Автор Тема: Родопите - проход към подземните градове?  (Прочетена 37589 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ELSINOR

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Относно: Родопите - проход към подземните г&#
« Отговор #60 -: Юни 24, 2008, 16:59:09 pm »
Аз също съм сънувала това с евакуацията и единственото място, където ще отида това са Родопите. Рисувала съм мястото, където е този подземен град-база, но технологията е свързана с определена генетика и ще е трудно, за който не е от "гена" да я използва. Това е много стара база на наша територия, изоставена е.
« Последна редакция: Юни 24, 2008, 20:31:27 pm от Mirotvorec »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
аз също съм сънувала това с евакуацията и единственото място където ще отида това са родопите.Рисувала съм мястото където е този подземен град-база но технологията е свързана с определена генетика и ще е трудно за който не е от "гена" да я използва.това е много стара база на наша територия ,изоставена е.
Можеш ли да сканираш или да снимаш рисунката на тази база  за да я видим ?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
... но технологията е свързана с определена генетика и ще е трудно, за който не е от "гена" да я използва.
Можеш ли да обясниш за каква технология става дума?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ако не са за пред "публика" тези разкрития (последните два въпроса), пиши на лични, до Елиън, Миро и на мен (да, знам, че съм нагъл). :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Подкрепям asdfghjkl  :P  На мен пък ми викат "любопитко".  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Канят туристи да слязат „в ада”

17.07.2008  09:42

Родопчани канят туристи на разходка в ада. Атракцията е част от празника на Триград. Местните ще пуснат гостите по стъпките на Орфей в мистичната пещера Дяволското гърло, информира „Стандарт".

Легендата разказва, че през нея той е слязъл в подземното царство да търси Евридика. Преди среднощния купон на 26 юли, след залез слънце, шествие от кукери, конници, мистични персонажи и гости на празника ще тръгнат към мястото на обредния огън.

Пречистено от злото, топовни гърмежи и звъна на чанове, цялото село ще се изнесе към пещерата. Възстановката на ритуално жертвоприношение ще изложи на изпитание гостите с по-крехка психика. Най-смелите ще начертаят точка или кръгче на челата от кръвта на жертвения бял овен.

После всички ще отпият глътка червено вино, символизираща Орфеевата кръв. Огромна жарава ще стане сцена за автентичните укротители на огъня - нестинарите от с. Българе. Празникът ще продължи до изгрев слънце, когато най-издръжливите посрещат изгрева и пият мурсалски чай на триградските скали. /News.bg

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re:Родопите - проход към подземните градове?
« Отговор #66 -: Юни 10, 2009, 13:04:23 pm »
Искам и аз да споделя нещо, по принцип съм много сензитивна, усещам неща, които повечето хора не могат...Та ходихме с приятеля ми в пещерата Орлова Чука и при самото ми влизане вътре, почнаха направо да ми се подкосяват краката усещах някаква огромна слабост...все едно нещо те засмуква..нещо като изтрапналост по цялото тяло... та ми трабваше цял ден да се съвзема след това...много се уплаших... Та ще се радвам ако някой има един вид ,,енергийно,, инфо за тази пещера или да сподели, ако е преживял нещо подобно...

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Родопите - проход към подземните градове?
« Отговор #67 -: Октомври 05, 2009, 00:43:55 am »
    Познавам малка част от минният басеин Мадан - Златоград - Рудозем. Знаете ли че р. Върба (Мадан) на хоризонт 400 е свързан с Рудозем - разтояние 4км Подземните галирии в басеина на Мадан при специално преустройство могат да пемат евакуацията на Пловдив.   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен loige

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Родопите - проход към подземните градове ?
« Отговор #68 -: Април 27, 2010, 15:30:47 pm »
Не мисля че мястото от което имате нужда е Перперикон неговата енергия няма да ви помогне да намерите отговорите. Бих ви препоръчал местността Студенец или Лъки - околностите на Кръстова гора
Енергията на Родопите е концентрирана в по особени звена и всеки може да намери това което търси - според собственото си ниво
А колкото до купона той може да бъде навсякъде ;D
Да, така е - и аз намерих това, което търсих там на Кръстова гора. :)
Макар, че желанието си го пожелах на Рила на езерата , където и там е много енергийино място.
И все пак , какво е мнението ви за фестивалите , които събират хората по планините?
Дали по този начин "дразним"  планината , дали не променяме енергийте и за дадения мометн, или пък правим хубаво, когато оживим местността с хора?
Добротата е нужна за душата, както здравето за тялото! /Толстой/

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Родопите - проход към подземните градове?
« Отговор #69 -: Април 27, 2010, 17:25:05 pm »
И аз съм чувал от "бивши" колеги на баща ми разбира се военни ,че в Родопите има такива тунели и ,че имало подземна база друго не съм чувал.
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен maryline

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Родопите - проход към подземните градове?
« Отговор #70 -: Февруари 25, 2011, 23:17:29 pm »
Имам въпрос към karutzar. Знам за какво говори и бих искала да се свържа  с него по  skype. Моето скайпе име е :marylinebg.
« Последна редакция: Февруари 26, 2011, 08:12:28 am от Mirotvorec »

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Родопите - проход към подземните градове?
« Отговор #71 -: Февруари 26, 2011, 19:15:35 pm »
Аз съм родена в Родопите,и по-точно в Рудозем.Само веднъж съм била по-близо,в смисъл в него край,в Смолян.Но се надявам това лято да видя родния си град.Липсва ми усещането за заземяване,мисля там е моето място. :)
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27