпва на твоя:) Но какъв е смисъла от тез целомъдрени слова, когато накрая се ****** на метеното?

Оберон

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Астрологията
« Отговор #53 -: Април 13, 2006, 18:07:57 pm »
Злобея при липсата на стремеж да се вниква в нещата.
Все същата ми грешка, от безброй животи насам 
:D >:( :D
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Отг: Астрологията
« Отговор #54 -: Април 14, 2006, 11:43:31 am »
Зодиите са 13 а не 12..13-тата е Змиеносец, ама е махната заради кармата дето навлича на родените тогава. За около седмица ( 10на дена ) Слънцето е в съзвездие Змиеносец, хората родени тогава са други...

Eon

  • Гост
Отг: Астрологията
« Отговор #55 -: Април 14, 2006, 11:56:23 am »
Не те бъзика, така си е...
Отвори една виртуална карта на небето и ще видиш откъде минава слънцето.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Астрологията
« Отговор #56 -: Април 14, 2006, 13:28:54 pm »
ИДВАТ ЗЕМЕТРЕСЕНИЯ И НАВОДНЕНИЯ!

Не знам защо Др Тури посочи 14-ти Април като ден за смърт и драма, но ето какво се случва:

- Днес Земята вдигна "защитите" си на ниво 7 (от скала 10) и продължава да се качва
- На много места са засечени силни дълбоко-земни вибрации идентифицирани с движение на тектонични платна
- Китай е засипан с пясъчни бури, много места в Америка са без ток от вихрушки.....и ние сме в новините на природните бедствия заради нивото на Дунав, което се смята вече за неконтролируемо

 :-[

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Астрологията
« Отговор #57 -: Април 14, 2006, 14:43:28 pm »
Цитат
Зодиите са 13 а не 12..13-тата е Змиеносец, ама е махната заради кармата дето навлича на родените тогава. За около седмица ( 10на дена ) Слънцето е в съзвездие Змиеносец, хората родени тогава са други...

Календара ни е грешен и зодиите са грешни. Много хора вярват, че това е направено предумишлено да ни объркат и да ни откъснат от небесните енергии. Месеците трябва да са по 28 дена и 13. Не напразно това "недоразумение" създава толкова стрес на бременни и деца, а да не говорим за естествените биологични цикли на жената...

И да сезоните и събитията всяка година не са еднакви, защото се движим по спирала. :D

firma

  • Гост
Отг: Астрологията
« Отговор #58 -: Април 15, 2006, 10:15:38 am »
ИДВАТ ЗЕМЕТРЕСЕНИЯ И НАВОДНЕНИЯ!

Не знам защо Др Тури посочи 14-ти Април като ден за смърт и драма, но ето какво се случва:

- Днес Земята вдигна "защитите" си на ниво 7 (от скала 10) и продължава да се качва
- На много места са засечени силни дълбоко-земни вибрации идентифицирани с движение на тектонични платна
- Китай е засипан с пясъчни бури, много места в Америка са без ток от вихрушки.....и ние сме в новините на природните бедствия заради нивото на Дунав, което се смята вече за неконтролируемо

 :-[

Това вече го дъвчим 1 година.
Въпроса е докога.Само да пишем и да коментираме,полза няма.

 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Астрологията
« Отговор #59 -: Април 18, 2006, 13:18:48 pm »
... средна скорост между тази на въртене на Земята около оста си и тази на въртенето й около Слънцето.

Освен около оста си и около Слънцето, Земята се върти заедно с цялата слънчева система и около галактическия ни център. Фигурата е малко по-сложна от спирала, не знам как трябва да се нарече.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27