Автор Тема: 2012 отново. Този път и в БГ  (Прочетена 42530 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
2012 отново. Този път и в БГ
« -: Юли 13, 2005, 15:20:22 pm »
Преди малко разбрах от мой познат,лекар.че присъствал на някаква лекция за 2012 и контакт с извънземни. Въпросната лекция се четяла по заповед на министъра на здравеопазването.В нея ставало дума за подготовка за нашествие на някакви хуманоиди през лето 2012-то.Тея същества щели да пристигнат от планета,за която било доказано от учените че ще бъде близо до земята през въпросната година,и че била от слънчевата система,което е по-интересното.Говорело се също за календара на маите дето дава свършека на света през 2012,и някаква ваза и други предмети от бронз на по сума ти и милиони години,които доказвали че съществата са наши създатели.
Малко странно звучи такава лекция да се чете на лекари,хора свързани със медицината и "нормалният" живот,а не на уфолози и т.н. Още повече че през 2003 имало на доста места обучения,под предлог че ства дума за подготовка за земетресения и други бедствия.
Знам че звучи малко като неща от някои жълт вестник,но при условие че го разказа човек на които имам пълно доверие,и че определено не си правеше бъзик....
Та ако някои свързва тези ми писнаия с енщо който той самият знае ил изнае нещо повече по тази тема нека пише...
п.с. Някаква идея каква ще да е тази планета,за която са говорили,аз поне подобно нещо не съм чувал(верно е и че от скоро се интересувам от подобни неща),че и да се приближава към земята,малко странно ми звучи...
« Последна редакция: Март 09, 2006, 20:05:42 pm от Horus »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #1 -: Юли 13, 2005, 17:42:43 pm »
Планетата според мен е Нибиру, но малко по-късно ще напиша по-обширен постинг-отговор.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #2 -: Юли 16, 2005, 03:57:39 am »
Дам по всичко личи,че е Нибиру :)Наистина много е странно, че  са им давали такива инструктажи явно има нещо запланувано голямо.

tarikkat

  • Гост
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #3 -: Юли 18, 2005, 14:16:31 pm »
Можеш ли да дадеш повече информация за тези лекции къде и кога са се провели и от кога е тази заповед на министъра. Интересно е защоно наистина става въпрос за Нибиру или така наречената планета Х. А колкото до 2012 година говори се че тогава ще стане окончателното обръщане на полюсите на планетата Земя и с това ще се приключат няколко цикъла. За повече информация можеш да прочетеш книгата на Стамен Стаменов "Кой управлява земята" и книгата "Пророчестовото Орион"
« Последна редакция: Юли 18, 2005, 16:14:15 pm от tarikkat »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #4 -: Юли 18, 2005, 15:33:57 pm »
За съжаление това е всичко което знам.Не беше много разговорлив тоя човек,въпреки че се опитах да измъкна възможно много информация.Той самият не вярва много много на такива работи и каза че сигурно ръководството са изперкали :).Знам че Заповедтта е поне от  2003 г и предполагам че не засяга само лекарите т.е. може да има нещо подобно и в други институции-полиция,пожарна . И знам че май не само в България го има това нещо.


А иначе в момента чета "Боговете на новото хилядолетие",но ще се опитам да намеря и тези двете...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #5 -: Юли 18, 2005, 15:57:27 pm »
Gil-Galadh, браво силна книга е  "Боговете на новото хилядолетие"! На Алън Алфорд къде могат да се открият другите две книги, обърнах всичко и няма! А "Пророчестовото Орион" е толкова смешно написана книга, че съжалявам за няколкото истини, които са казани вътре... Въобще не се занимавайте!

tarikkat

  • Гост
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #6 -: Юли 18, 2005, 16:15:58 pm »
Така и не можах да открия тази книга Пророчеството Орион. Толкова ли са зле представени нещата там?
Ако можеш дай малко повече информация

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #7 -: Юли 18, 2005, 16:25:12 pm »
tarikkat, много е зле, повярвай ми! Като цяло се доказва че ще има събития през 2012, чрез египетски текстове, но е адски зле написана. Полу-комично, полу-научно. Ако си чел на Мулдашев 2-та или 4-та книга - е, нещо такова, но по-зле... Въобще не си струва, купи си друга книга за теиз 10 лв... Пък и нищо ново няма да научиш...

