Автор Тема: Илюминатите  (Прочетена 152228 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Илюминатите
« Отговор #120 -: Юли 16, 2010, 15:54:34 pm »
Гледах филма и не мисля, че има общо с илюминатите...

Неактивен slavbg59

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Илюминатите
« Отговор #121 -: Юли 21, 2010, 15:38:45 pm »
 :diablo:Има ли илюминат в нашето правителство? Ако има , кой според вас е той?

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Илюминатите
« Отговор #122 -: Юли 21, 2010, 20:45:40 pm »
:diablo:Има ли илюминат в нашето правителство? Ако има , кой според вас е той?

Аз няма да се учудя, ако след време се окаже, че не кой да е, а Първия е илюминат. ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Илюминатите
« Отговор #123 -: Юли 21, 2010, 23:00:05 pm »
Илюминати в нашето правителство едва ли, но 100% е пълно с масони.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Илюминатите
« Отговор #124 -: Юли 21, 2010, 23:43:57 pm »

Да SunMoon, илюминати няма.Има парцалеси(парцалени кукли на конци),чиито конци се дърпат от масоните :yes:.Наще парцалеси,като пожарникаря,царчока,сергиша...и останалите,не са и чували за илюминати ;).
« Последна редакция: Декември 13, 2010, 20:01:31 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re: Илюминатите
« Отговор #125 -: Юли 22, 2010, 13:08:23 pm »
От онези дни гледах едно предаване за границите на човешкото тяло имаше едни монаси който демонстрираха силата-енергията Чи показаха как чупят разни неща в тях,опират копие в гръкляните си а в този момент друг го удра с бухалка в гърба и им няма нищо.В края на предаването те казаха,че са просветени и това се пази в тайна който само те знаят имало йерархия при тях дори амулетите им бяха пирамидални и такива с бухали това не е ли илюминатщина?
В Д"окументите Тера" пише че Tche означава мъдрост. Не знам дали има нещо с илюминатите ама това съм на 99% сигурен, че е свързано.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Илюминатите
« Отговор #126 -: Юли 22, 2010, 23:00:22 pm »

Тези от документалния филм "Тора" нямат общо с илюминатите. Тези хора просто владеят Чи. Чи е финният поток от електромагнитна енергия, която се свързва всички неща във Вселената. В Китай е наричан Чи, в Япония се нарича Ки, а в Индия, прана.
В Далечния изток разбирането и контрола на енергийните потоци са в основата на лечителски системи като акупунктура и шиатцу, както и на бойните изкуства като тай чи, чигун и айкидо.
Чи всъщност е навсякъде, включително и в човешкото тяло, като се движи посредством канали, наричани меридиани, които действат подобно на кръвоносните съдове. Меридианите се излъчват от седем ключови точки. Седемте точки са чакрите.
Чи се използва и в древните учения като фън шуй.
Това е горе долу ;) .
На илюминатите със сигурност са им известни тези работи, но да владееш Чи не е нито илюминатско, нито сатанинско.
« Последна редакция: Декември 13, 2010, 20:02:12 pm от Mirotvorec »

Неактивен BlackpoweR

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Илюминатите
« Отговор #127 -: Юли 27, 2010, 11:02:47 am »
Изчетох абсолютно всичко за илюминатите което бяхте постнали с голям интерес, като съм решил да прочета всичко и за другите тайни общества, незнам защо обаче от всичките неща който пишете разбрах единствено че са създадени в Германия през 1776, че символът им е всевиждащото око и че управляват света! Така до тук добре някой ще ми обясни ли защо си мислите ,че това не са обикновенни хора с еднакви интереси? Всеки които стане богат по един или друг начин вие го наричате "БОГ"  ;D Бил Гейтс сигурно е илюминат , момчето което създаде facebook след още няколко милярда със сигурност ще има някакви нечовешки способности от друга планета :) "каквито са приятелите ти такъв ставаш и ти! " както и обратното е вярно ! Когато си милярдер нормално е да си пиеш кафето с милярдери и да имате общи планове ! А когато излязат  2ма милярдера да се чудят какъв конгломерат да основат вие веднага казвате, че тайното общество се е събрало да руши света  :yes: Аз лично не виждам абсолютно нищо ненормално в нещата случващи се до момента! :drinks:

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Илюминатите
« Отговор #128 -: Юли 27, 2010, 13:54:00 pm »
BlackpoweR ако нямаш очи, как може някой да ти докаже, че небето е синьо?

