Автор Тема: Индиговите и Кристалните Деца - Следващата Стъпка в Човешката Еволюц  (Прочетена 57010 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Red

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Интересна тема, само че както вече споменахте малко като че ли се прекалява с цитирането на всевъзможни източници.

Струва ми се, че ако човек е наистина дете индиго, то той си го знае. Т.е. от както се е родил живее с това, по един или друг начин го усеща, осъзнава, че е по-"особен". В крайна сметка това е част от теб и ти си "наясно". Да кажем на пример, че никога не си чувал до сега за децата индиго. Не знаеш това "наименование", но това не ти пречи да усещаш разликата в себе си. Дано ме разбирате, има неща които човек просто знае.
От тук идва и това, че според мен тази идея трябва да се приема по-спокойно, не с изумление а като нещо, което е част от развитието, ако мога така да го нарека. Тоест постепенно трябва да се гледа на това явление като нещо естествено. :)
Предполагам, че и с кристалните деца е нещо подобно, от тяхна гледна точка, но като че ли те имат по-осезаемо влияние и излъчване върху околните.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
  Просто не трябва да се преекспонира дадена информация относно тези деца. А това дете художничето много  ме кефи наистина има нещо "извънземно във фейса". И то наистина сигорно вече е изтъпяло да пишат и приказват по цял ден за него и и отгоре на тва да му пълнят джобките с хартийки(паундове) Дано не развият егоизма и самодоволството, гордостта в него. Но то детето не рисува за пари не, че ще му дойдат зле за него и семейството но то си има всичко то е напред с материала колкото и да го кичат с пари и т.н "ласки". А и незнам тея деца говорящи пишеши,пеещи и пр. като пораснат какво ще излезе от тях дали няма ги поизцапат, дали ще съумеят да запазят тези свои честоти и вибрации и нива. На кой егрегор ще служат те също е важно.
« Последна редакция: Февруари 04, 2010, 17:18:41 pm от fishbone »

Неактивен revolume1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Отдавна се канех да пусна тази тема тук и ето че дойде момента. :) Във форума има теми за новите раси индиго и кристални хора. Но интересно ми е да питам познавате ли такива хора и как се справят с живота, убеден съм, че много от потребителите на този форум са индиго, кристални и (може би) непознат вид от новите раси хора. Интересно ми е  дали подозирате вашето дете, роднина или познат че е такъв и как го възприемате. Имам подозрения за един познат, ама все още нямам момент в който да му кажа отиди и се изследвай на аура камера - може да си индиго човек. Малко може би е неуместно да питам колко от пишещите тук биха се определили за новите хора, защото едва ли биха се разкрили, че са такива, дори и да се осъзнават за различни. Би ми било интересно да прочета, ако някой има смелост да сподели как вижда света след като са му определили, чрез аурата, че е част от еволюцията ;)

Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Виж в тази страница,може и да си отговориш на въпроса

http://indigota.com/index.php?PHPSESSID=1ab3b4e553cc9e34ca5866399ef9db55&board=29.0
Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Имам подозрения за един познат, ама все още нямам момент в който да му кажа отиди и се изследвай на аура камера - може да си индиго човек.
Да отиде при Деян Колев, ако се разберат, ще го изкара индигов. Ама само ако слуша.  ;D
Шегувам се де, или пък не, знам ли.  :)
Не разбирам от технологии и от аури, но това, което те снимат не е ли всъщност външния слой на аурата (преработен по някакъв си начин техен), който отговаря за емоциите, чувствата и тн в момента, който се сменя сравнително бързо и лесно. Примерно днес е зелен,защото си в кондиция и искаш да помогнеш на някой, утре е, червен като те ядосат на работа.


Малко може би е неуместно да питам колко от пишещите тук биха се определили за новите хора, защото едва ли биха се разкрили, че са такива, дори и да се осъзнават за различни. Би ми било интересно да прочета, ако някой има смелост да сподели как вижда света след като са му определили, чрез аурата, че е част от еволюцията ;)
Забелязала съм, че повечето се надуват и после спльохват рязко. Всеки път когато има изкуствено надуване, се очаква да последва и рязко спльохване.
Всички са част от еволюцията, без значение от аурата.
Това, че някой е  индигов/кристален/диамантен не го прави по-ценен и полезен на еволюцията. Важно е кой как борави със собственото си съществуване и доколко е пожелал да се събуди (но все пак и пътищата/проявленията на хората са много различни, да не забравяме).
 :)

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Не разбирам от технологии и от аури, но това, което те снимат не е ли всъщност външния слой на аурата (преработен по някакъв си начин техен), който отговаря за емоциите, чувствата и тн в момента, който се сменя сравнително бързо и лесно. Примерно днес е зелен,защото си в кондиция и искаш да помогнеш на някой, утре е, червен като те ядосат на работа.
А бе и аз това си мислех, но може би индигото и кристала са точно това - в кондиция през цялото време, т.е. за да постигнеш тези цветове е необходим дълъг период на хармония. Но пък това не ми се вързва при индиго хората, защото при тях хармония с обществото рядко се наблюдава. Те са по-скоро бунтари, но пък може би поддържат хомогенен индигов цвят заради постоянството и устремеността си в гоненето на целта си. Това ми хрумна...  ::)   

Неактивен valiamaria

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Синият цвят е на истината, а също така при регилиозни недоразумения

