Автор Тема: Срещу сектите  (Прочетена 22631 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Срещу сектите
« Отговор #45 -: Октомври 27, 2012, 12:47:29 pm »
Другия вариант е да говориш за епизода с лицемерието - защо сте се заели да търсите треската в окото на ближния си, вместо да видите гредата в своето око. :D

Мани ги, 'тва са демонични поклонници сектантите. Служат на ниски астрални същности.
Бъди Слънце!

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Срещу сектите
« Отговор #46 -: Октомври 27, 2012, 12:53:02 pm »
Има една леля в махалата. Съботянка. Един ден се връщам от кафе при приятелка и приятелката ми беше подарила ново таро с книжка. Много яко нарисувано и вървя и си разглеждам книжката, при което от заплесия се сблъсквам с лелята. Извиних се, а тя прояви интерес към книжката и пита дали била роман, при което опулих ееееееееей такива очи, защото наистина не вярвах, че има хора, които не знаят какво е таро. Та обясних аз и беше неин ред да се опули като пекинез със запек и ма почна, че това било от Луцифер и съм била прокълната и прочие... Седях, слушах, че кат ми падна пердето и и казвам: Абе ти наясно ли си, че Луцито и Исус седят горе някъде в 5-то - 6-то измерение, джугат таблата и ни гледат сеира, а ти си тръгнала тука да ма занимаваш с глупости! От тогава лелята само ми казва "Добър ден" като ме срещне и толкоз  :lol:...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Срещу сектите
« Отговор #47 -: Октомври 27, 2012, 12:58:18 pm »
От тогава лелята само ми казва "Добър ден" като ме срещне и толкоз  :lol:...
Е щом не си е турила връзка чесън на врата,и не ходи след теб с разпятие в ръка,начи нещата се ядват! :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27