Автор Тема: Многоизмерни или паралелни преживявания  (Прочетена 131560 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #15 -: Септември 23, 2005, 23:40:18 pm »
малко офтопик, но на някой да му се е случвало най-неочаквано и по никое време да заспи, а после да се случи нещо важно и неочаквано?
на мен десетки пъти
по теорията на Лазарев по време на сън ние получаваме 'програма' за това какво ще ни се случи в близко бъдеще, което може да обясни такива случаи, както и резултатите от експериментите когато хора са губили работоспособност и жизненост, макар че са си почивали достатъчно, но не са им позволявали да заспят и да сънуват
предполагам ще има доста коментари:)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #16 -: Октомври 08, 2005, 08:34:06 am »
Малко ъпдейт на паралелните преживявания ;D
Този път спомените са ми доста ясни, но разбира се най добре си спомням последния сън.
Прескачах в различни ситуации като скоковете бяха доста рязки и дори бях в други държави - по едно време Латинска Америка на брега на Океан обаче водата беше ледена. След това настанаха някои по-лични преживявания които ще ви спестя  ;) като накрая се озовах в някаква сграда а вмен имаше много ключове, които знаех че са ценни и освен това знаех че трябва да напусна по-бързо сградата. На изходът видях някакъв униформен човек и реших да се върна и да изчакам после тръгнах пак, но видях че всичко в сградата се следи от камери. Излязах и на входа имаше 2ма униформени които казаха че трябва да ме проверят. Проверката очевидно нямаше да е нормално претърсване защото имаха някакъв уред с който щяха да ме проверяват - телепатично усетих че е нещо подобно на детектор на лъжата и мери вътрешното напрежение. Аз бях доста нервен щото ситуацията си беше доста истинска и изобщо не осъзнавах че сънувам. Почнах да търся вариант да снема напрежението и странно зашо почнах да си повтарям - ТОВА Е САМО СЪН  поне десетина пъти ама без особен ефект - все още ситуацията беше прекалено истинска. Тогава един от униформените който стоеше по-назаде до някаква кола каза:
Аве този не го ли проверяхвахме вече ?
Аз разбира се знаех че не са (освен обаче ако подобна ситуация не се е  разиграла преди с паралелен двойник, което е доста вероятно с оглед на последвалите събития). Та и аз се включих и им казах вече колко пъти ще ме проверявате като в същия момент ме обзе едно голямо спокойствие и вече бях убеден че нищо не могат да ми направят. Единия ми предложи чай с лимон а и валеше дъжд така че другия отиде да го донесе. Няколко минути по-късно този до колата (явно знаеше че има нещо нередно) извади някакво устроство на "вълнов" принцип и се опита да го насочи срещу мен. По това време обаче бях станал толкова уверен че само го погледнах и "оръжието" се насочи срещу него и около 20 секунди целия почна да святка като направо се изпържи и падна. После директно скокнах на съвсем друго място.
« Последна редакция: Октомври 08, 2005, 08:38:26 am от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #17 -: Октомври 08, 2005, 17:15:09 pm »
Аз пък се срещнах с jv. Ма то май не било за пръв път :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #18 -: Октомври 08, 2005, 17:31:30 pm »
Някви подробности за срещата и "военните планове" или беше супер секретна среща на върха ?  :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #19 -: Октомври 08, 2005, 17:33:39 pm »
Хахаха - за плановете вие ще разказвате нали вие сте по охраната - хахахха :P
Той май не си спомня :P
Ще ти кажа на ушо :P

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #20 -: Октомври 08, 2005, 20:34:34 pm »
честно казано аз наскоро сънувах някаква странна техника - превозни средства в красиви лилави и розови тонове, движещи се доста бързо зад бодлива тел, интересно че до бодливата тел играеха деца, а и имаше нещо като мокър пясък но стоеше като сняг и на цвят приличаше но явно беше по тежко и времето не беше достатъчно студено
е, и посетих странни места с къщи с прозорци зад дърворезба и 'ограда' от доста тънко стъкло, и още едно място, което съм виждала веднъж на сън и пак беше доста приятно и положително заредено, и сънят беше пак много ярък и цветен....
не знам, дали се зачита, ....
но ми стана странно че се повтори същото място
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #21 -: Октомври 10, 2005, 09:27:33 am »
Имах много странен сън който си мисля че засяга точно паралелните преживявания.
Намирах се в някаква висока сграда на която всички изходи бяха блокирани и затова се качих на покрива, а там  всички съоръжения с които можеше да се слезе бяха прерязани. Най странното е че преди да се озова във сградата бях говорил с нейната архитекта, но това го разбрах по-късно.  В един момент ми писна да търся изходи и спрях за малко и тогава започнах да гледам нещата някак си отстрани! И като се огледах видях поне 6 мои копия да търсят изходи от сградата като имаше и такива на срещуположната при това те не се виждаха един друг нито пък забелязваха мен ! Доста странна история която е свързвам най-вече с паралелните и многоизмерни светове.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #22 -: Октомври 10, 2005, 16:59:34 pm »
Аз пък онзи ден летях. Беше супер. И беше много положително зареден сън.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #23 -: Октомври 10, 2005, 18:41:15 pm »
Аз пък онзи ден летях. Беше супер. И беше много положително зареден сън.