Неактивен sun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Силата на Спокойствието
  Просто не трябва да се преекспонира дадена информация относно тези деца. А това дете художничето много  ме кефи наистина има нещо "извънземно във фейса". И то наистина сигорно вече е изтъпяло да пишат и приказват по цял ден за него и и отгоре на тва да му пълнят джобките с хартийки(паундове) Дано не развият егоизма и самодоволството, гордостта в него. Но то детето не рисува за пари не, че ще му дойдат зле за него и семейството но то си има всичко то е напред с материала колкото и да го кичат с пари и т.н "ласки". А и незнам тея деца говорящи пишеши,пеещи и пр. като пораснат какво ще излезе от тях дали няма ги поизцапат, дали ще съумеят да запазят тези свои честоти и вибрации и нива. На кой егрегор ще служат те също е важно.

Интересно е, че "това дете художничето"  докато е на 5-6 години рисува  като  за 14-15 годишна. Но после  като по-голяма  разликата между нея и нейните връстници художници-неиндиго все по-бързо се стопява.  И вече сега, когато е на 17 разлика  няма.
Това не бих го нарекъл, че е индиго качество.

Има и друго, при един надарен млад художник (не индиго) в процеса на израстването му се забелязва и надграждане в мисленето му и схващанията му за изкуство.  При въпросната художничка не се забелязва такава тенденция. Като че ли дори не се и опитва да прави изкуство.  Защото изкуството не е в майсорството да нарисуваш роза. Изкуство е, когато успееш да внушиш роза. И още повече, ако успееш да внушиш пролет, примерно.

Според мен има много надарени деца по света, които просто са набедени за индиго от сайтове и вестници за да си произвеждат сензации.  Ето още един пример от вчера:

Четиригодишно момиченце, прието в Менса, е с коефициент на интелигентност почти толкова висок, колкото на Стивън Хокинг и Алберт Айнщайн. Умницата Хайди Хенкинс, която все още не е започнала училище, преминала тест за интелигентност, след като учителките в детска градина се отказали да търсят задача за Хайди, която тя да не може да реши, предаде БГНЕС.    Изключителното момиченце изкарало впечатляващ резултат от 159 точки. Средната оценка за възрастни е 100, а за надарени 130.  Известният учен Стивън Хокинг и легендарният физик Алберт Айнщайн имат степен на интелигентност 160.    Хайди, която вече може да събира и изважда и да пише изречения, започнала да чете книги за седемгодишни още, когато била на две. Източник:  http://it.dir.bg/news.php?id=10963159&nt=13


« Последна редакция: Април 18, 2012, 20:46:22 pm от sun »

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
А Моцарт какво дете е бил след като на пет почва да твори музика?  Тая работа с нисши и висши хора е подозрителна и напомня на онова с расите. Ако се разровя сигурно ще намеря още много примери за деца гении от много преди да бъде измислено от масоните понятието индигови/кристални деца. Шамани и врачки също е имало много преди да се появят те.  Няма нищо ново в тези нюейдж чада.  :) А колкото до Аурата тя се мени според настроенията,  а и попива цвета на дрехите,   и това играе роля. Така че един ден си индиго а следващия си ален

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
И аз тва викам,ма карай..Народа има нужда да бъде"спешъл"! :D

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Вчера по БТВ тръгна ново предаване на езотерични теми "Големите загадки" . Много интересно беше, както и поканените. Говориха именно за индиговите и кристалните деца, но също и за квантовия скок и др. интересни теми.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Вчера по БТВ тръгна ново предаване на езотерични теми "Големите загадки" . Много интересно беше, както и поканените. Говориха именно за индиговите и кристалните деца, но също и за квантовия скок и др. интересни теми.
Беше поредната плява..Сини..бембени..Дрън-дрън..Ню Ейдж глупости..

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Абе то и аз не вярвам на тия кристални, индигови, мастилени и тн, ама тук във форума май имаше хора, дето са ги виждали.
То вече и на съфорумниците ако не вярва човек в наше време, не знам на кой...  :-X :flag_of_truce: :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
E кво?Аз па имам приятелка дето е индиго и вижда аурите.И на мен ми вика,че съм индиго,а детето кристален..Ма кво..То верно,че човек ако и на приятелите си не вярва..Обаче,аз не,че не и вярвам..Т.е.не твърдя,че тя ме лъже..Но това е нейната истина.Не моята.Аз не вярвам в лилави ешалони,дошли да спасяват света

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Но това е нейната истина.Не моята.Аз не вярвам в лилави ешалони,дошли да спасяват света
Ей т'ва е присъщо за индигото  :D  : не приемат авторитети (е, все пак и авторитетите са хора и к'во им пречи да сгрешат?) и не харесват да лепят етикети.  8)

Всеки човек може да стане "индиго" стига да осъзнае някои основни неща... но от знанието до осъзнаването и прилагането... пътят може да е няколко секунди, а може и да е еони...  :unknown:
Това че едно дете е "индиго" не означава, че ще е такова цял живот. Трябва да се пребори с предразсъдъци, страхове, налагани изкуствени норми за поведение, набивани в канчето хиляди модели на общество и родители... Трудна работа!

А и представяте ли си всички да сме "индиго" или "кристални"? Скука и еднообразие!  ::)

   

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27