Автор Тема: Многоизмерни или паралелни преживявания  (Прочетена 131994 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #45 -: Ноември 11, 2005, 13:57:12 pm »
Alien,,кажи ми ти как би реагирал ако това се случи реално?
musica universalis

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #46 -: Ноември 11, 2005, 14:54:08 pm »
Ми ще се зарадвам че най накрая командировката свършва и наще идват да ме земат  ;D :P. Хах ми ако видя че навсякъде е паника и аз я виждам тва няма да е добре и зтва ще почна да медитирам докато не се появи няква по-различна "реалност"  :P

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #47 -: Ноември 11, 2005, 15:15:38 pm »
Не командировката а "наказанието".
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #48 -: Ноември 11, 2005, 16:22:32 pm »
Не командировката а "наказанието".

Хаха Теди Шотландски Боец да не ти е любим филм  :P

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #49 -: Ноември 11, 2005, 20:30:12 pm »
Ами не съвсем, но става-бтв. кои са "вашите"?
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #50 -: Ноември 24, 2005, 02:55:28 am »
Преди седмица или повече сънувах как гледам звездното небе. Изведнъж звездите започнаха да мърдат, докато не взеха, доста сериозно да си се местят 8) Съня после не си го спомням, но знам, че беше важен сън. Някой сънувал ли е нещо такова?

Ейлиън, знам сега ще ми кажеш: "Вече ще вярваш ли на чанелингите" :P :P :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #51 -: Ноември 24, 2005, 09:36:48 am »
Horus, сигурно ти е било представено нагледно моментът на преместването ни към Сириус  ::)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #52 -: Ноември 24, 2005, 12:31:32 pm »
В последно време като гледам звездите и тези по-ярките ми се струва че не светят с постоянна светлина а все едно премигват :o

elionora

  • Гост
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #53 -: Ноември 24, 2005, 13:08:14 pm »
да идва оромен космически кораб, който заел целия град нещо като Деня на независимостта филма :P :P :P
Алиен исках отдавна да ти напиша това
На  17 Септември 1992 година - знам датата защото записвам такива интересни сънища - аз бях свидетел на абсолютно същото. Виж годината все още не съществува филма Денят на независимостта и което е най отвратителното в цялата история е че не само цялото небе беше заето от стържещ метал но и ужасният шум от виещи сирени и паниката на хората. ТОва което видях беше нещо наистина кошмарно - докъдето поглед ти стига в небесата виждаш само метал и светлини. Миришеше на прах и имаше ужасен шум - паниката на хората говора на някой който предупреждаваше хората да не се притесняват и най забавното музика която изпълваше улиците и площада на моя град... Забавни сънища нали???????????????????????

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #54 -: Ноември 24, 2005, 13:17:08 pm »
Да това е един от така наречените сценарии за развръзката. При тях има както много травмиращи по-малко травмиращи така и доста по-благоприятни. Аз съм лично на мение че тогава ще сме толкова близко до 4Д че напрактика всеки човек ще вижда различно нещо но по-голямата част от тълпата ще и бъде внушена една и съща картина. Все пак не зависимо от сценария за мен е по-добре да настъпи по-бързо щото цялото това чакане е изморително. Обаче трябва да отбележа че наистина много малка част от хората е подготвена за подобно нещо. Включително и аз преди 2 години си мислех че съм ама сега като се замисля не съм бил, но видим ли космически кораби в небето връщане вече няма да има и нищо повече няма да е същото независимо от сценария в който изберем да участваме.

elionora

  • Гост
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #55 -: Ноември 24, 2005, 13:24:22 pm »
Световете с които контактуваме са много и най разнообразни. Сигурна съм че всеки от вас ще се съгласи че омже да ходим само там където можем да издържим на енергията. Лично аз имам едно запитване относно свят където земята е червена и има много луни - е не са много само три но двете са много големи поне според моите разбирания. И природата е невероятна ароматите също са изумителни
Ако някой има отговор къде се намира тази земя ще съм му много благодарна Искам да локализирам мястото което посещавам :o :o :o

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #56 -: Ноември 24, 2005, 15:48:49 pm »
бтв. И аз съм сънувал нещо подобно-Някакъв град,доста голям-и целият гори,и целият въздух е сякаш кафяв.И изведнъж минават три триъгълни самолета и два от небостъргачите коит се виждат се сгромолясват в огромна експлозия-и паника и сирени и всичко
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #57 -: Ноември 24, 2005, 21:54:38 pm »
хахаха!!! - това е от психотронната бомба, която беше хвърлена на 9/11
musica universalis

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #58 -: Ноември 25, 2005, 04:02:12 am »
... но видим ли космически кораби в небето връщане вече няма да има и нищо повече няма да е същото независимо от сценария в който изберем да участваме.
Ами аз няколко пъти вече видях.
Но нищо не се е променило.
"Умните пак умуват.
Простите си пасуват. (или псуват)" ;)
....
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #59 -: Ноември 25, 2005, 09:02:04 am »
Жоро аз не говоря за единични  случаи а за момента когато абсолютно всички ги видят  ;) Тогава всичко ще бъде различно и мисленето на хората ще се промени доста. Ще им се наложи!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27