Наскоро имах сън като от Дейвид Линч, като почнахме темата :))

Иначе и аз помня нещо с летене. Само че летях над някакви безумно красиви полянки и гори. Това май има малко връзка с детството, когато прекарвах доста време на вилата, намираща се в предбалкана ... Имаше страхотни местности по хълмовете. После "върнаха" земята "в реални граници" и всичко живо почна да слага грозни колчета и огради навсякъде ... :(

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #24 -: Октомври 10, 2005, 18:57:44 pm »
Да, летенето е супер приятно. Преминавал съм през какво ли не. Но един съвет. Не опитвайте през далекопровод или ел.кабели. Почти ме приземиха. Както знаят някои от Вас, от фарадеева клатка не може да се излезе, изключение е, когато нивото Ви е много високо в Астрала и по-нагоре.
« Последна редакция: Октомври 10, 2005, 18:59:24 pm от IYIjorovelev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #25 -: Октомври 11, 2005, 01:14:59 am »
Да, летенето е супер приятно. Преминавал съм през какво ли не. Но един съвет. Не опитвайте през далекопровод или ел.кабели. Почти ме приземиха. Както знаят някои от Вас, от фарадеева клатка не може да се излезе, изключение е, когато нивото Ви е много високо в Астрала и по-нагоре.

Дай някакви login и парола за този Астрал. Че ми стана интересно.  ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #26 -: Октомври 11, 2005, 01:31:20 am »
Ами в една тема бях писал за подробни указания как се влиза - беше цяла книга но е на английски  ;D Знам че може би го казваш на майтап но все пак ако искаш ще ти я пратя . А не съм сигурен но има вероятност да съм я прикачил към форума  ама не се сещам.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #27 -: Октомври 16, 2005, 02:34:52 am »
Дай някакви login и парола за този Астрал. Че ми стана интересно.  ;D
Login-a и паролата си самия Ти, портала е Света. Но всичко е динамично, ти се променяш, Света се променя. Де да можех редовно, всекидневно да съм там. Не в Астрала а малко по-високо.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #28 -: Октомври 19, 2005, 00:03:26 am »
Ето и моето последно астрално изживяване:
Караме няква кола ,но в нещо като коридорче,и на ъгъла седи чичко,който ни казва:
"Не,не можете да минавате оттука с кола,моля ви се! Спрете тази кола!!!"
Но ние не спираме... Малко след завоя спираме,и виждаме едно момче,слабо е и чернокосо. Притеснен е ,но е решил да бяга, a ние сме там, за да му помогнем да избяга .
Слизаме от колата,и бягаме колкото можем по-бързо, но по-скоро летим наоколо - всичко е опасано с тръби, канали, черно място с безбройни проходи и чупки..
Това със сигурност е някаква индустриална зона,като изоставен завод,ама не е изоставен. Вътре се работи,и минават само хора с пропуски.
И друг път сме се опитвали да преминем през пропуска но този път нахлухме направо "през задния вход".
И така...започнахме да бягаме,а те пуснаха по петите ни едни същества, които по-скоро приличаха на вещици, отколкото на девойки, тъй като на пръв поглед бяха невинни прелестни красавици, момиченца с полички и въженца за скачане, но единствената разлика от другите,беше,че очите им бяха изцяло черни,и като хванеха някои от "нарушителите", се държаха много сериозно, като възрастни... Всъщност, изглеждаха като възрастни деца.
Така и не успяха да хванат момчето обаче - той не само тичаше по-бързо от всички ни, но и знаеше идеалните пътеки, проходи и стълби, които да го изведат от целия този лабиринт.
Нашата роля там беше повече да забаламосваме преследвачите.
Момчето най-накрая стигна до изхода. Видях го как огъна една решетка в края на сградата, и се промуши бързо през дупката.
Помислих си: " Да,той сега ще види какъв е всъщност света,ще види "истинската светлина", ще излезе от този мрак, от тази холограма...?
А ние, както винаги се измъкнахме с летене по коридорите, препълнени с различни видове змии, и отлитахме надалеч, когато до мен  телепатично достигна мисълта и погледа на едно от онези 'момиченца',което каза:

"Той не трябва да ходи там,защото е заразен!!!"

"Заразен ли?"   -    попитах...

                                            "Даа,заразен..."  -  отекна ехото.....
« Последна редакция: Февруари 15, 2007, 09:43:20 am от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #29 -: Октомври 19, 2005, 19:58:30 pm »
Абе кои са тези "ние"? ;) ;) ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27