Автор Тема: Илюминатите  (Прочетена 152738 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Илюминатите
« Отговор #180 -: Октомври 14, 2011, 18:59:13 pm »
Няма среден път.Има само един път и той е,пътят по който вървиш.

Е,ако според теб няма среда,то се съмнявам,че разбираш какво е баланс.А то за това иде реч,по принцип.

Неактивен L.J

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Илюминатите
« Отговор #181 -: Октомври 14, 2011, 22:36:46 pm »
Защо трябва да има ЗЛО ???? Неможе ли това да са различни идеали ? Ами ако в техната ситуация това е правилното решение ? Кой сме ние да решаваме кое е добро и зло?

Да разгърнем въпроса,поради каква причина действат така ( власт,амбниция и прочие) да де ама сами не могат да управляват света.Шепа хора не могат да управляват света.( Научни факти ) Значи има нещо друго.За да спорим кое е добро и кое е зло можеби първо търябва да видим това зло за кой е зло: за мен,теб вас или нас.

Според мен истината е в историята.Доста войни са се водили за уникално глупави неща.Да това го знаем всички днес,разбираме го сега,осъзнаваме го сега.Някога хората не са имали тази възможност за информация и са приемали за истина това което им се каже,нека небъдем средновековни нека помислим реално и да се опитаме да разберем това наречено ЗЛО.Защото зло за някой е ДОБРО за МИЛИОНИ.

ПОЗДРАВИ :drinks:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Илюминатите
« Отговор #182 -: Октомври 14, 2011, 22:57:07 pm »
Защо трябва да има ЗЛО ????
Ми щото иначе щяхме да рупаме трева и моркови в някой"рай"и..сбогом на еволюцията,привет на скуката и стагнацията..А кой знае..може па всички да станем тлъсти херувими с бели нощници и арфи в ръка..ммм..умирам за подобна идилия

Неактивен JerryNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: Илюминатите
« Отговор #183 -: Октомври 17, 2011, 01:24:15 am »
На мен просто не ми харесва банда боклуци да ми се бъркат, по един или друг начин, в живота и да ми маниполират съзнанието. И какво в крайна сметка? Въпросния "елит" може да имат пари и власт, но са изгубили човешките взаимоотношения по между си. Никога няма да изпитат истинска любов, прителство и т.н. Никога няма да се радват на живота така, както ние се радваме. Утре ще отида да изпия няколко бири с приятели, да пуша евтини цигари и да си разкажем някоя смешка, но ше си изкарам страхотно. Ще бъда човек. И то не защото те са ме програмирали да съм скромен и да се задоволявам с малко, а защото това наистина ми харесва. Взаимоотношенията между хората са най-важни. А както казват възрастните хора, Бог забавя, но не забравя. Нека си бъдат "елит". Един ден всеки ще бъде съден по отделно.

 Илюминати ли са(което малко ме съмнява) или някви други, няма значение. Да си заврът парите и властта отзад, с извинение. Това са гнусни изверги! Не трябва да се фанатизираме с тея неща и да вярваме сляпо на статии и теории, без никакво доказателство. Те точно това искат. Да ни пълнят главите с такива фантасмагории и да вършат целите си. В крайна сметка, едва ли ще успеем да променим нещо. Поне нека да отворим очите си и да се помъчим да бъдем по-добри хора.

Живи и здрави, и поздравления за страхотния сайт :hi:

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: Илюминатите
« Отговор #184 -: Октомври 17, 2011, 02:58:59 am »
Няма среден път.Има само един път и той е,пътят по който вървиш.

