Автор Тема: Родопите - проход към подземните градове?  (Прочетена 37639 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #30 -: Март 05, 2006, 19:11:55 pm »
tarikkat-а май отдавна не е влизал във форума...  :(    иначе и на мен ще ми е интересно да разкаже повече за всичко, което вижда.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #31 -: Март 06, 2006, 16:32:20 pm »

Според някои източници Родопа е била планирана като място за духовното възраждане на българите след падането на режимите от 20-ти век. Доколкото знам, поради това Людмила е опитала под шапката на Татко си да основе център за медитация там... Но й казали, че заколенията по време на насилствената ислямизация са нанесли много тежки щети и сега планината се е затворила в скръбта си, за да се чисти от това. Поради това Людмила, съветвана от мъдреците около нея, се насочила към Рила планина - не по-малко величествена обител... Само дето няколко месеца преди стартирането на този проект, московските другари й слагат ножа, понеже царската дъщеря твърде много се вълнува от Духа, вместо да изучава научния комунизъм.

Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #32 -: Март 07, 2006, 08:30:20 am »
Людмила не се е занимавала сами и с това не знам дали знаете но под нейно ръководство е изледвана цяла България за каквото и да било с 2 хеликоптера 1 година като на машините е имало спецялна апаратура за целта и откритията са зашеметяващи тука има най големите залежи на нефт, въглища, уранова руда, диаманти, ЗЛАТО (в огоромно количества не знам дали знаете но за богата мина се има 3-10 гр злато на тон руда а тукашните находища сотигат до 120-180 гр !!!), а за енегрината сила на планините нямам конкретни данни но занм че точно тия планини имат силата да променят хората към по добро.
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #33 -: Март 07, 2006, 14:12:15 pm »
Именно към тая промяна сме прибавили силата си.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
OFFTOPIC: URANIUM ORE
« Отговор #34 -: Март 07, 2006, 14:28:07 pm »
Людмила не се е занимавала сами и с това не знам дали знаете но под нейно ръководство е изледвана цяла България за каквото и да било с 2 хеликоптера 1 година като на машините е имало спецялна апаратура за целта и откритията са зашеметяващи тука има най големите залежи на ... руда...
Абе, верно ли тая работа с урановата руда?

Наскоро, когато Путин каза, че ще инвестира енергийното преимущество на Русия в развитието на ядрената енергетика, за да направи Русия производител на енергия Nо.1 в света, се сетих че и мен ме учиха, че в БГ имаме най-големите залежи на уранова руда. Последиците от достоверността на тази информация ще са от огромно значение за БГ и за ЕС, в по-далечна перспектива, или поне до 2020 година, когато залежите на уранова руда на РУ ще се изчерпят. От нета стана ясно, че Австралия, Казахстан, ЮАР, мисля, бяха с най-големите залежи. Нас дори ни нямаше в първите 5-10.

Питам, имате ли някаква информация за това колко уран имаме в БГ?

coroviev

  • Гост
Отг: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #35 -: Март 07, 2006, 19:04:08 pm »
 Уранови мини имаше в България. В момента не функционират. Проблема е че не са "запечатани " като хората и има изтичане.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #36 -: Декември 06, 2006, 22:08:39 pm »
Снимки от Дяволското гърло.
Някой по-опитен да каже дали тези мехурчета навсякъде по снимките са някакъв фото-ефект или нещо друго.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #37 -: Декември 06, 2006, 22:11:17 pm »
Още две.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #38 -: Декември 06, 2006, 22:19:09 pm »
Horus, няма ли начин тези "мехурчета" да бъдат увеличени, в тях се забелязва нещо странно - те имат един и същ елемент вътре в себе си, някакви вътрешни фигурки, които изглеждат еднакви във всяка такава сферичка. Наподобяват ми на печат, или някаква фигурка -  има като че ли всяка сфера  собствена структура. Ако не е целено  умишлено постигане на такъв ефект, то може би е добре да се увеличат максимално някои от по ясните сфери - мехурчета?
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #39 -: Декември 06, 2006, 22:21:57 pm »
Ами сваляш си снимките и ги увеличаваш с обикновената програма за снимки на Windows ;) :P

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #40 -: Декември 06, 2006, 22:42:54 pm »
Ти ли си ги правил?
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #41 -: Декември 06, 2006, 22:44:15 pm »
Тея снимки са от праха в пещерата,който се осветява от светкавицата или от фенера.На мен самият много често ми се  е случвало да ми стават така пещерните снимки
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #42 -: Декември 07, 2006, 10:56:03 am »
Мехурчетата са от мъглата...

Иначе от снимките само една две стават, на останалите нищо смислено не си личи.

Antonium

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #43 -: Декември 07, 2006, 12:59:35 pm »
Аз имам снимки от Дяволското гърло - тези "светлинки", според мен са от влагата, там е доста влажно...Мисля, че капеше отгоре вода, не мога да си спомня, но косата ми, след като излязох беше супер мокра .
Съгласен. Бях там влага голяма.
имам една снимка от Ягодинската пещера където си личи един странен образ, ако вие хубав монитора, очертава се от мъглата. Направена е от един приятел

milenski

  • Гост
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #44 -: Декември 07, 2006, 13:54:17 pm »
Аз имам снимки от Дяволското гърло - тези "светлинки", според мен са от влагата, там е доста влажно...Мисля, че капеше отгоре вода, не мога да си спомня, но косата ми, след като излязох беше супер мокра .
Да, там въздухът е много влажен и при снимки със светкавица се получава точно този ефект. И не само че капе вода, ами там си има цял водопад  :)

В доста пещери съм влизала, но тази е най-зловещата от всички. Предполагам, че една от причините е че там са загинали много изследователи, но и самото място създава усещане за черна дупка, която те изсмуква. Сякаш наистина е входът към ада. След излизането си оттам бяхме като изцедени, на никого не му се говореше... Абе, има нещо там.
И все пак, това е едно от местата, където със сигурност искам да отида отново. Самата местност е много странна и с такава сурова красота, че едновременно те побиват тръпки и ти се плаче от възторг...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27