Автор Тема: Илюминатите  (Прочетена 148277 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Илюминатите
« Отговор #15 -: Октомври 25, 2009, 17:50:47 pm »
Еми именно, нали и аз това се опитвам да обясня :)

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Илюминатите
« Отговор #16 -: Октомври 25, 2009, 18:17:34 pm »
 Ами не, не се опитваш да обясниш това.   :blum2:
Цитат
Аз съм намразил човечеството заради това, което е в момента и искам да го напусна и да отида в планината.Само че ако човечеството се разбунтува срещу чипа, планината ще се напълни с хора!
Тоест аз не искам човечеството да се бунтува срещу чипа, не е в мой интерес.Ако пък стане потоп, планините пак ще се напълнят с хора, и това не искам.
Всъщност искам всички да бъдат чипирани, за да не могат да се измъкнат от градовете и да ме оставят на мира в планината и да живея така, както искам.
Това противоречи на моето твърдение.


Цитат
Човечеството е хванато в много по-здрава примка, отколкото се пише.За първи път виждам написано това, което пиша и дори това, което написах, не може да обхване цялата здравина на примката.Човечеството е повече роб, отколкото някой до сега си е пердставял.
Човечеството може да бъде роб само на собственото си невежество, което е нещо различно и подобни твърдения само внушават безпомощност у обикновения човек, за когото "роб" и "господар" са две отделни неща.
For The Internets! :D

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Илюминатите
« Отговор #17 -: Октомври 25, 2009, 18:31:17 pm »
Еми това са фактите.Че обикновеният човек е безпомощен заради невежеството си, е факт, не виждам какво лъжовно има тук.


Но си права - трябва да се изясни какво означава роб и господар в случая.
Роб е възприемащият се така.Който се възприема като роб на илюминати, ще е роб, докато е невеж.
А който не се възприема като роб, ще осъзнае своята роля в плана на илюминати.

Това е въпросът.

Ахааа... започвам да разбирам какво искаш да кажеш.

Хммм...ок.Може и да си права.Да кажем, че човечеството не е в никаква примка.Да кажем, че "Един обикновен човек е неспособен да измени плана на Илюминати за съдбата на човечеството и планетата, ако поради някаква случайност конкурентни на техните интереси". Сега по-добре ли е :)

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Илюминатите
« Отговор #18 -: Октомври 25, 2009, 20:25:44 pm »
Много негативна информация.Изглежда няма изход.Я чакай малко.Аз съм една клетка от тоя организъм и мога да мутирам и да създада тумор ,който да помете тая цяла система.Или аз съм една обикновена бактерия E.coli ,която се занимава с л@йната на тази система.Но чакай нямаше ли един щамп на тая бактерия ,която убива човека за един ден в адски мъки и няма лекарство против нея.Я гледай колко съм силен и всемогъщ. :dance: :writer: :flag_of_truce:
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Илюминатите
« Отговор #19 -: Октомври 25, 2009, 20:35:10 pm »
Че кое й е негативното на информацията?

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Илюминатите
« Отговор #20 -: Октомври 25, 2009, 20:48:08 pm »
Това ,че няма изход за нас.Илюминантите ще победят завинаги.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Илюминатите
« Отговор #21 -: Октомври 25, 2009, 21:01:30 pm »
В какво ще победят?




edit:
Ако илюминати възпрепятстват личните ти цели, тогава да, според личното ми мнение, едва ли имаш шанс.
Но дали илюминати ти възпрепятстват целите? Данеби да искаш да променяш света? Да "извисиш човечеството"? Да управляваш планетата?
Вярно е, и аз имам блог на тема човешка еволюция, но визирам хората, които имат лична цел за себе си, а не като цяло за човечеството.

Илюминати едва ли ти пречат, тоест ти едва ли се състезаваш с тях, за да печелят нещо.Те си гледат своя двор, в който ти имаш роля.И ролята ти съвпада с интереса ти.
Всъщност негативизмът трябва да се преодолее най-накрая - трябва да приемем това, което сме и да осъзнаем, че нашият интерес съвпада с този на илюминати по един или друг начин, защото това е стилът им на работа, така си пазят двора - като създават съюзници, а не като печелят врагове.

Не искам да кажа "юруш към братята илюминати и НСР".Иска мда кажа, че хората трябва да започнат да гледат ЛИЧНИТЕ СИ ЦЕЛИ ПО НАЧИНА, ПО КОЙТО ИЛЮМИНАТИ ГО ПРАВЯТ, ЗАЩОТО СА МНОГО ДОБРИ В ТОВА.
« Последна редакция: Октомври 25, 2009, 21:13:47 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Илюминатите
« Отговор #22 -: Октомври 25, 2009, 21:35:05 pm »
Искаш да кажеш "Аз си вървя по моят път , не ми пречи"?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Илюминатите
« Отговор #23 -: Октомври 25, 2009, 21:42:57 pm »
Искаш да кажеш "Аз си вървя по моят път , не ми пречи"?