Е,ако според теб няма среда,то се съмнявам,че разбираш какво е баланс.А то за това иде реч,по принцип.
Много се чудех дали да отговоря.Съмнявам се ,че ще ме разбереш,защото знам ,че се съмняваш,понеже е написано по-горе.Веждам че следваш илюминашката логика  и заедно със всички свои съмнения в стремежа си да създадеш баланса ,на създадено зло се отвръща с равно по сила и обратно пропорционално добро.Или пък Си е някакъв вселенски закон и те колкото и зло да правят  ,то ще се балансира с добро после.Аз и аз така от известно време по тая логика едно добро не смея да направя,да не стават злини после да балансират.
  И той, балансът, нали така се контролира,като на кантар и слагаш от едната страна домати ,а от другата круши .
  Или идеята е да отвърнеш на злото със  същото количество зло ,или по-малко но по-качествено ,за да се балансират.Или с добро?Обърках се вече и сега не мога да намеря баланса.А,да .Дишай.
   Малко ми прилича на „счупен телефон„ цитатът в началото и затова ще обвия недоумението си в многословие.
   Не казвам ,че няма среда.Напротив.Има и то каква .Златна среда.Златна среда създадена за специялно за нас в която да си балансираме и самоконтролираме.Златна среда в която имат почва,мисли и изказваня като :Те и аз,респективно ние,Те са кръвна линия,аз не ,което не е вярно дори като изказ,Те са свръхнеестествени,и т.н. ,превъзхождащи ме по всички параграфи.Опитът да се изкарат дори нечовеци и да излязат от тази рамка,за да не ги класифицираш в една група със себе си е смешен психологически похват за децата.Опитът да се изкарат връзки с фараоните е повече от смешен ,но напомня някак за една от френските династии,която само с подмяната на една дата при препис на данни ,си осигури кръвна връзка с Мария Магдалена и лежа на тия лаври дълго време.А тук дори не става въпрос за някакво доказателство.Просто хората си играят с вярата си.
 Ще ми се да обясня и за средният път,но се съмнявам, Константин2007,че ще разбереш,така ,както аз не разбирам балансът.
« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 08:35:56 am от Mirotvorec »
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Илюминатите
« Отговор #185 -: Октомври 17, 2011, 15:16:57 pm »
Много се чудех дали да отговоря.Съмнявам се ,че ще ме разбереш,защото знам ,че се съмняваш,понеже е написано по-горе.
Не се коси,дали ще те разбера..някой,някъде бе казал,че"От горното стъпало,лесно се слиза,виж,обратното било трудно" :)
Много се чудех дали да отговоря.Съмнявам се ,че ще ме разбереш,защото знам ,че се съмняваш,понеже е написано по-горе.Веждам че следваш илюминашката логика  и заедно със всички свои съмнения в стремежа си да създадеш баланса ,на създадено зло се отвръща с равно по сила и обратно пропорционално добро.Или пък Си е някакъв вселенски закон и те колкото и зло да правят  ,то ще се балансира с добро после.Аз и аз така от известно време по тая логика едно добро не смея да направя,да не стават злини после да балансират.
  И той, балансът, нали така се контролира,като на кантар и слагаш от едната страна домати ,а от другата круши .
  Или идеята е да отвърнеш на злото със  същото количество зло ,или по-малко но по-качествено ,за да се балансират.Или с добро?Обърках се вече и сега не мога да намеря баланса.А,да .Дишай.
  