Неактивен fabio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Илюминатите
« Отговор #129 -: Септември 21, 2010, 17:52:36 pm »
а не мислите ли, че малко се прекалява с мистиката около илюминатите. нещо което е в тяхна полза, представянето им като извънземни и т.н. не мислите ли, че чрез тези слухове те се издигат и стават още по силни и непобедими в очите на хората ? също така аз лично възприемам историите за рептили, по скоро метафорично начин за описване на "студенокръвната" им социопатска натура, хора изродени, плод на инцести и какви ли не други извращения с убита ценностна система още в зародиш ?
 от историческите източници който съм чел свързани с тях съм си извадил мнение, че те са група материалисти който искат да подчинят човечеството изцяло на материалните блага, който те контролират. поради тази причина и  те почитат Луцифер (Венера) богът на материалното плътското и на изкушенията. по тази причина съм убеден, че създаването на свръхестествена аура около тях е в тяхна услуга.
 по повод един от първите постове, в който колега казва, че ние не се конкурираме с тях и е по добре да ги следваме, не бих могъл да се съглася тъй като те са огромна пречка за всекидневния живот. ще дам пример, техния модел създава празнота безсмисленост на съществуването, превръщат хората във ферма от потребители който са отглеждани с цел потребления на техните продукти. най простото всекидневно, зловредно влияние е отравянето на хранителните продукти. също така и не мисля, че нищо не може да се направи както бяха казали на едно място важното е ти сам да осъзнаеш и разбереш от там ще се разпространи в колективното съзнание.
 хората все повече и повече започват да си задават въпроси усеща се напрежение и има всеобщо чувство, че нещо не е като трябва.
В България е малко по различно тъй като нашето общество все още не се е наситило на материалното затова и на запад има повече будни умове

Неактивен fabio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Илюминатите
« Отговор #130 -: Септември 28, 2010, 19:01:45 pm »
От това което чета в форума последните дни, виждам, че има много запознати и интелигентни хора в родината и добре, че ги има и имам достъп до тая информация :)
 Мислейки за илюминатите, ми дойде на ум, че основната им цел и задача е тоталното конвертиране на хората в биороботи който да им служат. Биологично в момента няма разлика между нас, но техният стремеж като че ли е именно това те да се отделят като вид. До колкото разбирам предвид правилата който следват те дават пълна информация за себе си както и възможност за избор но всичко е толкова фрагментарно, че нищожно малак процент хора могат да сглобят цялата картинка. Един вид като, че ли те се самоизобличават, но потопеният в ежедневието човек не вижда очевидното. а и на иска да го види, не иска да предприеме действие срещу статуквото.
 Има едно нещо което обаче дори и вярно да е, е във вреда на информираността за по широк кръг от хора а това са теориите за Рептили и извън земни. лично моето мнение е, че това е измислица целяща увеличаване на страха и респекта към тях чрез създаване на свръхестествено непознато присъствие. Вредността на тези твърдения е породена от това, че един човек имащ интерес да си отвори очите за поне част от истината ( все пак винаги има начало и първа крачка ) прочитайки история с извънземни и рептили моментално възприема това като шега и смехотворна безсмислица, и продължава по пътя си.
И когато поредното безобразие лъсне той ще го види и  -Аааа  "извънземните" с ирония разбира се. какво мислите по тоя въпрос ми е любопитно ?

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re: Илюминатите
« Отговор #131 -: Октомври 02, 2010, 16:30:38 pm »
Искам да обърна внимание на тази снимка от долара



Филмите за конспирация казват, че пирамидата е нарисувана незавършена защото все още не е навлязъл новият световен ред (НСР). Едва след като влезнем във този НСР пирамидата ще бъде завършена.
Не знам дали сте обърнали внимание но долната част на пирамидата е триизмерна а върха с всевиждащото око, където според елита получават и се съдържа цялото знание е нарисуван двуизмерно. Не мога да разбера как може, когато се въведе НСР да се свърже една триизмерна основа на пирамида с един двуизмерен връх. Това е все едно да свържеш две измерения.

