Автор Тема: 2012 отново. Този път и в БГ  (Прочетена 42538 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #45 -: Април 18, 2006, 14:26:25 pm »
(сега е моментът на обидените  :P)

Да, и ти го изживя - честито! А сега е моментът на градивните постове (нямам предвид себе си) !
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен doriangrey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
  • Resist it and the soul grows sick with longing!
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #46 -: Май 04, 2006, 02:59:23 am »
...като си говорим за това, да кажа и аз...
календари, предричания, сказания, легенди, време и сегашно...
можем всичко да променим, ако се "хванем за ръце" - както казвал Дънов...
не и в буквалния смисъл, но предложението ми е ясно за всички - надявам се...
предлагам ежедневни сбирки... чат, лично... ect...
култивиране, овладяване, събиране, концентриране, насочване ...
с една дума - помощ - от всеки към всеки...
като ще е за БГ - поне земята да остане...
нас - кучета ни яли... или рептили...
Quis custodiet ipsos custodes?

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #47 -: Май 04, 2006, 08:58:26 am »
Ами да - това е пътят, ала пътеките които водят до него са безброй...
Ако хората се научат на елементарна духовна дисциплина, те биха могли да общуват на едно ново ниво...
musica universalis

iNViSiBLE

  • Гост
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #48 -: Май 04, 2006, 22:39:36 pm »
Та ако някои свързва тези ми писнаия с енщо който той самият знае ил изнае нещо повече по тази тема нека пише...

Еми (съжалявам, но бързам и не съм чел постовете след 1вия) планетата според мен си е Нибуру (за която, уву, си оставам скептичен  ;) ), а за 2012... тук може да греша (ако е така моля да бъда извинен), но едно време се рових доста усърдно из нета и бях попаднах на интересни съвпадения. Такааа карам по памет.... едно просто търсене в гугъл за 2012 година след Христа ще ви изведе доста сайтове свързани с катаклизми и т.н. Има даже сайт survive2012.com . Някъде бях чел, че тогава става преминаването от ерата на Рибите в Ерата на Водолея, но в Уикипедиа пише, че това става чак към 2060 ако не се лъжа или нещо такова. 2012 година е свързана с Майския календар, но не помня точно защо. Някаква ера свършва и според него и на места даже май четох, че дори и според маите този период се нарича "The End of the Days" (или "Краят на дните" , споменато е и в Шифъра на Леонардо и е свързано пак с Ерата на Водолея и Рибите и с "предсказанието", че тогава света ще се промени). Някъде бях чел и че тази година директно си я свързват с Анунаките (които щяха уж през 2003 да ни посещават  :D) та общо взето доста интересна година ще е :Р. Също бях чел, че и в Библията се споменава за този период (наречен Края на Дните), но не помня точно с какво се свързваше. Общо взето нищо не казах  :D, но бързам и карам само по памет. Някой ако има желание да се поразрови малко...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #49 -: Май 04, 2006, 23:25:35 pm »
Та ако някои свързва тези ми писнаия с енщо който той самият знае ил изнае нещо повече по тази тема нека пише...

Еми (съжалявам, но бързам и не съм чел постовете след 1вия) планетата според мен си е Нибуру (за която, уву, си оставам скептичен  ;) ), а за 2012... тук може да греша (ако е така моля да бъда извинен), но едно време се рових доста усърдно из нета и бях попаднах на интересни съвпадения. Такааа карам по памет.... едно просто търсене в гугъл за 2012 година след Христа ще ви изведе доста сайтове свързани с катаклизми и т.н. Има даже сайт survive2012.com . Някъде бях чел, че тогава става преминаването от ерата на Рибите в Ерата на Водолея, но в Уикипедиа пише, че това става чак към 2060 ако не се лъжа или нещо такова. 2012 година е свързана с Майския календар, но не помня точно защо. Някаква ера свършва и според него и на места даже май четох, че дори и според маите този период се нарича "The End of the Days" (или "Краят на дните" , споменато е и в Шифъра на Леонардо и е свързано пак с Ерата на Водолея и Рибите и с "предсказанието", че тогава света ще се промени). Някъде бях чел и че тази година директно си я свързват с Анунаките (които щяха уж през 2003 да ни посещават  :D) та общо взето доста интересна година ще е :Р. Също бях чел, че и в Библията се споменава за този период (наречен Края на Дните), но не помня точно с какво се свързваше. Общо взето нищо не казах  :D, но бързам и карам само по памет. Някой ако има желание да се поразрови малко...