Първо,чисто от любопитство..ти,откъде знаеш,какви са моите съмнения?И второ едно уточнение.Балансът не включва само"добро"и"зло".Отнася се за абсолютно всичко.Но примера който даваш е неуместен(Освен ако не става въпрос за"непоискано добро,се отплаща със зло"то тук се има предвид,че когато даваш нещо без да са ти поискали,ти дефакто нарушаваш друг закон.Този са свободната воля).А Вселенският закон за привличането си гласи,че"подобното привлича подобно",и всеки го знае.Спор няма.И респективно ако си любящ,добронамерен и т.н ще привличаш подобни енергии в живота.Елементарно е.. Идеята на"злото"да отвърнеш със зло си е твоя.Аз никъде не съм казвала подобно нещо.
Но те питам..Ако някой нападне семейството ти и ти имаш оръжие,ще се защитиш ли?Или ще седиш да гледаш как умират любимите ти хора?Ами ако се наложи да го убиеш?А?Щото убийството си е убийство откъдето и да го погледнеш.Няма нападение,няма защита.Налице остава убийството като факт.А както знаем,никой няма право да отнема човешки живот :P..Т.е.тва си пример за"лошо".Е..готов ли си да изцапаш душичката си с такъв"грях"А?Или пък ще седиш кат овца и ще позволиш на някой да ви изпотрепе всичките,щото може пък и тва да е"божията воля"?
После..в цялата тая ситуация със полярностите,си има такива дето се"саможертват",именно с цел да подпомогнат развитието на"другите"(разделението е условно,щото все пак всичко е едно цяло)осигурявайки им нужните условия за развитие.
В тази връзка,има една много хубава притча за"малката душа и слънцето"
А да..за крушите и ябълките.Ако поставиш на едната везна 0.500гр.домати и0.500гр круши,а после направиш същото и със другата везна,ето ти го балансът.
  Малко ми прилича на „счупен телефон„ цитатът в началото и затова ще обвия недоумението си в многословие.
   Не казвам ,че няма среда.Напротив.Има и то каква .Златна среда.Златна среда създадена за специялно за нас в която да си балансираме и самоконтролираме.Златна среда в която имат почва,мисли и изказваня като :Те и аз,респективно ние,Те са кръвна линия,аз не ,което не е вярно дори като изказ,Те са свръхнеестествени,и т.н. ,превъзхождащи ме по всички параграфи.Опитът да се изкарат дори нечовеци и да излязат от тази рамка,за да не ги класифицираш в една група със себе си е смешен психологически похват за децата.Опитът да се изкарат връзки с фараоните е повече от смешен ,но напомня някак за една от френските династии,която само с подмяната на една дата при препис на данни ,си осигури кръвна връзка с Мария Магдалена и лежа на тия лаври дълго време.А тук дори не става въпрос за някакво доказателство.Просто хората си играят с вярата си.
 Ще ми се да обясня и за средният път,но се съмнявам, Константин2007,че ще разбереш,така ,както аз не разбирам балансът.
Никой не е създавал никаква златна среда за никого.Това състояние на духа,а не географска локация.Златна среда=баланс.Но ти разделяш прекалено много всичко,като забравяш,че става въпрос за едно цяло.Физическите връзки,думи като"свръхестетвен",превъзхоство..Всичко това е деление.Поставяш нещата в конкуренция.Битието не е олимпиада.То просто Е.И балансирането не може да стане ако не опознаеш,не изследваш и разбереш всеки един негов аспект.Разбирането,приемането и позволяването на Битието да бъде такова каквото е,това е балансът.С други думи( класически пример,пак казвам,отнася се до всичко),да разбереш и приемеш,че си и добър и лош,едновременно,просто  във всеки миг,правиш избори,и решаваш как да действаш.Т.е.коя част от себе си,да изявиш.При това,без да се конкурираш с никого.Така де..за кво ти е да се надбягваш със самият себе си?
Илюминатският фолклор ми е безинтересен,онова което ме вълнува е начинът по който те участват,и ползата която мога да извлека на този етап,за собственото си равитие.
Офф..и въобще,тва с илюминатите ми е малко,като историята с любовницата..Все тя виновна.Ми,че мъжът щом си е решил,ако не е тая ще е оная..
« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 17:02:18 pm от konstantin2007 »

Неактивен nightshadow

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Илюминатите
« Отговор #186 -: Октомври 30, 2011, 00:15:01 am »
вече възхваляват откачалките и във песни  :( Davidescu Andrei - Illuminati

Приятно слушане !

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Илюминатите
« Отговор #187 -: Ноември 11, 2011, 23:14:50 pm »
Като се замисля има резон в намеренията на илюминанти да ни приведат до санитарния минимум от 500 000 човека. Да вземем един прост пример като да речем НАДПРЕВАРАТА да участваш и да спечелиш в ХFAKTOR. Нито съм се бутал да участвам, нито предполагам и Вие. Нещо подобно е и животът ни. За 20 места кандидатстват хиляди. А от тези 20, остава само един. Значи слава се полага само на един от хиляди. Същото е и за кандидатстване за някоя доходна длъжност. На интервюто се явяват стотици нахъсани и подготвени кандидати, но наемат само един. Само на един се полага да обслужва клубът на богатите, с/у солидно възнаграждение и мн.други благинки, които са недостъпни за простолюдието. Могат да се дадът стотици примери. Та излиза, че един печели, а останалите губят играта. И след няколко подобни загуби в живота си стават злобни и заядливи, намръщени неудачници, които срещаме почти всеки ден по улицата. Изпадат в депресии, изтрещяват и пр. На илюминанти им е прекалено ясно каква е играта, и от съжаление към нас милиардите неудачници, са решили да ни разчистят и да останат само атовете. Знам, че повечето няма да се съгласите с мен, но това е моето мнение. Пък и ние сме си виновни. Плодим се като зайци. Вече сме 7 000 000 000 . А място под слънцето реално има само за 500 000.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Илюминатите
« Отговор #188 -: Ноември 12, 2011, 20:41:55 pm »
Арри, малко пресилено, но в общи линии за съжаление си прав. Споделям виждането ти, но не съм съгласен с цифрата колко души може да храни Земята. Това кой и как го е изчислил? Това ТЕ са го наложили като число, за да оправдаят геноцида. Може да бъдат много повече. Май се получи расистка история. :hi:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Илюминатите
« Отговор #189 -: Ноември 12, 2011, 21:10:19 pm »
Nяма да обсъждаме изхранването, а реализацията на всеки един от нас. Колко ще се реализират и колко ще стоят от страни и ще гледат жално през стъклото? Колко ще спечелят XFAKTOR, и ще се окъпят в слава и пари(примерно) и колко ще се разочароват и ще злобеят? Ей за тва говори, а не за изхранване. Всеки иска да е богат и да си ляга с мис Свят ;).....Ама колко реално ще го постигнат. И защо мислиш, че ни заляха с бози от сорта на позитивното мислене, доброто ще победи злото.....сили на светлината, ангели, архангели.......бъдете добри и не пожелавайте жената на ближния......и пр. алабализми? Ми защото да не гледаме в тяхните канчета. Факт. За да се примиряваме с нищото, ама от сърце. За това ни забълбукаха с карми, марми и др. арми......за да се примиряваме, че видите ли в този живот не сме никои, понеже в миналия си живот сме грабили с пълни шепи от богатството и славата. И естествено за да не навдигаме главите си, ни изпратиха федерацията на светлината за да ни излекуват болните и зли души и да ни помогнат да се възнесем.....Факт. И те се чудят вече какво да правят с нас. В чудо са се видяли с желанията за охолен живот на 7 000 000 000 000, и понеже просто няма как да се получи е редно да ни възнесът на по-добро място......физически ! Знам, че звучи брутално, но това е самата истина. Желаещи за безвъзмездни кредити много, но парите ще стигнат само за един. Ей така стоят нещата. Другия вариант е доброволно да се преселим в гората като Анастасия, и да не им образуваме притеснения.....

