Автор Тема: Как да се защитим от енергиен вампир  (Прочетена 35671 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #45 -: Август 18, 2006, 15:55:02 pm »
1. Има естествено - но трябва да е много благородно и така да го направиш, че нито ти да си изтощен след като дадеш енергия, нито той да разбере, че идва от теб. А самата енергия можеш да предадеш чрез хубави мисли към него, да го накараш да повдигне вибрациите си, за да не могат да смучат от него. Най-добре е чрез молитви. А ако можеш директно да му помогнеш в дадена ситуация, най-доброто нещо е чувството за хумор и ведрото настроение, което гарантирано се предава на другите.

2. Честно да си призная, колебая се какъв отговор да дам. Малко е странно ако несъзнателно си почерпил сили от своята приятелка и то, точно от нея. Но е и голяма вероятността да е така. Хубаво е, че се е пооправила след това и енергиите са се балансирали. Внимавайте с това и си поговорете за тези неща.

Нека другите ме коригират, ако съм сбъркал и кажат своето мнение.

 :) :) :) :) :)
Напълно съм съгласна с теб Дъвиан :) :) :) :)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #46 -: Август 18, 2006, 15:58:57 pm »
Хахаха, flyDragon, избрал си много добри техники - трябва и тук да ги прилагаш  :D

Аз например, ако усетя, че срещу мен има такъв вампир, първо се опитвам да повиша собствените си вибрации, да повдигна Духа си в по-висока степен - казано по-просто да се зарадвам. И тогава се усеща как в организма идва прилив на сили, воля. Тогава и ситуацията се променя. И ти се променяш мигновенно. От потърпевш в ситуацията, започваш да балансираш нещата. Но най-важното в такива случай е да не се поддава човека на влиянието на вампира и да не му отвръща така, както той цели !

Не винаги ми се удава ,но в  повечето случаи успявам.А най- лесното е да си кръстосаш ръцете.Ако този отсреща знае какво върши ,то ще разбере също ,че си се заключил ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Дъвиан

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #47 -: Август 21, 2006, 19:45:36 pm »
Между другото, срещу уроки и срещу вампири и прочее нещица е ефективно да гледате човека в третото око, в аждната, между веждите.

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #48 -: Август 21, 2006, 20:14:05 pm »
Знаете ли,че форума си има един такъв.
Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

Дъвиан

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #49 -: Август 21, 2006, 20:19:02 pm »
Във форумите всички сме енергийни вампири. Това е толкова тънка материя, че не се и усещаме. :) Поне да се усмихваме. :)

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #50 -: Август 21, 2006, 20:33:46 pm »
Във форумите всички сме енергийни вампири. Това е толкова тънка материя, че не се и усещаме. :) Поне да се усмихваме. :)
Чак пък всички.
Аз попринцип не го възприемам това ,точно както е описано , но определено е истина.Просто си има хора,които си умират да дразнят някой.Въпроса е в това, какво друго освен енергията смучат.

Бих казал,че това има и каляващо влияние,когато 'жертвата' е наясно с това какво прави и какво цели дружката му срещу него като го дразни или пренатоварва постоянно със свои проблеми.
Всъщност,ако се опитам да се изкажа с жаргона на темата - това може би е контра вампиризам.Въпреки че се губи енергия се придобиват разни качества , които пък изключително много помагат при общуването с нормални хора.

От друга страна , човек,ако не се опари, няма как да разбере, че трябва да избягва да пипа огъня.
« Последна редакция: Август 21, 2006, 20:35:01 pm от ssass »
Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

Дъвиан

  • Гост
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #51 -: Август 21, 2006, 20:38:34 pm »
Не забравяй, че го нарекох "тънка материя", а това крие дълбоки изводи. ;D

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #52 -: Август 21, 2006, 20:42:40 pm »
Не забравяй, че го нарекох "тънка материя", а това крие дълбоки изводи. ;D

Дай няколко . ;D
Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #53 -: Август 21, 2006, 20:46:25 pm »
Хахаха, flyDragon, избрал си много добри техники - трябва и тук да ги прилагаш  :D

Аз например, ако усетя, че срещу мен има такъв вампир, първо се опитвам да повиша собствените си вибрации, да повдигна Духа си в по-висока степен - казано по-просто да се зарадвам. И тогава се усеща как в организма идва прилив на сили, воля. Тогава и ситуацията се променя. И ти се променяш мигновенно. От потърпевш в ситуацията, започваш да балансираш нещата. Но най-важното в такива случай е да не се поддава човека на влиянието на вампира и да не му отвръща така, както той цели !