Забелязах също, че колкото повече гледам филми за конспирации толкова по отчаян ставам относно бъдещето на Земята. Защото в тези филми постоянно се повтаря: те държат парите, държат климата, държат вашите политици, религии и т.н.
До 60-те години дори не се е знаело че има тайни общества, а сега из един път стана бум в разкритията им, техните символи, тайни ръкостискания и др.

Стигнах до извода, че тези филми за конспирациите, които за мен са си и една добра реклама на елита, сякаш целят да докарат хората до отчаяние, или с други думи да му кажат "Виждаш ли, от теб нищо не зависи, защото те вече са завзели цялата система". Но също показват, че елита се страхува от нещо което предстои и бърза да завърши промените, дори и със цената на тяхното разкриване.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Илюминатите
« Отговор #132 -: Декември 13, 2010, 19:41:06 pm »
Тайните общества са нещо съвсем различно от това, за което ги представят. Всъщност всички конспирации относно тях идват от това, че се събират "тайно". Това е все едно да влезем в тъмна стая и всеки от нас да вижда в тъмнината различни форми и спрямо фантазиите си да ги определя какво са.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: Илюминатите
« Отговор #133 -: Февруари 03, 2011, 12:56:52 pm »
Аз не съм напълно убеден че има Илюминати, може да има други тайни общества, с други цели, или със същите цели, може и да са съществували, но със сигурност има общества които желаят тотален контрол над света...
" Trust no one."

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Илюминатите
« Отговор #134 -: Февруари 06, 2011, 21:55:33 pm »
Десетте Заповеди на Илюминати