Точно така.Само че илюминати не те питат, а просто взимат мерки никой да не върви по техния път.
И след като вече вървиш по даден път, ти си пътя.Така че извърви го, защото това си ти и си също толкова стойностен човек, какъвто щеше да бъдеш и ако не бяхме култивирани личности.Ние много добре осъзнаваме какви сме и какво парвим и целта ни не е да вървим в краката на илюминати, а да си открием пътя.
Единици имат пътя на илюминати - затова и в техните редици има вътрешни войни.

Но аз и ти не вървим в този път.И илюминати няма какво да "печелят" спрямо нас - ние им прави муслуги, за които те не ни питат искаме или не.Това вместо да ни пречи, трябва да ни накара да се замислим как могат илюминати да направят услуга на нас.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Илюминатите
« Отговор #24 -: Октомври 25, 2009, 21:49:08 pm »
Тука се съгласявам.Някакви предложения?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re: Илюминатите
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2009, 21:57:03 pm »
Тука се съгласявам.Някакви предложения?

Наблюдавай ги, изучавай ги, копирай ги, и прилагай наученото в своя си път.
Това е  :drinks:

Знанието се "краде", както се "краде" майсторлък. Знанието е свобода, а свободата сила ...
« Последна редакция: Октомври 25, 2009, 22:07:41 pm от emilkos »

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re: Илюминатите
« Отговор #26 -: Октомври 25, 2009, 22:35:26 pm »
Има черно братство, има и Бяло братство. Тук обаче се смесиха двете, като се приписаха на илюминати неща характерни за двете различни организации. Всичко съществуващо е едно цяло и вселенските закони не могат да толерират стремежа на която и да е част от това цяло да експлоатира и манипулира друга част от същото цяло. Още по-малко може да се очаква уважение на въпросната манипулираща част към тези закони. Иска ми се всеки да можеше да си представи цялото грандиозно величие и безкрайност на Космоса и да ги съпостави със Земята и живота, който тече на нея. Защо ли мислим себе си за толкова важни, че някой извън пределите на планетата ни да желае да ни контролира и манипулира за своя изгода? Това са чисто човешки амбиции и желания, които обаче незнайно защо ние приписваме на съществата с по-развито съзнание от хората. Черното братство не надхвърля пределите на Земята. Но докато хората поддържат в себе си материалните си и егоистични желания и амбиции, черното братство ще има огромно влияние върху тях. Белите от своя страна ще оставят хората свободни да избират до последния възможен момент. После болният от рак организъм умира и се ражда отново след много дълго време, при не по-леки условия (но все пак освободен от рака) за да продължи развитието си. Последното е най-лошият сценарий.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Илюминатите
« Отговор #27 -: Октомври 25, 2009, 23:09:12 pm »
Еми глупости говориш ся.Черното братство спокойно си надхвърля пределите на Земята, вселенските закони толерират манипулацията на други същества иначе нямаше да същестувва такова нещо и тн и тн, въобщееее...кво да ти кажа, мързи ме да пиша коментар направо.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re: Илюминатите
« Отговор #28 -: Октомври 26, 2009, 00:30:58 am »
Еми глупости говориш ся.Черното братство спокойно си надхвърля пределите на Земята, вселенските закони толерират манипулацията на други същества иначе нямаше да същестувва такова нещо и тн и тн, въобщееее...кво да ти кажа, мързи ме да пиша коментар направо.
Вселенските закони допускат манипулацията на други същества до определен момент, но това не е толериране, а манипулиращият в крайна сметка се оказва губещ. Всичко си има цена. Манипулацията предполага разделение, а разделението е илюзия. Колко време човек може да живее без въздух? Отделен от цялото човек не е способен на самостоятелно съществуване. Дори и във висшите светове, дишането си има свой аналог. Сега вземи за пример своя физически организъм. Ти би ли желал в него да се извършат някакви процеси против волята ти? Не би ли предприел съответното противодействие, ако това се случи? Ако някоя част от тялото ти пренебрегне твоята воля и започне да експлоатира друга част от тялото за своя изгода? Би ли могъл организма да функционира правилно по този начин? С човешкия организъм нещата изглеждат малко нереални, защото отделните клетки нямат човешкото самосъзнание, но хората, като част от съвкупния планетен живот, го имат. Манипулацията никога не може да е в интерес на цялото, а частите никога не могат да надделеят над неговата воля.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Илюминатите
« Отговор #29 -: Октомври 26, 2009, 00:51:39 am »
Така е, ако се ограничим до физическата действителност. На "други нива" обаче, манипулацията, която се извършва, изглежда смешна и банална дори, и много от нейните пионери вече осъзнават илюзорносттта на света, в който така или иначе живеят.
Това голямо училище, което всички ние споделяме, ще ни покаже като на длан последиците от нашите действия, и няма да има "помилвани поради своите успехи", нито заслужили почести по default...                :yes:
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27