Автор Тема: Родопите - проход към подземните градове?  (Прочетена 37588 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Родопите - проход към подземните градове?
« -: Септември 05, 2005, 10:01:46 am »
Онзи ден имах много странен сън. Нещо приближаваше към мястото  където се намирах. Знаех че е България. Знаех също че трябва да напускаме. Бяхме група хора. Идваше някаква заплаха, но нямаше чувство на страх или  паника  дори си разменяхме майтапи но трябваше да се евакуираме заради нещо! Въпросът беше  Къде?
Тогава един от групата каза че знае проход в Родопите който води до подземните градове и там ще сме в безопасност!
Та възможно ли е Родопите да имат такъв проход? Аз не съм чел нищо подобно никъде така че не може да ми е останало подсъзнателно от някаква статия.Знам само че Орфей е населявал тези места и се смятат за негово родно място. Също че в  Хималаите има подобни проходи а те вся пак са планина така че има някаква логика. Та някой чувал ли е нещо подобно за Родопите ?

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #1 -: Септември 05, 2005, 12:23:43 pm »
Странен сън ,аз лично не съм чел никъде за такива проходи точно там, само че на връх Гела в родопите се събират контактьори през лятото и правят чанелинг май.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #2 -: Септември 05, 2005, 16:43:38 pm »
В Рила има входове, Дънов е говорил за тях май...
В Родопите също.
Дяволското гърло, една от мистериите на България. Името на пещерата идва от формата на входа, наподобяваща дяволска глава ("Дяволско" и , защото е взело много жертви досега). Легендите разказват, че там живеел змей и крадял момите. Да си припомним, кой обитава кухата земя - рептилийките (както и много други разбира се). Та излиза си змея от Hollow Earth да се храни. И се прибира обратно.
В Дяволското гърло са правени множество експерименти. Знаете за водолазите, които не се завърнаха. Ако не се лъжа изсякоха някакви декари борови гори (не специално за случая май, губи ми се вече). Знаете, че те са тънки и дълги. Е не са опряли дъно. Даже не са намерени после.
Второ там е отрицателно енергийно место. Смучещо. Няма никаква растителност освен мъхове в огромен радиус. Много е влажно. Идеални условия за... знаете за кой.
Също така казват, че през Дяволското гърло е слизал Орфей, да търси Евредика в царството на Хадес.
Тук съм отворил тема вече затова: http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=113.0

tarikkat

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #3 -: Септември 07, 2005, 00:56:44 am »
Родопите са наистина интересн център в Балканите
Проходи не знам дали наистина има но има много странни остатъци от нещо което ги е населявало преди години
И аз знам какво видях там през 1992 година
Интересни форми на живот поддържани във "спящо" състояние, ако така може да се нарече ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #4 -: Септември 07, 2005, 02:05:51 am »
За родпите ще кажа само,че това е мястото накъдето ще тръгна да се изнасям, ако/когато нещата тръгнат на зле...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #5 -: Септември 07, 2005, 03:55:48 am »
Аз викам да се изнасяме заедно :P Събирайте отсега средства и като удари часа среща някъде и право натам ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #6 -: Септември 07, 2005, 10:21:06 am »
Аз съм го мислил доста пъти,тва за изнасянето...За да е успешно трябва да се действа бързо,преди всеобщата паника,и трябва да се избягват най-главните пътища и големите градове,ясно защо...


п.с. На Армагедон в 18:30 се събираме на Перперикон.Носете пиене и спални чували за нощувка. Шоуто е гарантирано
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

tarikkat

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #7 -: Септември 07, 2005, 16:01:53 pm »
Не мисля че мястото от което имате нужда е Перперикон неговата енергия няма да ви помогне да намерите отговорите. Бих ви препоръчал местността Студенец или Лъки - околностите на Кръстова гора
Енергията на Родопите е концентрирана в по особени звена и всеки може да намери това което търси - според собственото си ниво
А колкото до купона той може да бъде навсякъде ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #8 -: Септември 07, 2005, 16:59:24 pm »
Да бе що на Перперикон :) Там нали са въртели ритуалчета, няма да ни е гот енергийно. Аз като бях ми беше едно такова тъпо... Аз викам към Рила-та да бягаме. Щото на Кръстова гора ще е пълно :D

tarikkat

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #9 -: Септември 07, 2005, 17:04:30 pm »
Прав си Рила си заслужава но там дали ще се отървеш от папараци идиоти които чакат отварянето на проходите към Беловодието?????? ???

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #10 -: Септември 07, 2005, 17:10:12 pm »
Едва ли ще има папараци :) Пък ако има, ще отидем някъде където ги няма. Но е факт, че на много места пише, когато катаклизмите наближат, хората да са на групи. Тъй че дерзайте ;)

tarikkat

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #11 -: Септември 07, 2005, 17:46:28 pm »
Замислял ли се се ЗАЩО на групи ???

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #12 -: Септември 07, 2005, 17:53:03 pm »
Я, кажи нещо повече за тези форми на живот които си видял. Наистина Родопите са много мистично място и според мен наистина има такъв вход(легендата за Евридика). Там са се случвали много странни неща. Бях чел в някакъв вестник, че група от археолози преди време отишли в Родопите по някакви техни работи. В едно село се носел мит, че в някаква местност имало огромна змия, която ядяла цели агнета. Те самите успели да я зърнат. Била огромен смок, главата и била колкото два юмрука, била страшно дълга.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

tarikkat

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #13 -: Септември 07, 2005, 17:58:40 pm »
Това което видях през 1992 година бе в местността Студенец на Родопите и бяхме на т.нар. Скалите. На това място местните не ходят защото там изчезвали хора вкл. и деца.
И на 24 Юни 1992 година с хората които бях се изживяваха като енергетици и правеха много глупости. За съжаление съм се родил със "зрение" и виждам неща които малцина виждат. Там има пещера в която имаше нещо което все още не знам как да го нарека - имаше мозък и гръбначен стълб плуващ в странна лепкава течност, прозрачна . Когато пипах камъка имаше токови удари
Това е в общи линии ;D ;D ;D
« Последна редакция: Септември 07, 2005, 18:05:10 pm от tarikkat »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #14 -: Септември 07, 2005, 18:02:06 pm »
WOW!!!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27