Скръстените ръце (на езика на тялото) говорят за дискомфорт, т.е. показваш на вампира,че постига целта си.
Те получават пълно удоволствие само,ако видят резултата от усилията си.Ако доста време не виждат нагледно какво причиняват ,въпреки че все пак смучат енергия, остават незадоволени и в крайна сметка почват да търсят нова жертва.
Например , (въпреки,че предизвиках) ,когато видях,че поредната тема в която пиша е изтрита , първо се ядосах , а сега ми малко сънливо.И това приположение,че съм си легнал в 4 сутринта и съм  спал до 3 следобед, което ясно говори за някакви други процеси.Но вампира не ме вижда ядосан и със сигурност е останал разочарован.
Много пъти са ми трили мнения,защото по другите форуми пиша много вулгарно, но никога не ми е било сънливо след това.
« Последна редакция: Август 21, 2006, 21:04:09 pm от ssass »
Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #54 -: Август 21, 2006, 22:07:33 pm »
хаха, айдее, модераторите вампири! Уеуеее, двайте коловете и чесъна, пък аз ще звънна на Блейд, да го видя к'во прави тоз човек, че нещо не се обажда. :) :) :) Сори, шега ;)
ssass, ако получиш БАН, да знаеш, че ще те подркепя. Как може заради някакви си мнения да се ядосваш, ми са скасвай и гледай по - ведро. Поздрави на вам...на  всички ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен sharga

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #55 -: Октомври 02, 2009, 18:16:35 pm »
Ако енергииният вапмир е учител и тегли енергия докато говори,- ( аз имах такава преподавателка по маркетинг) най лесния начин е просто си слагаш лява или дясна ръка пред пъпа и си готов.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #56 -: Октомври 02, 2009, 18:58:44 pm »
Ако енергииният вапмир е учител и тегли енергия докато говори,- ( аз имах такава преподавателка по маркетинг) най лесния начин е просто си слагаш лява или дясна ръка пред пъпа и си готов.

Нещата не бачкат така.
Приемаш вреда само и единствено заради собствената си воля.Без твоето участие, никой не може да ти навреди.Така че това действа САМО, когато поставянето на ръката е символичен акт на волята ти и означава нещо като "стига" или подобно.

Но ако ти самият позволяваш на някой да тегли от теб, каквото и да правиш физически, ако не се справиш с "пристрастеността" си към вампира, можеш да си разменяш ръцете колкото си искаш, нищо няма да стане.

Трябва да промениш менталната си нагласа към вампира и слагането на ръка действа САМО, ако е символ за това.Ако е позьорство или прекалено автоматично, без да обръщаш внимание на менталната си нагласа към вампира, губиш...
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 18:59:43 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен sharga

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Отг: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #57 -: Октомври 02, 2009, 23:00:12 pm »
Нещата не бачкат така.

Искаш да кажеш, че се изисква специално намерение да имаш, че чрез този жест (слагането на ръката пред пъпа) ще спреш потока от енергия, който излиза от теб. Не съм съгласен. Получава се енергетичен факт, енергията в случая, който описвам (теглене от разстояние ) излиза точно през тази област, а не от някоя друга част от енергийното кълбо. Чрез поставянето на ръката там , няма никакво значение настройката ти към вампира. Енергетичен факт е, че ти си запушил изхода, потока на излизащата енергия.
Но пък ако го направиш с намерение и си в спокойно състояние не вреди.
« Последна редакция: Октомври 03, 2009, 00:08:16 am от Mirotvorec »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #58 -: Октомври 02, 2009, 23:20:31 pm »
"Енергетичен факт" е желязна концепция, но пропускаш нещо в същността й.
Материалните факти се пораждат от съзнанието.А енергията е материя с ниска плътност.
Ако поставянето на ръката се случи да е енергетичен факт, ставаме свидетели на последствие.Това последствие може да е факт за много неща, може да е и факт за дъненето на работата.Това се определя от причината - съзнанието.

Слагането на ръката пред пъпа(последствието) представлява различни факти, според състоянието на съзнанието(причината).

Не си мисли, че ако се разхождаш с ръка на пъпа по улиците, няма да мога да паразитирам от теб.
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 23:22:42 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: Как да се защитим от енергиен вампир
« Отговор #59 -: Октомври 03, 2009, 00:06:54 am »
Не зная дали вече сте го обсъждали, но енергииния вампир го наричат също така "голям тиранин" и  той е с по малко или повече от 1 скала от вашите жизнани сили. Грешно е да се смята,че някой умишлено "източва енергии".Това са само фанатици.Методи за предпазване има много, но най същественото е осъзнатостта,всъщност при нея нямаме нужда от психо защита.Защото ако сте осъзнат в този момент,няма да допуснете процеса. Най малкото дори да не сте осъзнат в началото,то може да предотвратите навлизането от енергийното в емоционалното и интелектуалното равнище. проблема според мен идва от това колко осъзнати са хората когато им се случи това,а не е виновен човека срещу вас,той почти никога не го прави с умисъл, дори може би не знае какво прави.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27