Автор Тема: Индиговите и Кристалните Деца - Следващата Стъпка в Човешката Еволюц  (Прочетена 56977 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bell

  • Гост
Цитат
Whole Sale Case of 24: $288.00, includes shipping.
With Autographs $380.00.

Чакайте малко, автографа оскъпява пакета с 100$ ?!?!?!  :o

Къкъв комерс само... :-\

Виждам повече резон в теорията на iti.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 543
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Малък магьосник  :P

Искам да питам за аурата нещо, ако някой е запознат нека да коментира. На едно дете-индиго аурата си му беше като дъга цветна когато правеше нещо с удоволствие, сиреч във възбудено състояние, но днес е открил, че същата тази дъга вече е обгърната от още нещо в син цвят, като във балон е  :) Казва, че няма представа как се е появило това синьото и коя е причината, но му е добре.
Чувал съм и друг път за такова прибавяне на цветове, но кога става това? И изобщо какво означава синия цвят?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Без да се фукам мисля ,че аз съм такова дете.



П.П.:Долавям лъжата  :D :D :D :D :D :D и други неща. 8)
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Малък магьосник  :P

Искам да питам за аурата нещо, ако някой е запознат нека да коментира. На едно дете-индиго аурата си му беше като дъга цветна когато правеше нещо с удоволствие, сиреч във възбудено състояние, но днес е открил, че същата тази дъга вече е обгърната от още нещо в син цвят, като във балон е  :) Казва, че няма представа как се е появило това синьото и коя е причината, но му е добре.
Чувал съм и друг път за такова прибавяне на цветове, но кога става това? И изобщо какво означава синия цвят?

Ами преминава от една духовна група в друга. Вдига вибрацията и изравнява 12-те си тела.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Не че се заяждам,но тези деца които не са кристални или индигови какви са, олигофренчета,които нямат никакъв шанс за нещо повече.А не става ли въпрос просто за качества които на някой хора занимаващи се в дадена област им харесват.И аз откривам кажи-речи 100% от дадените "симптоми",но може би всяко дете ги има,но ги е забравило.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Не че се заяждам,но тези деца които не са кристални или индигови какви са, олигофренчета,които нямат никакъв шанс за нещо повече.А не става ли въпрос просто за качества които на някой хора занимаващи се в дадена област им харесват.И аз откривам кажи-речи 100% от дадените "симптоми",но може би всяко дете ги има,но ги е забравило.
Ти имаш отговора!Това е единствената разлика между индиговите и нормалните деца.Индиговите не са забравили,а помнят,затова са и тук.Да припомнят и на нас,тези които сме забравили. ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Хора, моля ви стига ню-ейджърска пропаганда :)

Да кажеш, че всеки има "силата" е наполовина вярно, за да не кажа, че не е. Всеки я има, но съвсем не всеки е достатъчно напреднал, за да я изрази в живота по правилния начин. Можеш да четеш книги и да мечтаеш за "силата" и колко "добър" ще станеш след като я притежаваш, но всичко това е само теория. Единствено и само Висшия Аз решава дали потенциала ти да бъде изразен или не. И никакви индигови деца няма да ни спасят с любовта си! И няма нужда да ги обгръщате с възхищението си. Така отдавате своята сила на авторитет отвън и забравяте да търсите кои СТЕ ВИЕ всъщност. Гледайте вътрешно на своя път, не външно. Ние сме на нивото, на което трябва да сме. Бъдете радостни от това и разберете концепцията.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен iti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Да, прав е. Трудно се променя психика, какво да правиш... Само обектите й лесно се сменят... Както се е случило и преди 2000 години, и тези деца никой не ще ги разпознае, ами само почва за нови спекулации има. Защото те нито се нуждаят от чуждо възхищение, нито от това да служат някому за авторитет. Тъй че спокойно, те няма да позволят да бъдат намесени в подобни игрички. Ако те успеят да се разпознаят, пак добре...
Да се опитате да разберете Муад' Диб, без да познавате неговите смъртни врагове, харконите, е все ед

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Н. не е прав за силата и още нещо. (според мен, както той ме поправяше преди)
Просто четете и мислете самостоятелно, ако това е вашия избор.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808

В края на страницата има малка статия за индиго с интересни случки.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
От много време чета за тези деца. И преди вярвах на тези приказки, но след като помислих върху теорята направо я отхвърлям.
Давам пример: Познавам хора, големи таланти, всякви заложби и много от качествата на индиго децата, но после се забъркват с наркотици и простотии. Познавам и други, които нямат некви таланти също биват мачкани цял живот, но после са готови да дадът всичко, което имат за да ти помогна, дори и на хора от улицата. Просто душата на човек не може да се определи с некви критерии.
Другото, което мисля, като гледам как се развива младото поколение направо...
Имам познати с деца първи клас, където пушат и пият и после имат проблеми по болниците. Просто не искам да вярвам, че бъдещите управници на Земята ще бъдат такива.
 :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27