Автор Тема: Индиговите и Кристалните Деца - Следващата Стъпка в Човешката Еволюц  (Прочетена 56764 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
А според вас възможно ли е човек, който не е роден като "индиго", но вследствие на определена трансформация да стане такъв?
да, може да стане това, едва след като душата/soul star слезе в тялото. тогава се отварят много посоки за развитие.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
След 15 години се ражда нов вид цивилизация

http://science.actualno.com/new_96875.html

Парапсихолози са установили, че през последните 15 години се раждат все повече деца, надарени с необичайни способности, съобщи в. "Комсомолская правда". Наричат ги деца-индиго, тъй като притежават тъмносиня аура, а не жълта, както е при обикновените хора. Децата-индиго помнят какви са били в предишния си живот, знаят защо са се появили на нашата планета.

Те са много по-умни от своите връстници и имат силно развито чувство за справедливост. Според някои изследователи дори структурата на тяхната ДНК е по-различна, затова ги наричат представители на нова цивилизация, която ще смени хомо сапиенс. Ако преди 30 години на 1000 новородени се е падало по едно дете-индиго, то сега те са по едно на 100. Каква е причината да се раждат толкова много гениални деца?

Според Егор Сурков, изследовател на аномалните явления, сега, когато цивилизацията на Земята е застрашена, сякаш се включва защитният код на нашата планета.

Той се проявява в раждането на много свръхнадарени деца по всички континенти, които ще спасят човечеството от пропадането в техногенна пропаст. "На нашия свят, както никога досега, му е нужно да бъде осъществен огромен скок в съзнанието. Именно затова се появяват и хората на бъдещето" - твърди Егор Сурков. БТА

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
индиговоте деца започват да се раждат 70те години на миналия век, единчните случаи от тогава са заменени с масов поток през 90те години. следващата вълна започнала 2000-2002 година са кристалните деца, които като че ли нямат много от проблемите на индиговите - откъснатост от средата, неприспособимост, отхвърляне на много съществуващи явления в социалния живот, неспособност да контролират умствения шум в главата си.
някои също така говорят за още два типа деца, тези, които са родени със спин и до към 5-6тата година са успели до такава степен да активират днк-структурата си, че да бъдат неподатливи на каквито и да е болести и суперпсихичните деца, които се раждат в русия и китай. при тях разликата с индиговите и кристалните деца е, че имат много по-голямо влияние върху материалния свят.

AiKiDoKa

  • Гост
Здравейте ! Ето малко материал за още едно индигово дете,докоснато от Бога - Akiane. Картините и поезията й са прекрасни! :-*

Източник: http://www.artakiane.com/home.htm


Малко поезия :

"Представи си,че навлизаш в градина,а там расте твоето любимо,най-красиво бяло цвете.
Като се приближиш,изведнъж съзираш мравка.Малка,черна мравка.Цветето е моето изкуство,а мравката -
моята поезия."

"Бялото цвете е изкуството,което виждаш в поезията ми.Мравката означава работа,страдание и упоритост,
за които именно пиша в поезията си."

"Не можем да обърнем гръб на онези,които страдат и изпитват болка.Ето защо Бог иска от мен да ви покажа
това.Едва тогава,когато си достатъчно далеч от цветето,ще можеш да видиш не просто черна точка,а
красиво разцъфващо цвете."

АйКи.

AiKiDoKa

  • Гост
А ето защо е решила да рисува портрет на Исус:

http://www.artakiane.com/akiane_painting.htm

"Настъпи Божието време.Търсих модел на Исус от две години,но не успявах да открия правилното,точно лице.
Тогава,помолих семейството си да се моли с мен през целия ден.Помолихме Бог да ни изпрати желания модел
отпред,на входната врата.На следващия ден висок дърводелец дойде и влезе у дома.Той бе толкова скромен,
свенлив и хрисим,че аз бях изненадана от съгласието му да ми позира.Но седмица по-късно той се обади,за да каже,че е недостоен да представя своя господар.Ние отново се помолихме всички заедно и няколко дни
по-късно дърводелецът се върна обратно,за да ни каже,че Бог иска от него да направи това,но за целта той
трябва да отреже косите и брадата си в срок от три дни.И така,направихме няколко снимки,а аз се заех да
изучавам лицето му за дълъг период от време.След дузина скици,започнах да рисувам.Отне ми 40 часа,за да
завърша първият портрет на Исус - "Принц на Мира".Все още помня,че тогава загубих и четири свои зъба!"