Десетте Заповеди на Илюминати - десетте пътеводитела към ерата на разума, или
към нов световен ред, или както ви се харесва - написани на пет езика на каменен
монумент край Елбърт, Джорджия.
1. Поддържай човечеството под 500 милиона във вечен баланс с природата.
2. Направлявай възпроизводството мъдро - подобрявайки годност и
разновидност.
3. Обединявай човечеството чрез нов жив език.
4. Господствай над страст - вяра - традиция - и всички неща със здрав разум.
5. Покровителствай хора и нации с безпристрастни закони и справедливи
съдилища.
6. Позволи всички народи да се управляват вътрешно решавайки външни
диспути в един световен съд.
7. Отменяй незначителни закони и ненужни служители.
8. Балансирай лични права с обществени задължения.
9. Цени истина - красота - любов - търсейки хармония с Безкрайността.
10. Не бъди тумор на земята - Освободи място за природата - Освободи място за
природата.
На пръв поглед всичко е наред, нали? Но и "пътят към ада е постлан с добри
намерения". Ако не се знаеше, че този обелиск е издигнат по поръчка на Илюминати,
никой нямаше да се замисли особено.
1. Поддържай човечеството под 500 милиона във вечен баланс с природата.
В момента човечеството наброява около 6.4 милиарда. Намаляването му до половин
милиард е в основите на философията на Илюминати и на Новия Световен Ред. Те
вярват, че избиването на останалите "безполезни лапачи" е от полза за човечеството.
2. Направлявай възпроизводството мъдро - подобрявайки годност и
разновидност.
Това съвпада с първото правило, като освен това дава и насоки за начина на подбор и
възпроизводство на останалото население - да бъдат оставени само най-годните,
здрави и умствено напреднали, като се контролира възпроизводството им чрез
изкуствен подбор на родителите за по-нататъшно усъвършенстване на расата. Това е
намеса в естествения подбор. Браковете ще бъдат изкуствено планирани. Любовта
вече няма да е фактор при създаването на деца.
3. Обединявай човечеството чрез нов жив език.
Една от основните характеристики които определят един народ като нация и го
различават от другите народи е езикът. Обединяването на всички нации от един език
ще доведе до загуба на национална принадлежност, а оттам и до загубата на
индивидуалност и разнообразие в националните традиции, история, религия и т.н.,
които са част от красотата на човечеството. Единна човешка нация ще се управлява
лесно.
4. Господствай над страст - вяра - традиция - и всички неща със здрав разум.
Равновесието на чувства и разум е съвършенство, но когато разумът започне да
господства над чувствата хората ще се превърнат в роботи. Често именно
емоционалността на човешкия вид е причина за нашите нещастия - войни, болести,
междуличностни конфликти. Но тя е и изворът на хуманност, любов, творчество и т.н.
5. Покровителствай хора и нации с безпристрастни закони и справедливи
съдилища.
Когато една групировка от няколко души говори за "покровителство" над останалите
6.4 милиарда, това е признак че те смятат себеси за по-съвършенни. Не случайно
часовникът в параклиса на Илюминатската "младежка организация" Череп и Кости е
сверен да показва времето с 5 минути напред. Това символизира тяхното убеждение,
че стоят над всички останали хора на земята. Законите, с които те планират да ни
"покровителстват" са тяхното разбиране за правда. Различните хора и нации имат
различни разбирания за добро и зло, формирано от тяхното собствено и уникално
историческо минало и настояще. Налагането на законите на една човешка групировка
над друга е намеса във вътрешните и работи. Налагането със сила на
фундаменталните разбирания на една групировка над останалата част на света е опит
за налагане на тоталитарен режим в света.
6. Позволи всички народи да се управляват вътрешно решавайки външни
диспути в един световен съд.
Един световен съд е идея в унисон с идята за Нов Световен Ред. Колко справедливи
може да са решенията на съд, който осъжда 6 милиарда души на смърт поради
единствената вина, че са се родили в социално слаби страни, където нямат
възможност да станат годни по техните норми. Ако тази правна система беше вече
изцяло в сила, аз и ти щяхме сега да сме мъртви. Мен лично ме отвращава мисълта за
една висша световна инстанция, която има властта да протяга пипалата си до всички
кътчета на света.
8. Отменяй незначителни закони и ненужни служители.
Отменянето на "незначителни закони" би довело до насилствено опростявне на
конфликтите и тяхното омаловажаване. Не всичко е черно и бяло. Отношенията са
сложни и за всеки прецедент има място за спецификация. Ние сме хора. И най-
"незначителният" закон отразява човешкото ниво на духовно развитие и опит на този
етап на развитие. Техният модел за съдебна власт би превърнал света в Pleasantville.
8. Балансирай лични права с обществени задължения.
Това би означавало капитулация на всякакви резолюции за човешки права и свободи.
Когато моят телефон се подслушва или е-мейлите ми се четат с оправданието, че това
е за сигурността на обществото, аз си задавам 2 въпроса: До колко службите за
сигурност действително са способни да осигурят сигурността на хората щом прибягват
до такива парадоксални методи? И за какво точно им е нужна тази информация - да ме
пазят или да ме контролират?
9. Цени истина - красота - любов - търсейки хармония с Безкрайността.
Безкрайност - Infinite, или както те го наричат - The Big "I" или Infinite I AM. Това е
нарицание на основата на вярването, че всичко е илюзия и реалността е продукт
изключително само на съзнанието. Много хора, включително и аз, са склонни да
вярват в това. Илюминати нямат монопол над тази теория, но притежават езотерични
познания, чрез които могат да контролират реалността на хората. Прочети отново
статията на Alien - Холографска манипулация на действителността! На главната
страница на сайта.
10. Не бъди тумор на земята - Освободи място за природата - Освободи място за
природата.
Това отново е препратка към целта на Илюминати да сведат населението на Земята
до половин милиард. Аз, ти и всички тук не сме тумори. Ние сме хора, които се
родихме на Земята, и като всички останали имаме право да бъдем тук. Тумори на
земята са тези, които създават оръжия за масово унищожение, които задушават
всякакви опити за създаване на алтернативни безопасни източници на енергия, които
унищожават природата като я превръщат не в естествен източник на храна и енергия
за милиардите, а в бойно поле на лични интереси и власт. Не е случайно това, че
именно тази шепа хора крещят: Нов Световен Ред.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27