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #8 -: Юли 25, 2005, 13:46:14 pm »
Може би за това има такова бурно политическо и военно раздвижване през последните 10-ина години. Банкстерите да лапнат максимално и да се окопаят дълбоко преди да настъпят упоменатите по- горе събития.
И сам войнът е войн!

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #9 -: Юли 25, 2005, 18:37:51 pm »
Колкото и да се окопават няма да ги подмине  8)

tarikkat

  • Гост
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #10 -: Юли 26, 2005, 10:10:46 am »
Всички известни календари приключват 2012 година. Разбирате ли че става все по належащо да се предприемат действия от страна на всеки човек да израстне духовно за да може да е готов да издържи на промените във всички нива - духовни и материални. Иначе всички сме аут.
Радвам се че се просвещаваме и се образоваме но колко от всичката информация ще ни е нужна
Истината е в очевидните неща :-[ :-[ :-[
ТАКА ЧЕ НЕКА ДА РАБОТИМ ЗАЕДНО ЗА ДА ИЗДЪРЖИМ ПРОМЕНИТЕ :P

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #11 -: Юли 26, 2005, 12:53:46 pm »
Niakakvi idei, koncepcii ili predlojenia za savmestno protivostoianie???
Otvoren sam kam vsichko v ramkite na Razuma i Smislenostta!!!
И сам войнът е войн!

tarikkat

  • Гост
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #12 -: Юли 26, 2005, 16:20:46 pm »
Като най-елементарно начало можем просто да се опитваме да бъдем наистина ДОБРИ не само като думи но и като мисли и дела. Носим отговорност за всичко което е в главите ни.
Разпъваме много често думата ЛЮБОВ но дали наистина разбираме какво означава това. Да не търсим изгодата а развитието, да не търсим причините а просто да даваме най доброто от себе си. Знам че живеем във ВЪЛЧИ ВРЕМЕНА, но това не ни оправдава да сме от страната на разрухата
КОГАТО СМЕ ИЗПРАВЕНИ ПРЕД ЛЕСНОТО И ПРАВИЛНОТО - да знаем какво да направим, без да нараняваме и разрушаваме някого.
Не е лесно но втози живот не са ни обещали лесното а ИСТИНАТА :-[ :-[ :-[

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #13 -: Юли 27, 2005, 02:26:27 am »
Наистина си прав и трябва всички да се обединим. А това за календарите наистина ли е вярно?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: 2012 отново.Този път и в БГ
« Отговор #14 -: Юли 27, 2005, 09:39:02 am »
Niakakvi idei, koncepcii ili predlojenia za savmestno protivostoianie???
Otvoren sam kam vsichko v ramkite na Razuma i Smislenostta!!!
Идеи дал Бог.
Да повишим собственото си енергийно и духовно нива.
Като начало за справка - Джеймс Редфийлд и Боб Фрисъл.
Ама те били имали пси-групи?
ОК.
Ние пък сме Българи. Ха да видим сега, кой кого ще надхитри?
До сега, който се е хванал с нас, не е прокопсал. А нас все ни има.
Справка - Историята ни. ;)
Не мисля да използвам срещу тях собствените им оръжия - самоубийствено е. Те ги познават по-добре от нас.
Ще приложа това, до което те нямат достъп - себе си.
Золотов и компания, се опитаха да ни овладеят отвътре, но се спаси с подвита опашка. Беше пожален.
Изглежда ще излезнат верни думите на П.Дънов "Ако некой е решил да вреди на Българите, късно се е родил." Поне ми се иска да е прав.
Вие ако искате действайте от вън - физически, аз съм отвътре, откъм извора ....
Те се издънват все по-често, усетиха се, и от злоба се дънят непрестанно.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4945 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5747 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5618 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4233 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
35 Отговора
31604 Прегледи
Последна публикация Април 19, 2011, 18:28:46 pm
от agrippa

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27