Превод: АйКи.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Само аз ли усещам нещо гнило в тая работа....
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Само аз ли усещам нещо гнило в тая работа....
И аз имам подобни усещания  ;)

AiKiDoKa

  • Гост
"Гнилото" от какво естество е според вас  :)
На мен лично момиченцето със своята дарба ми изглежда Светло , или....?  :---
Дано не бъркам..... ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Разните Опри, Мопри и други комерсиални промоции не ми вдъхват много доверие.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Картините на това хлапе са впечатляващи!   :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Картините на това хлапе са впечатляващи!   :)
Аз, като един Тома неверни, нещо се съмнявам. Кой автор в случая художник прави снимки за това как е нарисувал една картина по етапно. Пълни глупости - мирише на тотална подготовка за резултата и търсен ефект в/у населението. Това подбужда и съмнение в авторството на картината и реалния художник.
Слепи те проглеждат, сакатите прохождат - да, съмнение и съмнение.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Кой автор в случая художник прави снимки за това как е нарисувал една картина по етапно.
Може би именно за да се докаже, че наистина е рисувано от детето, затова са и документирали по етапно. Всъщност за мен е все едно кой ги е рисувал-приятни са. А ако момичето е авторът им-още по-впечатляващо!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Съгласен съм с теб, Миро! :)

Неактивен iti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Малко трудно се съчетава: "Искам моето изкуствода привлече вниманието на хората към Бог, и искам моята поезия да поддържа вниманието на хората към Бог." с червеният надпис: "Продадено (Частна колекция)". Както и с цените на книгата които са между $450 и $10,000. Рисунката на Исус е прекалено голяма и прекалено детайлна за толкова годишно дете, какъвто и гений да е. Това е огромна работа за възрастен човек, какво остава за физически съзряващ. Ако се погледне назад, последният й портрет е на 6 годишна възраст и той е на светлинни години относно стилът. Всичко написано ми прилича на възрастно мислене. Едно 6 годишно дете няма да тръгне да търси модел. То може да го намери в лицето на някой и да се роди идеята, но поставянето на конкретни цели е типично мислене на възрастен който знае какво иска (или поне си мисли така).

AiKiDoKa, нещата могат да ти изглеждат светли, но по-често нещата само изглеждат по някакъв начин, а са съвсем различни. Представи си ситуация в която момиченцето е жертва на манията на родителите си за величие и пари. Нещата доста се променят, нали? И твоята еуфория може да се получи, че е грозна и лицемерна. Подобни картини могат да нарисуват доста художници. Може да са хубави, но това не значи, че ще видят бял свят и ще струват нещо особено. Друго е обаче да са свързани със сензация. Честно казано на снимката, усмивката на момичето ми се вижда голяма, дори прекалено голяма, нарочно голяма. Докато очите и ми се струва, че не са толкова сигурни колкото тая голяма усмивка.

А снимките по правено не доказват нищо друго освен, че едно малко момиче стои с четка пред една висока колкото нея картина.

Това разбира се е просто една теория, но съвсем реална и възможна. При всички възможни варианти, най-сигутрното твърдение е, че момичето, дори и да има дарба, надали може да е особено щастливо. Цялото това внимание, загубеното детсво, родителите й които във всички случаи печелят добри пари и вече не могат да гледат на нея само като на тяхно дете. А развитите хора, не обичат много внимание върху себе си. Това им е неприятно и в тежест. Няма значение на колко са години.
Да се опитате да разберете Муад' Диб, без да познавате неговите смъртни врагове, харконите, е все ед

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27