без думи...
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
musica universalis

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #50 -: Май 06, 2006, 01:13:21 am »
Ерата която, маите са казали, че ще завърши е на 5-та коренна раса. Ние сме 5-та коренна раса. ;)
« Последна редакция: Май 08, 2006, 01:07:23 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #51 -: Май 06, 2006, 01:56:43 am »
:P :P :P

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #52 -: Май 07, 2006, 11:13:52 am »
Ерата която, маите са казали, е ще завърши е на 5-та коренна раса. Ние сме 5-та коренна раса. ;)

Започнало е вече раждането на Шестата...
musica universalis

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #53 -: Май 08, 2006, 11:11:35 am »
...и ние не сме точно от Петата!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #54 -: Май 08, 2006, 11:17:09 am »
Ние сме "ни рак, ни риба". Много е трудно, след като си живял щастливо и безгрижно в едни условия, да се трансформираш така, че да си годен за живот в други. На тези след нас ще им бъде по-лесно, те ще се родят готови "шестаци".  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #55 -: Май 08, 2006, 13:57:28 pm »
Никакво "щастие" и "безгрижност" не сме изживявали, освен в кратките мигове на вдъхновението, когато сме били всъщност твърде далеч от "тук"... Но за това, че на "новите" ще им бъде по-лесно, си прав - за щастие. И, за да перефразирам едно знамените произведение - "... и не са раци, а риби!" ;)
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #56 -: Май 08, 2006, 20:34:19 pm »
За какви риби-раци говориш ???
 :o :o :o
musica universalis

Галадриел

  • Гост
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #57 -: Май 19, 2006, 22:26:21 pm »
Какво ще се случва 2012 г. физическо унищожение ли ни чака, духовно ли или от двете по малко. Много неясно е всичко. И за какво противодействие говорите. Как бихме могли. Как да се обединим и да започнем духовното си израстване. Като се има предвид че времето е кратко.  :-\

Eon

  • Гост
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #58 -: Май 20, 2006, 07:32:26 am »
Скоро е, ще разберем...

ssi

  • Гост
Отг: 2012 отново. Този път и в БГ
« Отговор #59 -: Май 20, 2006, 07:35:19 am »
Накртко според мен ще се случи ("така както е писано" ,както се казва) това което трябва. Ако нещо ще става и това нещо ще е "повсемирно" , то смятам ,че ще бъде градивно. Не си мисли ,че смърта винаги е деструктивна. Приеми го като преминаване в друго измерение. Нещо като ..все едно душата ти е закупила автомобил(твоето тяло) ,за да свърши някакви важни неща и ти трябва да приемеш ,че все някога автомобилът ще се износи (счупи ) и спре.
Адът и Раят според мен са тук на земята и след евентуални глобални "промени" ,те ще останат зад нас..
Каквото и да предполагам ,каквото и да се случи , не трябва да се страхуваш. Всичко ще се оправи!
Най важното ,ако си забелязала, тук на земята е да си полезен на някого...да има смисъл съществуването ти!
Иначе всичко губи смисъл. Възможно е да не е 2012г. Така или иначе ,обаче все някога ще стане. Така е защото все някога нещо става. Голямо или малко. Гадаенето за бъдещето няма много смисъл.То носи отрицателни емоции. ;)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4949 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5749 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5619 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4233 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
35 Отговора
31612 Прегледи
Последна публикация Април 19, 2011, 18:28:46 pm
от agrippa

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27