п.п.И хайде да разведря малко обстановката ще ти споделя, че и АЗ мечтая да мога да ритам като Стоичков, но уви, мога само да псувам като него ;) ;D ;D
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 21:17:38 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re: Илюминатите
« Отговор #190 -: Декември 05, 2011, 01:19:13 am »
ARRI, това, което се прави е демагогия с ниско ниво на сложност, тъй като хората всеки ден и час биват възпитавани да се държат по определен начин, а след това се твърди, че повечето от тях не струват, пречат и трябва да умрят.
Същото е и с изхранването и с ресурсите. Хората могат да създават ресурси, както има вече и официално създадени изкуствени еквиваленти на ресурси. Точно тези, които учат хората да не струват, могат да ги учат да струват. Да изхранват, да поддържат планетата. И да ограничават прираста на населението.

Могат, но вместо това, правят точно обратното - поощряват, не това не е точната дума - базирайки се на техните познания върху психология например те просто почти задължават хората да бъдат такива, каквито са, средата която те създават и поощряват, самата тя е предпоставка сама по себе си.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Илюминатите
« Отговор #191 -: Декември 05, 2011, 19:39:01 pm »
   Структура на Световното Правителство

<a href="http://www.youtube.com/v/VniuXky5NB8?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/VniuXky5NB8?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>

 

Неактивен deamon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Илюминатите
« Отговор #192 -: Декември 06, 2011, 21:57:34 pm »
Какво стана със сайта www.illuminati.org ... тъкмо на брояча останаха по малко от 24 часа... и сайта го няма....

Неактивен T.Totev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Илюминатите
« Отговор #193 -: Декември 07, 2011, 00:05:20 am »
Там е саита ,при мене се отваря, по него утре  около 15 часа се занулява !!!!!!!!!!

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re: Илюминатите
« Отговор #194 -: Декември 07, 2011, 00:29:14 am »
Там е саита ,при мене се отваря, по него утре  около 15 часа се занулява !!!!!!!!!!
Това е много гадно с тоя сайт, прочетох мнение че някои хора вече си пожелават сбогом, други призовават да се бяга.
Надявам се да им е изтекъл мандата на тия които го правят, начинът по-който е направено прилича на много противна манипулация. Ако толкова си държите на брояча ето ви го на http://7december.org/
Черен екран със черен текст:
AKE UP HUMAN RACE.
All of us are the brothers and the sisters. We have the power to finish all of the wars and the darkness. If we do not wake up, we will be too late and the darkness will arise...

п.с. не братя и сестри, ами братята и сестрите? И вижте и как е структурирано името illuminati.org домейн за организация.
« Последна редакция: Декември 07, 2011, 00:38:36 am от xtring »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27