Автор Тема: Как да се защитим от енергиен вампир  (Прочетена 35663 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #75 -: Февруари 06, 2010, 16:46:07 pm »
Има ли начин,човек да разбере дали е енергиен вампир или всички сме такива от време на време?


Според мен всичко е въпрос на контрол.
Смятам че ние всички сме по един или друг начин без дори да го осъзна ваме по някога.
Но аз лично когато усетя нещо винаги отвръщам с любов и светло чисто чувство. Тази лоша енергия не може да се бори срещу чистата любов
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #76 -: Февруари 06, 2010, 18:54:20 pm »

Според мен всичко е въпрос на контрол.
Смятам че ние всички сме по един или друг начин без дори да го осъзна ваме по някога.
Но аз лично когато усетя нещо винаги отвръщам с любов и светло чисто чувство. Тази лоша енергия не може да се бори срещу чистата любов

Така е.Доброто чувтство, спокойствието и любовта ги объркват. Е-вампирите харесват яда, объркването, злобата и страха в човека, когото обработват.А ако човек прояви и открито съжаление към тях, направо се объркват ;D

Освен контрола, правилните реакции на въздействието на такива вампири са и въпрос на опит.Децата нямат такъв, но го придобиват с времето от семейството, приятели, улицата.

Дали телефонните измами в последните 2 години не са дело на такива, способни да изкарат от равновесие хора, е-вампири?
« Последна редакция: Февруари 06, 2010, 18:55:46 pm от marhs »

Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #77 -: Март 30, 2011, 10:31:54 am »
 :( :o
Имам такова нещо в къщи, говорим за много близък роднина, изчетох темата но за съжаление до колкото разбирам, че що се отнася до роднина, нещата вече са на кармично ниво, и няма отърване?
Чувствам се не само изтощена, просто нямам сили за нищо! От понеделник сутринта еднин лек разговор така ме изтощи, че до днес не намирам сили да поспортувам, предвид факта че го правя 5 пъти седмично, в момента се чувствам направо смазана.
След като направих грешката вчера да вляза скандала, и да отговоря на нуждите на вампира пък ми стана лошо, и си легнах в 19-30, спах до сутринта, и мога да кажа, че и в момента не се чувствам добре.

Все пак, някакви препоръки за домашен вампир?    :(
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #78 -: Март 30, 2011, 10:53:32 am »
Първо си възстанови енергията. Излез навън сред природата или в някой парк, подишай, успокой се. Трудно е по принцип да се определи доколко негативното влияние е от даден човек и доколко просто токовете в природата временно са тежки. Сега е периода на пролетната умора и като се съчетае това с раздразнението ти и с евентуалното негативно влияние на споменатия от теб човек, се получава неприятно наслагване на фактори. С единия фактор трябва да се съобразиш, другия зависи изцяло от теб и отговорността си е твоя. Що се отнася до влиянието не енергийните вампири, то от теб зависи дали ще допуснеш това влияние да те засегне. Друг съвет освен да пазиш психическото си равновесие не мога да ти дам, а това може да стане ако си дадеш твърда заповед при разговор с въпросния човек да останеш спокойна, каквото и да се случи, без да анализираш дали трябва да си спокойна, дали е нормално или не. Трябва също така и през цялото време на разговора да не забравяш за това (т.е. изисква се внимание и концентрация, за тях от друга страна е нужна практика).

Неактивен Георги Ангелов

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #79 -: Март 30, 2011, 10:55:09 am »
:( :o
Имам такова нещо в къщи, говорим за много близък роднина, изчетох темата но за съжаление до колкото разбирам, че що се отнася до роднина, нещата вече са на кармично ниво, и няма отърване?
Чувствам се не само изтощена, просто нямам сили за нищо! От понеделник сутринта еднин лек разговор така ме изтощи, че до днес не намирам сили да поспортувам, предвид факта че го правя 5 пъти седмично, в момента се чувствам направо смазана.
След като направих грешката вчера да вляза скандала, и да отговоря на нуждите на вампира пък ми стана лошо, и си легнах в 19-30, спах до сутринта, и мога да кажа, че и в момента не се чувствам добре.

Все пак, някакви препоръки за домашен вампир?    :(


Ами до колкото знам въмпирите се плашат от чесън ,хехе.
Според мен това с въмпирите е "бул-шит".
Нямаш сили защото може би си спортувал/а много през седмицата, или си водила напрегнът разговор,според мен не винаги аурите си взаимодействат. И то ако един ти взема,отиди контактувай с някой които ти ДАВА. Вземи си домашен любимец,да те зарежда , или батерия :P
Аз лично не вярвам в тези въмпири,мисля ,че когато човек е в насторение му идват сили от някъде,все пак човека е машина,самият факт ,че се претесняваш от вампири те изтощава.

Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #80 -: Март 30, 2011, 12:05:10 pm »
Първо си възстанови енергията. Излез навън сред природата или в някой парк, подишай, успокой се. Трудно е по принцип да се определи доколко негативното влияние е от даден човек и доколко просто токовете в природата временно са тежки. Сега е периода на пролетната умора и като се съчетае това с раздразнението ти и с евентуалното негативно влияние на споменатия от теб човек, се получава неприятно наслагване на фактори. С единия фактор трябва да се съобразиш, другия зависи изцяло от теб и отговорността си е твоя. Що се отнася до влиянието не енергийните вампири, то от теб зависи дали ще допуснеш това влияние да те засегне. Друг съвет освен да пазиш психическото си равновесие не мога да ти дам, а това може да стане ако си дадеш твърда заповед при разговор с въпросния човек да останеш спокойна, каквото и да се случи, без да анализираш дали трябва да си спокойна, дали е нормално или не. Трябва също така и през цялото време на разговора да не забравяш за това (т.е. изисква се внимание и концентрация, за тях от друга страна е нужна практика).

Благодаря за бързия отговор! Да остана спокойна - мога го, но след това в мен се натрупва много, страшно много напрежение. Явно трябва да намеря начин да го канализирам. Най трудно е когато се отнася за близки роднини. Трябва да намеря начин да се справя. Значи ли това - да избягвам по всякакъв начин контактите си с него? Става дума за баща ми, много ми е неприятно да го призная, но фактите говорят сами по себе си.
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #81 -: Март 30, 2011, 12:40:23 pm »
Щом се натрупва напрежение, значи потискаш емоциите си, а това не е целта. Въпросът е да промениш цялостното си отношение. Тук не става въпрос само за външно спокойствие. Трябва и вътрешно да ти е все едно от това какво ще ти каже въпросния човек. Това не означава да не му направиш забележка, ако се държи неподобаващо, но да го направиш емоционално свободна. Ти самата си създала в себе си един модел на реакция спрямо провокациите на въпросния човек, който си в състояние да измениш. Просто изключи отрицателните емоции. Надхвърли себе си. Така ще разрешиш евентуално и ако проблемът е кармичен. Приеми ситуацията като изпитание в което трябва да останеш вътрешно в мислите и чувствата си спокойна. Не мисли много за защита. Това е защитата ти. Бъди по-кратка в изказа си, ако разговора ти е неприятен. Остави човека отсреща да каже каквото има да казва. Много често така въпросният човек просто се освобождава от прекомерното натрупано в него напрежение. Ако останеш просто наблюдател и подходиш с разбиране към ситуацията всичко ще бъде наред. Ако решиш обаче че цялата негативна енергия се излива върху тебе, тя наистина ще се излее върху тебе. Мисли от типа: „не съм длъжна да търпя всичко това“ не вършат работа. Те само утежняват положението, защото чрез тях сама се поставяш в позицията на жертва.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #82 -: Март 30, 2011, 14:35:11 pm »
The_One_Without_A_N, прочети този материал.
100% ще ти помогне.

"Е Н Е Р Г И Й Н И Т Е  В А М П И Р И"
АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВИЧ

http://star05.net/e-books/duhovna.lit/ezoterika/alexandur.alexsandrovich-energiinite.vampiri.pdf


Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #83 -: Март 31, 2011, 09:57:42 am »
Много благодаря!!  :)
« Последна редакция: Март 31, 2011, 10:43:27 am от Mirotvorec »
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #84 -: Март 31, 2011, 16:40:22 pm »
Помисли си в най-скоро време да се преместиш да живееш някъде на друго място. Съдбоносно е.

Тия приказки за кармата ги зарежи. Дори и да е кармично, простите решения са най-ефективни.
Не е казано, че щом е карма ще трябва да търпиш. А и никой н знае каква ти е кармата. Може именно кармата ти да е отрано да станеш самостоятелна. Разбира се трябва да си едно 18-20г. По-малка не става.
Иначе минимум контакт, също и не се възприемай като жертва. Раздеразнението ти би влошило нещата.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #85 -: Март 31, 2011, 16:58:35 pm »
 :) Привет
Благодаря за съвета. Тъкмо снощи обмислях този вариант. :hi:
« Последна редакция: Април 01, 2011, 08:43:07 am от Mirotvorec »
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #86 -: Март 31, 2011, 19:24:01 pm »
Привет  The_One_Without_A_Name

И аз исках да ти предложа варианта със смяна на населеното място, но е свързан с пари и затова си замълчах.

Иначе, гледай да си повече време сред приятели, с които ти е хубаво и си помагате и  уважавате взаимно.  :drinks:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27