Автор Тема: Родопите - проход към подземните градове?  (Прочетена 37636 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #15 -: Септември 07, 2005, 19:22:39 pm »
tarikkat, а стареца?  ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #16 -: Септември 07, 2005, 20:19:06 pm »
Замислял ли се се ЗАЩО на групи ???

То е ясно защо. За да образуваме по-голяма енергийна мрежа около себе си. Пък и в чисто физически план - по-лесно ще оцелеем, ако сме много и си помагаме. Човекът-единак е почти невъзможно да оцелее в ситуациите, които ни предстоят ;)

tarikkat

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #17 -: Септември 08, 2005, 10:50:01 am »
Идвало ли ти е на ум Хорус че дори и обединени в групи хората не винаги са наясно какво трябва да правят и определят един до болка познат модел - няма равноправие а винаги търсят някой който да ги води. Ами ако този Водач не е достатъчно подготвен какви са последствията...
Не става въпрос само за обединяване а правилно развитие
Трябва да се научим да ловим риба а не да ни хвърлят рибата...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #18 -: Септември 08, 2005, 19:13:06 pm »
Хехехе :) Предполага се, че ако се съберем такива хора с ясна цел, няма да има копнеж към водачество и прочие. Дотогава трябва да сме чисти духовно и да си помагаме. Единствено това. Това и имах в предвид ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #19 -: Септември 10, 2005, 10:09:41 am »
Хмм преди няколко дена излезе нов чанълинг в който се твърди че поради промените които ще стават на Земята  и които са описани много подробно в него хората ще се евакуират в  подземните градове или на космически кораби. Също се говори за Луната която била изкуствен боен кораб планетоид който ще бъде изведен от орбита и унищожен а на негово място ще се появят 2 естествени сателита. Марс отново щв бъде водна планета, Лемурия и Атлатида ще изплуват Ето това за евакуирането:
But first, a great deal of physical transformation, involving massive earthquakes and volcanic upheavals, must take place in order for this new realm to be born. So, during this time you will be relocated to either inner Earth or to a number of Motherships stationed in or near your solar system. Indeed, your adventures are just beginning!

и ето линк към статията http://www.fourwinds10.com/news/14-spiritual/I-nidle-reports/2005/14I-09-08-05-nidle-update-09-06-05.html
аз лично съм малко раздвоен

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #20 -: Септември 10, 2005, 18:02:21 pm »
Аз пък съм разтроен и разчетворен, защото всеки вече пише каквото му скимне. Май трябва просто да изчакаме какво ще стане, а междувременно да работим върху себе си здравата.
« Последна редакция: Септември 11, 2005, 19:49:09 pm от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #21 -: Септември 11, 2005, 01:55:14 am »
?????????   ???
Какви подземни градове, какви кораби планетоиди? К'ви са тия филми, ба!? Нали уж щеше една част да преминат в друго измерение? Обърках се, мноо.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #22 -: Септември 11, 2005, 04:21:32 am »
Абе иди вярвай... Ще поживеем (живот и здраве) и ще видим.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #23 -: Септември 11, 2005, 12:06:35 pm »
А пък съм разтроен и разчетворен, защото всеки вече пише каквото му скимне. Май трябва просто да изчакаме какво ще стане, а междувременно да работим върху себе си здравата.

Аха, видя ли за какво ти говорех в PB :>

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #24 -: Септември 11, 2005, 12:19:03 pm »
Когато става въпрос за предсказване на бъдеще никоя информация не може да бъде 100% точна зашото събитието още не се е случило и подлежи на много различни фактори, които могат да го променят независимо от планировката. Когато обаче коментираме събития които вече са станали там можем да сме по-критични по отношение истина или лъжа въпреки че всяко събитие е доста субективно за да се претендира за 100% обективност! Може би единствено ако нещата се гледат много много отгоре може да стане това. Щото ако хипотетично си представим че сме един атом от един стол за да можем да кажем какво е това стол трябва да имаме поглед отвън за да го разберем въпреки че сме част от стола.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #25 -: Октомври 24, 2005, 20:56:01 pm »
хаха,само дето не сме част от стол,а от неква си светлина... ::)
и така- ако темата е за Родопите като проход между измеренията,аз лично се уверих че е вярно,защото има едно място,където енергията очевидно е друга,и оттам със сигурност се "влиза/излиза".Смятам че цялата планина е осеяна с такива проходи,защото атмосферата като цяло е друга.

musica universalis

Strategie

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #26 -: Октомври 25, 2005, 18:52:05 pm »
ultrafutur я разкажи малко повече за това място в Родопите.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #27 -: Октомври 25, 2005, 22:03:42 pm »
малко след село Ковачевица е - един издаден напред хълм,от който през нощта се вижда огромна панорама от звезди,самото място излъчва различна енергия,може би е някакъв портал?
((по-късно научих от селяните че там някога е имало тракийска могила))
musica universalis

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #28 -: Март 05, 2006, 15:28:58 pm »
А ве някой от вас да е ходил в мелник, майка ми беше там и каза че имало някаква църква дето я отваряли 3 пъти в годината и то само за определени хора та се оказало че нейната позната с която са били там се познавала с свещенника и ги пусал там и в центъра на църквата точно под купола имало нещо като камък по камъка в смисул че свещенника махнал камъка отгоре и след това майка ми видяла гранитен камък на който имало някакви странни надписи и някаква рисунка на ангел и като застанала на камъка имала чувството че ще полети всеки момент и след това и станало лошо и не помни нищо а нейната приятелка и казала че стояла права 30 мин като колкото и да са я викали никаква реакция и после сама отишла до стола на близко и седнала а маика ми това нешо не го помни странна работа но като се върна от там 2 месеца беше друг човек съпер спокойна абе все едно не беше маика ми.
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #29 -: Март 05, 2006, 15:49:53 pm »
Това което видях през 1992 година бе в местността Студенец на Родопите и бяхме на т.нар. Скалите. На това място местните не ходят защото там изчезвали хора вкл. и деца.
И на 24 Юни 1992 година с хората които бях се изживяваха като енергетици и правеха много глупости. За съжаление съм се родил със "зрение" и виждам неща които малцина виждат. Там има пещера в която имаше нещо което все още не знам как да го нарека - имаше мозък и гръбначен стълб плуващ в странна лепкава течност, прозрачна . Когато пипах камъка имаше токови удари
Това е в общи линии ;D ;D ;D

Момче,

пускай повече инфо, няма нужда да загатваш като в някой сериал на X-Files.  :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27