Автор Тема: Пирамидите по света  (Прочетена 112773 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #60 -: Април 22, 2006, 01:35:23 am »
Ако ни беше изоставил да ни нямаше отдавна ;)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #61 -: Април 22, 2006, 02:11:32 am »
Ех - лягам с надежда, че и утре ще има ден... ;D

Разкажи повече за енергийните центрове.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #62 -: Април 22, 2006, 02:37:29 am »
Мулдашев има 1 теория във втората си книга, там е казано в общи линии. Неговото май е грешно, но принципа е този :)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #63 -: Април 22, 2006, 10:30:02 am »
Хареса ми "Търсенето на Шамбала" на Мулдашев. Той напипва нещо, ама и аз още си мисля по въпроса. Имам впредвид енергийните форми на хълмовете, огромния лазер и разните пирамиди / структури в Тибет.

Интересен ми се стори факта, че този босненски археолог се убедил окончателно, че това е пирамида след като чул как кънти от бомбардировките на американците. Когато прочетох това моите антени се изправиха, защото първото което американците свършиха в Багдад беше да организират "ограбването" на Багдадтския музей и продължиха системно да унищожават стари археологически обекти. 

Аз продължавам да държа две теории за войната в главата си - петрола и унищожаването на "доказателства?"... Ако беше само заради петрол защо англичаните спряха добива на петрол в Северно море като почна войната? Да не си сринат острова със земетресения или...? Забележете втората петролна атака - Нигерия и Судан - около древните етиопски обекти!

Хм!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #64 -: Април 22, 2006, 10:49:35 am »
"Унищожаването на "доказателства? " - ето по-силният аргумент, защото нищо не е по-силно от истината, освен желанието тя да бъде скрита и покрита... Разбира се че не е само за петрол, а и не си мисли, че 100 % от земетресенията, които стават са предизвикани от природата - Иран отдавна бива обстрелван с тектонични оръжия, а за Индия пък да не говорим...
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #65 -: Април 22, 2006, 10:52:19 am »
А, Индия си е тяхна! Аз имам особено мнение там!!!!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #66 -: Април 22, 2006, 16:50:07 pm »
Това много пъти сме го нищили в други теми ;)
Петрола е вторичен за Буш и е доста добра замазка на истинските цели :) Както виждате всички гръмнаха за петрола - прекалено очевидно е - т.е. поредната залъгалка. Защо наистина веднага отидоха в музеите и защо веднага след като влезнаха в Ирак започнаха да копаят? Ами много просто - в Ирак е старгейта на Ануннаките - най-големият и най-мощният, който е безценен за тях. Затова и се създава обстановка на страх в Ирак - така се захранва машината и Ануннаките (те се хранят със страх и отрицателна енергия). Саддам беше гонен за това. ЗАЩОТО ТОЙ ЗНАЕШЕ ЗА ТОВА!!! Не защото американците искаха справедливост за бедните иракчани... Това е нелепо :)
Tina искаш ли материал по темата за превод (а може и за лична консумация) - с риск да стана нахален :P

За пирамидите, за да не стане оф-топик. Илюминатите знаят за енергийната мрежа и се опитват всячески да изградят своя, която да създава честотно-вибрацинен контрол. За да не можем да минем на по-високо ниво на вибрация и разбиране за света и себе си. Това е една от ролите на HAARP, това е и ролята на chemtrail-овете.
Туй то :)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #67 -: Април 23, 2006, 02:01:39 am »
Аха -
Цитат
chemtrail-овете.
Имам толкова снимки. Аз самата толкова пострадах......и точно това мислех да ви пусна търсейки стари "любими" сайтове. Кажи, че телепатията не работи!

Дай материала - сега вече сме в синхрон.....Ако пък успея и да ви убедя, че няма такова нещо като индйска култура, че всичко е фалшифицирано и културата на други е приписана на индийците / пакистанците и циганите, че ТЕ са от ДРУГИТЕ и завземат света с помощта на Англия, ще се чувствам като.....изпълнила мисията си!

Енергийната мрежа е не само структурите, но и НИЕ. Аз твърдо вярвам, че ние ПОДДЪРЖАМЕ енергийната мрежа... НА ДОБРОТО! И точно затова ни съсипват психически и физически!

И въпреки всичко - ние сме много и все още неосъзнато владеем / сме деца на майката Земя. Вярно - устройствата ни може и да са разрушени - пирамиди, Тибет, laylines (енергийни линий по земята), но ние сме ЖИВИ и само живи можем да се борим в материалния свят. Колко наши деди и баби ни помагат от отвъдния - не можете да си ПРЕДСТАВИТЕ. Поклон! Но те нямат власт над-живата материя, която е като върховната сцена на борбата!

Ако историята в Босня е това което си мосля, че е - откритие нецензурирано и "изтървано" от вихрушката, то тогава очаквайте екшъни от ранга на Индиана Джонс, както и нарекоха босненския турчин, който събра пари за разкопките....ще дадат мило и драго да покрият откритията.

(....а Китов ще продължава да твърди, че е намерил бронзова статуя на негър направена от ГРЪЦКИ скулптур в България....)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #68 -: Април 23, 2006, 03:21:17 am »
То и във Франция има пирамиди. Хорус ако знаеш кажи точно къде се намират пирамидите в Странджа.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #69 -: Април 23, 2006, 23:28:31 pm »
Tina, отворил съм тема за HAARP и chemtrails тук ;)

Пратих ти почти целият материал, който имам по въпроса за stargate-овете на мейла, който си задала в профила си. Прегледай го и ако нещо ти хване окото - действай когато имаш време :)

То и във Франция има пирамиди. Хорус ако знаеш кажи точно къде се намират пирамидите в Странджа.

Става въпрос за гробницата на Бастет - нищили сме го вече ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #70 -: Април 25, 2006, 00:03:39 am »
Там май няма пирамиди. Или се бъркам нещо?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #71 -: Април 25, 2006, 00:13:04 am »
Абе информацията е противоречива ;D

За тва направо викам да иде дотам и лично да се запознаем с котето :P :P :P

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #72 -: Април 26, 2006, 16:00:07 pm »
Има и още една теория за построяването на пирамидите в Гиза - Че камъните били направени по начина на "циментово блокче"  т.е. проготвяла се е смес и камъните били правени в калъпи според изискванията. Подкрепата на тази теория е че съставът на камъните е от "съставки" намиращи се в различни крайща на Египет.


На мен не ми се вярва много :)
Елементарен човек!

Oberon

  • Гост
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #73 -: Април 26, 2006, 16:33:30 pm »
Каменоломните са на 200м от Пирамидите:) Аз съм ги виждал с мойте 4 очи

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Относно: Пирамидите по света
« Отговор #74 -: Август 29, 2006, 13:52:12 pm »
Интересно, може някой да е го е цитирал преди мен, ако е така,  ;)

http://www.wmyst.hit.bg/Pyramids-Giza1-main-s.htm
« Последна редакция: Август 30, 2006, 08:35:53 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27